1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۲۵۷ نفر در قالب طرح آرامش بهاری به زائران در قزوین خدمت می‌کنند

۲۵۷ نفر در قالب طرح آرامش بهاری به زائران در قزوین خدمت می‌کنند

مهرخبرگزاری مهر |
قزوین- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: در ایام نوروز ۵۴ نفر از کارمندان اوقاف برای طرح آرامش بهاری شیفت بندی شدند و حدود ۲۰۳ نفر هم در امامزادگان در خدمت مردم هستند.

حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد:در لحظه تحویل سال نو مردم در بقاع متبرکه حضور می‌یابند تا سال نو را با حضور در اماکن متبرکه تحویل کنند.

وی افزود: ۱۰۷ بقعدر ایام نوروز در خدمت زائران است البته تمام بقاع آماده پذیرایی از زائران است اما برای این ۱۰۷ بقعه برنامه‌های ویژه ای در نظر گرفته شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه در ۱۸ بقعه خیمه طرح معرفت برپا می‌شود، اضافه کرد:سعی کردیم یک محیط آرام، امن و تمیز در بقاع متبرکه استان برای زائران فراهم کنیم.

مجیدی ادامه داد در برخی از بقاع متبرکه از جمله امامزاده اسماعیل باراجین و امامزاده علی اکبر زرآباد امکان اسکان مسافران را فراهم کردیم.

وی عنوان کرد: در ایام نوروز ۶۷ مبلغ از حوزه علمیه قم به صورت تمام وقت در بقاع متبرکه استان قزوین حضور پیدا می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: دوره‌های ویژه کار در نوروز را گذرانده اند و بیش از ۴۳ هزار جایزه و اقلام فرهنگی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفتیم.

به گفته مجیدی در بیش از ۵۸ بقعه استان مراسم تحویل سال نو را برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مجموعه استان در حوزه‌های مختلف هماهنگی‌های لازم را باهم داشتند تا در ایام تعطیلات نوروز ضمن ارائه خدمات به شهروندان، خاطره خوشی را برای مسافران نوروزی داشته باشند که در این میان اداره کل اوقاف هم بخش فرهنگی را برعهده گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین افزود: با توجه به اینکه بخشی از موقوفات استان در راستای حمایت از نیازمندان است، از محل این موقوفات مبالغی را در اختیار این بزرگواران قرار دادیم.

مجیدی اضافه کرد: اگر چه بضاعت ما زیاد نبود اما سعی کردیم ۸۰ میلیون تومان اعتبار را بین ۸۰۰ خانوار نیازمند توزیع کردیم.

وی ادامه داد: ۱۰۰ میلیون تومان هم برای ۶۰۰ خانوار از محل درآمد موقوفات غیرمتصرفه در قالب بسته‌های غذایی و البسه توزیع شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین خاطرنشان کرد: ترویج این نوع موقوفات یکی از اولویت‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد که امیدواریم شاهد وقف‌های جدید در این حوزه باشیم.

مجیدی اظهار کرد: ۵۴ نفر از کارمندان اوقاف برای طرح آرامش بهاری شیفت بندی شدند و حدود ۲۰۳ نفر هم در امامزادگان در خدمت مردم هستند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با سید مصطفی مجیدی، اداره کل اوقاف قزوین و تعطیلات نوروزی از تلگرام

با آغاز تعطیلات نوروزی؛ ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ، بوژیدار رادوشوویچ و ماریو بودیمیر بامداد فردا راهی کرواسی می‌شوند

برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ هم بامداد سه‌شنبه راهی کشورشان خواهند شد


جاده هراز در سفرهای نوروزی پهن‌تر می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت که ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می‌شود. / ایرنا


جاده هراز در سفرهای نوروزی پهن‌تر می‌شود

🔸مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت که ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می‌شود. / ایرنا


عملیات آسفالت ریزی پروژه بهسازی ورودی شرقی بابل

🔹️در فاصله ١٠ روز تا آغاز تعطیلات نوروزی عملیات روکش آسفالت لاین۵ شمالی بلوار امام‌رضا (ع) آغاز شد

عکس: کیوان_یوسف‌پوری

یک‌شنبه ١٩ اسفند ٩٧؛


♨️ جاده هراز در سفرهای نوروزی پهن‌تر می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

🔹 ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره‌برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می‌شود.

ایرنا

====


🔸فروش فوری سمند ال ایکس و پژو ۴۰۵ با مدل ۹۸ امروز آغاز می‌شود.

🔸تحویل خودروها در سال آینده، پس از تعطیلات نوروزی خواهد بود.


نظرها

اخبار بیشتر