1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
فردا ۲۹ اسفند برای سفر مناسب نیست

فردا ۲۹ اسفند برای سفر مناسب نیست

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: فردا (۲۹ اسفند ۹۷) باتوجه به وضعیت ناپایدار محورهای مواصلاتی کشور، برای سفر مناسب نیست.

- اخبار اجتماعی -

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا ضمن هشدار به رانندگان برای تردد در محورهای مواصلاتی کشور طی فردا، اظهار کرد: فردا (۲۹ اسفند ۹۷) باتوجه به وضعیت ناپایدار محورهای مواصلاتی کشور، برای سفر مناسب نیست و در اغلب محورهای کشور شاهد بارندگی خواهیم بود.

گرفتار شدن تعدادی مسافر در محور خوش‌ییلاق شاهرود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تصریح کرد: شرایط زمستانی هنوز در محورهای مواصلاتی حاکم است؛ شب گذشته (۲۷ اسفند) تعدادی از هموطنان در محور خوش‌ییلاق شاهرود گرفتار شدند که با تلاش و زحمت بسیار توانستیم این افراد را نجات دهیم.

در خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

وی از رانندگان خواست حتی‌المقدور در زمان بارندگی سفر خود را مدیریت کرده و حین سفر در ایام نوروزی نیز ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تجهیزات لازم مانند زنجیر چرخ و البسه گرم را همراه داشته و پیش از ورود به محورها، باک بنزین خودروی خود را پر کنند.

رحمانی یادآور شد: شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ مربوط به مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شهروندان درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با سفرهای نوروزی و راهور از تلگرام

جاده هراز در سفرهای نوروزی پهن‌تر می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت که ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می‌شود. / ایرنا


وزیر راه: بجز بلیت اتوبوس، هیچ افزایشی در قیمت بلیت سفرهای نوروزی نداریم/شبکه خبر

Asriran. com


📌نگاهی آماری به وضعیت سفرهای نوروزی

🔸۶۹ درصد خانوارهای ایران در بهار به سفر می‌روند

🌐 https: //jahanesanat. ir/?p=۱۸۲۱۸


♨️ جاده هراز در سفرهای نوروزی پهن‌تر می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

🔹 ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده هزار چهار خطه شده که برای بهره‌برداری مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی افتتاح می‌شود.

ایرنا

====


آغاز پروازهای نوروزی از صبح امروز

🔹همه شرکت‌های هواپیمایی از امروز پروازهای خود را در قالب طرح سفرهای نوروزی آغاز می‌کنند‌.

🔹در طرح نوروزی سال ۹۸ از ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۱۵ فروردین ۹۸ نزدیک به ۲۱ هزار پرواز داخلی و خارجی انجام می‌شود.


🗺 نقشه پی دی اف باکیفت جاده‌های سراسر کشور برای سفرهای نوروزی

@bpo۱۰


در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
محسن پورسید اقایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در آخرین جلسه‌ای که در فرمانداری تهران با حضور فرماندار تهران، نمایندگانی از شورای شهر، شهرداری، پلیس راهور تهران بزرگ و دادستانی تهران برگزار شد، با ارائه مدارک و مصوبات موجود، قانونی بودن اخذ عوارض ورود به محدوده زوج یا فرد توسط شهرداری به اثبات رسید. وی گفت: با این همه پلیس راهور ناجا از شهرداری تهران به دیوان عدالت اداری شکایت کرد، اما پس از ارائه مجدد مستندات و مصوبات شورای شهر به پلیس راهور، موضوع شکایت منتفی شده است و اخذ عوارض ورود به این محدوده قانونی است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سیدمیعاد صالحی گفت: این وام با سود ۹ درصدبه ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان کشوری که عقدنامه فرزند آن‌ها در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسیده است، پرداخت می‌شود و اولویت با کسانی که کمترین میزان دریافتی حقوق را دارند. وی تصریح کرد: منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تامین شده است. شیوه ثبت نام و اعطای این تسهیلات بزودی اعلام می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد استخدام شهرداری‌ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی وبدون تبعیض و با رعایت برابری فرصت‌ها باشد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، به دنبال شکایات متعدد از برگزاری آزمون داخلی جهت استخدام پیمانی در شهرداری‌های کشور و در خواست ابطال بخشنامه‌های صادره در این خصوص، هیات عمومی دیوان عدالت اداری پس از بحث و بررسی و با توجه به اینکه در حال حاضر استخدام رسمی و پیمانی در دستگاه‌های اجرایی صرفا از طریق انتشار آگهی عمومی و برابری فرصت‌ها امکانپذیر است و مقرره‌ای برای تبدیل وضع کارکنان قراردادی به پیمانی در قوانین حاکم پیش بینی نشده است و به علت ایجاد تبعیض و مغایر بودن با اصل ۲۸ و بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی مقرره‌های مورد شکایت را قابل ابطال تشخیص داد. به این ترتیب سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موظف هستند برای استخدام نیرو، با رعایت ضوابط قانونی و از طریق انتشار آگهی عمومی بدون تبعیض و برابری فرصت‌ها اقدام کنند. انتهای پیام/
ایرناایرنا4 ساعت قبل
سید محمد آقامیری راد نماینده دادستان تهران در چهارمین جلسه رسیدگی به این پرونده که هفته گذشته برگزار شد، اظهار داشت: امیرحسین آزاد متهم ردیف اول پرونده ۸۰۰ میلیارد تومان سپرده گرفته ولی ۲۵۰ میلیارد تومان در حساب‌های مختلف بلوکه شده و ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به مردم داده است که تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان اموال از وی کشف شده ولی متهم باید بگوید کسری ۳۰۰ میلیارد تومان کجاست. وی افزود: ۲۲۰ نفر به دلیل ارتباط با متهمان پرونده تعاونی البرز ایرانیان موفق به دریافت تسهیلات در حدود ۴۰ میلیارد تومان بدون بهره یا با سود کمتر از چهار درصد شده‌اند. موسسه مالی البرز ایرانیان از سال ۹۱ تا ۹۶ حدود ۴۶ هزار میلیارد تومان گردش مالی داشته و گردش مالی موسسه ولی عصر از اردیبهشت ۹۴ تا اسفند ۹۶ حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان بوده است. سپرده گذاران این دو موسسه بالغ بر ۹۱ هزار نفر هستند که ۶ هزار و ۳۶ نفر آنان به دادگاه شکایت کرده‌اند. حدود هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تعهدات موسسه البرز و حدود ۲۵۹ میلیارد تومان از تعهدات مالی موسسه ولی عصر به سپرده گذاران هنوز پرداخت نشده است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
وی با اشاره به اولویت‌های این معاونت در سال ۹۸ ادامه داد: انضباط مالی، افزایش در آمد و ایجاد منابع در آمد‌های جدید و پایدار، ارتقای سلامت اداری و ایجاد شفافیت از مهمترین اولویت‌های معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در سال جاری خواهد بود. معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر نقش معاونان مالی مناطق در تأمین منابع مالی ادامه داد: معاونان مالی به عنوان بازوان پرتوان شهرداری در مناطق، تاثیر چشم گیری در گسترش شفافیت و تامین منابع مالی دارند و امیدواریم این عزیزان بتوانند عملکرد شایسته‌تر از گذشته از خود نشان دهند. معاون شهردار تهران با اشاره به تحقق ۷۰۰ میلیار تومان اوراق مشارکت در سال گذشته خاطرنشان کرد: تلاش داریم که این رقم را به ۱۳۵۰ میلیارد برای سال جاری افزایش دهیم تا شاهد تسریع در روند ساخت مترو و بهره مندی شهروندان از آن باشیم. امامی با اشاره به ظرفیت بالقوه مشارکت و سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی بیان کرد: مناطق شهرداری تهران می‌بایستی بیش از گذشته بر مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اهمیت قائل شوند و امیدواریم با برنامه ریزی و تمرکز بر این ظرفیت، منابع درآمدی پایدار برای شهر ایجاد کنند. وی در پایان سخنان خود با اشاره به اقدامات مدیریت شهری برای مقابله با سیل در پایتخت، از تلاش همکاران در این زمینه قدر دانی و تشکر نمود.
موجموج2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در مورد تمهیدات اورژانس در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اظهار کرد: ‌ مرکز اورژانس تهران همچون سال‌های گذشته در کنار سایر ارگان‌ها، خود را برای خدمت‌رسانی به همشهریان کتاب‌دوست آماده کرده است. صابریان توضیح داد: ضمن آماده‌باش پایگاه‌های اطراف مصلی امام خمینی (ره)، نیروهای اورژانس نیز در قالب، ۱۰ ایستگاه سلامت، ۱۲ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۵ دستگاه موتورلانس، ۲ دستگاه موتور ATV، دو خودروی پشتیبانی با ۵۰ نیروی عملیاتی در مصلی حضور دارند. رئیس اورژانس تهران اضافه کرد: نیروهای اورژانس از سوم اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه کتاب حضور دارند.

نظرها

اخبار بیشتر