کاهش تلفات درون شهری از اولویت‌های کاری پلیس راهور است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
کاهش تلفات درون شهری از اولویت‌های کاری پلیس راهور است

کاهش تلفات درون شهری از اولویت‌های کاری پلیس راهور است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: کاهش تلفات درون شهری در ایام تعطیلات نوروز از اولویت های کاری پلیس راهور است.

به گزارش ایرنا سرهنگ منوچهر مرادی در دیدار با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان اظهار داشت: در نوروز ۹۷ بر اثر تصادفات درون شهری در استان چهار نفر کشته و ۱۱۷ مجروح شده بودند.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه کاهش تلفات درون شهری در ایام تعطیلات نوروز از اولویت‌های کاری پلیس راهور است اظهار کرد: درصد بالایی از تصادفات درون شهری مربوط به عابرین پیاده می‌باشد چراکه گذرگاهی امنی در معابر شهری وجود ندارد.

وی اضافه کرد: در حوزه‌های شهری الیگودرز، ازنا، خرم آباد و بروجرد شاهد کاهش تلفات درون شهری بودیم در حالی که در شهرکوهدشت میزان تلفات درون شهری ناشی از حوادث رانندگی افزایش داشت.

در خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

وی افزود: برنامه پنج ساله کاهش تصادفات در استان تدوین شده و علیرغم نبود تجهیزات کافی برای پایش و کنترل ترافیک بر اساس ارزیابی‌های ابلاغی، پلیس راهور لرستان در کشور موفق به کسب رتبه نخست شد.

۶۰۶۰/۳۲۱۰

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اجتماعی، کاهش تلفات و تصادفات، پلیس راهور و منوچهر مرادی از تلگرام

اعلام ساعت کار مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا در ایام نوروز / افزایش ساعت کار در اسفند

🔹رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا گفت: ساعت پذیرش در مراکز شماره گذاری پلیس راهور تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری تا ساعت ۱۷ خواهد بود.


🔶 بوق زدن برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

🔹جانشین معاونت اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بوق زدن غیرضروری برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

🔹بوق زدن پشت چراغ قرمز یا ترافیک، بوق زدن غیرضروری است. / باشگاه خبرنگاران


📢 بوق زدن برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

🗣 جانشین معاونت اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بوق زدن غیرضروری برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

◀️ بوق زدن پشت چراغ قرمز یا ترافیک، بوق زدن غیرضروری است. / باشگاه خبرنگاران


🔴 سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور:

🔹خودروی توقیف شده فرهاد مجیدی ۱۳۰ کیلومتر سرعت داشت. افسر مربوطه از راننده درخواست مدارک خودرو را کرد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نداد.

🔹 انتظار ما اتفاقا از چهره‌های سرشناس بیشتر از شهروندان عادی است.


بوق زدن برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

🔹جانشین معاونت اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بوق زدن غیرضروری برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

🔹بوق زدن پشت چراغ قرمز یا ترافیک، بوق زدن غیرضروری است. /yjc


💢بوق زدن برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

❗️جانشین معاونت اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بوق زدن غیرضروری برای سلام و خداحافظی ۳۰ هزار تومان جریمه دارد

❗️بوق زدن پشت چراغ قرمز یا ترافیک، بوق زدن غیرضروری است. / باشگاه خبرنگاران


در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
فرانگر: محمد علی نجفی در دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در خصوص سابقه خودکشی خودش به قاضی کشکولی گفت: آبان سال ۹۷ به خاطر اختلافاتی که با میترا استاد داشتم و، چون فکر می‌کردم راه به خطا رفته می‌خواستم جدا شوم، اما میترا قبول نمی‌کرد به همین خاطر تصمیم به خودکشی گرفتم و بعد از آن وقتی زنده ماندم چند نفر درباره حکم شرعی اقدام به خودکشی صحبت کردند که همانجا از کارم پشیمان شدم و در صحنه قتل هم به خاطر همین حکم شرعی خودکشی نکردم. وی افزود: به یکی از هتل‌های تهران رفتم و قرص خوردم و، چون نمی‌خواستم کسی متوجه مرگ من شود در اتاق هتل تصمیم گرفتم پس از خوردن قرص، رگ دستم را بزنم که با توجه به زیاد بودن تعداد قرص‌ها بیهوش شدم و دیگر نتوانستم رگ دستم را بزنم.

نیمی از مناطق کشور دمای بالای ۴۰ درجه داشت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: استقرار هوای بسیار گرم همچنان در چند روز آینده ادامه خواهد داشت و البته در برخی نواحی جنوب شرقی و سواحل دریای خزر شاهد بارش‌های بسیار خفیف و پراکنده خواهیم بود. کارشناس هواشناسی افزود: در نواحی شرقی و در شمال سیستان و بلوچستان در شهرستان‌های زابل، زهک و هیرمند وزش باد ۱۲۰ روزه موجب افزایش گرد و خاک و کاهش کیفیت دید می‌شود. سرکرده گفت: آسمان تهران امروز صاف است و در دمای آن در گرمترین زمان به ۴۱ درجه سانتی گراد می‌رسد.

مورد عجیب موتورسوار مشهور ایرانی و قوانین نوشته و نانوشته!

تابناکتابناک1 روز قبل
آن گونه که در این ویدئوی کوتاه و البته تدوین شده (بله! تخلفی که مورد پذیرش راکب نیست …آیا زنان در کشورمان مجاز به راندن موتورسیکلت هستند؟ اگر خیلی سریع به این سوال پاسخ گفتید، بهتر است کمی در قضاوت هایتان تجدید نظر کنید! به گزارش «تابناک»، به تازگی ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در نوع خود بسیار عجیب است. نکته خاص ماجرا آنجاست که خانم موتورسوار گواهینامه بین المللی رانندگی دارد و مامور پلیس تاکید دارد گواهینامه وی برای موتورسواری در پیست است. موضوعی به ظاهر ساده که به هیچ وجه ساده نیست و مناقشه برانگیز شده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار ازدواج و طلاق در سال ۹۷ و ۹۸ اظهار کرد: ۵۵۰ هزار و ۵۶۵ رویداد ازدواج در سال ۹۷ تا ۱۵ تیرماه سال ۹۸ ثبت شده است و میانگین سن مردان در اولین ازدواج ۲۷٫۵ و میانگین سن زنان در اولین ازدواج ۲۳٫۴ است. اخبار اجتماعی- وی با اشاره به آمار طلاق ثبت شده در این مدت بیان کرد: ۱۷۵ هزار و ۶۱۴ رویداد طلاق در سال ۹۷ تا تیرماه ۹۸ ثبت شده است و میانگین سن مردان ۳۶٫۹ و میانگین سن زنان ۳۲٫۱ در طلاق بوده است.

نسل سوم

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ علی‌اکبر موسایی‌نژاد دانش اموخته انیمیشن ۷ سال است در نقاشی دیجیتال خوش درخشیده و توانسته با ابزار هنر پیام رسان ارزش‌های انقلاب باشد.

افزایش ۵ درصدی بسته‌های مشترکان اینترنت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سیدمجید صدری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: با توجه به اینکه رویکرد اصلی شرکت مخابرات توجه به مشترکان و ارائه خدمات خوب است و با توجه به قطعی‌هایی که در ماه گذشته داشتیم و تاکید وزیر ارتباطات مبنی بر اینکه حقی از کسی ضایع نشود با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات مقرر شد بخشی از اجحافی که در حق مشتریان شده است جبران شود. وی گفت: بر همین اساس پنج درصد به حجم همه مشترکان اینترنت مخابرات اضافه کردیم که به صورت خودکار و اتوماتیک اضافه می‌شود. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این کار از دیروز آغاز شد و همه بسته‌های مصرفی مشمول افزایش پنج درصدی وضعیت می‌شوند. وی گفت: امیدواریم پس از این شاهد قطعی نباشیم و بتوانیم خدماتی خوب، با کیفیت و با هزینه مناسب به مردم ارائه کنیم. صدری گفت: ما نخستین شرکتی هستیم که این کار را کرده‌ایم.

نظرها

اخبار بیشتر