بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس)

بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
ورزشگاه جدید و زیبای تاتنهام از این هفته پذیرای بازی های اسپرز خواهد بود.

به گزارش «ورزش سه»، انتظارها برای بهره برداری از وایت هارت لین جدید به پایان رسیده و تاتنهام این هفته در دیدار لیگ برتری خود مقابل کریستال پالاس برای اولین بار در استادیوم جدید خود که یک میلیارد دلار برای ساخت آن هزینه شده به میدان خواهد رفت.

البته امروز اولین بازی در این استادیوم بین تیم زیر ۱۸ سال تاتنهام مقابل ساوتهمپتون برگزار خواهد شد و این دیدار به نوعی افتتاحیه وایت هارت لین جدید خواهد بود و بعد از آن نیز دیداری بین اسطوره‌های اینتر و تاتنهام در این استادیوم مجلل انجام می‌شود.

اگرچه دیدار امروز تاتنهام مقابل ساوتهمپتون در رده جوانان برگزار خواهد شد، اما هواداران اسپرز به شدت علاقمند به حضور در استادیوم جدید بوده و پیش بینی می‌شود حدود ۳۰ هزار نفر از این دیدار دیدن کنند.

چمن پیشرفته این استادیوم قابلبتی جا به جایی داشته و هرگاه قرار باشد رویدادهایی هنری در وایت هارت لین جدید و ۶۲ هزار نفری برگزار شود، برای جلوگیری از آسیب زدن به چمن اصلی، زمین فوتبال کنار رفته و استیجی برای برگزاری رویدادهای هنری مهیا می‌شود.

چمن استادیوم جدید تاتنهام شامل سه بخش است که هر کدام از آنها روی یک سینی استیل سنگین قرار داشته و حالتی ریلی دارد که ۶۸ موتور قوی برای جا به جا کردن هر کدام از بخش‌های چمن در نظر گرفته شده و هر زمان که رویداد غیرفوتبالی به پایان رسید، طی ۲۵ دقیقه چمن اصلی سر جای خود بازخواهد گشت.

خبری: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

البته افتتاح این استادیوم در سال‌های اخیر چندین بار به تاخیر افتاد و تاتنهام بازی‌های خود را در استادیوم ومبلی برگزار می‌کرد اما به نظر می‌رسد انتظارات بالاخره به پایان رسیده و دیگر مشکلی برای بهره برداری از این ساز مدرن وجود ندارد.

قاب بیرونی سفید این استادیوم به شکل مستطیلی طراحی شده است و سطح صندلی‌های داخلی آن به شکلی است ​​که از حداکثر طرفین ممکن برای استقبال از هواداران در آن استفاده شود. طراحی مجدد استادیوم شامل ۱۷۰۰۰ صندلی پیشرفته و تک نفره، یک هتل ۱۸۰ اتاقی، یک ساختمان ورزشی جدید، یک مرکز بهداشت عمومی، موزه و مجتمع فروشگاه اجناس باشگاه خواهد بود.

استادیوم جدید تاتنهام ظرفیتی در حدود ۶۲ هزار نفر خواهد داشت و ۱۶ فضای جدید در آن ساخته می‌شود که مورد استفاده برای فوتبال نیست و محل برگزاری کنسرت‌های موسیقی و دیگر رویدادها خواهد بود. تاتنهام بعد از آرسنال و وستهام سومین تیم لندنی است که استادیوم خود را بازسازی کرده است اما جالب اینجاست هم برای وستهام و هم آرسنال، عادت کردن به فضای استادیوم‌های المپیک لندن و امیریتس کمی زمان برد و باید دید آیا این مشکل گریبان شاگردان مائورییتسیو پوچتینو را نیز خواهد گرفت یا خیر.

بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 10بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 11بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 12بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 13بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 14بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 15بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 16بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس) - 17

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تاتنهام از تلگرام

شلیک قدیس‌ها به رتبه سوم تاتنهام؛

گل‌های کین پس از برگشت کارساز نیست

@varzesh۳


ضربه آزاد دیدنی؛

گل دوم ساوتهمپتون به تاتنهام توسط وارد پروس در دقیقه ۸۱

ساوتهمپتون ۲ - تاتنهام ۱

@varzesh۳


گل اول ساوتهمپتون به تاتنهام توسط یان والری در دقیقه ۷۶

ساوتهمپتون ۱ - تاتنهام ۱

@varzesh۳


گل اول تاتنهام به ساوتهمپتون توسط هری کین در دقیقه ۲۶

ساوتهمپتون ۰ - تاتنهام ۱

@varzesh۳


ستاره‌های پیشین اینتر و تاتنهام روز ۱۰ فرودین از ساعت ۲۱:۰۰ در مراسم افتتاحیه استادیوم جدید تیم تاتنهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت


در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱23 ساعت قبل
اختصاصی | سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دو بازیکن این تیم را در لیست خروج قرار داد. ورزش ۱۱ - گابریل کالدرون لحظاتی پیش سروش رفیعی و شایان مصلح را از لیست سرخ‌پوشان خارج کرد و این دو بازیکن را که در میان هواداران از محبوبیت بالایی هم برخوردارند در اختیار باشگاه قرار داد تا تصمیم لازم را در قبال آن‌ها اتخاذ کند و مقدمات جدایی این دو بازیکن را فراهم آورد. رفیعی و مصلح دو بازیکنی هستند که با تصمیم مستقیم کالدرون روی نام آن‌ها خط قرمز کشیده شد و باید به فکر تیم دیگری بای خود باشند. این اتفاق مانند شوکی بزرگ به هواداران پرسپولیس خواهد بود و یاید دید نسبت به جدایی بازیکنانی محبوب خود چه واکنش نشان خواهند داد. شایان مصلح و سرو رفیعیبیشتر بخوانیدپایان حاشیه‌ها؛ حضور قانونی پدیده استقلال در پرسپولیس + سندتعصب فوق‌العاده یک هوادار به استقلال فضای مجازی را منفجر کرد + عکسفوری و رسمی؛ پدیده جوان و با استعداد استقلال از این تیم جدا شد + عکستایید شد؛ استقلال به دنبال منفجر کردن بمب انگلیسی + عکس
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، سرمربی پرسپولیس از عملکرد پدیده جوان تیمش رضایت کامل دارد. حسینی در واقع تنها بازیکن جوانی بود که برانکو خواهان حفظ او در پرسپولیس برای فصل پیش رو شد. این بازیکن در تمرینات خیلی زود توجه کالدرون را هم جلب کرد تا حدی که یکی از بهترین‌های تیمش در اردوی ترکیه مخصوصا بازی دوستانه درون تیمی دیروز سرخپوشان بوده است. حسینی به عنوان یک هافبک میانی دیروز تیم ذخیره‌ها را در مرکز میدان همراهی می‌کرد و نقش مهمی در پیروزی ۵ بر صفر این تیم مقابل نفرات اصلی داشت. شاید یکی از دلایل اخراج سروش رفیعی از سوی کالدرون رضایت این مربی از حسینی بازیکن هم پست او است و بعید نیست این بازیکن را در بازی‌های لیگ فیکس بازی دهد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | مدیران باشگاه پرسپولیس رفتاری باور نکردنی را از خود در مقابل برانکو اارئه دادند. ورزش ۱۱ - برانکو ایوانکوویچ که پس از تهدید‌های فراوان نتوانست باشگاه پرسپولیس را مجاب به پرداخت دستمزدش کند، رسما ساعاتی پیش به فیفا شکایت کرد تا علاوه بر او، دستیارانش نیز اقدام به شکایت متقابل کنند و پرسپولیس را در وضعیت پیچیده‌ای قرار بدهند. برانکو ایوانکوویچبر اساس اخبار لو رفته از باشگاه پرسپولیس، اگر سرخ‌ها با برانکو به صورت توافقی همکاری خود را پایان می‌دادند و بدهی وی را پرداخت می‌کردند، این ماجرا با حداکثر ۱۰ میلیارد تومان ختم به خیر می‌شد؛ اما حالا با شکایت برانکو از پرسپولیس که قطعا باشگاه نیز محکوم به پرداخت دستمزد و حتی جریمه نیز خواهد شد، این پرونده با ۴۲ میلیارد تومان بسته خواهد شد! بیشتر بخوانیدسایت معتبر و مطرح اروپایی، خرید بعدی استقلال را لو داد + عکسشکار بزرگ سرخ‌ها؛ کاپیتان تیم ملی در یک‌قدمی پرسپولیس + عکسزلزله در نقل و انتقالات؛ جنگ بر سر سوپراستار مغرور فوتبال ایران آغاز شد! وضعیت بد پرسپولیس در ترکیه ستارۀ سرخ‌ها را شاکی کرد +عکس
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن جوان به اسم احمد احمدوند مورد اعتراض باشگاه استقلال قرار دارد. این بازیکن ابتدای فصل گذشته با عقد قراردادی ۵ ساله به عضویت استقلال در آمد اما بعد از امضای این قرارداد از سوی کادر فنی قبلی مورد بی مهری قرار گرفت و حتی نتوانست با تیم تمرین کند. در حالی که این بازیکن جوان رفته رفته در استقلال به دست فراموشی سپرده می‌شد، روز گذشته با عقد قراردادی به عضویت باشگاه پرسپولیس در آمد که این قرارداد مورد اعتراض استقلالی‌ها می‌باشد. استقلالی‌ها معتقدند گرچه در این مدت با این بازیکن تماسی از نداشته‌اند اما او همچنان تحت قرارداد این باشگاه است و اگر قرار به انتقالش باشد این موضوع باید با هماهنگی این باشگاه باشد.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
کاروان بلند قامتان والیبال کشورمان اعزامی به مسابقات جام ملت‌های جهان، لحظاتی پیش به کشور بازگشتند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، تیم ملی بزرگسالان والیبال کشورمان پس از کسب مقام پنجمی در مسابقات قهرمانی جام ملت‌های جهان که در شیکاگوی امریکا برگزار شد شامگاه امروز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی شدند. در این مسابقات تیم ملی کشورمان با پنج باخت به مقام پنجمی رسید این در حالیست که در دوره قبل این مسابقات جایگاه تیم ملی والیبال ایران پله چهارم جهان بود.

نظرها

اخبار بیشتر