سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند

سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

اعتمادآنلاین| امیر قلعه‌نویی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برای ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌دانم عید را تبریک بگویم یا نه و به خاطر حوادث اتفاق افتاده که جای همدردی دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان ادامه داد: مشکلات گریبان‌گیر شده و مسؤولان باید تمهیدات را در نظر می‌گرفتند تا مردم دچار مشکلات نشوند و امیدوارم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

وی عنوان کرد: هشتمین تجربه من در دربی اصفهان است و بهترین فضا را دارد؛ چه زمانی که دو تیم در کورس قهرمانی بودند و چه پارسال همیشه دربی اصفهان از نظر کیفیت و جو بازی نمونه بوده است.

قلعه‌نویی در ادامه بیان داشت: متاسفانه برخی بیانیه‌ها داده شد که فضا را با مشکل رو به رو کرد، تعجب می‌کنم چرا باشگاه ذوب‌آهن این حرکت را انجام داد، مسئله من به باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن ربطی نداشت؛ از آقای آذری سوال دارم که ندید که با یک سوت دو امتیاز از سپاهان گرفته شد، سرمربی و هوادار و یکی‌ از بهترین بازیکنان دو جلسه محروم شود و یک تیم دیگر یک امتیاز گرفت، باید فضای خوبی را ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: چندین بار برای حمایت از باشگاه ذوب‌آهن به ورزشگاه رفتیم و برای من قابل هضم نیست چرا این اتفاق افتاده است، باید دنبال بازی خوب باشیم زیرا تایم بازی برای ما خوب نبود.

وی عنوان کرد: حق ما‌ را به تیم دیگری دادند، وقتی این رفتار‌ها وجود دارد و خودمان نباید برای یکدیگر شاخ و شونه بکشیم؛ وقتی در شرایط خوب بودیم بازی ما را گرفتند و به تیم دیگری دادند، همه تیم‌ها مردمی هستند اما بعد از اتفاق بازی با پرسپولیس چند هفته در افت بودیم تا خودمان را پیدا کردیم بعد داوری بازی با تراکتورسازی اتفاق افتاد.

قلعه‌نویی همچنین گفت: باید از فوتبال لذت ببریم و در سال جدید من هم مانند طبیعت نو شوم و اشتباهاتمان را کنار بگذاریم، از هرکسی که رنجش داشته از دستم حلالیت می‌طلبم؛ امیدوارم کشور از همه نظر به سمت پیشرفت و لیاقت مردم برود که متاسفانه درچند سال گذشته اینگونه نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر‌نشان کرد: ۳ امتیاز بازی فردا مهم است و با آن به صدر جدول برمی‌گردیم و از نظر روحی روانی و جدولی شرایط خوبی پیدا می‌کنیم، از ذوب‌آهن خاطره خوبی دارم، برای نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: لیگ پویایی داریم و برای هر بازی شرایط خاصی داریم و هر بازی حکم فینال دارد، ایرانپوریان، مسلمان و علی‌محمدی مصدوم هستند اما تیم پزشکی تلاش می‌کند مسلمان به بازی برسد.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: تیم ذوب‌آهن از نظر ساختاری بسیار خوب است، در برهه‌ای از زمان نتایج خوبی نگرفت اما منصوریان مربی جوانی است و انرژی دارد و عاشق کار خودش است؛ با برخی تغییرات این تیم شرایط خوب خودش را به دست آورده است، برخی مواقع شوک لازم است و الان جواب داده است و ذوب‌آهن نماینده شایسته‌ای در آسیا بوده است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

سرمربی تیم سپاهان تصریح کرد: دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

وی در خصوص حضور هواداران گفت: خواهش می‌کنم هواداران به ورزشگاه بیایند، سپاهان بیشتر از همیشه به حمایت نیاز دارد، تیم‌های حریف خیلی خوب حمایت می‌شوند، امیدوارم فردا استقبال بیشتری از بازی شود؛ امیدوارم در ۵ بازی داخل خانه نهایت استفاده از میزبانی را در کنار احترام به تیم حریف، ببریم.

قلعه‌نویی عنوان کرد: سپاهان تیم پنجم جدول از نظر بودجه است، اسناد موجود است و شاید نصف برخی تیم‌ها بودجه داشته باشیم؛ شرایط دو سال گذشته سپاهان خوب نبوده است و توانسته‌ایم در کورس قهرمانی قرار بگیریم، بازیکنان بیش از توانشان انرژی می‌گذارند و ایثار می‌کنند؛ مربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس چندسال است در این تیم‌ها هستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد نقش‌جهان گفت: مشکل نقش‌جهان بحث مدیریتی است که تعیین تکلیف نشده است اگر مدیریت مشخص شود این مشکل نیز حل می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت کنونی سپاهان بیان داشت: فشار زیادی با توجه به تیم‌های حاضر در بالای جدول وجود دارد که روی کیفیت بازی‌ها نیز تأثیر دارد، برخی شیطنت‌ها وجود دارد و برخی نمی‌خواهند سپاهان به شرایط آرمانی برسد و تیم را اذیت می‌کنند، بازیکنان تلاش کرده‌اند و به زمان دو یا سه ساله نیاز داریم؛ رقابت با استقلال و پرسپولیس که در همه شهرها هوادار دارند سخت است.

قلعه‌نویی بیان داشت: فقط یک روز برای عید تعطیل بودیم، باید در زمان دیگری این بازی را انجام می‌دادیم اما بازیکنان هیچکدام گله نکردند، همه عزم را جزم کرده‌ایم چیزی که در توانمان است را انجام دهیم و نتیجه دست خدا است؛ سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند که برخی خوششان نمی‌آید و ناراحت شدند.

سرمربی تیم‌ فوتبال سپاهان در خصوص حضور پورقاز در مناطق سیل‌زده گفت: افراد زیادی این کار‌ را در گذشته و اکنون انجام داده‌اند، این در خون ایرانی‌ها وجود دارد.

وی در پایان با اشاره به برنامه نود یادآور شد: روز گذشته با فردوسی‌پور صحبت کردم، اولین کسی بودم که از وی حمایت کردم، با حذف عادل فردوسی‌پور مخالف هستم؛ هر برنامه‌ای باید چارچوبی داشته باشد، برنامه نودی که هدف آن کمک به فوتبال است باید وجود داشته باشد و مطمئن هستم عادل بازمی‌گردد.

منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فوتبال، دربی، قلعه نویی و دربی اصفهان از تلگرام

#طنز_ویدیوچک

از برنامه قلعه نویی برای بهنام بانی تا ترس شفر از رانندگی ایرانی‌ها و ماجرای کمک هواداران برای آزادی حسین هدایتی


#اختصاصی_فوتبالی از اهواز

صحبت‌های امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پس از بازی با فولاد


جوابیه تند فغانی به اظهارات قلعه نویی؛

فغانی: با خدم و حشم به موفقیت نرسیده‌ام


در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، حامد لک دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران که با تمام شدن مسابقات فصل هجدهم فوتبال، زمزمه جدایی اش از این تیم قائمشهری شنیده می‌شد، با حضور محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید قرمز‌های قائمشهر، مسئولان در اندیشه آن برآمدند تا به زودی قرارداد لک تمدید کنند. اما با توجه به اینکه کمتر از یک ماه دیگر مسابقات لیگ برتر فوتبال آغاز می‌شود، به نظر می‌رسد متقاعد کردن لک به انجام نرسیده و احتمالا او قائمشهر را به مقصد تیم دیگری ترک می‌کند. قبلا گفته می‌شد، چون لک دریافتی از مسئولان باشگاه نساجی نداشته، شخصا تمایل دارد تا در تیم دیگری توپ بزند و غیبت او در جمع نساجی چی‌ها هم دال بر همین موضوع است. یکی از اعضای باشگاه نساجی در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران جوان در اینباره عنوان کرد: روند مذاکرات اینگونه نشان می‌دهد که به احتمال زیاد حامد لک قراداد خود را با نساجی تمدید نخواهد کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
۳ خرید گرانقیمت تاریخ سری A ایتالیا به تیم یوونتوس تعلق دارد که در راس آن کریستیانو رونالدو دیده می‌شود. در این بخش بانوی پیر از دیگر تیم‌های حاضر در سری A پیشی گرفته است. باشگاه تورینی نه تنها سه خرید گران‌قیمت این رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرده است بلکه اختلافش با دیگر تیم‌ها ۶۰ میلیون یورو است. بر اساس سایت ترانسفر مارکت، گرانترین خرید تاریخ سری A کریتسیانو رونالدو است. بر این اساس یوونتوس ۵ خرید از ۱۰ خرید گرانقیمت تاریخ سری A را به خود اختصاص داده است.

ویدیو؛ ۷ حرکت تماشایی از فرزند کریستیانو رونالدو که همه را شگفت زده کرده است

طرفداریطرفداری22 ساعت قبل
پسرش طرفدار مسیه خودش گفت، معلومه کلیپ‌ها کینگ رو با دقت میبینه. حالت دوم اینه مامانش هم فوتبالیست بوده و به اون رفته. چون باباش جز مو بازیکن حریف رو کشیدن، تمارض و پنالتى چیز دیگه اى نداره.

ویدیو؛ دو گل پائولو دیبالا روی پاس گل‌های کریستیانو رونالدو در یوونتوس

طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری - اکانت رسمی باشگاه یوونتوس از سری ویدیوهای گل و پاس گل، این قسمت را اختصاص داده است به گل‌های پائولو دیبالا روی پاس گل‌های کریستیانو رونالدو. دیبالا تاکنون در ۱۸۲ بازی برای این تیم ۷۸ بار گلزنی کرده است.

فیلم| شیوه جالب خوشحالی مربیان زن و مرد تیم ملی والیبال زنان!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
تمدید قرارداد مهاجم برزیلی بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای سپاهان تمام شد. مبلغ قرارداد کی‌روش با سپاهان برای ۲ سال ۸۶۰ هزار دلار است که طی آن مقرر شده مالیات ۲۰ درصدی این بازیکن هم توسط خودش پرداخت شود. با توجه به قیمت حدود ۱۲ هزار تومانی دلار به نوعی می‌شود گفت جذب این بازیکن مبلغی بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه روی دست سپاهان داشته است. قرارداد ۸۶۰ هزار دلاری استنلی ۴۳۰ هزار دلار برای هر فصل است که ۲۰ درصد آن یعنی ۸۶ هزار دلار برای مالیات کسر می‌شود و ۳۴۴ دلار خالص دریافتی این بازیکن است. کی‌روش استنلی فصل قبل ۳۵۰ هزار دلار از سپاهان گرفته بود و مالیات قراردادش هم بر عهده باشگاه بود.

نظرها

اخبار بیشتر