1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
برق مناطق قطع شده مازندران امشب وصل می‌شود

برق مناطق قطع شده مازندران امشب وصل می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
استاندار مازندران با اشاره به خسارت بالای سیلاب امروز در استان، گفت: در تلاش هستیم، انرژی برق مناطق قطع شده مازندران امشب وصل شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سیمرغ، احمد حسین زادگان عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران مازندران در فرمانداری سیمرغ با اشاره به اینکه آب وارد خانه‌های روستاییان سیمرغ شده است، اظهار داشت: جلسه مدیریت بحران مازندران با حضور تمام مدیران کل در شهرستان سیمرغ برای رفع سریع مشکلات تشکیل شده است.

وی افزود: در خصوص امدادرسانی به مردم و پیش بینی تامین نان، کنسرو و آب معدنی، بیل مکانیکی، لودر، قایق و جت اسکی از شهرستان‌های اطراف تمهیدات لازم در نظر گرفته شد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه برق نیمی از شهر کیاکلا وصل شده و بزودی تمامی شهر در مدار قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: باد شدید، کاهش ۱۲ درجه‌ای دمای هوا و سیلابی شدن شرق مازندران از ویژگی‌های سامانه جدید است.

حسین زادگان با بیان اینکه سرعت باد شب گذشته در ایستگاه دشت‌ناز ساری تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ثبت شد، افزود: در بندر امیرآباد ۱۳۰ میلی‌متر بارندگی و در آلاشت ۷۰ سانتی‌متر برف داشتیم.

وی با اعلام اینکه بارش‌ها تا پنج‌شنبه ادامه دارد، ولی شدت بارش تا ساعت ۲۰ امشب کم می‌شود، گفت: با ذوب شدن برف در ارتفاعات، جریان آب رودخانه‌ها زیاد می‌شود.

استاندار مازندران با اشاره به احتمال طغیان رودخانه‌های شهرهای شرقی استان نظیر نکا، افزود: مدیریت حوادث در این شهرستان با دقت نظر کامل و آماده‌باش ۲۴ ساعته مراقبت کرده تا جلوی طغیان احتمالی رودخانه‌ها به درون شهر و منازل ساکنان را بگیرند.

وی یادآور شد: شهروندان دقت کنند زیر پایه‌ پل‌ها سست شده و هر لحظه امکان فرو ریختن دارد بنابراین تا حد امکان از سفر به ارتفاعات پرهیز شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر