پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. فرهنگ

پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیما

الفخبرگزاری الف |

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با احسان علیخانی، امین حیایی و تحریم صدا و سیما از تلگرام

🔺 جشنواره جام‌جم برگزیدگان خود را در سال ۹۷ شناخت

🔹اولین جایزه بخش ترکیبی به عادل فردوسی پور در مقام تهیه کنندگی برنامه نود رسید

🔹تندیس برنامه پرمخاطب از نگاه مردم به برنامه «حالا خورشید» رسید

🔹جایزه منتخب اول به احسان علیخانی برای اجرا در «ماه عسل» رسید

🔹رضا رشیدپور هم از نگاه داوران و هم نگاه مردمی به خاطر اجرای برنامه حالا خورشید، منتخب شد


جشنواره جام‌جم برگزیدگان خود را در سال ۹۷ شناخت

اولین جایزه بخش ترکیبی به عادل فردوسی پور در مقام تهیه کنندگی برنامه نود رسید.

تندیس برنامه پرمخاطب از نگاه مردم به برنامه «حالا خورشید» رسید.

جایزه منتخب اول به احسان علیخانی برای اجرا در «ماه عسل» رسید

رضا رشیدپور هم از نگاه داوران و هم نگاه مردمی به خاطر اجرای برنامه حالا خورشید، منتخب شد.

Asriran. com


برنامه ماه عسل به خط پایان رسید؟

🔹احسان علیخانی: من و مدیران صدا و سیما به یک تصمیم مشترک رسیدیم؛ پایان ماه عسل و شروع «عصرجدید»

Asriran. com


اینستاگرام گردی: پوریا پورسرخ، لیندا کیانی، امین حیایی و آناهیتا درگاهی

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


در ادامه بخوانید

شاهکاری کلاسیک از جاز به نام اصفهان+ فیلم

ایمناایمنا1 روز قبل
با فراگیر شدن موسیقی جاز در سراسر دنیا این سبک تاثیر زیادی بر موسیقی ملل گذاشت. آشنایی ایرانیان با جاز نیز از دهه ۴۰ آغاز شد و برای اولین بار خواننده‌ای به نام آلفرد لازاریان بود که اولین قطعه جاز را به نام «ونوس» روانه بازار کرد. قطعه اصفهان و آگرا همواره به عنوان شاهکارهای مشترک این دو هنرمند بزرگ تاریخ جاز شناخته می‌شود. «اصفهان» در محافل موسیقی جاز به عنوان یک شاهکار از «استاندارد جاز» شناخته می‌شود. هر کسی که علاقه به این سبک از موسیقی داشته باشد حتما نام الینگتون و قطعه اصفهان آن را شنیده است.
مهرمهر23 ساعت قبل
رئیس کمیسیون فرهنگی شورا گفت: هر چقدر مداخله مستقیم ما کمتر باشد به نفع شهر و شهروندان خواهد بود و لذا ما به دنبال مداخله کالبدی نیستیم. حال ما می‌خواهیم به واسطه اجرای طرح‌های فرهنگی خیابان را دچار چالش کنیم. وی با اشاره به موضوع اجرای خیابان کامل گفت: کارشناسان می‌گویند این معبر برای خیابان کامل بسیار مناسب است لذا چرا بر این مهم تاکید نمی‌شود. عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با ابراز رضایت از رویکرد کمیسیون فرهنگی در اخذ نظرات کمیسیون‌های دیگر شورا گفت: جنس کار در این گذر بیشتر فرهنگی است و آنقدر هم کالبدی نیست. رضایی افزود: لذا تهیه پیوست اجتماعی و امنیتی برای این خیابان در راستای اجرای این طرح بسیار لازم و ضروری است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
روزنامه فرهیختگان مدعی شد که درآمد تقریبی ۳۰ میلیاردی از تبلیغات جانبی برنامه ۹۰ حاصل شده که در گزارشات رسمی به آنها اشاره‌ای نشده است. قدس آنلاین: روزنامه فرهیختگان وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی، تیتر یک امروز خود را به عادل فردوسی پور و لزوم شفاف سازی وی در قبال درآمدهای این برنامه اختصاص داد. در این گزارش درآمدهای جانبی برنامه ۹۰ نظیر تبلیغات سایت، اپلیکیشن و کانال و پیامکهای این برنامه تخمین زده شده و فرهیختگان مدعی شده که درآمد تقریبی ۳۰ میلیارد تومانی از تبلیغات حاصل شده که در گزارشات رسمی به آنها اشاره‌ای نشده است. فرهیختگان در این گزارش که با تیتر «عادل و صداوسیما در چالش شفافیت» منتشر شده، با اشاره به ادعاهای فردوسی پور که اعلام کرده بود درآمد دیگری از برنامه ۹۰ به جزء قرارداد با صداوسیما ندارد، چند سوال و ابهام مطرح کرده است که به نظر می‌رسد، پاسخگویی مسئولین صداوسیما و مجریان برنامه نود می‌تواند به روشن شدن موضوع بیانجامد. خبرگزاری فارس آمادگی دارد توضیحات مسئولین صداوسیما و عادل فردوسی پور را در این زمینه منتشر نماید. انتهای پیام/

فیلم | دقت و تیز گوشی حیرت‌انگیز یک رهبر ارکستر

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
سینماپرسسینماپرس20 ساعت قبل
سینماپرس: نیکول کیدمن در مصاحبه‌ای آخرین جزئیات ساخت فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک و بزرگ» را تشریح کرد. به گزارش سینماپرس به نقل از ای آنلاین، هوادران سریال «دروغ‌های کوچک و بزرگ» مشتاق فصل سوم این سریال که سابقه دریافت جایزه را دارد، هستند اما به نظر می‌رسد برای ساخت فصل سوم باید عوامل زیادی دخیل شوند. نیکول کیدمن که از بازیگران این مجموعه است، در مصاحبه جدید خود با رسانه استرالیایی احتمال ساخت فصل سوم را پیش از انتشار آخرین قسمت از فصل دوم بررسی کرد. حتی اگر یکی از بازیگران کودک این سریال انصراف دهد ساخت فصل سوم منتفی می‌شود. این مینی سریال بازیگران سطح بالایی همچون ریز ویترسپون، شیلین وودلی، لارا درن، زوئه کراویتز و همچنین مریل استریپ دارد که نقش مادر ناتنی نیکول کیدمن را ایفا می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر