امیر علی‌اکبری: شکست قبرکن آمریکایی، عیدی من به مردم ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
امیر علی‌اکبری: شکست قبرکن آمریکایی، عیدی من به مردم ایران

امیر علی‌اکبری: شکست قبرکن آمریکایی، عیدی من به مردم ایران

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
امیر علی‌اکبری سال ۹۷ را با پیروزی مقابل شلتون آمریکایی به اتمام رساند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمتر از دو دقیقه کار را تمام کرد. به او می‌گفتند «قبرکن» آمریکایی. لقبی که برازنده‌اش نبود، چرا که قبرش را یک ایرانی کند! دو دقیقه کافی بود تا امیر علی‌اکبری، شلتون گریوس را ناک اوت و به دهمین پیروزی خودش در مسابقات حرفه‌ای MMA دست پیدا کند. این سومین و آخرین مبارزه امیر علی‌اکبری در سازمان ACA بود و نماینده کشورمان که تا پیش از این دیدار ۹ پیروزی و یک شکست را در کارنامه خود داشت به مصاف نماینده آمریکا رفت که او با ۹ پیروزی و سه شکست در قفس حاضر شده بود. شیر ایرانی در حالی مقابل رقیب آمریکایی خود به برتری دست یافت که آخرین شکست او سال ۲۰۱۳ رقم خورده بود، اما علی اکبری در مبارزه‌ای برتر به راحتی از سد حریف خود گذشت تا تعداد برتری‌های خود مقابل نمایندگان آمریکا در MMA را به عدد ۳ برساند. با این پیروزی قرارداد امیر علی اکبری با سازمان ACA به پایان رسید و نماینده کشورمان اگر خواهان کسب کمربند دسته سنگین وزن این سازمان است باید قرارداد خود را تمدید کند و با محمد واخائف دارنده کمربند این سازمان دیدار کند. از طریق استکی، مربی امیر علی اکبری چند سوال کوتاه از او پرسیدیم که در زیر می‌خوانید:

وارد سال جدید شده‌ایم. تبریک امیر.

سلام عرض می‌کنم به همه مردم عزیز ایران. امیدوارم که در سال جدید هر اتفاق خوبی که برازنده این مردم است برای آنها بیفتد.

عید را کجا رفتی؟

من کربلا هستم و نایب الزیاره همه مردم. از مردم می‌خواهم آنها هم که به پابوس ائمه می‌روند برای همه دعا کنند.

امیر از مسابقه با شلتون آمریکایی بگو.قبل از بازی زیاد کری می خواند.خودت هم مصاحبه کرده بودی و گفته بودی که او فک قوی ای  دارد و ناک اوت نمی شود، اما شد.

خدا را شکر می‌کنم. این هم عیدی من به مردم ایران. به همه خدا قوت می‌گویم و خسته نباشند. خدا را شکر که توانستم زیر دو دقیقه او را ناک اوت کنم. کری خوانی هم که همیشه در این ورزش هست. اما خب، شلتون را سرجایش نشاندم. همان طور که گفته بودم وضعیت خوبی داشتم و در مسابقه هم شرایطم خوب بود.

خودت فکر می‌کردی «قبرکن» را ناک اوت کنی؟

خیلی آماده بودم. من خیلی از حریفان را ناک اوت کرده بودم و همه همین انتظار را از من داشتند. در روزهای قبل تمرینات خوبی را در روسیه پشت سر گذاشته بودم و همه چیز ایده آل بود. خیلی از تمریناتی که اینجا کردیم سنگین بود. خب حریف من تا به حال ناک اوت نشده بود و انتظارم شرایط سخت‌تری بود، اما خدا را شکر که اتفاق‌های خوبی رقم خورد.

حالا واقعا فک خوبی داشت؟!

واقعا فک خوبی داشت. سفت و محکم. اما هدف من چیزی غیر از پیروزی نبود. همه هدفم کسب دهمین پیروزی بود که به آن رسیدم. خدا را شکر می‌کنم که با ناک اوت شدن همراه بود.

خیلی ها این نکته را نمی دانند. تو مصدوم بودی و با مصدومیت مقابل شلتون بازی کردی.

خیلی سختی کشیدم و درد زیادی را تحمل کردم. خوشبختانه تلاش هایی که کردم نتیجه داد و سربلند از زمین بیرون آمدم. گفتم این هم عیدی من به همه مردم ایران.

این آخرین مسابقه تو در سازمان ACA بود؟ قرار است در آینده اتفاق‌های دیگری بیفتد.

هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتیم.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با امیر علی اکبری، کشتی فرنگی و کمیته ملی المپیک از تلگرام

‍‍ ‍‍ #خبر_از_زنان

🔺زهرا ساعى در توییتر خود نوشت طرح تشدید مجازات اسید_پاشی⁩ تا چند روز دیگر در صحن مجلس مطرح می‌شود. این قانون سپری بازدارنده برای زنان است در مقابل انتقام‌های شخصی با انگیزه‌های روانی. امیدواریم بازدارندگی و قاطعیت قانون در جرم هایی نظیر اسید پاشی تاثیر گذار باشد.

🔺سپاه پاسداران و پلیس فتا پروژه برخورد با اینفلوئنسرهای اینستاگرام در شهرهای مختلف را آغاز کرده‌اند. در روزهای گذشته، تعدادی از چهره‌های معروف در اینستاگرام به شکل ناگهانی و هم‌زمان تمامی عکس‌ها و ویدیوهای بی‌حجاب خود را پاک و اعلام کرده‌اندکه با رضایت قلبی به طرح «سالم‌سازی فضای مجازی» پیوسته‌اند. /دویچه وله

🔺حبیب‌الله مسعودی، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، گفته در سال گذشته حدود یک میلیون تماس با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ از سوی مردم گرفته شده که از این بین حدود ۱۱ هزار مورد «کودک آزاری» و حدود ۱۰ هزار مورد «همسر آزاری» بوده است. وى همچنین گفته: سال گذشته از بیش از هفت هزار مورد اقدام به خودکشی در کشور توسط عوامل اورژانس اجتماعی پیشگیری شده است. /ایلنا

🔺سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک ایران با بیان اینکه «هیچ تفاوتی بین ورزشگاه، سینما، کنسرت، دانشگاه و پارک قائل نیست» اعلام کرد: مگر در تمام این محیط‌ها زنان و مردان در کنار هم حاضر نمی‌شوند؟ حضور زنان در ورزشگاه حق طبیعی آن‌ها است. او ورزشگاه را «یکی از سالم‌ترین محیط‌های کشور و مرکزی برای نشاط اجتماعی» معرفی کرد و حضور زنان در ورزشگاه را «حق طبیعی آن‌ها و یک نیاز اجتماعی» دانست. او گفت: باید برای بزرگانی که دغدغه این موضوع را دارند، این را ترسیم کنیم که ورزشگاه، محیط سالمی است و هیچ گونه عارضه‌ای به لحاظ اجتماعی و اخلاقی ایجاد نخواهد کرد. سیدرضا صالحی «سالم بودن محیط ورزشگاه را در دو رویدادی که زنان در آن حضور پیدا کردند»، به عنوان علت سالم بودن ورزشگاه‌ها اعلام کرد. /ایران

ببینید📷👇🏻طبق نتایج ایسپا در طرح ملی سنجش فرهنگ سیاسی مردم ایران؛ ۵۲٫۶ درصد پاسخگویان موافق قرار گرفتن زنان در پست‌های مهم سیاسی هستند.

با زنان امروز همراه باشید.

‏Telegram: @zanan_emrooz

‏Instagram: zananemrooz

‏www. zananemrooz. com


‍‍ ‍‍ #خبر_از_زنان

🔺مدیرکل دفتر سلامت جمعیت وزارت بهداشت از کاهش میزان ازدواج و میزان فرزندآوری در کشور خبر داد. به گفته حامد برکاتی، مسکن ۴۰ متری نمی‌تواند زوج را به فرزندآوری ترغیب کند.

🔺داوود اخوان، فعال کارگری گفت: ایران تنها کشوری است که برابری حقوقی در دستمزد بین زن و مرد وجود دارد. قانون اساسی تفاوتی میان زن و مرد قائل نشده اما کارگران زن مشکلاتی در حوزه‌های شغلی خاص خود دارند که نیاز به رسیدگی دارد؛ مخصوصا در مورد زنان مستمری بگیر یا بازمانده. / برنا

🔺لطیفه نوروزی به عنوان نخستین بخشدار زن در زیویه استان کردستان، کار خود را آغاز کرد. وی که حدود چهار سال رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز بود، اکنون سکان دار بخش زیویه از بخش‌های تابعه این شهرستان شده است. نوروزی از نیروهای وزارت کشور و شاغل در فرمانداری سقز بوده است.

🔺آیت الله محمد اسحاق فیاض طی فتوایی اعلام کرد: شهادت‌ زن‌ در تمامی‌ مسائل‌ سیاسی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ و فرهنگی‌ با شهادت‌ مرد برابر است‌/شفقنا

🔺رضا صالحی‌امیری، رییس کمیته ملی المپیک در خصوص حضور زنان در ورزشگاه‌ها که به یک مطالبه اجتماعی تبدیل شده گفت: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها نه‌تنها عامل ناهنجاری نیست، بلکه به هنجارهای اخلاقی کمک می‌کند. حضور بانوان در ورزشگاه آزادی هنگام بازی پرسپولیس و تیم ژاپنی نشان داد که هواداران مرد حاضر در ورزشگاه با داشتن فرهنگ ایرانی چگونه ملاحظه این حضور را کردند و کوچکترین بی‌اخلاقی و رفتاری خارج از عرف شکل نگرفت. استراتژی ما در ورزش قهرمانی، برابری جنسیتی است و حضور بیشتر زنان در مراکز علمی و سیاسی جهت ترسیم تصویری واقعی از ورزش زنان مورد انتظار ماست. / نامه نیوز

📷👇🏻و در آخر عکسی ببینید از یکی از جالب‌ترین و مثبت‌ترین اتفاقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان که در آن مردان به عنوان تماشاچی در استادیوم راه آهن برای بازی ملوان و آذرخش حضور داشتند.

اخبار را از طریق کانال زنان امروز دنبال کنید.

www. zananemrooz. com


🔴 تشکیل هیاتی برای دیدار با مراجع برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

🔹رییس فراکسیون ورزش مجلس به حضور وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در جلسه امروز دوشنبه فراکسیون اشاره و از تشکیل هیأتی عالی برای دیدار با مراجع عظام تقلید جهت تبیین موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خبر داد. / خانه ملت


صبح امروز سهراب مرادی به همراه داود باقری، نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا به نمایندگی از کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی عازم آلمان شدند تا معاینات دقیق‌تر برای پیگیری روند درمانی مصدومیت مهره‌های کمر قهرمان جهان و المپیک انجام شود تا بتوان پس از آن تصمیم‌گیری نهایی را انجام داد.


ویدیو/ امیر علی اکبری حریف آمریکایی معروف به قبرکن را در راند اول ناک اوت کرد!

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


در ادامه بخوانید

«گاندو» نشانه تبعیض، بدعت و دهن‌کجی در تلویزیون!

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
در این راستا اطلاع رسانی کردیم و نامه به دبیر کل سازمان ملل متحد نوشتیم و اقدامات خودمان را انجام دادیم البته ما پول نداریم فیلم تبلیغاتی بسازیم! نهایتا شاید چند سال بعد نسخه‌ای معروف به «نسخه کارگردان» از آن فیلم یا سریال منتشر شود که زمان آن بیشتر است و این مهم با رضایت تهیه کننده و صاحب اثر انجام می‌شود. ۳ - در این میان مدیر روابط عمومی شبکه افق سیما از پخش سریال گاندو بدون حذفیات از این شبکه خبر داد. اما این که یک سریال که محصول خود تلویزیون است قرار باشد در ۲ کانال مختلف پخش شود که در یک کانال بخش‌هایی از آن حذف شده است در نوع خود بی سابقه است. اگر چنین اتفاقی رخ دهد پرسشی جدی‌ مطرح است که آیا شاهد موقعیت یک بام و دو هوا در صدا و سیما هستیم؟ برای پرهیز از این شائبه که این نوشتار موافق با سانسور سریال گاندو است، اتفاقا برعکس از رویکرد شبکه افق استقبال می‌کنیم و ای کاش که شبکه ۳ هم سریال گاندو را بدون هیچ گونه حذفیاتی پخش می‌کرد.

علیخانی سلطان اعتماد به نفس تهران را معرفی کرد!

الفالف1 روز قبل
شکوفه عزیزی؛ دومین شرکت کننده برنامه دوم از مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید بود. شکوفه عزیزی در روز‌های اول می‌خواست از برنامه انصراف بدهد، اما با اراده خود توانست استعدادش را در برنامه عصر جدید کشف کند. علیخانی عنوان کرد: شما با سلطان اعتماد به نفس تهران صحبت کردید و چیزی غیر از این نیست. رضا آرمند پیشه آخرین اجرا را در دومین مرحله نیمه نهایی در عصر جدید به نمایش گذاشت. در پایان دومین قسمت مرحله نیمه نهایی داوران شکوفه عزیزی و محمد زارع را برگزیدند و حالا باید منتظر بمانیم که مردم کدام گروه را انتخاب می‌کنند.

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟

اولین فیلم از حادثه تیراندازی در ماشین نماینده مجلس اصفهان

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند. حدودا ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند. نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهرا به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید. راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.

دو رئیس پیشین دستگاه قضا و یک استخدام/ اکبر طبری را بهتر بشناسید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
سخنگوی قوه‌قضائیه، اعمال نقوذ در پرونده‌ها و بعضی روابط ناصواب را از دلایل بازداشت اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه‌قضاییه اعلام کرد. عصر ایران؛ بهنام اکبری - در حالیکه چند روز پیش دفتر آیت الله آملی لاریجانی اتهامات علیه معاون اجرایی پیشین قوه قضائیه را تکذیب کرده بود، روز گذشته رسانه‌ها خبر از بازداشت اکبر طبری دادند. هنوز اتهام طبری روشن نیست، اما پیش‌تر چند نماینده مجلس ادعا‌هایی مالی درباره او مطرح کرده بود.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
شبکه العربیه خبری را از جنازه صدام حسین دیکتاتور سرنگون شده عراق منتشر کرد که بار دیگر گمانه زنی‌ها در خصوص جنازه وی را افزایش داد. این شبکه سعودی به گفته خود به نقل از منابع نزدیک به خانواده صدام حسین بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی شد که آنها با علم به امکان نبش قبر و انفجار قبر صدام توسط نیروهای حشد الشعبی شبانه قبل از ورود نیروهای حشد به روستای العوجه (محل دفن صدام) جنازه وی و دو فرزندش عدی و قصی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. کارشناسان در پاسخ به این خبر گفته‌اند این ادعاهای بی پایه واساس به هیچ وجه واقعیت ندارد و «منبع نزدیک به خانواده صدام» نمی‌تواند منبع موثقی به شمار بیاید، رسانه‌های سعودی همواره با انتشار خبرهایی از این دست سعی در ایجاد تفرقه و فتنه بین فرزندان ملت عراق را دارند. آنها در ادامه این خبرها را تلاشی ناکام از سوی نظام وهابی عربستان مرتبط با گروههای تروریستی در جهت احیای صدام و نظام سرنگون شده حزب بعث در عراق توصیف کرده و حشد الشعبی که برای نجات عراق از همه چیز خود مایه گذاشت را هدف اصلی این فتنه انگیزی‌ها دانستند. در همین راستا عمار الجبوری استاندار استان صلاح الدین عراق در کنفرانس خبری از برگزاری نشستی امنیتی با حضور سران ارشد نیروهای نظامی و امنیتی از جمله ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی با هدف تسریع عملیات بازگشت آوارگاه به منازل خود خبر داد.

نظرها

اخبار بیشتر