خواستگاری در برنامه عصر جدید (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

خواستگاری در برنامه عصر جدید (فیلم)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
در برنامه عصر جدید امشب، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی های مقیم ایران بود بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با خواستگاری و عصر جدید از تلگرام

🔻#اعتمادآنلاین در گفت‌وگو با دو حقوقدان موضوع خواستگاری در پاساژ را بررسی کرد

🔹خواستگاری اگر از ادب خارج نشود، جرم نیست

🔹زمان و مکان محدودکننده خواستگاری نیستند


درگیری با داوری در پشت صحنه عصر جدید!

🔹ترکاشوند یکی از مربیان برنامه «عصر جدید» در حمایت از شرکت کننده بخش خوانندگى، اعتراض تندی به آریا عظیمى نژاد کرد که اولین راى قرمز را داد


🔺 ثانیه‌های نفس گیر برای شکستن رکورد گینس در عصر جدید

🔹 داوران عصر جدید به احترام شرکت کننده به روی صحنه آمدند


واکنش مهراب_قاسم‌خانی به دستگیری زوج جوان اراکی به جرم خواستگاری در ملأ عام و اختلاس سنگین


در ادامه بخوانید

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری5 ساعت قبل

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.
انتخابانتخاب1 ساعت قبل
هاشمی در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب» گفت: هفته گذشته انتشار برخی نقل قول‌های پراکنده از من در فضای مجازی درباره موضوع «زیست شبانه»، به یکی از موضوعات مورد توجه در شبکه‌های اجتماعی تبدیل و حتی لطیفه و عبارات طنز زیادی نیز در مورد آن تولید شد. از این بعد که سوژه‌ای برای ایجاد نشاط اجتماعی در این شرایط سخت زندگی در جامعه ایجاد شده است، جای ناراحتی و گلایه‌ای نیست. او همچنین درباره موضوع زیست شبانه توضیح داد که «زیست شبانه» پدیده‌ای جدیدی در جهان نیست که لازم باشد ما چرخ را مجددا اختراع کنیم. رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: برای قضاوت در موضوعات، لزوما ساده‌سازی موضوع، ما را به نتیجه درست نمی‌رساند. این موضوع در تهران هم منحصر نیست و چه بسا شهرهای گرمسیری کشور نیاز بیشتری به طراحی زیست شبانه داشته باشند.
فارسفارس1 روز قبل
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: فریب و نیرنگ در ذات استکبار جهانی است و با همین فریب و سالوس، شعار مبارزه با تروریسم سر می‌دهند. با به شهادت رساندن شهید بهشتی و ۷۲ تن از مسؤولان نظام، قصد تضعیف نظام را داشتند که با استحکام پایه‌های نظام اسلامی، توطئه‌ای که صورت گرفته بود نقش بر آب شد. وی افزود: همین تروریست‌ها تحت حمایت کشورهای مدعی حقوق بشر قرار گرفتند و بر همگان مشخص شد که این فریب و نیرنگ است که استکبار جهانی به کار می‌برد. آنها از طرفی شعار حمایت از حقوق بشر و حتی حقوق حیوانات می‌دهند و از طرف دیگر تروریست‌ها بوسیله آنها حمایت می‌شوند. رئیس دیوان عدالت اداری در پایان به بیان فرازهایی از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی و نیز رهبر معظم انقلاب درباره قضا و قضاوت پرداخت و پیروی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در این موارد را تصریح کرد.
مهرمهر4 ساعت قبل
در انسان شناسی مواجه با این هستیم که پژوهش‌گر باید مشخص کند که نگاه او به انسان چیست. وی ادامه داد: عاملیت که اساس بحث‌های اجتماعی است بدون بحث انسان شناسی فلسفی اساسا ممکن نیست. این را می‌بینیم که امر فلسفی چگونه در تمام فعالیت‌های پژوهشگر اجتماعی جریان دارد. پگاه مصلح سپس گفت: پژوهشگر اجتماعی باید به سیاستمداران، جامعه مدنی و … خط دهی کند و بگوید چه کاستی هایی وجود دارد. رویکرد ما به پژوهش اجتماعی بر اساس این بصیرت فلسفی متفاوت می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی با اشاره به اینکه در این مراسم از ۱۳ اتوبوس دوکابین که از محل درآمد‌های حاصله از عوارض طرح ترافیک خریداری شده است، رونمایی کردیم، گفت: همچنین فرآیند نوسازی ۵۰۰ دستگاه اتوبوس دوکابین آغاز شد. حناچی با بیان اینکه این مینی‌بوس‌ها با کمک بخش خصوصی تولید شده است، اظهار کرد: با همراهی دولت منابع ارزی ترخیص ۱۳ دستگاه اتوبوس دوکابین انجام شد و ۵۰۰ مخزن گاز نیز برای اتوبوس‌های گازی تحویل گرفتیم و دولت کمک می‌کند تا مشکل حمل و نقل عمومی حل شود. بابت حمل و نقل عمومی، عذرخواهی می‌کنمشهردار تهران گفت: از مردم عدرخواهی می‌کنم، زیرا خدماتی که در ناوگان حمل و نقل عمومی به مردم می‌دهیم با حجم درخواست آن‌ها برابری ندارد. حناچی در این حال تاکید کرد: آمار استفاده مردم از حمل و نقل عمومی نه تنها کم نشده بلکه با توجه به کاستی‌ها افزایش پیدا کرده است. حناچی گفت: گله من این است که باید در شهر تهران و در تبلیغات به موضوع حمل و نقل توجه ویژه‌ای شود و باید بگوییم که چه کار‌هایی باید انجام دهیم تا سلامت شهروندان حفظ شود.

نظرها

اخبار بیشتر