1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا

آمادگی جهاددانشگاهی فارس برای اسکان مسافران نوروزی

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رئیس جهاددانشگاهی استان فارس از آماده سازی یکی از مجتمع‌های این نهاد برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی در ایام بارندگی در شیراز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی عصر دوشنبه ۵ فروردین در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط بحرانی و بروز مشکلات باید از تمام ظرفیت و استعداد موجود برای رسیدن به شرایط پایدار استفاده مطلوب کرد.

بابایی با اشاره به حادثه سیلاب ظهر امروز در شیراز و پیش بینی تداوم بارندگی‌ها در این شهر، گفت: جهاددانشگاهی نیز از تمام بضاعت و امکانات در اختیار خود برای کمک به مدیریت شهری در خصوص اسکان مسافران استفاده خواهد کرد.

بابایی تاکید کرد: ساختمان مجتمع عدالت جهاددانشگاهی، که اکنون به عنوان مرکز آموزش جامع علمی کاربردی استفاده می‌شود، آماده شده تا در صورت نیاز، بخشی از مسافران در آن محل اسکان داده شوند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس گفت: دستورات لازم برای تأمین گرمایش، تجهیز ساختمان به زیرانداز و تأمین لوازمی نظیر پتو داده شده است.

بابایی با بیان اینکه هماهنگی لازم با دستگاه‌های ذیربط برای آماده سازی ساختمان مجتمع عدالت جهاددانشگاهی فارس انجام شده است، گفت: امیدواریم که جهاددانشگاهی در این شرایط نیز بتواند سهم خود در خدمت رسانی مناسب به شهروندان و مسافران را ایفا کند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با یادآوری اینکه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و خبرگزاری قرآنی ایکنا نیز، در زمینه اطلاع رسانی، همواره پای کار بوده اند، گفت: تلاش ما این است که توسط این خبرگزاری‌ها، اطلاعات دقیق و موثقی را در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

بابایی ضمن همدردی با حادثه دیدگان سیلاب اخیر شیراز، ابراز امیدواری کرد که با همدلی و همراهی تمام مسئولان و دستگاه‌های مسئول، در آینده شاهد وقوع چنین حوادثی نباشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر