1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود

فراروخبرگزاری فرارو |
در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.
واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 0

فرارو-از یکشنبه شب گذشته و پس از مطرح شدن پیشنهاد قائم‌مقامی فردوسی‌پور در شبکه ورزش شایعاتی در فضای مجازی شنیده می‌شد که تلاش‌ها برای تفاهم بین علی فروغی و عادل فردوسی‌پور بعد از صحبت‌های فردوسی‌پور در جشنواره جام‌جم بی‌نتیجه بوده و ستاره این سال‌های تلویزیون قرار است رسما از نود خداحافظی کند.

شب گذشته نیز عادل فردوسی پور رسما اعلام کرد که به دستور مدیر شبکه سه، برنامه پر بیننده ۹۰ از کنداکتور این شبکه خارج شده است و بدین ترتیب ویژه برنامه نود که به مناسب پایان سال تدارک دیده شده بود پخش نشد و شبکه سه به جای ۹۰ یک فیلم سینمایی روی آنتن برد.

در این میان، بسیاری از بازیگران و ورزشکاران به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود واکنش نشان دادند.

واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 5واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 6واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 7واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 8واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 9واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 10واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 11واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 12واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 13واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 14

واکنش‌ کاربران در توییتر به حذف فردوسی‌پور

حسین دهباشی در توییتی که ۳ هزار و ۷۰۰ لایک خورده نوشت: «هرکجای دنیا اگر کسی را که برنامه‌اش سالیانه میلیارد‌ها تومان آگهی جذب کرده و جایزه محبوب‌ترین مجری تلوزیون را هم از داوران و هم از مردم گرفته، یک‌هفته بعد حذف کنند، از مدیران رسانه‌اش تست الکل می‌گیرند.»

امیر سیدین، روزنامه نگار هم نوشت: در حالی که صبح امروز، علی عسگری رییس صداوسیما تاکید کرده بود که برنامه نود با فردوسی_پور ادامه پیدا خواهد کرد، مدیر روابط عمومی صدا و سیما گفته که از این پس این برنامه بدون حضور عادل پخش خواهد شد. قدرت پسر باجناق حدادعادل از رییس سازمان بیشتر است گویا!

سینا صادقیان نوشت: تو دوره رضا_گلزار‌ها تو فردوسی_پور باش …

حسینی‌ای زد نوشت: «بهترین پیشنهاد رو دکتر #آسترکی به عادل #فردوسی_پور داد! از برنامه نود خارج بشه و نود آنلاین رو راه اندازی کنه. انوقت مشخص میشه که نود فقط بواسطه اجرای #فردوسی_پور مخاطب داشته. دست به دست کنید برسه دست عادل. اصلا ترکیب عادل با پوریا خیلی خوب میشه.. ترکیب هجومی»

میلاد علوی نوشت: «آنچه پسر باجناق #حدادعادل می‌کند، نمونه کوچکی است از همه آنچه که در این سال‌ها گذشته. حذف شایستگان برای بقای بایستگان …»

استیو نوشت: «نفرت انگیز‌تر از على_فروغى، اون کسایی‌ان که میگن بهتر که نود تعطیل شه؛ صرفن بر این مبنا که فردوسی_پور اونجوری که اینا صلاح میدونن راجع به تیمشون رفتار نکرده. باشید تا ده سال بعد بفهمید ارزش چیزی رو که همه داریم از دست می‌دیم».

هامون نوشت: «نود بدون فردوسی پور میشه تخت گاز بدون جرمی کلارکسون، عادل هویت برنامه نوده، بدون عادل دیگه نود، نود نیست جرمی کلارکسون که سر از آمازون در آورد با یه برنامه جذاب‌تر حالا ببینیم عاقبت فردوسی پور به کجا میرسه.»

خبر هیوا یوسفی از آماده بودن برنامه نود هم ۲ هزار لایک خورده است: «اینکه #فردوسی_پور خودش نمی‌خواد فرداشب #نود رو اجرا کنه، یه دروغ شاخداره. خیلی از بچه‌های روزنامه‌نگار می‌دونن کلی آیتم فان ویژه عید درست کرده از جمله مصاحبه با #بیرانوند زیر برج آزادی.»

ان او ایکس نوشت: «حذف چیه؟ دستگیرش کنید. به هرحال جرم کمی نیست، مردم دوستش دارن».

بهمن هدایتی نوشت: «هنوز تحلیل نکردن که طرفداران #فردوسی_پور مال بالای ونک هستند و طرفداران #فروغی مال شهرستان و توده؟»

مهدی محمودیان عضو سابق جبهه مشارکت نوشت: «آقای حداد_عادل می‌شه به پسر باجناقت بگی یجور دیگه از مردم انتقام بگیره و بزاره برنامه نود و فردوسی_پور رو بازم ببینیم تو تلوزیون. ماهم صداش رو در نمیاریم که پسرت رو هم برده تو صدا و سیما استخدام کرده. ضمنا قول می‌دیم یه بار بجای تبلت بگیم یارانک_مالشی»

مهیار کریمی نوشت: «وقتی نود اولین قستمش پخش شده. طرف ۱۲ سالش بود. بعد حالا اومده برنامه رو تعطیل میکنه. ناموسا زور داره.»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فردوسی پور، حذف نود و نود از تلگرام

➖ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

▫ پس از صحبت‌های مطرح شده از سوی رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی پور در شبکه سه، مدیر روابط عمومی این سازمان از جدایی عادل فردوسی‌پور از برنامه نود خبر داد.


واکنش رئیس صدا و سیما به شایعه رفتن عادل فردوسی پور از شبکه ۳ و تعطیلی برنامه نود


#اختصاصی_فوتبالی

صحبتهای عادل فردوسی پور مجری برنامه نود در مراسم آیین افتتاحیه زمین چمن مصنوعی هما و پاسداشت حمید علیدوستی


عادل از نود می‌رود

مدیر روابط عمومی صدا و سیما: همان طور که آقای فضعلی دیروز اعلام کرد تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد


🔵واکنش فتح الله زاده به پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش به فردوسی پور: عادل می‌تواند شبکه ورزش را متحول کند

🔹فردوسی پور خودش معتقد بود مدیریت نباید تکراری شود و حالا طعمش را می‌چشد.

🔹مدیران بالای دست هر تصمیمی بگیرند باید اجرا شود همانطور که یک روز مرا از مدیر عاملی برداشتند.

🔹عادل برای برنامه نود زحمت زیادی کشیده است اما او طرفدار یک تیم خاص است.


🔴 فردوسی پور از برنامه «نود» کنار گذاشته می‌شود!

🗣 رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما:

🔸 آقای فردوسی پور در شبکه سه سیما خواهد ماند اما تحولاتی در حوزه ورزش سیما نیز خواهد بود.

🔸 تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما در عین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

🔸 مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند.

🔸 آقای فردوسی پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد. /فارس


در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما23 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، سومین دوره مسابقه سخنرانی‌های ترویجیUT-TED به همت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران با هدف فراهم آوردن بستری جهت طرح و تبادل پیشنهادهای علمی، انگیزشی و ترویج علم و فناوری، در روزهای ۹ و ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود. دومین دوره این مسابقه با حضور بیش از ۱۷ دانشگاه برتر کشور و با استقبال بسیار خوب دانشجویان و دانش‌آموختگان کشور برگزار شد. علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر به نشانیUT_TED @ مراجعه کنند. ۱۱ اردیبهشت؛ ­ همایش شهید مطهری و گام دوم انقلاب در دانشگاه تهرانهمزمان با چهلمین سالگرد شهادت شهید مرتضی مطهری، همایش «شهید مطهری و گام دوم انقلاب» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. در آستانه فرارسیدن یکصدمین سالگرد ولادت معلم و متفکر شهید، استاد مطهری و چهلمین سالگرد شهادت این شخصیت بزرگ انقلاب اسلامی، همایش «شهید مطهری و گام دوم انقلاب»، چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، از ساعت ۹ تا ۱۲ در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این همایش، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری و معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
وی تصریح کرد: این کاری است که من با آن به‌شدت مخالفم؛ همان‌طور که با خروج آمریکا از برجام مخالف بوده و هستم. آمریکای دونالد ترامپ، جان بولتون و مایک پمپئو سعی می‌کند تا حد ممکن به اقتصاد ایران ضربه بزند. چراکه اگر ایران از برجام خارج شود، هم صدمه اقتصادی خواهد خورد و هم صدمه سیاسی، ولی صدمات سیاسی بسیار جدی خواهد بود. ' استراو در خاتمه گفت: 'پیشنهاد من به ایران، ادامه صبر و شکیبایی است. ' کاخ سفید روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که معافیت خریداران نفت ایران را دیگر تمدید نمی‌کند و به عبارتی هیچ کشوری حق ندارد از ایران نفت بخرد.

۱۰خبر پربازدید هفته/ از روایت احمد توکلی از بی‌محلی روحانی به رئیس جمهور چین تا احضار سعید قاسمی به دادسرا و نرخ‌های نجومی اجاره‌ مسکن/ شغلی عجیب با درآمد میلیونی، غیرقانونی اعلام شد

الفالف18 ساعت قبل
اخبار پربازدید الف در هفته‌ای که گذشت در ادامه آمده است؛ برای مشاهده متن کامل خبر می‌توان بر روی عنوان خبر کلیک کرد تا در صفحه‌ای آن را مطالعه کرد. بر اساس بیانیه منتشر شده هدف به صفر رساندن صادرات نفت است تا منابع درآمدی ایران از بین برود. FATF‎‏ هم از طرف آمریکا حمایت می‌شود ‏و منشأ خباثت هر دو یکجاست‎. ۱۰- سعید قاسمی به دادسرا احضار شد/ توهین علی مطهری به مجمع تشخیص/ بی‌تاثیری عدم تمدید معافیت‌های نفتی توسط ترامپهر روز اخبار مهمی در رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف منتشر می‌شود. بعضا این اخبار توسط خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد و تحلیل می‌شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله محمد امامی کاشانی در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به تولد امام زمان (عج) در نیمه شعبان تصریح کرد: برای تبلور ارزش‌ها و زیبایی‌های دنیا به انسان کامل و معلم انسانیت نیاز است تا این جلوه‌های زیبا را به جهان بشریت عرضه کند. وی افزود: نه تنها مکتب اسلام بلکه تمام مکتب‌ها وجود انسان کامل را در عالم قبول دارند که اسلام از وی با نام حضرت مهدی (عج) یاد کرده است. خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به نامه حضرت ولی عصر (عج) و ذکر وظایف امت اسلامی در زمان غیبت کبری گفت: ایشان در بخشی از این نامه می‌فرمایند؛ گرچه ما از مکان ظالمان دور هستیم ولی به شما نزدیکیم، خداوند متعال به ما دستور داده است که شیعیان را کمک و یاری کنیم لذا شما را رها نمی‌کنیم، اخبار شما از ما مخفی نیست و بر رنج‌ها و مصیبت‌های شما آگاه هستیم که اگر پشتیبان شما نبودیم مشکلات تان بیشتر می‌شد و دشمن ریشه شما را برمی چید. آیت الله امامی کاشانی افزود: این سخن برای ما روشن است چراکه اگر در این ۴۰ سال عمر جمهوری اسلامی دست مبارک ولی عصر (عج) بر سر ملت ایران و امت اسلامی نبود همین می‌شد که ایشان فرمودند. وی با تاکید بر لزوم تقوای امت اسلامی در زمان غیبت کبری گفت: امام عصر (عج) می‌فرمایند راه خدا و تقوا را بروید تا خدا به شما الهام کند که چه کنید، لذا راه درست را طی کنید. امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه تمام نکته در همین قول نهفته است، ادامه داد: ما باید حقوق را رعایت کنیم، مسایل مختلف و شرایط کشور را ببینیم و بدانیم که چه وظایفی داریم و در دامن چه حجت خدایی بسر می‌بریم که اگر این مهم را فهمیده و درک کنیم آن زمان خدمت به ملت برای ما با ارزش می‌شود. آیت الله امامی کاشانی گفت: اگر چنین باشد؛ سرمایه‌ها را در کشور به کار خواهیم انداخت نه اینکه به خاطر سود بیشتر، ​سرمایه را از کشور خارج کنیم، اگر بدانیم که در این کشور مهمان امام زمان (عج) هستیم سرمایه را در خارج از ایران و برای دشمنان اسلام و انسانیت خرج نخواهیم کرد.
سینماپرسسینماپرس3 ساعت قبل
سینماپرس: سعید نوراللهی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش براثر سکته مغزی درگذشت. به گزارش سینماپرس سعید نوراللهی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش براثر سکته مغزی درگذشت. سعید نوراللهی سال ۱۳۳۰ در جنوب تهران متولد شد. نوراللهی در آثاری همچون فیلم سینمایی «مارمولک»، سریال تلویزیونی «متهم گریخت» و فیلم سینمایی «لیلی با من است» فعالیت داشته است. سعید نوراللهی حوالی ساعت ۵ صبح امروز ۶ اردیبهشت‌ماه به دلیل سکته مغزی فوت کرد.

نظرها

(7)

🔰عادل! چرا دیگه نمی خند!؟

قرار نیست وزیر و وکیل بیاید از حق تراکتوری دفاع کند و تو را به سزای آنچه که "سوء استفاده از قدرت تریبون" نام دارد، برساند. خدا کاری می کند که با یک اختلاف عقیده کنار گذاشته می شوی! به همین راحتی!

اما تقاص همه ناعدالتی هایی که پشت پرده فامیلی ات روی اعصاب و روان یک ملت رژه می رفتند را یکجا می دهی!

آقای فردوس پوس! این چرخه روزگار است. تو اولینش نیستی. آخرینش هم نخواهی بود. یک استاد دانشگاه که دستی در زبان های سایر ملل دارد خوب می فهمد که "لهجه داشتن" جرم نیست، بلکه دانستن حداقل یک زبان دیگر است.

وقتی تو دختر را "قِرل" تلفظ کردی کسی تو را مضحکه خواص نکرد. و وقتی با آن لهجه کج و کوله ات شعار مشهور تراکتوری ها را بالاجبار خواندی باز کسی به لهجه ات کجت، دانش فوتبالی ات را زیر سؤال نبرد.

این تو بودی که سالها با گزارش های گلچین کرده ات با سوء استفاده از لهجه مردمی که به زبان دوم سخن گفتند منطق آنها و فهم فوتبالی شان را زیر سؤال بردی.

از ماجرای کمالوند که برای اولین بار در برنامه خودت چهره هواداری ات را برای همه رو کرد تا فرهاد مجیدی و خلعت بری و قلعه نوعی. البته که تو نیز حسابی به لطف تریبونی که با جیب همین مردم می چرخید، از خجالتشان در آمدی.

برای شهرداری چند برنامه ویژه گذاشتی تا این تیم را به دسته 2 فرستادی! و البته که منطق مدیرانت پشت لهجه غلیظ تهرانی گم شد؛ اینکه 3 تیم برای تبریز زیاد است!

ولی هرگز برای اتهام تبانی تیم محبوبت برنامه که سهل بود، آیتمی اختصاص ندادی. از ماجرای 6 امتیازی که باید کسر می شد در همه آن سالهایی که بین رده های 13 تا 16 دست و پا می زد.

جناب آقای فردوس پوس! امیدوارم حال خندیدن داشته باشی!

ما برای لگد زدن به یک مرده خوشحالی نمی کنیم که با تو در اوج قدرتت گلاویز شدیم. البته که عنایات و الطافت کم نصیب حال ما نشد.

فقط محض یادآوری که اگر انسانی در اوج قدرتش از قدرتش سوء استفاده کند، و اگر دست مظلومی به آن نرسد خدا به دست دیگری او را سرجایش می نشاند.

جز سال های اول که می خواستی دنیا را عوض کنی بقیه سال ها جز به جان هم انداختن مخاطبانت کار دیگری برای این فوتبال انجام ندادی. و جز سر کیسه کردن این مردم با اس ام اس هایی که برای تو بوی پول می داد.

تو می خواستی دنیای فوتبال کشور را عوض کنی اما این تو بودی که عوض شدی!

افسوس که با همه قابلیت هایی که داشتی تعلقات رنگی ات و البته منفعت طلبی شخصی ات این اجازه را به تو نداد که در راهت ثابت قدم باشی.

بله! پرسپولیس در طرفداری مجازی رتبه اول کشور است و تو حتی به هم طرفدارهای خودت نیز رحم نکردی! چرا که آنها در زبان تو طعم پول و قدرت می داد.

تو بزرگ شدی بزرگ شدی و بزرگ شدی و یکدفعه ترکیدی! این خاصیت حباب است که تا یک اندازه بالا می رود. بعد از آن همین می شود که شدی!

تنها چیزی که در همه این سال ها از تو خواستیم اجرای عدالت بود و تو در قبال آن مسؤل بودی.

برای آقای روشنفکری که خوب می دانست قوی بودن تیم ملی ربطی به قوی بودن سرخابی ها ندارد و برای آقای به روزی که خیلی خوب می دانست سرخابی بودن یک دزفولی یا همدانی یک مزیت نیست بلکه یک فاجعه است! سکوت کردن و یا در خلاف جهت مانور دادن، یعنی اینکه یک جای ماجرای حقیقت تو می لنگید.

راستی! چرا دیگه نمی خند!؟

1 ماه قبل

نظر مردم هیچ اهمیتی ندارد خودمون رو خسته نکنیم!

1 ماه قبل

این فروغی کیه؟چرا ایقد کلفته؟یه بچه 29ساله همه چی این مملکت و مردم رو به سخره گرفته..وااای برما...

1 ماه قبل

بهترین جا فدراسیون فوتباله

باید رئیس فدراسیون بشه

1 ماه قبل

کلاس دوم راهنمایی بودم که برا اولین بار برنامه نودرو دیدم از همون روز عاشقش شدم از اون روز تا حالا حدودا بیست سال هست میگذره؛اخه بی انصافا چطوری دلتون میاد ی عشق بیست ساله رو از ما بگیرید

اوله هفته که میشود میگفتم خب دو روز دیگه بیشتر نمیخوایم تا برنامه نود؛لحظه شماری میکردم تا نود شروع بشه.شاید نود برا خیلیا یه برنامه یا سرگرمی باشه یا برا بعضی ها منبع درامد(صدا و سیما منظورم هست) یا برا عده ای شغل باشه ولی براما عشق بود عشششششق

توروخدا این عشقو از ما نگیرید ٬خواهش میکنم

1 ماه قبل

برنامه 90بدون جناب فردوسی پورمثل شکستن پسته ی بی مغز هست .

1 ماه قبل

مرگ شبکه سه فرا رسیده

1 ماه قبل

اخبار بیشتر