هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. اقتصادی
هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار، خوش به حال روزگار! سال ۹۷ هم با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش، هر چه که بود تمام شد. حالا به ایام دل انگیز تعطیلات نوروزی رسیده‌ایم و زمانش فرا رسیده تا خستگی یک سال تلاش و کار و دوندگی را با مشغول شدن به تفریحاتی که دوستشان داریم، از تن بزداییم.

بازی‌ها یکی از بهترین سرگرمی‌هایی هستند که شیرینی و لذت این تعطیلات را دو چندان می‌کنند، از این رو ما در دیجیاتو برای‌تان بهترین‌ها را گلچین کرده‌ایم. در این چهار مقاله هفت سنگ نوروزی، عناوین جذاب و سرگرم کننده‌ای را معرفی می‌کنیم تا در طول تعطیلات حسابی مشغول‌شان باشید و از تجربه‌شان لذت کافی را ببرید.هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌هایی که در سفر باید همراه داشته باشید [قسمت اول]هفت سنگ نوروزی؛ مواد لازم برای دورهمی‌هایی با طعم بازی‌های موبایلهفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانیهفت سنگ نوروزی؛ بازی‌هایی که در سفر باید همراه داشته باشید [قسمت دوم]

بی‌حوصله‌اید یا منتظر چیزی هستید، گوشی را از جیب درمی‌آورید و برای دقایقی مشغول می‌شوید؛ بازی‌های گوشی عمدتا چنین رویکردی دارند و آن‌قدرها تجربه ماندگاری ارائه نمی‌دهند. اما حالا که وقت ازاد بیشتری دارید، بد نیست به سراغ تجربه‌هایی بروید که بیشتر می‌توانند درگیرتان کنند و تاثیرگذارتر ظاهر شوند.Florence

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 4

بازی آفلاین است

اگر هنوز فلورانس را تجربه نکرده‌اید، حالا زمان مناسبی است تا ببینید چرا از این بازی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین عناوین ۲۰۱۸ و بهترین اثر موبایل سال گذشته یاد می‌شود. فلورانس زندگی دختری با همین اسم را به تصویر می‌کشد که در روزمرگی‌ها غرق شده است. روزها به سر کار می‌رود، هر از چند گاهی نگاهی به اینستاگرامش می‌اندازد، تلویزیون می‌بیند و بعضی وقت‌ها هم با مادرش تلفنی بحث می‌کند. با این حال، یک اتفاق رنگی متفاوت به زندگی او می‌بخشد.

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 7

Florenceقیمت: ۲٫۹۹ دلار سازنده: Annapurna Interactiveسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۱۳۰۰ / ۴۱۱٫۶۲ مگابایت دانلود

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 10

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 12

Her Story

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 15

بازی آفلاین است

«داستان او» (Her Story) یک فیلم تعاملی است. بازیکن با جستجوی کلیدواژه‌ها، باید ویدیوهای متهم اصلی را تماشا کرده و راز پشت یک قتل را فاش کند؛ بازی با نمایش همین ویدیوها سعی می‌کند تا مخاطب را با اتفاقاتی که افتاده آشنا کند و جالب اینجاست به لطف روند غیرخطی بازی، بسته به تایپ کردن کلید واژه‌ها (مثل قتل، جنازه یا نام مقتول) ممکن است ویدیوها با ترتیب اشتباه نمایش داده شوند. به‌گونه‌ای که همان ابتدا آخرین ویدیو را ببینید و کاملا گیج شوید.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 19

Her Storyقیمت: ۳٫۹۹ دلار سازنده: Sam Barlowسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۱۹۰۰ / ۱۰۳۰ مگابایت دانلود

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 22

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 24

Life is Strange Before the Storm

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 26

اگرچه Before the Storm به عنوان یک پیش درآمد نتوانست به اندازه فصل اصلی جذاب ظاهر شود اما به لطف شخصیت‌پردازی همچنان جذاب کلویی و رازهایی که بازی برملا می‌کند، بعد از تجربه پنج قسمت اول Life is Strange بد نیست به سراغش بروید تا بیشتر با دنیای سری آشنا شوید.

بازی این بار کنترل کلویی را به بازیکن داده و جریان آشنایی او با ریچل و اتفاقاتی که برای آن‌ها می‌افتد را بازگو می‌کند. از لحاظ گیم پلی Before the Storm شبیه به آثار استودیوی تلتیل، سازنده واکینگ دد، است و با انتخاب دیالوگ‌ها می‌توانید تغییراتی در روند داستان به وجود بیاورید.

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 29

Life is Strange: Before the Stormقیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای سازنده: SQUARE ENIXسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۲۳۰۰ / ۱۷۰۰ مگابایت دانلود

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 32

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 34

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 36

SIMULACRA

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 39

بازی آفلاین است

در سیمولاکرا به صورت عجیبی گوشی دختری با نام آنا (Anna) به دستان بازیکن افتاده و بعد از نمایش ویدیویی از وی تصمیم می‌گیرید عکس‌ها و اس‌ام‌اس‌هایش را بخوانید، با نزدیکانش ارتباط برقرار کنید و به شبکه‌های اجتماعی که او فعالیت دارد سر بزنید تا شاید سر نخی از داستان به دست بیاورید. در واقع تمام بازی درون موبایل اتفاق می‌افتد و همین مسئله هم باعث شده تا نسبت به بقیه عناوین سبک متن محور (Text Based) بازی بیشتر از تصاویر، ویدیوها و صدا استفاده کند و وجود جمله‌های فراوان بازیکن را خسته نکند.

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 42

SIMULACRAقیمت: ۴٫۹۹ دلار سازنده: Kaigan Games OÜسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۳۰۹ / ۲۴۱٫۷۲ مگابایت دانلود

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 45

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 47

My Child Lebensborn

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 49

بازی آفلاین است

چیزی که «کودک لبنسبورن» (My Child Lebensborn) را به اثری منحصر به فرد تبدیل کرده، پرداخت سازنده به داستانی است که خیلی کم آن‌ را دیده‌ایم. اینکه تلفات جنگ فقط محدود به کشته‌ها و خرابی‌هایش نیست و تا مدت‌ها بعد هم می‌تواند اثر روانی زیادی روی جامعه‌های مختلف بگذارد. بازی داستان کودکی به‌دنیا آمده از دل همین جنگ را روایت می‌کند و در نقش یک سرپرست، باید از او در برابر توهین‌های بقیه محافظت کنید.

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 52

My Child Lebensbornقیمت: ۲٫۹۹ دلار سازنده: Sarepta Studioسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۴۵۴٫۳ / ۹۷٫۵۹ مگابایت دانلود

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 55

هفت سنگ نوروزی؛ بازی‌های داستانی - 57

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کاهش قیمت دلاری که دستاورد آن تنها گرانی بود!

مهرمهر2 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اتفاقی که دیگر تنها یک شایعه نبود و با انتشار یک ویدئو به نام رامبد جوان قوت بیشتری گرفت. اینکه رامبد جوان بعد از حواشی بسیاری که سفرش به کانادا برایش ایجاد کرد دیگر قصد برگشتن به تلویزیون را ندارد و قرار است ساخت برنامه‌ای به نام «نی‌نی و دادا» را در کانادا آغاز کند. این اتفاق با واکنش و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. بسیاری از آنها از این انتقاد می‌کردند که این کانال با تبلیغات رایگان در برنامه «خندوانه» و به واسطه برند این برنامه رشد پیدا کرده و اکثر دنبال‌کننده‌های آن به خاطر این برنامه عضو آن شده‌اند و استفاده از آن برای کار دیگری که احتمالا هیچ ربطی به برنامه «خندوانه» ندارد اشکال دارد. این اتفاقات و فشاری که شبکه‌های اجتماعی آوردند اما باعث شد تا خیلی زود پست‌های مربوط به «نی‌نی و دادا» از کانال حذف شوند و نام این کانال به «خندوانه و جناب‌خان» تغییر پیدا کند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
قیمت روز پژو پارس با کاهش سه میلیونی روبرو شده و حالا با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا معمولی که دیروز دو میلیون تومان ارزان شده بود، امروز یک قدم به عقب برگشته و با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته روی ۱۰۹ میلیون تومان ایستاده است. در طرف مقابل امروز دنا پلاس توربو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت این محصول دیروز حدود ۱۶۰ میلیون تومان بود و فروشنده‌ها امروز به ۱۵۳ میلیون تومان راضی شده‌اند که نشان‌دهنده کاهش هفت میلیون تومانی قیمت این محصول در یک روز است. قیمت روز پژو ۲۰۷ دنده‌ای در بازار ۱۱۸ میلیون تومان است که یک میلیون تومان کمتر از روز گذشته است.

ظریف: با تروریست‌ها مذاکره نمی‌کنیم

فارسفارس1 روز قبل
وزیر امور خارجه ایران اقدامات آمریکا تحت عنوان «تحریم» را تروریسم اقتصادی خواند و تصریح کرد: ما با تروریست‌ها مذاکره نمی‌کنیم. وی با بیان اینکه فقط واژه «تروریسم» را جستجو کنید، اظهار داشت: من معنی «تروریسم» را در لغتنامه به شما خواهم گفت. ظریف اضافه کرد: نیاز داریم که از واژه تروریسم (به جای تحریم) استفاده کنیم. به گزارش فارس، وی تصریح کرد: این تروریسم اقتصادی است، خالص و ساده و نیاز داریم که دائم آن را تکرار کنیم. ظریف در پایان تصریح کرد: ما با تروریست‌ها مذاکره نمی‌کنیم.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
یک خودرو در شهر اربیل مرکز کردستان عراق توقف می‌کند و بیش از ۶ کارگر ایرانی به سمتش هجوم می‌برند. ساخت و ساز در اربیل رونق دارداکثر کارگران ایرانی با ویزای یک ماهه توریستی از مرزهای ایران خارج شده و وارد کردستان عراق می‌شوند. کارگران ایرانی پس از ۲۸ روز برای استراحت به خانه بازمی‌گردند … پس از یک هفته استراحت این چرخه همچنان تکرار می‌شود. در جنوب یکی از اتوبان‌های شلوغ اربیل یک تاجرعراقی- کرد، ساختمان‌‌هایش را به مسافرخانه‌های ارزان تبدیل کرده تا اقامتگاه مناسبی برای کارگران ایرانی باشد. مقامات عراق نیز اعلام کرده‌اند که هنوز از حرکت کارگران ایران به عراق نگران نیستند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
او افزود: بیش از ۶۰ درصد قطعات پژو ۳۰۱ با استفاده از توان فناوران و دانشمندان ایرانی داخلی سازی شده است. او افزود: شرکت دانش بنیان در این ۲ قسمت وارد شده و در اواخر سال ۹۷ مجموعه‌ها از نظر فناوری بررسی و نمونه هایی تولید ساخته شده است. او افزود: شرکت دانش بنیان مشکلات بخش سخت افزاری و نرم افزاری بخش موتور را حل کرده‌اند و نیاز کشور را برطرف کرده‌اند. استفاده از توان فناوران و دانشمندان در تولید قطعات خودرواو گفت: در صادرات قطعات دانش بنیان هنوز فاصله داریم و وقتی به استاندارهای لازم برسیم می‌توانیم از صادرات صحبت کنیم. مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: همکاری ما با شرکت ایران خودرو توسعه یافته است و تمام نیازها بدون فوت وقت در اختیار شرکت ایران خودرو قرار داده شده است.

نظرها

اخبار بیشتر