تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. حوادث

تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
بارش سنگین و بی‌سابقه برف از روز دوشنبه هفته گذشته در تعدادی از روستاهای بخش کالپوش شهرستان میامی در استان سمنان آغاز شده بود و به مدت ۲۴ ساعت استمرار داشت و در روز چهارشنبه با کولاک برف شدت گرفت. بارش سنگین برف در این منطقه باعث قطعی راه‌های ارتباطی، شکسته شدن تیرهای برق و قطعی برق و افت فشار آب و گاز شده بود که، تمامی راه‌های ارتباطی روستایی در بخش کالپوش میامی باز و آب، گاز و برق منطقه نیز وصل شده است.

آفتاب‌‌نیوز :

تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 1تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 3تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 4تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 5

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ایران

تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 7تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 8تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 9تصاویر/ بارش سنگین و بی‌سابقه برف در کالپوش شهرستان میامی - 10

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با برف و برف و کولاک از تلگرام

اسکان اضطراری ۱۴۵ مسافر در بیجار کردستان به علت بارش برف و کولاک

مدیر ستاد بحران بیجار گفت: ۱۴۵ مسافر در راه مانده به علت بارش شدید برف و کولاک در مساجد و خوابگاه‌های دانش آموزی این شهرستان اسکان اضطراری داده شدند.


وقوع برف و کولاک در ۸ استان کشور

رئیس سازمان امداد و نجات:

۸ استان همدان، مرکزی، ‌ لرستان، گلستان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، ایلام و آذربایجان غربی متأثر از وقوع برف و کولاک شده است.


🔻برف و کولاک جاده خرم آباد - اراک را بست

🔹 رییس پلیس راه لرستان گفت: جاده خرم آباد به اراک به دلیل بارش سنگین برف و کولاک در ۲ منطقه از اوایل وقت امروز یکشنبه بسته شده است. / ایرنا


⭕️ وقوع سیل، برف و کولاک در ۲۴ استان

🔸رئیس سازمان امداد و نجات:۲۴ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و همدان طی ۲۴ ساعت گذشته درگیر سیل، برف و کولاک شده‌اند.


♦️برف و کولاک در ۸ استان ایران

رئیس سازمان امداد و نجات:

🔹۸ استان همدان، مرکزی، ‌ لرستان، گلستان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، ایلام و آذربایجان غربی متأثر از وقوع برف و کولاک شده است.


📸تصویری از وضعیت برف و کولاک در گردنه بیو بجنورد

اخبار لحظه‌ای #خراسان_شمالی 👇


در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه حمله شیر به مدیر دهکده طبیعت قزوین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«نادر رضا نوری»، مدیر دهکده طبیعت قزوین در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از دهکده طبیعت مورد حمله یک قلاده شیر قرار گرفت و با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.

فیلم/ مربی که روز گذشته شیر به او حمله کرد، کیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«نادر رضا نوری»، مدیر دهکده طبیعت قزوین در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از دهکده طبیعت مورد حمله یک قلاده شیر قرار گرفت و با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.

فیلم | قتلی که «پرستو» را به ادبیات رسانه‌ها اضافه کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هفت خرداد ۱۳۹۸ میترا استاد، آن‌قدر اسم ناآشنایی بود که برای اعلام خبر قتلش تیتر زدند: همسر دوم نجفی به قتل رسیداما خیلی طول نکشید که میترا استاد به سرخط خبرهای کشور آمد. از سابقه خودکشی در هتل لاله تهران تا سخنانی درباره اینکه میترا استاد با نهادهای امنیتی در همکاری می‌کرده و او را تحت فشار قرار می‌داده است. رجوع به گفت‌وگوهای غلامحسین کرباسچی، عطریان‌فر، حسین مرعشی و الویریکیفر خواست پرونده قتل میترا استاد در کمتر از یک هفته صادر شدتاریخ دادگاه بررسی قتل میتر استاد ابتدا ۱۰ تیر و سپس ۲۲ تیر اعلام شدسرانجام اولین داددگاه بررسی قتل میترا استاد، شنبه ۲۲ تیرماه برگزار شددر جلسه دادگاه دست‌نوشته نجفی درباره قتل میترا استاد قرائت شد. نجفی مدعی شده بود که میترا استاد بارها مرا با ارتباط با مردان اجنبی تهدید کرده بودبرادر میترا استاد در حین خروج از دادگاه در جمع خبرنگاران گفت: نجفی قاتل است؛ به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آییم. نوبت دوم دادگاه چهارشنبه، ۲۶تیر برگزار می‌شود

فیلم | نجفی اتهام قتل عمد را نپذیرفت

خبرآنلاینخبرآنلاین4 ساعت قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ - تازه داماد ۳۴ ساله در پی درگیری مسلحانه با مهاجم ناشناسی که در تاریکی شب کمین کرده بود، با شلیک گلوله‌های ساچمه‌ای از سلاح شکاری به قتل رسید. تازه داماد ۳۴ ساله در پی درگیری مسلحانه با مهاجم ناشناسی که در تاریکی شب کمین کرده بود، با شلیک گلوله‌های ساچمه‌ای از سلاح شکاری به قتل رسید. ماجرای این پرونده جنایی در دقایق اولیه بامداد روز گذشته زمانی آغاز شد که پارس بی وقفه سگ‌های داخل باغ، تازه داماد جوان را نگران کرد. تازه داماد مجروح در همین حال روی زمین دراز کشید و به سمتی شلیک کرد که صدای گلوله از آن سو بر می‌خاست. ادامه تحقیقات نشان می‌داد، ناصر (مقتول) چندین راس دام سنگین (گاو) را در باغ محل سکونت اش پرورش می‌داد و به دامداری مشغول بود.

اولین تصاویر از حادثه مرگبار در محور ایرانشهر-بم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر