1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

برای رسیدن به یزد باید چند ساعت در راه باشیم؟!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- اگر بخواهیم با گشت و گذاری کوتاه از مبدا تهران به یزد سفر کنیم و از شهر اصفهان بگذریم باید چیزی حدود هفت ساعت و هفت دقیقه در راه باشیم.

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، بسیاری از افراد عید نوروز را یک فرصت خاص برای مسافرت می‌دانند و سعی می‌کنند تا به بهترین نحو از این موقعیت استفاده کنند بگونه‌ای که حتی برخی از افراد با وسیله شخصی خود دل به جاده می‌زنند و ترجیح می‌دهند تا شهر به شهر به مقصد مورد نظر خود برسند. اما مسئله‌ای که شاید در این میان مطرح شود میزان مسافت و زمانی است که باید در راه باشند و امروز خبرگزاری میزان قصد دارد تا راه‌های مختلفی که به استان یزد می‌رسد را به شما معرفی نماید.

بیشتر بخوانید:

برای رسیدن به اراک چند مسیر را می توانیم طی کنیم؟

اقامت در هتل های 5 ستاره اصفهان چقدر تمام می شود؟ +بررسی مسیرهای منتهی به این شهر

نرخ اقامت در هتل‌های یزد

هر فرد یا خانواده‌ای بسته به میزان بودجه‌ای که برای سفر خود در نظر گرفته‌اند از مراکز اقامتی و هتل‌های شهرهای مختلف استفاده می‌کنند اما ما در اینجا لیستی از قیمت هتل‌های شهر یزد را برای شما آماده کرده‌ایم:

برای رسیدن به یزد باید چند ساعت در راه باشیم؟! - 6

مسیرهای منتهی به یزد

جالب است بدانید که برای رسیدن به شهر یزد با عبور از قم و کاشان و با وسیله شخصی خود باید چیزی حدود پنج ساعت و پنجاه دقیقه در راه باشید و مسافتی حدود ششصد و بیست و چهار کیلومتر را طی نمایید.

برای رسیدن به یزد باید چند ساعت در راه باشیم؟! - 9

و اگر بخواهیم با گشت و گذاری کوتاه از مبدا تهران به یزد سفر کنیم و از شهر اصفهان بگذریم باید چیزی حدود هفت ساعت و هفت دقیقه در راه باشیم و هفتصد و پنجاه و هشت کیلومتر مسیر را طی کنیم.

برای رسیدن به یزد باید چند ساعت در راه باشیم؟! - 11

و در نهایت اگر بخواهیم سفری از تهران به شیراز و در نهایت یزد داشته باشیم باید هزار و سیصد و شصت و دو کیلومتر مسیر را در سیزده ساعت و ده دقیقه طی نماییم.

برای رسیدن به یزد باید چند ساعت در راه باشیم؟! - 13

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر