ترافیک سنگین در جاده‌های منتهی به شمال کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

ترافیک سنگین در جاده‌های منتهی به شمال کشور

فراروخبرگزاری فرارو |
گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که تا ساعت ۱۷ امروز در محور سراب - اردبیل در استان آذربایجان شرقی، محور ارومیه - سرو در استان آذربایجان غربی، محور‌های توسکستان- شاهرود و خوش ییلاق- شاهرود در استان گلستان و ارتفاعات محور فیروزکوه برف در حال باریدن است. در این شرایط لازم است رانندگان قوانین و مقررات مربوط به رانندگی در شرایط برفی را رعایت کنند.

ترافیک سنگین در جاده‌های منتهی به شمال کشوررئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محور‌های منتهی به استان‌های گیلان و مازندران خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهارکرد: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که تا ساعت ۱۷ امروز در محور سراب - اردبیل در استان آذربایجان شرقی، محور ارومیه - سرو در استان آذربایجان غربی، محور‌های توسکستان- شاهرود و خوش ییلاق- شاهرود در استان گلستان و ارتفاعات محور فیروزکوه برف در حال باریدن است. در این شرایط لازم است رانندگان قوانین و مقررات مربوط به رانندگی در شرایط برفی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در بیشتر محور‌های استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و مازندران بارش برف گزارش شده است، گفت: در محور میانه - زنجان در استان آذربایجان شرقی نیز بارش باران گزارش شده و در ارتفاعات استان‌های مازندران و اردبیل مه‌گرفتگی و کاهش دید وجود دارد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در بیشتر محور‌های استان‌های اصفهان، سیستان و بلوچستان و کرمان نیز وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک گزارش شده است.

رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده‌های مشاء، پلور تا آب اسک و گزنک ترافیک نیمه سنگین است. در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده‌های گدوک، ورسک پل سفید، زیرآب و جوارم نیز ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس در محدوده‌های سیاه بیشه و مرزن آباد نیز نیمه سنگین است، اظهارکرد: در آزاد راه تهران به کرج در محدوده گرمدره ترافیک نیمه سنگین و در محدوده شهرک خاتم تا پل فردیس نیز سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: ترافیک در آزادراه کرج به قزوین از پل فردیس تا پل حصارک و در آزادراه قزوین به کرج از بهشت سکینه تا پل فردیس نیمه‌سنگین است.

رحمانی ترافیک آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک را سنگین اعلام کرد و گفت: در محور محور ساری- نکاء در استان مازندران ترافیک نیمه‌سنگین است و در دیگر محور‌های مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان گزارش شده است.

وی در پایان با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جاده‌های شمال کشور، ترافیک و پلیس راه از تلگرام

♦️ کندوان در جمعه پایانی سال ۹۷ یک‌طرفه است/ آغاز طرح نوروزی پلیس راه از ۲۵ اسفند

🔹 رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی آخرین هفته سال ۹۷ در محورهای مازندران در حال اجرا است که فردا کندوان یک‌طرفه می‌شود.


🚘 ترافیک سنگین در جاده هراز

🔹 رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در جاده هراز خبر داد. / تسنیم


آغاز بارش برف در کندوان و هراز

🔹رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم و روان درمحورهای مواصلاتی استان وضعیت جوی کندوان و هراز را همراه با بارش خفیف برف اعلام کرد. / مهر


ترافیک سنگین در محورهای بومهن و لواسان

پلیس راه:

🔹تهران- محورهای مواصلاتی بومهن- تهران و لواسان- تهران ترافیک سنگین را تجربه می‌کنند.

🔹ترافیک در محور هراز عادی و روان است و شاهد بارش برف در این محور هستیم.

🔹در محور امام رضا (ع) و حرم تا حرم شاهد ترافیک عادی و روان در طول مسیر هستیم.

🔹محور لواسان- تهران نیز به ویژه در محدوده گردنه «قوچک» سنگین است.


#آغاز بارش برف در #کندوان و #هراز

رئیس پلیس راه مازندران:

🔹 #ترافیک در محورهای مواصلاتی استان #پرحجم و روان است

🔹 وضعیت جوی کندوان و هراز همراه با بارش خفیف برف می‌باشد

عضویت 👇


♦️ محور هراز بازگشایی شد /محور تاکام به سمنان مسدود شد

رئیس پلیس راه مازندران:

🔹 محور #کندوان، #بارش_برف در طول محور و ضعیت ترافیک عادی و روان است.

🔹 #محور_هراز در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم و با توجه به #انسداد این محور از شب گذشته در ۳۵ دقیقه بامداد #بازگشایی شد و وضعیت ترافیک عادی و روان است.

🔹 #محور_سوادکوه وضعیت جوی در ارتفاعات از «#ورسک» برف سنگین و ترافیک به سمت تهران سنگین و تردد به #کندی صورت می‌پذیرد

🔹 #محور_کیاسر به علت بارش شدید برف و نبود ایمنی کافی از ساعت ۴ بامداد امروز دوشنبه از «تاکام» به سمت «سمنان» #بسته شد

🔹 #رانندگانی که قصد تردد از #محورهای_کوهستانی را دارند، خودروی خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه #زنجیر_چرخ #مجهز کنند.

دوشنبه ٢٧ اسفند ٩٧؛


در ادامه بخوانید

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری5 ساعت قبل

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.
کرد آنلاینکرد آنلاین10 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج –انیمشین رویاها در اعماق به تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان به جشنواره فیلم اکران رسید. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل روابط عمومی حوزه هنری کردستان، انیمیشن رویا‌ها در اعماق به نویسندگی و کارگردانی رضا محمدی و تدوین زنده یاد رحیم ذبیحی با تهیه کنندگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان به بخش مسابقه جشنواره بین المللی LINOLEUM اکراین راه یافت. زانیار لطفی مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: انیمیشن رویاها در اعماق در مدت زمان ١٠ دقیقه با ترکیبی از سه تکنیک نقاشی روی شیشه و فیلمبرداری تک فریم و ادیت کامپیوتری، نقاشی دیجیتالی هر فریم با قلم‌های حرفه‌ای اینتوس به نویسندگی و کارگردانی رضا محمدی و تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان به بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم LINOLEUM اکراین راه یافت. لطفی افزود: در این فیلم پویا نمایی که چندمین همکاری مشترک حوزه هنری و رضا محمدی محسوب می‌شود، خانم غزاله محمدی در بخش انیماتوری و فیلمبرداری و ادیت کامپیوتری، حسن قورچیان در بخش صداگذاری و طراحی صدا و موسیقی و سهراب نوربخش به عنوان اتالوناژ همکاری داشته‌اند. چهاردهمین جشنواره بین المللی LINOLEUM اکراین ۱۷-۱۳ شهریور (۴-۸ September) برگزار می‌گردد.

سلام پرابهام و سوال برانگیز ترمینال فرودگاهی «سلام» به ایرانیان!

4+
تابناکتابناک1 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران خود خواسته بود تا به این سوال پاسخ دهند که با توجه به اینکه هر دو جناح سیاسی کشور با اختلافات درونی مواجه‌اند پیش بینی می‌کنید در انتخابات مجلس در اسفند ماه امسال چند لیست انتخاباتی ارایه شود. نظرات برخی کاربران حاکی از عدم اشتیاق آن‌ها برای شرکت در انتخابات آتی بود، عدم اشتیاقی که بیشتر ناشی از نارضایتی آنها از شرایط اقتصادی کشور بود. در همین راستا کاربری نوشته است؛ «رای بدیم!!!!!! بابا شوخی نکن برادر ….!» کاربری دیگر هم نوشته: «نظری ندارم چون میلی برای شرکت در انتخابات ندارم.» علی هم اضافه کرده است؛ «هرکس یا گروهی باشه برای من فرقی نمی‌کنه من رای نمی‌دهم. رای بدهم که چی بشه وضع زندگیم از این بدتر بشه.» کاربری با نام ایرانی مظلوم هم گفته؛ «بنده برم به یه عده رای بدم که حقوق‌های آنچنانی بگیرند و امکانات نامحدود در اختیارشون باشه، و من بمونم با یه حقوق بخور و نمیر که هر سال داره کم میشه و زیر این فشار اقتصادی له بشم؟؟؟؟» کاربری بدون نام هم سوال پرسیده؛ «رای ندم چه فرقی با رادی دادنم میکنه؟؟؟ فقط با برگ رای من یه عده آدم بی سواد و بدون اختیار وارد مجلس میشن.» کاربر دیگری خطاب به اصلاح طلبان و اصولگرایان نوشته است «باید بدانید که عملکردتان در نزد افکار عمومی بهترین وسیله قضاوت و انگیزه برای رای دادن است پس کلاه خود را قاضی کنید.» عده‌ای اما نظرهای پشنهادی خود را در مورد تعداد لیست‌های انتخاباتی ارائه کرده‌اند، مهربان توسی در این باره پای چهار لیست را به میان اورده و نوشته است «با اصلاح قانون فقط باید ۴ لیست تهیه شود؛ اصولگراها اصلاح طلبان اعتدالیون مستقلین.» اما کاربر بی‌نام دیگری از از ۹ لیست سخن به میان آورده و نوشته است؛ «نه لیست تشکیل میشه. اصلاح طلبان تند رو میانه رو محافظه کار. اعتدالیون تندرو میانه رو محافظه کار. اصولگرایان تندرو میانه رو محافظه کار.» کاربر دیگری از رئیس جمهوری پیشین نام برده و نوشته است؛ «فقط لیست احمدی نژاد باشد رای میدم. منتظریم دکتر.» ۲۷۲۱۲

نظرها

اخبار بیشتر