طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز بیش از ۲۰۰ خودرو را با خود برد/هنوز تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز بیش از ۲۰۰ خودرو را با خود برد/هنوز تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز خبرداد و گفت: در پی این حادثه بیش از ۲۰۰ خودرو در آب گرفتار شدند.
طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز بیش از ۲۰۰ خودرو را با خود برد/هنوز تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده است - 0

سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: دقایقی پیش در پی طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز تعدادی از خودرو‌ها در سیلاب گرفتار شدند.

وی با اشاره به اینکه هنوز تعداد دقیق خودرو‌های گرفتار در سیلاب مشخص نشده است تصریح کرد: تاکنون تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده، اما پیگیری‌های پلیس و عوامل امدادی برای نجات خودرو‌های گرفتار در این سیلاب ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بار دیگر از رانندگان خواست با توجه به شرایط خاص جوی طی امروز و فردا از سفر‌های غیرضروری به خصوص در محور‌های کوهستانی حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی خاطرنشان کرد: برابر پیش بینی‌های صورت گرفته برای امشب در بسیاری از محور‌های کشور و رعد و برق و طوفان پیش بینی شده و تأکید می‌کنیم رانندگان امشب به هیچ عنوان سفر نکنند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با شیراز، دروازه قرآن، نادر رحمانی و رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک از تلگرام

🔻بارش سنگین برف در جاده‌های ۹ استان/ تردد با زنجیر چرخ الزامی است

🔹سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجادرباره آخرین وضعیت راه‌ها وجاده‌های کشور گفت:

▫️ در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل (اکثر محورها)، استان گیلان (محور آستارا-اردبیل)، استان کردستان (محور بانه-سقز)، استان زنجان (محورهای زنجان _طارم و زنجان _تهم)، استان قزوین (محورهای قزوین _همدان و قزوین _زنجان)، استان کرمانشاه (محور گیلانغرب) و محور کرج _چالوس (ارتفاعات) با بارش برف گزارش شده است. /خبرآنلاین


🌧 بارش سنگین برف در جاده‌های ۹ استان

🗣 سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

🌧 در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل (اکثر محورها)، استان گیلان (محور آستارا-اردبیل)، استان کردستان (محور بانه-سقز)، استان زنجان (محورهای زنجان _طارم و زنجان _تهم)، استان قزوین (محورهای قزوین _همدان و قزوین _زنجان)، استان کرمانشاه (محور گیلانغرب) و محور کرج _چالوس (ارتفاعات) با بارش برف گزارش شده است.


🚘 هشدار #پلیس_راهور: رانندگان امشب از محور #فیروزکوه تردد نکنند

سرهنگ نادر رحمانی:

🔹️ از صبح امروز تاکنون چندین مورد حادثه ریزش کوه در محور فیروزکوه داشتیم و در آخرین #حادثه یک درخت بر روی یک دستگاه اتوبوس سقوط کرده است.

🔹 با توجه به شرایط خاص این مسیر توصیه می‌کنیم امشب رانندگان به هیچ عنوان از محور فیروزکوه تردد نکنند و رانندگانی که قصد دارند به سمت استان‌های شمالی تردد کنند از محورهای #هراز و #چالوس استفاده کنند.


❄️ بارش #برف در استان‌های اصفهان، سمنان و مازندران

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور #ناجا:

🔹 در حال حاضر #ترافیک در محور تهران- فیروزکوه حدفاصل #دماوند تا سربندان و آزادراه کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک نیمه سنگین است.

🔹 در استان‌های اصفهان، سمنان و مازندران بارش برف و در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، تهران، قزوین، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، همدان، کرمانشاه، گلستان و گیلان بارش باران را شاهد هستیم.

🔹 همچنین در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، زنجان، قزوین، لرستان، مازندران، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان و کرمانشاه مه گرفتگی را شاهد هستیم.


🚘🌦 آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور:

🔸 در حال حاضر در استان خراسان رضوی (محورهای قوچان-درگز , قوچان-فاروج و مشهد-کلات) و استان خراسان شمالی (محورهای بجنورد-آشخانه,بجنورد-اسفراین و بجنورد-شیروان) شاهد بارش برف هستیم.

🔸همچنین در استان خراسان رضوی (اکثر محورها) و استان کرمان (محور کرمان-بافت) بارش باران و در استان مازندران و ارتفاعات خراسان شمالی مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید داریم. تردد در استان سمنان (محورهای خوش ییلاق، توسکستان و کیاسر) نیز نیازمند استفاده از زنجیر چرخ است.

آخرین وضعیت جوی

🔸در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس (از بیلقان تا کیلومتر۴) نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

🔸ضمنا ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز و آزادراه تهران به قم نیز پرحجم و روان است. در استان خراسان رضوی (محورهاس سبزوار-مشهد و تربت حیدریه –مشهد و قوچان-مشهد) و آزادراه زنجان به قزوین و زنجان به تبریز نیز شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم.

🔸ترافیک در آزادراه تهران به کرج پرحجم و روان و در آزادراه کرج به قزوین (محدوده مهرشهر نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان) است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.


🔴آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی

🔸رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور: در حال حاضر در استان خراسان رضوی (محورهای قوچان-درگز , قوچان-فاروج و مشهد-کلات) و استان خراسان شمالی (محورهای بجنورد-آشخانه,بجنورد-اسفراین و بجنورد-شیروان) شاهد بارش برف هستیم

🔸همچنین در استان خراسان رضوی (اکثر محورها) و استان کرمان (محور کرمان-بافت) بارش باران و در استان مازندران و ارتفاعات خراسان شمالی مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید داریم. تردد در استان سمنان (محورهای خوش ییلاق، توسکستان و کیاسر) نیز نیازمند استفاده از زنجیر چرخ است

آخرین وضعیت جوی

🔸در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس (از بیلقان تا کیلومتر۴) نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است

🔸ضمنا ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز و آزادراه تهران به قم نیز پرحجم و روان است. در استان خراسان رضوی (محورهاس سبزوار-مشهد و تربت حیدریه –مشهد و قوچان-مشهد) و آزادراه زنجان به قزوین و زنجان به تبریز نیز شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم

🔸ترافیک در آزادراه تهران به کرج پرحجم و روان و در آزادراه کرج به قزوین (محدوده مهرشهر نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان) است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند


در ادامه بخوانید

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

سلام پرابهام و سوال برانگیز ترمینال فرودگاهی «سلام» به ایرانیان!

4+
تابناکتابناک1 روز قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج به دلیل بی‌نتیجه ماندن پنجمین مزایده طی دو روز گذشته معترض شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۱۰۰ نفر از پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج دیروز و امروز در اعتراض به بی‌نتیجه ماندن پنجمین مزایده بیمارستان و ادامه بلاتکلیفی آن مقابل سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز در بلوار بلال تجمع کردند. این در حالی است که به گفته طاهری طی دو سال گذشته دست‌کم ۵۰ تحصن و تجمع از سوی پرسنل بیمارستان برگزار شده است. طبق اظهارات طاهری؛ پیش از این ارزش بیمارستان امام خمینی کرج توسط دادگستری حدود ۲۵۸ میلیارد تومان ارزیابی شده بود که کسی حاضر به خرید آن نشده بود. نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج می‌گوید: از وقتی تعرفه‌های پزشکی در این بیمارستان دولتی شد که نسبت به تعرفه‌های خصوصی کمتر بود و هیچ سوبسید و یارانه‌ای هم نداشت، پزشکان این بیمارستان را ترک کردند و بیمارستان عملا به صورت نیمه تعطیل در‌آمد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از شناسایی و دستگیری دومین ضارب و کشتار توله خرس قهوه‌ای در سوادکوه خبر داد. حسینعلی ابراهیمی در گفتگو با مهر با بیان اینکه روز قبل یکی از ضاربان کشتار توله خرس قهوه‌ای در سوادکوه شناسایی و دستگیر شده بود گفت: ضارب دوم نیز امروز دستگیر و روانه زندان شده است. ابراهیمی کارنامی گفت: علت تلف شدن توله خرس توسط دامپزشک دردست بررسی است و پس ازاظهارنظر نهایی، اطلاع رسانی خواهد شد. مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در خصوص پرتاب سنگ به توله خرس مصدوم توسط افراد خاطی را غیراخلاقی و غیرانسانی دانست و آن را محکوم کرد و ادامه داد: این رفتارهای زشت و ناشایست احساسات عموم مردم ودغدغه مندان محیط زیست را جریحه دارنمود وقطعا این اداره کل تاحصول نتیجه با متخلفین برخورد واقدامات لازم رادراین خصوص انجام خواهد داد. مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در پایان با تاکید بر اینکه عده‌ای قصد سوء استفاده و زیرسئوال بردن همه تلاش‌های انجام شده در این در این خصوص دارند گفت: قطعا مردم فهیم و عزیز با کسب اطلاعات صحیح از مراجع رسمی و مسئول، تلاش این افراد را ناکام خواهند گذاشت.

نظرها

اخبار بیشتر