تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل داد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آخرین خبر
  4. سرگرمی
تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل داد

تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل داد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر |

جام نیوز/ چند سال قبل در حادثه‌ای زن ۵۳ ساله که تعادل خود را از دست داده بود روی آتش افتاد و دچار سوختگی شد. اهالی محل تازه عروس زن ۵۳ ساله را که عصمت نام دارد متهم کرده بودند که وی در پی یک حرکت انتقام جویانه مادرش شوهرش را که مانع برافروختن آتش شده بود به داخل آتش هل داده است.

این خبر یک نوستالژی از حوادث مراسم چهارشنبه سوری در سال‌های گذشته است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با چهارشنبه سوری و عروس و مادر شوهر از تلگرام

گردش مالی چندصد میلیاردی چهارشنبه سوری

♨️کمتر کسی متوجه گردش مالی عجیبی است که مراسم سوزاننده «چهارشنبه سوری» ایجاد می‌کند. صحبت از گردش مالی رقمی حدود ۳۶۳ میلیارد تومان است، عددی که معادل حقوق ۳۲۶ هزار کارگر، ساخت ۱۹۲۶ کلاس درس و ۴۵۴ تخت بیمارستانی است!

نگاهی به آمار و قیمت‌های جزئی مواد محترقه👇

اقتصادنیوز👇


#نه_به_چهارشنبه_سوزی

⚠️ در چهارشنبه سوری مواظب ایمنی خود باشید

«چهارشنبه آخر سال تون بی خطر»


در ادامه بخوانید

خانه پروین اعتصامی در تبریز، محل تولد بانوی شعر ایران

8+
کجاروکجارو19 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز13 ساعت قبل
جمعه؛ گاهی شبیه دفترچه‌ی خاطراتی ست که هر بار، گوشه‌ای لم می‌دهی و ورقش می‌زنی. و چه می‌چسبد مرور خاطرات کودکی و آخر هفته هایی که در سهل انگاری کودکانه گذشت! کودکی هایی که در هوای ناب خانه‌ی پدری سپری شد، و شیطنت هایی که در دل کوچه‌های خاکی و پر از خاطره، جا ماند. باید به روزهای خوب رسیده و نرسیده فکر کردباید خاطرات شیرین گذشته را ورق زد. باید ساده گرفت، باید بی خیال بود.

روش استفاده از نمک برای ارتقای کیفیت پخت ماهی

تابناکتابناک12 ساعت قبل
سرآشپزهای ژاپنی که در درست کردن سوشی و پخت انواع ماهی بسیار ماهرند، یکی ترفندهای سرآشپزهای سوشی برای بهتر کردن بافت، رنگ و طعم گوشت ماهی خواباندن ماهی در نمک به روشی خاص است. در این ویدیو این تکنیک خاص را فرا خواهید گرفت.
کجاروکجارو18 ساعت قبل
معمولا درون هواپیما، برای راحتی حال مسافران، فشار کابین هواپیما را با استفاده از هوایی خاص تنظیم می‌کنند تا افراد درون آن، همان احساس روی زمین بودن را داشته باشند. شاید با خودتان بگویید این مسائل چه ربطی به سوراخ‌های کوچک روی پنجره‌های هواپیما دارد؟ این سوراخ‌ها فشار هوای لایه‌ی وسطی را کاهش می‌دهند. بنابراین، لایه‌ی بیرونی فشار هوای کابین را می‌گیرد و بدین ترتیب مسافران فشار هوا را کم‌کم و به تدریج احساس می‌کنند. هدف از ایجاد این روزنه‌های کوچک، برقراری توازن فشار هوا بین کابین مسافران و هوای بین لایه‌های پنجره‌ها است. درست است که سوراخ‌های کوچکی در پنجره‌ها وجود دارد، اما این موضوع، چیزی نیست که سیستم تنظیم فشار هوای هواپیما نتواند از پس آن بر بیاید.

فیلم | سند ویدئویی سپاه برای رد ادعای انهدام پهپاد ایرانی توسط آمریکا

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز20 ساعت قبل
حالا که بازار تماشای پیری ما آدم‌ها، داغ داغه، خواستم بگم راستش به جای رسیدن به ٣٠ سال بعد، خیلی دوست دارم به حدود ٣٠ سال قبل برگردمبه روزهای ثبت این عکس (دقیقا٢٩ سال پیش! سال ٦٩) کسی هست من رو به اون روزها برگردونه؟ …#مژده_لواسانی

نظرها

اخبار بیشتر