تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث
تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس

تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
بارش شدید باران در روزهای اخیر در گنبد کاووس استان گلستان موجب جاری شدن سیل در زمین های کشاورزی و آبگرفتگی معابر شهری شد
تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 0تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 2تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 3تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 4تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 5تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 6تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 7تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 8تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 9تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 10تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 11تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 12تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 13تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 14تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 15

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 17تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 18تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 19تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 20تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 21تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 22تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 23تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 24تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 25تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 26تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 27تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 28تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 29تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 30تصاویر هوایی سیل و آبگرفتگی در گنبد کاووس - 31

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با آبگرفتگی، زمین کشاورزی، سیل، گلستان و گنبد کاووس از تلگرام

بازداشت یک زن شهروند روسیه در استان گلستان

فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان:

- یک زن تبعه کشور روسیه در ناحیه مرزی شهرستان گنبد کاووس دستگیر شده است.

- ماموران مرزبانی هنگامی به این زن روس مشکوک شدند که با یک تبعه ایرانی از اهالی شهرستان علی آباد کتول استان گلستان در چادر مسافرتی بیتوته کرده بودند.

- این زن ۲۸ ساله روسی بنام 'آناس تازیا' با رفتار مشکوک همراه مرد ایرانی در حاشیه تالاب 'آلاگل' واقع در ناحیه مرزی گنبد دستگیر شد و برابر بررسی به عمل آمده روادید مندرج در گذرنامه وی مخدوش است.

- فرد ایرانی دستگیر شده خود را راهنما و لیدر یک شرکت گردشگری معرفی کرده و مدعی است همراه این زن تبعه روس از بهار امسال به چند شهر ایران سفر و اقامت داشته‌اند که صحت ادعا در دست بررسی است.

- بر اساس استعلام از پلیس امنیت، مهلت روادید گذرنامه زن تبعه روس که آشنا به زبان فارسی نیز هست، تا پایان سال جاری بوده اما او اقدام به مخدوش کردن مهلت و افزایش آن برای حضور بیشتر در ایران کرده است/ ایرنا


🌨سامانه بارشی در سواحل خزر شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور فعال است و در شرق مازندران گلستان و خراسان شمالی بارش‌ها شدت بیشتری دارد.

🌧بارش شدید باران آبگرفتگی معابر عمومی‌، رخداد سیلاب و وزش باد شدید موقت‌ در استان‌های گلستان و غرب مازندران پیش‌بینی‌ می‌شود.

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


🔸هواشناسی

🔹سامانه بارشی در سواحل خزر شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور فعال است و در شرق مازندران گلستان و خراسان شمالی بارش‌ها شدت بیشتری دارد.

🔹بارش شدید باران آبگرفتگی معابر عمومی‌، رخداد سیلاب و وزش باد شدید موقت‌ در استان‌های گلستان و غرب مازندران پیش‌بینی‌ می‌شود.


🚨 فوری

🔺 #خسارت_شدید سیل و بارش شدید باران در #کسلیان سوادکوه

🔹 خرابی و آبگرفتگی زمین‌های شالیزاری در روستاهای اطراف

خسارات سیلاب مازندران👇


#هواشناسی

🌨 سامانه بارشی در سواحل خزر شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور فعال است و در شرق مازندران گلستان و خراسان شمالی بارش‌ها شدت بیشتری دارد.

🌧 بارش شدید باران آبگرفتگی معابر عمومی‌، رخداد سیلاب و وزش باد شدید موقت‌ در استان‌های گلستان و غرب مازندران پیش‌بینی‌ می‌شود.


#هواشناسی

🌨سامانه بارشی در سواحل خزر شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور فعال است و در شرق مازندران گلستان و خراسان شمالی بارش‌ها شدت بیشتری دارد.

🌧بارش شدید باران آبگرفتگی معابر عمومی‌، رخداد سیلاب و وزش باد شدید موقت‌ در استان‌های گلستان و غرب مازندران پیش‌بینی‌ می‌شود.


در ادامه بخوانید

انتشار اولین فیلم از لحظه فرار نجفی از صحنه قتل میترا استاد + جزییات

رکنارکنا1 روز قبل
هنگام انتشار این فیلم نجفی دست به زیر چانه به تماشای آن پرداخت و عجیب اینکه هم در فیلم و هم در جلسه دادگاه ایشان خیلی خونسرد بوده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلمی از نجفی بعد از قتل میترا استاد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه به صورت علنی در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

مهار آتش سوزی در میدان حسن آباد تهران +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل

حریق گسترده در میدان حسن آباد/ آتش به بافت تایخی میدان سرایت کرده است + فیلم

تابناکتابناک23 ساعت قبل
درباره میدان تاریخی حسن آباد تهرانمیدان حسن‌آباد که در گذشته‌های نه چندان دور «میدان ملک‌المتکلمین» یا «میدان هشت گنبد» و در مقطعی «میدان پهلوی» نامیده می‌شده، میدانی است در بافت تاریخی شهر تهران که در تقاطع خیابان امام خمینی (سپه) با خیابان حافظ و خیابان وحدت اسلامی (خیابان شاهپور) واقع شده‌است. این میدان پس از انقلاب اسلامی برای مقطعی «میدان ۳۱ شهریور» نام گرفت و سپس بار دیگر به نام حسن آباد بازگشت. میدان حسن‌آباد از میدان‌های تاریخی و بخشی از بافت تاریخی و سنتی تهران قاجاری است. این میدان با چهار ساختمان و هشت گنبدی به گونه منحنی‌شکل و قرینه ساخته شده است. همه خیابان‌هایی که به میدان حسن‌آباد منتهی می‌شوند سنگفرش شده‌اند.

آتش سوزی مرگبار در استودیوی فیلمسازی ژاپن

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- بر اثر آتش سوزی در یک استودیوی فیلمسازی در ژاپن ۳۰ تن مصدوم و چندین نفر کشته شدند. به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، بر اثر آتش سوزی یک استودیو فیلمسازی در ژاپن ۳۰ تن مصدوم و چندین نفر کشته شدند. گفته می‌شود فردی موادی آتش زا به ساختمان ریخته و موجب آتش گرفتن این محل شده است.

قضیه دفترخانه مهرشهر کرج چه بود؟ /نجفی به اجبار با استاد ازدواج کرد؟ /علاقه استاد به یادگیری کار با اسلحه/نجفی: سه نفر گفتند چرا ندادی میترا را فرد دیگری به قتل برساند!

10+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر