واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود

فراروخبرگزاری فرارو |
در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.
واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 0

فرارو-از یکشنبه شب گذشته و پس از مطرح شدن پیشنهاد قائم‌مقامی فردوسی‌پور در شبکه ورزش شایعاتی در فضای مجازی شنیده می‌شد که تلاش‌ها برای تفاهم بین علی فروغی و عادل فردوسی‌پور بعد از صحبت‌های فردوسی‌پور در جشنواره جام‌جم بی‌نتیجه بوده و ستاره این سال‌های تلویزیون قرار است رسما از نود خداحافظی کند.

شب گذشته نیز عادل فردوسی پور رسما اعلام کرد که به دستور مدیر شبکه سه، برنامه پر بیننده ۹۰ از کنداکتور این شبکه خارج شده است و بدین ترتیب ویژه برنامه نود که به مناسب پایان سال تدارک دیده شده بود پخش نشد و شبکه سه به جای ۹۰ یک فیلم سینمایی روی آنتن برد.

در این میان، بسیاری از بازیگران و ورزشکاران به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود واکنش نشان دادند.

واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 5واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 6واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 7واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 8واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 9واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 10واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 11واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 12واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 13واکنش چهره‌ها به اخراج «عادل فردوسی پور» از برنامه نود - 14

واکنش‌ کاربران در توییتر به حذف فردوسی‌پور

حسین دهباشی در توییتی که ۳ هزار و ۷۰۰ لایک خورده نوشت: «هرکجای دنیا اگر کسی را که برنامه‌اش سالیانه میلیارد‌ها تومان آگهی جذب کرده و جایزه محبوب‌ترین مجری تلوزیون را هم از داوران و هم از مردم گرفته، یک‌هفته بعد حذف کنند، از مدیران رسانه‌اش تست الکل می‌گیرند.»

امیر سیدین، روزنامه نگار هم نوشت: در حالی که صبح امروز، علی عسگری رییس صداوسیما تاکید کرده بود که برنامه نود با فردوسی_پور ادامه پیدا خواهد کرد، مدیر روابط عمومی صدا و سیما گفته که از این پس این برنامه بدون حضور عادل پخش خواهد شد. قدرت پسر باجناق حدادعادل از رییس سازمان بیشتر است گویا!

سینا صادقیان نوشت: تو دوره رضا_گلزار‌ها تو فردوسی_پور باش …

حسینی‌ای زد نوشت: «بهترین پیشنهاد رو دکتر #آسترکی به عادل #فردوسی_پور داد! از برنامه نود خارج بشه و نود آنلاین رو راه اندازی کنه. انوقت مشخص میشه که نود فقط بواسطه اجرای #فردوسی_پور مخاطب داشته. دست به دست کنید برسه دست عادل. اصلا ترکیب عادل با پوریا خیلی خوب میشه.. ترکیب هجومی»

میلاد علوی نوشت: «آنچه پسر باجناق #حدادعادل می‌کند، نمونه کوچکی است از همه آنچه که در این سال‌ها گذشته. حذف شایستگان برای بقای بایستگان …»

استیو نوشت: «نفرت انگیز‌تر از على_فروغى، اون کسایی‌ان که میگن بهتر که نود تعطیل شه؛ صرفن بر این مبنا که فردوسی_پور اونجوری که اینا صلاح میدونن راجع به تیمشون رفتار نکرده. باشید تا ده سال بعد بفهمید ارزش چیزی رو که همه داریم از دست می‌دیم».

هامون نوشت: «نود بدون فردوسی پور میشه تخت گاز بدون جرمی کلارکسون، عادل هویت برنامه نوده، بدون عادل دیگه نود، نود نیست جرمی کلارکسون که سر از آمازون در آورد با یه برنامه جذاب‌تر حالا ببینیم عاقبت فردوسی پور به کجا میرسه.»

خبر هیوا یوسفی از آماده بودن برنامه نود هم ۲ هزار لایک خورده است: «اینکه #فردوسی_پور خودش نمی‌خواد فرداشب #نود رو اجرا کنه، یه دروغ شاخداره. خیلی از بچه‌های روزنامه‌نگار می‌دونن کلی آیتم فان ویژه عید درست کرده از جمله مصاحبه با #بیرانوند زیر برج آزادی.»

ان او ایکس نوشت: «حذف چیه؟ دستگیرش کنید. به هرحال جرم کمی نیست، مردم دوستش دارن».

بهمن هدایتی نوشت: «هنوز تحلیل نکردن که طرفداران #فردوسی_پور مال بالای ونک هستند و طرفداران #فروغی مال شهرستان و توده؟»

مهدی محمودیان عضو سابق جبهه مشارکت نوشت: «آقای حداد_عادل می‌شه به پسر باجناقت بگی یجور دیگه از مردم انتقام بگیره و بزاره برنامه نود و فردوسی_پور رو بازم ببینیم تو تلوزیون. ماهم صداش رو در نمیاریم که پسرت رو هم برده تو صدا و سیما استخدام کرده. ضمنا قول می‌دیم یه بار بجای تبلت بگیم یارانک_مالشی»

مهیار کریمی نوشت: «وقتی نود اولین قستمش پخش شده. طرف ۱۲ سالش بود. بعد حالا اومده برنامه رو تعطیل میکنه. ناموسا زور داره.»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فردوسی پور، حذف نود و نود از تلگرام

#اختصاصی_فوتبالی

صحبتهای عادل فردوسی پور مجری برنامه نود در مراسم آیین افتتاحیه زمین چمن مصنوعی هما و پاسداشت حمید علیدوستی


🔵واکنش فتح الله زاده به پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش به فردوسی پور: عادل می‌تواند شبکه ورزش را متحول کند

🔹فردوسی پور خودش معتقد بود مدیریت نباید تکراری شود و حالا طعمش را می‌چشد.

🔹مدیران بالای دست هر تصمیمی بگیرند باید اجرا شود همانطور که یک روز مرا از مدیر عاملی برداشتند.

🔹عادل برای برنامه نود زحمت زیادی کشیده است اما او طرفدار یک تیم خاص است.


واکنش رئیس صدا و سیما به شایعه رفتن عادل فردوسی پور از شبکه ۳ و تعطیلی برنامه نود


➖ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

▫ پس از صحبت‌های مطرح شده از سوی رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی پور در شبکه سه، مدیر روابط عمومی این سازمان از جدایی عادل فردوسی‌پور از برنامه نود خبر داد.


عادل از نود می‌رود

مدیر روابط عمومی صدا و سیما: همان طور که آقای فضعلی دیروز اعلام کرد تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد


🔴 فردوسی پور از برنامه «نود» کنار گذاشته می‌شود!

🗣 رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما:

🔸 آقای فردوسی پور در شبکه سه سیما خواهد ماند اما تحولاتی در حوزه ورزش سیما نیز خواهد بود.

🔸 تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما در عین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

🔸 مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند.

🔸 آقای فردوسی پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد. /فارس


در ادامه بخوانید

هدفگیری پهپاد آمریکایی با سامانه ساخت ایران

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دکتر محمد جواد ظریف با رد برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه این سامانه روسی بوده است، اظهار داشت: من در این زمینه‌ها تخصص ندارم ولی این سامانه ایرانی بوده و این باعث افتخار ملت ایران است که به این حد از پیشرفت در عرصه دفاعی دست یافته‌ایم.

همراهی آمریکا با جنگ طلبی‌های عربستان و رژیم صهیونیستی در منطقه

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
ما با رئیس جمهوری در آمریکا طرف هستیم که اول کسی است که فکر می‌کند جنگ با ایران چیزی است که برای این کشور (آمریکا) خوب است. اگر فکر می‌کنید که جنگ کار بیهوده‌ای است, باید بگویم که جنگ در عراق یک فاجعه بود. من این را از صمیم قلب می‌گویم که جنگ با ایران حتی بدتر خواهد بود, انسان‌های بیشتری می‌میرند. ما نزدیک هجده سال است که در افغانستان هستیم, این کار پایان ندارد. آمریکا در حال از دست دادن مردان و زنان و تریلیون‌ها دلار پول در جنگ‌های بی پایان خاورمیانه است.

سید رضا اکرمی: پایداری‌ها فقط شعار می‌دهند/ جبهه پایداری کدام توفیق را به دست آورده است؟

نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
انقلاب اسلامی محصول انتخاب اصلح توسط مردم بوده و استمرار آن نیز محصول انتخاب مجدد اصلح در مدیریت کلان کشور است؛ بنابراین، باید بنایمان بر این باشد که افراد اصلح را بشناسیم». من باید به اصلح رأی بدهم». او در تحلیل روکیرد اخیر نیروهای پایداری به «نامه‌نیوز» گفت: «پایداری‌ها همواره همین‌طور بوده‌اند و شعارهای سنگینی می‌دهند که از پس آنها بر نمی‌آیند. جبهه پایداری در طول تاریخ پیدایشش هیج توفیق خاصی به دست نیاورده که اکنون به صورت شعاری اصرار بر گزینه اصلح می‌کند. گاهی وحدت‌هایی که درست می‌شود هم باید صبر کرد تا شب عملیات بعد دید که آیا با هم هستند یا خیر.

دانلود مسابقه عصر جدید ۲ تیر ۹۸

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
عصر جدید برنامه سرگرمی است که در آن نفرات مختلف به بروز استعداد‌ها و نمایش خلاقیت‌های شان میپردازند بعد در این میان چهار داور یعنی امین حیایی رویا نونهالی آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی به قضاوت در مورد برتری هر یک از شرکت کنندگان می‌پردازندعصر جدید امشب دوشنبه ۳ تیر ۹۸ ساعت ۱۰ و ۲۹ دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد
ایرناایرنا20 ساعت قبل
علیرضا شهیدی یکشنبه شب در حاشیه نشست شورای معادن خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران افزود: سالهاست در شهرستان طبس در خصوص ژئوپارک شناسایی‌های اولیه انجام شده و در فردوس نیز فعالیت‌هایی در خصوص راه‌اندازی ژئوپارک انجام شده که امیدواریم این مباحث منجر به تأسیس ژئوپارک در خراسان‌جنوبی شود. شهیدی سهم ایران از این رویداد را ثبت جهانی ژئوپارک قشم اعلام و اضافه کرد: این در حالی است که ایران بهشت زمین شناسان است و باید در جهت شناسایی و ثبت ژئوپارک‌ها بیش از پیش تلاش کرد. شهیدی با اشاره به اقدامات ژئو فیزیک هوایی در خراسان جنوبی هم گفت: اقدامات ژئوفیزیک هوایی در حدود ۱۱۰ هزار کیلومتر خطی و ۲۱ هزار کیلومتر مربع طی دو مرحله در سال‌های ۱۳۸۳ و در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در خراسان جنوبی انجام شده که در این عملیات‌ها ۱۱۶ آنومالی ژئوفیزیک هوایی را به دست آورده‌ایم که به معادن مناسبی دسترسی پیدا خواهیم کرد. وی گفت: سازمان زمین شناسی کشور با توجه به کم آبی در خراسان جنوبی در زمینه آب‌های کارست ورود پیدا کرده و امیدواریم در شهرستان طبس منابع آبی کارستی خوبی را پیدا کنیم. شهیدی اضافه کرد: آب‌های کارستی در بحث اکتشافات مواد فلزی، طلا، مس، قلع و تنگستن می‌تواند مفید باشد.

نظرها

(7)

مرگ شبکه سه فرا رسیده

3 ماه قبل

برنامه 90بدون جناب فردوسی پورمثل شکستن پسته ی بی مغز هست .

3 ماه قبل

کلاس دوم راهنمایی بودم که برا اولین بار برنامه نودرو دیدم از همون روز عاشقش شدم از اون روز تا حالا حدودا بیست سال هست میگذره؛اخه بی انصافا چطوری دلتون میاد ی عشق بیست ساله رو از ما بگیرید

اوله هفته که میشود میگفتم خب دو روز دیگه بیشتر نمیخوایم تا برنامه نود؛لحظه شماری میکردم تا نود شروع بشه.شاید نود برا خیلیا یه برنامه یا سرگرمی باشه یا برا بعضی ها منبع درامد(صدا و سیما منظورم هست) یا برا عده ای شغل باشه ولی براما عشق بود عشششششق

توروخدا این عشقو از ما نگیرید ٬خواهش میکنم

3 ماه قبل

بهترین جا فدراسیون فوتباله

باید رئیس فدراسیون بشه

3 ماه قبل

این فروغی کیه؟چرا ایقد کلفته؟یه بچه 29ساله همه چی این مملکت و مردم رو به سخره گرفته..وااای برما...

3 ماه قبل

نظر مردم هیچ اهمیتی ندارد خودمون رو خسته نکنیم!

3 ماه قبل

🔰عادل! چرا دیگه نمی خند!؟

قرار نیست وزیر و وکیل بیاید از حق تراکتوری دفاع کند و تو را به سزای آنچه که "سوء استفاده از قدرت تریبون" نام دارد، برساند. خدا کاری می کند که با یک اختلاف عقیده کنار گذاشته می شوی! به همین راحتی!

اما تقاص همه ناعدالتی هایی که پشت پرده فامیلی ات روی اعصاب و روان یک ملت رژه می رفتند را یکجا می دهی!

آقای فردوس پوس! این چرخه روزگار است. تو اولینش نیستی. آخرینش هم نخواهی بود. یک استاد دانشگاه که دستی در زبان های سایر ملل دارد خوب می فهمد که "لهجه داشتن" جرم نیست، بلکه دانستن حداقل یک زبان دیگر است.

وقتی تو دختر را "قِرل" تلفظ کردی کسی تو را مضحکه خواص نکرد. و وقتی با آن لهجه کج و کوله ات شعار مشهور تراکتوری ها را بالاجبار خواندی باز کسی به لهجه ات کجت، دانش فوتبالی ات را زیر سؤال نبرد.

این تو بودی که سالها با گزارش های گلچین کرده ات با سوء استفاده از لهجه مردمی که به زبان دوم سخن گفتند منطق آنها و فهم فوتبالی شان را زیر سؤال بردی.

از ماجرای کمالوند که برای اولین بار در برنامه خودت چهره هواداری ات را برای همه رو کرد تا فرهاد مجیدی و خلعت بری و قلعه نوعی. البته که تو نیز حسابی به لطف تریبونی که با جیب همین مردم می چرخید، از خجالتشان در آمدی.

برای شهرداری چند برنامه ویژه گذاشتی تا این تیم را به دسته 2 فرستادی! و البته که منطق مدیرانت پشت لهجه غلیظ تهرانی گم شد؛ اینکه 3 تیم برای تبریز زیاد است!

ولی هرگز برای اتهام تبانی تیم محبوبت برنامه که سهل بود، آیتمی اختصاص ندادی. از ماجرای 6 امتیازی که باید کسر می شد در همه آن سالهایی که بین رده های 13 تا 16 دست و پا می زد.

جناب آقای فردوس پوس! امیدوارم حال خندیدن داشته باشی!

ما برای لگد زدن به یک مرده خوشحالی نمی کنیم که با تو در اوج قدرتت گلاویز شدیم. البته که عنایات و الطافت کم نصیب حال ما نشد.

فقط محض یادآوری که اگر انسانی در اوج قدرتش از قدرتش سوء استفاده کند، و اگر دست مظلومی به آن نرسد خدا به دست دیگری او را سرجایش می نشاند.

جز سال های اول که می خواستی دنیا را عوض کنی بقیه سال ها جز به جان هم انداختن مخاطبانت کار دیگری برای این فوتبال انجام ندادی. و جز سر کیسه کردن این مردم با اس ام اس هایی که برای تو بوی پول می داد.

تو می خواستی دنیای فوتبال کشور را عوض کنی اما این تو بودی که عوض شدی!

افسوس که با همه قابلیت هایی که داشتی تعلقات رنگی ات و البته منفعت طلبی شخصی ات این اجازه را به تو نداد که در راهت ثابت قدم باشی.

بله! پرسپولیس در طرفداری مجازی رتبه اول کشور است و تو حتی به هم طرفدارهای خودت نیز رحم نکردی! چرا که آنها در زبان تو طعم پول و قدرت می داد.

تو بزرگ شدی بزرگ شدی و بزرگ شدی و یکدفعه ترکیدی! این خاصیت حباب است که تا یک اندازه بالا می رود. بعد از آن همین می شود که شدی!

تنها چیزی که در همه این سال ها از تو خواستیم اجرای عدالت بود و تو در قبال آن مسؤل بودی.

برای آقای روشنفکری که خوب می دانست قوی بودن تیم ملی ربطی به قوی بودن سرخابی ها ندارد و برای آقای به روزی که خیلی خوب می دانست سرخابی بودن یک دزفولی یا همدانی یک مزیت نیست بلکه یک فاجعه است! سکوت کردن و یا در خلاف جهت مانور دادن، یعنی اینکه یک جای ماجرای حقیقت تو می لنگید.

راستی! چرا دیگه نمی خند!؟

3 ماه قبل

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

3 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

4 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1