حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۷، بازارها و نقاط مختلف شهر تهران حال و هوای نوروزی به خود گرفته است.

خبرگزاری ایلنا: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۷، بازارها و نقاط مختلف شهر تهران حال و هوای نوروزی به خود گرفته است.

حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 1حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 3حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 4حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 5حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 6حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 7حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 8

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 10حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 11حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 12حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 13حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 14حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 15حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 16حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز - 17

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تجریش، نوروز و گزارش تصویری از تلگرام

🔻دو روز بعد از مصوبه شورا در خصوص ساماندهی مشاغل سیار

◽️حمله به دستفروشان تجریش

◽️در میدان تجریش رستوران‌ها به راحتی پیاده رو را تصرف می‌کنند اما بساط دستفروشان همیشه در معرض تهدید است


در ادامه بخوانید

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

سلام پرابهام و سوال برانگیز ترمینال فرودگاهی «سلام» به ایرانیان!

4+
تابناکتابناک1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرلشکر سلامی در آیین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد افزود: امروز این سیاست به طور ویژه در برابر مقاومت و اراده ملت ایران به بن بست رسیده و آنها هر چه در چنته داشتند رو کرده‌اند اما به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. وی با یادآوری تهدیدهای ماه‌های اخیر امریکایی‌ها در فضای رسانه‌ای گفت: وقتی این تهدیدها از پوسته روانی خارج شد مشخص شد که چقدر ناتوان و کوچک هستند اما آن را در یک فضایی بزرگنمایی می‌کنند تا طرف مقابل را به تسلیم وادارند. سردار سلامی خاطر نشان کرد: آنها حتی دچار فقدان راهبرد نیز شده‌اند، روزی از خارج کردن نظامیانشان در سوریه صحبت می‌کنند، روزی هم می‌گویند چندصد نفر از نیروها بهتر است بمانند، روزی در عراق در پی استقرار حکومت دلخواه خود بودند اما مشخص شد که مردم عراق دنبال چه منطق و گفتمانی هستند. وی مقاومت را تنها راه پیروزی در برابر سیاست‌های امریکایی‌ها دانست و افزود: این پیروزی نزدیک است. وی تأکید کرد: ما ایران ۱۰، ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ سال قبل نیستیم امروز ایران قدرتمندتر از هر زمان دیگری با دشمنان مبارزه می‌کند که این برآمده از هویت اسلامی، انقلابی و ملی مردم مسلمان ایران است که بارها طعم شکست را به دشمنان چشانده‌اند.
عصر ایرانعصر ایران49 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان حجت الاسلام علی مصطفوی نیا با اشاره به اتفاقات هنجارشکنانه شامگاه دوشنبه از سوی یک زن غیر بومی، اظهار کرد: نیروی انتظامی شامگاه دوشنبه یک زن هنجارشکن که در شهر رشت، بدون حجاب اقدام به اعمال منافی عفت در خیابان کرده بود را دستگیر و به دادسرا معرفی کرد. وی با اشاره به اینکه این زن که با وجود تذکر مردم برای رعایت شئونات به اقدامات هنجارشکنانه خود اصرار کرده است پس از ورود نیروی انتظامی نیز از دستور پلیس سرباز زد، افزود: با ادامه این رفتار مجرمانه نیروی انتظامی این فرد را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کرد. حجت الاسلام مصطفوی نیا ادامه داد: زن هنجارشکن در حال حاضر با دستور مقام قضائی در بازداشت به سر می‌برد و پرونده برای رسیدگی به شعبه بازپرسی ارجاع شده است.

نظرها

اخبار بیشتر