1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

دروغ‌های آمدنیوز بازهم صدای اپوزیسیون را درآورد

الفخبرگزاری الف |
پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همچنان بازتاب دارد.

پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نه تنها باعث آشکار شدن فعالیت این رسانه ضد انقلاب در میان عامه مردم شد بلکه همچنان مورد توجه اعضای اپوزیسیون خارج‌نشین است. این مستند سبب شد تا روح‌الله زم معروف به نیما زم، یکی از اعضای حلقه ضد انقلاب، ناخواسته و البته با تلاش نیروهای اطلاعاتی کشور پشت پرده فعالیت گروه‌های ضد انقلاب را بیان کند.

اعضای اپوزیسیون حالا دیگر به زم به عنوان مهره سوخته نگاه می‌کنند و از دست او حسابی شاکی هستند. یکی از این افراد امیرعباس فخرآور از عناصر ضدانقلاب که عضو تشکلی آمریکایی تحت عنوان کنگره ملی ایرانیان است که پیش از این ارتباط نزدیکی با روح‌الله زم داشت، اما از تیررس افشاگری زم در امن نماند. فخرآور در جدیدترین اظهارنظر خود در خصوص انتشار این مستند و فعالیت روح‌الله زم گفته است: «نیروهای اطلاعاتی فعالیت خود را انجام می‌دادند. حالا که زم بازی خورده و به سایر اعضا آسیب زده است نباید شروع به دروغ‌گویی کند تا مردم بیشتر به ما بخندند».

در ادامه ویدئوی اظهار نظر جنجالی امیرعباس فخرآور رامی‌بینید:

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با آمدنیوز و ایستگاه پایانی دروغ از تلگرام

🎥 مستند ایستگاه پایانی دروغ - (قسمت دوم)

🔸 مستندی که از دیدن آن شگفت زده خواهید شد‼️

#تحولات_منطقه


🎥 مستند ایستگاه پایانی دروغ - (قسمت اول)

🔸 مستندی که از دیدن آن شگفت زده خواهید شد‼️

#تحولات_منطقه


🔴 کیهان به نقل از رئیس شبکه تلویزیونی سلطنت طلب: مدیر آمد نیوز نپخته است

کیهان نوشت:

مدیر یک تلویزیون سلطنت‌طلب آمریکا نشین تاکید کرد: من تنها مخالف جمهوری اسلامی بودم که گول خبر دروغین درباره شخصیت نظام دو برره سریال برره را نخوردم و آن را منتشر نکردم!

شهرام همایون که ۴۰ سال است خواب سلطنت ربع پهلوی را می‌بیند، روح الله زم گرداننده کانال به اصطلاح خبری آمدنیوز را که به تازگی با پخش مستند «ایستگاه پایانی دروغ» رسوای خاص و عام شده است، جوانی ناپخته خواند و ادعا کرد: وقتی من مجرد بودم، وزارت اطلاعات یکی از مامورین خود را پیش من به آمریکا فرستاد. او اعتماد مرا به خود جلب کرد و من دو سال با او در یک خانه زندگی کردم اما یک گزک به او ندادم!

وی رسوا سازی یک کانال ضد انقلاب و ساخت و پخش فیلمی از فساد گرداننده آن – روح الله زم – که با سرویس‌های جاسوسی در ارتباط است را دخالت جمهوری اسلامی در مسائل شخصی توصیف کرد!


➖ براندازان در ایستگاه رویایی به روایت صدا و سیما

▫ صدا و سیما روز گذشته در گزارشی با عنوان «براندازان در ایستگاه رویایی» به بازتاب‌‌های مستند دو قسمتی «ایستگاه پایانی دروغ …» در شبکه‌‌های فارسی زبان خارج از کشور و واکنش‌‌های مدیر کانال آمد نیوز به این مستند پرداخت.


🎥 فارس منتشر کرد: بخشی پخش نشده از مستند صداوسیما با عنوان «ایستگاه پایانی دروغ»


🔻وحید اشتری، معاون اسبق تشکیلات بسیج دانشگاه تهران:

🔹نماینده مجلس مثل خانم #فاطمه_حسینی که خود بیشتر از همه باید تابع قانون باشد دارد در لواسان ویلای خلاف می‌سازد

🔹رییس قوه قضاییه کشور که قرار است پدر جد احترام به قانون باشد، ‌ حوزه علمیه‌اش به عنوان نماد بی قانونی تا ابد در قم باقی می‌ماند. تا ابد لطمه به انقلاب می‌زند طوری که صدها بی بی سی می‌آیند و می‌روند اما حوزه علمیه هنوز آنجاست.

🔹خطری که ویلای فاطمه حسینی دارد و آن حوزه علمیه آقای #آملی دارد صد تا آمدنیوز ندارد..


نظرها

اخبار بیشتر