1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اجتماعی

پلیس راهور: امروز و فردا سفر نکنید

انتخابخبرگزاری انتخاب |
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه امروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) زمان مناسبی برای سفر نیست، گفت: با توجه به لغزندگی معابر و آبگرفتگی و احتمال وقوع سیل به افرادی که قصد سفر دارند توصیه می شود که امروز و فردا سفر نکنند.
پلیس راهور: امروز و فردا سفر نکنید - 0

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از هموطنان خواست که به دلیل وضعیت جوی امروز و فردا (۵ و ۶ فروردین) سفر نکنند.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا وی با بیان اینکه امروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) زمان مناسبی برای سفر نیست، گفت: با توجه به لغزندگی معابر و آبگرفتگی و احتمال وقوع سیل به افرادی که قصد سفر دارند توصیه می‌شود که امروز و فردا سفر نکنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه ۲۵ استان کشور درگیر برف و باران هستند، اظهارکرد: در اغلب محورها بارش باران گزارش شده است بگونه‌ای که در محورهای اراک - فرمهین، اراک - توره، اراک - بروجرد، اراک - ازنا در استان مرکزی، محور ارومیه - سلماس گردنه قوشچی در استان آذربایجان غربی، برخی محورهای اردبیل، گردنه اسد آباد در استان همدان و ارتفاعات محورهای هراز و کرج - چالوس بارش برف گزارش شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

وی با اشاره به اینکه دراستان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، اصفهان، ایلام، لرستان، مرکزی، زنجان، قزوین، قم، مازندران، کردستان، گیلان، اردبیل، کرمانشاه‌، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، برخی محورهای استان فارس و سمنان بارش باران گزارش شده است، گفت: تردد در محور اردبیل به سلماس تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر جنوب به شمال محورهراز در محدوده لاسم گزارش شده است، اظهارکرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

وی در پایان گفت: احتمال ریزش کوه در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و برخی محورهای استان چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و به همین دلیل از رانندگان درخواست می‌شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
محسن پورسید اقایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در آخرین جلسه‌ای که در فرمانداری تهران با حضور فرماندار تهران، نمایندگانی از شورای شهر، شهرداری، پلیس راهور تهران بزرگ و دادستانی تهران برگزار شد، با ارائه مدارک و مصوبات موجود، قانونی بودن اخذ عوارض ورود به محدوده زوج یا فرد توسط شهرداری به اثبات رسید. وی گفت: با این همه پلیس راهور ناجا از شهرداری تهران به دیوان عدالت اداری شکایت کرد، اما پس از ارائه مجدد مستندات و مصوبات شورای شهر به پلیس راهور، موضوع شکایت منتفی شده است و اخذ عوارض ورود به این محدوده قانونی است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سیدمیعاد صالحی گفت: این وام با سود ۹ درصدبه ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان کشوری که عقدنامه فرزند آن‌ها در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسیده است، پرداخت می‌شود و اولویت با کسانی که کمترین میزان دریافتی حقوق را دارند. وی تصریح کرد: منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تامین شده است. شیوه ثبت نام و اعطای این تسهیلات بزودی اعلام می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد استخدام شهرداری‌ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی وبدون تبعیض و با رعایت برابری فرصت‌ها باشد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، به دنبال شکایات متعدد از برگزاری آزمون داخلی جهت استخدام پیمانی در شهرداری‌های کشور و در خواست ابطال بخشنامه‌های صادره در این خصوص، هیات عمومی دیوان عدالت اداری پس از بحث و بررسی و با توجه به اینکه در حال حاضر استخدام رسمی و پیمانی در دستگاه‌های اجرایی صرفا از طریق انتشار آگهی عمومی و برابری فرصت‌ها امکانپذیر است و مقرره‌ای برای تبدیل وضع کارکنان قراردادی به پیمانی در قوانین حاکم پیش بینی نشده است و به علت ایجاد تبعیض و مغایر بودن با اصل ۲۸ و بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی مقرره‌های مورد شکایت را قابل ابطال تشخیص داد. به این ترتیب سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موظف هستند برای استخدام نیرو، با رعایت ضوابط قانونی و از طریق انتشار آگهی عمومی بدون تبعیض و برابری فرصت‌ها اقدام کنند. انتهای پیام/
ایرناایرنا4 ساعت قبل
سید محمد آقامیری راد نماینده دادستان تهران در چهارمین جلسه رسیدگی به این پرونده که هفته گذشته برگزار شد، اظهار داشت: امیرحسین آزاد متهم ردیف اول پرونده ۸۰۰ میلیارد تومان سپرده گرفته ولی ۲۵۰ میلیارد تومان در حساب‌های مختلف بلوکه شده و ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به مردم داده است که تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان اموال از وی کشف شده ولی متهم باید بگوید کسری ۳۰۰ میلیارد تومان کجاست. وی افزود: ۲۲۰ نفر به دلیل ارتباط با متهمان پرونده تعاونی البرز ایرانیان موفق به دریافت تسهیلات در حدود ۴۰ میلیارد تومان بدون بهره یا با سود کمتر از چهار درصد شده‌اند. موسسه مالی البرز ایرانیان از سال ۹۱ تا ۹۶ حدود ۴۶ هزار میلیارد تومان گردش مالی داشته و گردش مالی موسسه ولی عصر از اردیبهشت ۹۴ تا اسفند ۹۶ حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان بوده است. سپرده گذاران این دو موسسه بالغ بر ۹۱ هزار نفر هستند که ۶ هزار و ۳۶ نفر آنان به دادگاه شکایت کرده‌اند. حدود هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تعهدات موسسه البرز و حدود ۲۵۹ میلیارد تومان از تعهدات مالی موسسه ولی عصر به سپرده گذاران هنوز پرداخت نشده است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
وی با اشاره به اولویت‌های این معاونت در سال ۹۸ ادامه داد: انضباط مالی، افزایش در آمد و ایجاد منابع در آمد‌های جدید و پایدار، ارتقای سلامت اداری و ایجاد شفافیت از مهمترین اولویت‌های معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در سال جاری خواهد بود. معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر نقش معاونان مالی مناطق در تأمین منابع مالی ادامه داد: معاونان مالی به عنوان بازوان پرتوان شهرداری در مناطق، تاثیر چشم گیری در گسترش شفافیت و تامین منابع مالی دارند و امیدواریم این عزیزان بتوانند عملکرد شایسته‌تر از گذشته از خود نشان دهند. معاون شهردار تهران با اشاره به تحقق ۷۰۰ میلیار تومان اوراق مشارکت در سال گذشته خاطرنشان کرد: تلاش داریم که این رقم را به ۱۳۵۰ میلیارد برای سال جاری افزایش دهیم تا شاهد تسریع در روند ساخت مترو و بهره مندی شهروندان از آن باشیم. امامی با اشاره به ظرفیت بالقوه مشارکت و سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی بیان کرد: مناطق شهرداری تهران می‌بایستی بیش از گذشته بر مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی اهمیت قائل شوند و امیدواریم با برنامه ریزی و تمرکز بر این ظرفیت، منابع درآمدی پایدار برای شهر ایجاد کنند. وی در پایان سخنان خود با اشاره به اقدامات مدیریت شهری برای مقابله با سیل در پایتخت، از تلاش همکاران در این زمینه قدر دانی و تشکر نمود.
موجموج3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در مورد تمهیدات اورژانس در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اظهار کرد: ‌ مرکز اورژانس تهران همچون سال‌های گذشته در کنار سایر ارگان‌ها، خود را برای خدمت‌رسانی به همشهریان کتاب‌دوست آماده کرده است. صابریان توضیح داد: ضمن آماده‌باش پایگاه‌های اطراف مصلی امام خمینی (ره)، نیروهای اورژانس نیز در قالب، ۱۰ ایستگاه سلامت، ۱۲ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۵ دستگاه موتورلانس، ۲ دستگاه موتور ATV، دو خودروی پشتیبانی با ۵۰ نیروی عملیاتی در مصلی حضور دارند. رئیس اورژانس تهران اضافه کرد: نیروهای اورژانس از سوم اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه کتاب حضور دارند.

نظرها

اخبار بیشتر