1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند

سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

اعتمادآنلاین| امیر قلعه‌نویی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برای ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌دانم عید را تبریک بگویم یا نه و به خاطر حوادث اتفاق افتاده که جای همدردی دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان ادامه داد: مشکلات گریبان‌گیر شده و مسؤولان باید تمهیدات را در نظر می‌گرفتند تا مردم دچار مشکلات نشوند و امیدوارم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

وی عنوان کرد: هشتمین تجربه من در دربی اصفهان است و بهترین فضا را دارد؛ چه زمانی که دو تیم در کورس قهرمانی بودند و چه پارسال همیشه دربی اصفهان از نظر کیفیت و جو بازی نمونه بوده است.

قلعه‌نویی در ادامه بیان داشت: متاسفانه برخی بیانیه‌ها داده شد که فضا را با مشکل رو به رو کرد، تعجب می‌کنم چرا باشگاه ذوب‌آهن این حرکت را انجام داد، مسئله من به باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن ربطی نداشت؛ از آقای آذری سوال دارم که ندید که با یک سوت دو امتیاز از سپاهان گرفته شد، سرمربی و هوادار و یکی‌ از بهترین بازیکنان دو جلسه محروم شود و یک تیم دیگر یک امتیاز گرفت، باید فضای خوبی را ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: چندین بار برای حمایت از باشگاه ذوب‌آهن به ورزشگاه رفتیم و برای من قابل هضم نیست چرا این اتفاق افتاده است، باید دنبال بازی خوب باشیم زیرا تایم بازی برای ما خوب نبود.

وی عنوان کرد: حق ما‌ را به تیم دیگری دادند، وقتی این رفتار‌ها وجود دارد و خودمان نباید برای یکدیگر شاخ و شونه بکشیم؛ وقتی در شرایط خوب بودیم بازی ما را گرفتند و به تیم دیگری دادند، همه تیم‌ها مردمی هستند اما بعد از اتفاق بازی با پرسپولیس چند هفته در افت بودیم تا خودمان را پیدا کردیم بعد داوری بازی با تراکتورسازی اتفاق افتاد.

قلعه‌نویی همچنین گفت: باید از فوتبال لذت ببریم و در سال جدید من هم مانند طبیعت نو شوم و اشتباهاتمان را کنار بگذاریم، از هرکسی که رنجش داشته از دستم حلالیت می‌طلبم؛ امیدوارم کشور از همه نظر به سمت پیشرفت و لیاقت مردم برود که متاسفانه درچند سال گذشته اینگونه نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر‌نشان کرد: ۳ امتیاز بازی فردا مهم است و با آن به صدر جدول برمی‌گردیم و از نظر روحی روانی و جدولی شرایط خوبی پیدا می‌کنیم، از ذوب‌آهن خاطره خوبی دارم، برای نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: لیگ پویایی داریم و برای هر بازی شرایط خاصی داریم و هر بازی حکم فینال دارد، ایرانپوریان، مسلمان و علی‌محمدی مصدوم هستند اما تیم پزشکی تلاش می‌کند مسلمان به بازی برسد.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: تیم ذوب‌آهن از نظر ساختاری بسیار خوب است، در برهه‌ای از زمان نتایج خوبی نگرفت اما منصوریان مربی جوانی است و انرژی دارد و عاشق کار خودش است؛ با برخی تغییرات این تیم شرایط خوب خودش را به دست آورده است، برخی مواقع شوک لازم است و الان جواب داده است و ذوب‌آهن نماینده شایسته‌ای در آسیا بوده است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

سرمربی تیم سپاهان تصریح کرد: دربی تهران ابعاد بزرگتری و حساسیت بیشتری دارد که روی کیفیت نیز اثر دارد، دربی اصفهان ابعاد کوچک‌تری دارد، فضای این مسابقه بسیار خوب است و فردا بازی باکیفیتی در نقش‌جهان خواهد شد.

وی در خصوص حضور هواداران گفت: خواهش می‌کنم هواداران به ورزشگاه بیایند، سپاهان بیشتر از همیشه به حمایت نیاز دارد، تیم‌های حریف خیلی خوب حمایت می‌شوند، امیدوارم فردا استقبال بیشتری از بازی شود؛ امیدوارم در ۵ بازی داخل خانه نهایت استفاده از میزبانی را در کنار احترام به تیم حریف، ببریم.

قلعه‌نویی عنوان کرد: سپاهان تیم پنجم جدول از نظر بودجه است، اسناد موجود است و شاید نصف برخی تیم‌ها بودجه داشته باشیم؛ شرایط دو سال گذشته سپاهان خوب نبوده است و توانسته‌ایم در کورس قهرمانی قرار بگیریم، بازیکنان بیش از توانشان انرژی می‌گذارند و ایثار می‌کنند؛ مربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس چندسال است در این تیم‌ها هستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد نقش‌جهان گفت: مشکل نقش‌جهان بحث مدیریتی است که تعیین تکلیف نشده است اگر مدیریت مشخص شود این مشکل نیز حل می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت کنونی سپاهان بیان داشت: فشار زیادی با توجه به تیم‌های حاضر در بالای جدول وجود دارد که روی کیفیت بازی‌ها نیز تأثیر دارد، برخی شیطنت‌ها وجود دارد و برخی نمی‌خواهند سپاهان به شرایط آرمانی برسد و تیم را اذیت می‌کنند، بازیکنان تلاش کرده‌اند و به زمان دو یا سه ساله نیاز داریم؛ رقابت با استقلال و پرسپولیس که در همه شهرها هوادار دارند سخت است.

قلعه‌نویی بیان داشت: فقط یک روز برای عید تعطیل بودیم، باید در زمان دیگری این بازی را انجام می‌دادیم اما بازیکنان هیچکدام گله نکردند، همه عزم را جزم کرده‌ایم چیزی که در توانمان است را انجام دهیم و نتیجه دست خدا است؛ سپاهان و پدیده معادلات امسال را به هم زدند که برخی خوششان نمی‌آید و ناراحت شدند.

سرمربی تیم‌ فوتبال سپاهان در خصوص حضور پورقاز در مناطق سیل‌زده گفت: افراد زیادی این کار‌ را در گذشته و اکنون انجام داده‌اند، این در خون ایرانی‌ها وجود دارد.

وی در پایان با اشاره به برنامه نود یادآور شد: روز گذشته با فردوسی‌پور صحبت کردم، اولین کسی بودم که از وی حمایت کردم، با حذف عادل فردوسی‌پور مخالف هستم؛ هر برنامه‌ای باید چارچوبی داشته باشد، برنامه نودی که هدف آن کمک به فوتبال است باید وجود داشته باشد و مطمئن هستم عادل بازمی‌گردد.

منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فوتبال، دربی، قلعه نویی و دربی اصفهان از تلگرام

جوابیه تند فغانی به اظهارات قلعه نویی؛

فغانی: با خدم و حشم به موفقیت نرسیده‌ام


#اختصاصی_فوتبالی از اهواز

صحبت‌های امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پس از بازی با فولاد


#طنز_ویدیوچک

از برنامه قلعه نویی برای بهنام بانی تا ترس شفر از رانندگی ایرانی‌ها و ماجرای کمک هواداران برای آزادی حسین هدایتی


در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بخش بین المللی نشریه مادریدی تعداد از بازیکنان بزرگ بسیاری از کشورهای فوتبال جهان را انتخاب کرده و از کاربران خود خواسته در این نطرسنجی شرکت کرده و بهترین بازیکن هر کشور را برگزینند که نام ایران نیز در بین کشورهای مطرح شده به چشم می‌خورد. علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا که هر سه سابقه بازی کردن در بوندسلیگا را در کارنامه دارند، سه نامزد منتخب از سوی مارکا برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران هستند که تا این لحظه علی کریمی با کسب اکثریت آرا، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. حالب اینجاست اگرچه بازیکنانی مانند جواد نکونام و مسعود شجاعی سابقه بازی کردن طولانی مدت در لالیگا را در کارنامه دارند، اما نشریه مارکا نام این دو بازیکن را در بین نامزدهای ایرانی قرار نداده است. از برخی کشورهای صاحب فوتبال مانند برزیل، آلمان، ایتالیا و اسپانیا حتی تا شش نامزد نیز برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ در این نظرسنجی حضور دارند اما به عنوان مثال پرتغال تنها با دو نماینده یعنی اوزه بیو و کریستیانو رونالدو در این بخش شرکت می‌کند. شما نیز می‌توانید برای شرکت در نظرسنجی مارکا و انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و البته دیگر کشورها، به این سایت مراجعه کرده و رای خود را به اشتراک بگذارید.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم‌های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران که از صعود به فینال لیگ برتر باز مانده بودند، از فدراسیون بسکتبال درخواست کردند که به جای برگزاری بازی رده بندی، هر دو تیم را سوم اعلام کنند. فدراسیون بسکتبال امروز بعد از بررسی درخواست دو طرف با این موضوع موافقت کرد و تیم‌های پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران در اقدامی بی سابقه به طور مشترک سوم شدند. تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان هم از جمعه ششم اردیبهشت در فینال لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
زین الدین زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت: «برای ما این بازی حساسیتی مثل همیشه دارد. تمام.» هشت قهرمانی در یازده سال، سلطه بارسا بر لالیگا: «این قضیه دلایل زیادی دارد و نباید فقط روی یک نکته تمرکز کرد. به شما می‌گویم که فصل بعد، لالیگا را قدرتمندتر از همیشه شروع خواهیم کرد. بارسا در سال‌های اخیر در لالیگا نتایج بهتری گرفته و این یک واقعیت است. باید به این تیم تبریک گفت و برای کارشان ارزش قائل بود؛ اما رئال ۳۳ قهرمانی دارد و بارسا چند تا؟ وقتی صحبت از اعداد و ارقام می‌شود، بازهم ما جلوتر از بارسا هستیم.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
قاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمقاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، کامران قاسم پور نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، گاد گیف قرقیزستانی را ۱۰ بر صفر شکست داد و مدال طلای این وزن را ازان خود کرد. علیرضا کریمی در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم ۱۱ بر صفر وی کی هندی را از پیش رو برداشت طلا گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
­ به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، یدالله محبی پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود در مرحله مقدماتی، در دیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم، ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب آخرین مدال طلای کاروان کشتی آزاد کشورمان شد. تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۷ مدال طلای رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، تیم کشتی آزاد ایران با ۷ مدال طلا رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز (پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد. در دیدار‌های نهایی و رده بندی ۵ وزن دوم مسابقات کشتی قهرمانی آسیا که عصر امروز در شی آن چین برگزار شد، در فینال وزن ۶۱ کیلو گرم بهنام احسان پور ۲ بر یکبرابر لیو کشتی گیر چینی به برتری رسید و صاحب مدال طلای شد. در دیدار رده بندی وزن ۷۴ کیلو گرم محمد نخودی مقابل هکپوف حریف قرقیزستانی ۹ بر ۸ موفق پیروز شد و مدال برنز گرفت. کامران قاسم پور دیگر نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، موفق شد، گادگیف قرقیزستانی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست دهد و مدال طلای این وزن را ازان خود کند. در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم نیز علیرضا کریمی، ۱۱ بر صفر وی کی هندی را شکست داد و مدال طلای این وزن شد؛ و در مهمترین مسابقه و دردیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم یدالله محبی نماینده دیگر کشورمان ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب مدال طلا شد.

نظرها

اخبار بیشتر