1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۲۳ هزار نفر از عشایر شرق گلستان در سیلاب گرفتار شدند

۲۳ هزار نفر از عشایر شرق گلستان در سیلاب گرفتار شدند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرکل امور عشایر استان گلستان گفت: ۲۳ هزار نفر از عشایر شرق استان گلستان در سیلاب گرفتار شدند که در چند مرحه با بالگرد برای آن ها امکانات و مایحتاج ضروری ارسال شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، رضا علیپوری عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با حضور نماینده مقام معظم رهبری اظهارداشت: ۲۳ هزار نفر از عشایر شرق گلستان در سیلاب گرفتار شدند و در یک مرحله امکانات و مایحتاج ضروری برای آنها توسط بالگرد ارسال شده است.

وی افزود: شرایط و امکانات به گونه‌ای است که شهرستان گنبدکاووس به تنهایی توان انجام اقدامات لازم را ندارد و همه مدیران باید پای کار باشند.

مدیرکل امور عشایر استان گلستان با بیان اینکه عشایر یا در چادرها و یا خانه‌های گلی زندگی می‌کنند، بیان داشت: براثر طوفان و بارش‌های فراوان چند روز اخیر تمام چادرهای عشایر پاره شده و خانه‌های گلی آنها تخریب شده است. روز گذشته ۱۸ تخته چادر و امروز ۸۲ تخته چادر به همراه موادغذایی مورد نیاز برای آنها ارسال شد.

احمد ابراهیمی مدیر آب و فاضلاب شهری گنبدکاووس هم در این جلسه اظهارداشت: با تمام مشکلات موجود ناشی از سیلاب، در تامین آب شرب بهداشتی هیچگونه مشکلی پیش نیامد.

مدیر آب و فاضلاب شهری گنبدکاووس افزود: در این چند روز حتی یک مورد قطعی آب شرب در شهرستان گنبدکاووس نداشتیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر