1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |

ساعاتی مانده به تحویل سال همه خود را برای تحویل سال جدید آماده می‌کنند. تکاپوی مردم از هر جنس و قشری در این ساعات دیدنی است، اما آنچه که در این ساعات بیشتر از همه جلب توجه می‌کند حضور پرشمار مردمی است که به خیابان‌ها آمده‌اند تا آخرین خریدهای سالشان را برای نوروز انجام دهند.

این گزارش ایسنا، حال و هوای مردم حاضر در خیابان‌های تهران در ساعات پایانی سال ۹۷ را به تصویر می‌کشد.

چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 2
چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 4چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 5چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 6چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 7چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 8چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 9

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 11چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 12چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 13چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 14چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 15چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 16چند ساعت مانده به ۹۸ به روایت تصویر (عکس) - 17

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با عکس و خرید از تلگرام

🍎🥝اهالی راه‌کلا هم به کمپین نخریدن آجیل و میوه پیوستند

🔹️ #شورای‌اسلامی و #دهیاری روستای #راه‌کلا مرزون‌آباد بابل از مردم روستا خواست با توجه به گرانی‌های اخیر از خرید #میوه و #آجیل برای #شب_عید خودداری کنند.

عکس: کیوان یوسف‌پوری

شنبه، ٢۵ اسفند ٩٧؛


🍅🍋🍊 بازار هفتگی بابل

#یکشنبه_بازار داغ

در تب و تاب خرید عید

#انتهای_شهاب_نیا_بلوار_مادر

یک‌شنبه، ۱۹ اسفند ٩٧.

عکس: احسان اسدپور


#تبلیغات

🔺 قابل توجه سردبیران، روزنامه‌نگاران، عکاسان و دبیران عکس مجلات و روزنامه‌ها

🌐 آژانس عکس «ایران‌ایمیجز»

◽️ خرید و فروش آنلاین عکس مطبوعاتی و تامین عکس مورد نیاز رسانه‌ها

◽️ آرشیو غنی از موضوعات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و آرشیو عکس و اسناد تاریخی

◽️ اطلاعات متنی و زیرنویس عکس‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی

🌐 خرید آنلاین از طریق سایت:

www. iranimages. com

💳 پرداخت با کلیه کارت‌های عضو شتاب و دریافت بی‌واسطه‌ی عکس

◽️ کانال تلگرام: @iran_images


#اختصاصی_فوتبالی

عکس تیمی بازیکنان پارس جنوبی و ماشین سازی

عکس از مصطفی هاشمی / سایت فوتبالی


📸 امن‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۹

هنگام خرید یک خودرو، یکی از معیارهای مهم میزان ایمنی آن است. سازمان مستقل «NCAP» یا «برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپایی» با ارزیابی میزان ایمنی یکایک خودروها، به ما در تصمیم برای خرید یک خودرو یاری می‌رساند.

https: //bit. ly/۲IFJNzR

در بریتانیا هرسال شمار زیادی از خودروهای شخصی توسط سازمان «NCAP» مورد آزمون قرار می‌گیرند. با انجام ردیفی از آزمون‌های تصادف، این خودروها در چهار حوزه مهم مورد ارزیابی قرار می‌گیرند: ۱ ایمنی سرنشین بزرگسال، ۲ ایمنی سرنشین کودک، ۳ ایمنی عابران پیاده و ۴ فن‌آوری کمک ایمنی خودرو، که این آخرین حوزه شامل فن‌آوری پیشرفته همیار راننده، فن‌آوری پیشرفته امکانات رفاهی و فن‌آوری ایمنی می‌شود.

🚗 این گالری عکس را در لینک زیر ببینید

https: //p. dw. com/p/۳Deaw


در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها23 ساعت قبل
اینجا کلانتری وزراست و این پیامک هم برای کسانی است که احتمالا حجابشان در خودرو شل بوده، این آدم‌ها در خیابان وزرا جمع شده بودند تا ببینند تکلیف چیست؟ متن پیامک را هم که ملاحظه می‌کنید، دفعه اول اخطار و دفعات بعدی برخورد. برترین‌ها: اینجا کلانتری وزراست و این پیامک هم برای کسانی است که احتمالا حجابشان در خودرو شل بوده، این آدم‌ها در خیابان وزرا جمع شده بودند تا ببینند تکلیف چیست؟ متن پیامک را هم که ملاحظه می‌کنید، دفعه اول اخطار و دفعات بعدی برخورد. ضمنا تصاویر مربوط به امروز صبح است.
فردا نیوزفردا نیوز14 ساعت قبل
انتشار فیلمی از محمد سرافراز و شهرزاد میرقلی خان به همراه اسنادی در دست شهرزاد میرقلی‌خان باعث شده است که گمانه زنی‌های زیادی در مورد ماهیت این اسناد توسط کاربران فضای مجازی ایجاد شودپایگاه خبری فردا: انتشار فیلمی از محمد سرافراز و شهرزاد میرقلی خان به همراه اسنادی در دست شهرزاد میرقلی‌خان باعث شده است که گمانه زنی‌های زیادی در مورد ماهیت این اسناد توسط کاربران فضای مجازی ایجاد شودیاشار سلطانی با انتشار این فیلم نوشته است که اسناد مذکور اسناد محرمانه است که توسط سرافراز از ایران خارج شد و در اختیار شهرزاد میرقلی‌خان قرار گرفته استدرس این اخبار گفته شده است که این اسناد از سازمان صدا و سیما به بیرون درز کرده است با این حال محمد سرافراز در گفت و گو با جام نیوز این مسئله را رد کرده است و شهرزاد میرقلی‌خان نیز در فایلی هرگونه صحت این مسئله را تکذیب نموده است و گفته است این اسناد مرتبط با دوران زندان او در آمریکا است
الفالف10 ساعت قبل
نرسیده به این گذر خیلی‌ها قدم کند می‌کنند؛ کیف پول را از جیب‌ها و کیف دستی‌ها بیرون می‌کشند تا هنگام ورود به زیارتگاه امام‌زاده عبدالله دست‌خالى نباشند. یک موزه سر بازآرامستان امامزاده عبدالله بی‌برو برگرد یکی از نخستین مدفن‌های تهرانی‌های قدیم بوده است. از رواق طویل تازه ساخته شده امامزاده گذر می‌کنیم. مسیرهای دسترسی به امام‌ زادهاستفاده از ایستگاه متروی شهر ری به راحتی می‌تواند شما را به بقعه امامزاده عبدالله در سه راه ورامین برساند. اگر با خودروی شخصی به زیارت این امامزاده می‌روید باید از خیابان فداییان اسلام خودتان را به شهر ری و سه راه ورامین برسانید.
اصلاحات پرساصلاحات پرس3 ساعت قبل
به گزارش اصلاحات پرس، جاماسب نوذری روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا در مورد تغییرات جدید در آیین‌نامه انضباطی دانشجویان، اظهار کرد: آیین‌نامه انضباطی دانشجویان با اصلاحیه جدید تغییرات زیادی نکرده است، برخی اصلاحات در حد تغییر کلمات بود و در واقع اصلاحات پیچیده‌ای در آن اعمال نشد. وی خاطرنشان کرد: برخی موارد مانند رسیدگی به تخلفات در فضای مجازی یا پژوهشی و مواردی که از سال ۷۸ تاکنون در این آیین‌نامه تغییر نکرده بود، اصلاح شد. این مسئول سازمان امور دانشجویان در مورد تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به برخی موارد اشاره کرد و گفت: انتشار عکس‌های غیراخلاقی یا مرتکب شدن کار خلاف اخلاق در فضای مجازی همچنین انتشار تصاویر نامناسب در کانال‌های اطلاع‌رسانی، شامل برخوردهای انضباطی با دانشجویان می‌شود. نوذری در مورد تخلفات پژوهشی، اظهار کرد: آیین‌نامه انضباطی دانشجویان پیش از این به تخلفات پژوهشی نپرداخته بود و صرفا تخلفات آموزشی و اخلاقی را مدنظر داشت که با اصلاحیه جدید، تخلفات پژوهشی و علمی در پایان‌نامه و مقاله که قانون آن هم مصوب شده است، در این آیین‌نامه گنجانده شد. به گزارش ایرنا، جلسه ۳۲۵ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، آیین‌نامه انضباطی دانشجویان را اصلاح کرد.

تخلف در فضای مجازی به آیین‌نامه انضباطی دانشجویان افزوده شد+ویدئو

خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
پیشنهاد ماتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …ما حتی به بیت رهبری هم پیامک ارسال کردیم/ کجای قانون پیام دادن را جرم تلقی کرده است؟ / وقتی کارد به استخوان مردم برسد، فعالیت‌هایمان را عمومی می‌کنیم

نظرها

اخبار بیشتر