1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
برنامه‌های شاد نوروزگاه‌های تهران لغو شد

برنامه‌های شاد نوروزگاه‌های تهران لغو شد

ایرناخبرگزاری ایرنا |
تهران- ایرنا- شهردار تهران ضمن ابراز تسلیت در پی وقوع حادثه سیلاب در شیراز و کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان‌، تمامی برنامه ‌های نوروزگاه ‌های تهران را لغو کرد.

به گزارش شامگاه دوشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این باره اظهار داشت: بنا به دستور شهردار تهران و به منظور همدردی با مردم شیراز که پیش از ظهر امروز گرفتار سیلابی مهیب شدند، برنامه ‌های شاد و مفرح امروز دوشنبه در ۴۰ نقطه شهر لغو شد.

محمد رضا جوادی یگانه افزود: همچنین در پی این حادثه که کام همه هموطنانمان را تلخ کرد، فردا هم پخش موسیقی و نمایش‌های شاد و مفرح از برنامه ‌های نوروزگاه ‌ها حذف خواهد شد.

ویژه ‌برنامه‌های نوروزگاه‌ و پیاده ‌راه‌های شهر تهران از سوم تا دهم فروردین ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در ۴۰ نقطه شهر تهران برگزار می‌ شود.

تهرام/۹۳۵۳/۶۰۰۳

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فرهنگی، شهردار تهران و لغو برنامه نوروزگاه از تلگرام

🔻پیروز حناچی شهردار تهران طی حکمی محمد جواد شیرازی را به عنوان مشاور شهردار تهران در امور بازرسی پروژه‌های ویژه منصوب کرد.

#اسکان_نیوز


🔻 ۱۶ مشاور شهردار تهران چه کسانی هستند؟

۱- ولی الله شجاع پوریان: مشاور شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی

۲- فاطمه راکعی: مشاور شهردار تهران در امور بانوان

۳- امین عارف نیا: مشاور شهردار تهران در امور فرهنگی

۴- میثم امرودی: مشاور شهردار تهران در حوزه مناسبات فرهنگی با کلانشهرهای جهان

۵- علیرضا جاوید: مشاور شهردار تهران در امور زیرساختی و عمرانی

۶- اصغر احمدی: مشاور شهردار تهران در امور جوانان

۷- رسول رسولی پور: مشاور شهردار تهران و رئیس گروه اخلاق شهروندی شهر تهران

۸- محمد صادق صالحی منش: مشاور شهردار تهراندر حوزه تبیین و ترویج اندیشه‌های امام (ره)

۹- سید نورالدین صفی نیا: مشاور و دستیار شهردار تهراندر امور املاک و مستغلات و شرکت‌ها

۱۰- حسین غریبی: مشاور شهردار تهران در امور برنامه ریزی راهبردی و نوسازی نظام مدیریت شهری

۱۱- داریوش قنبری: مشاور شهردار تهران در امور مجلس

۱۲- علی مراد خانی: مشاور شهردار تهران در امور هنری

۱۳- غلامرضا آبرودی: مشاور شهردار تهران در امور ایثارگران

۱۴- غلامعلی رجایی: مشاور شهردار تهران در امور رسانه‌ای

۱۵- محمد کریم بیات: مشاور شهردار تهران در امور انتظامی، حفاظتی و مراقبتی

۱۶- حسین لعل رحیمی: مشاور شهردار تهران در اموردولت / تهران نامه

#اسکان_نیوز


🔻شهردار تهران در دوازدهمین سه شنبه بدون خودرو؛ با مترو و تاکسی بر سر کارش حاضر شد.

🔹 پیروز حناچی شهردار تهران طبق روال سه‌شنبه‌های گذشته امروز هم با وسایل حمل و نقل عمومی در محل کار خود حاضر شد.


🔻حضور شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر

🔹پیروز حناچی، شهردار تهران برای ارایه لایحه بودجه در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران حاضر شد.


برنا مدعی شد هر دو گزینه شهرداری تهران رد شدند

🔹آخوندی و حناچی نمی‌توانند شهردار تهران شوند.

🔹مراجع ذیصلاح به شورای شهر اعلام کردند آخوندی و حناچی نمی‌توانند شهردار تهران شوند و باید شورای شهر تهران به دنبال گزینه‌های دیگری برای شهرداری باشند. /برنا


پیامک تایید طرح ترافیک خبرنگاران امروز ارسال می‌شود

مشاور فرهنگی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: پیامک تایید صلاحیت خبرنگاران برای دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال ۹۷ تا پایان وقت امروز پنجشنبه ارسال می‌شود.


در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
وی ادامه داد: در واقع اگر بتوانیم شاخص فقر و نابرابری را کاهش دهیم و مشارکت، ارتباطات و رفاه را در جامعه نهادینه کنیم در این شرایط می‌توانیم ادعا کنیم که در مسیر توسعه هستیم و در این مسیر قدم بر می‌داریم. بویژه که با آموزش می‌توان اشتباه پذیری و انتقادپذیربودن را یاد گرفت و از آن در این مسیر رشد و­ توسعه استفاده کرد­. وی ادامه داد: این خواسته محقق نخواهد شد مگر اینکه از توانمندی‌های جوانان در زمینه‌های مختلف بهره بگیریم و تنها به استفاده از ظرفیت جوانان در بحث مدیریتی حاکمیتی اکتفا نشود. وی افزود: اعتماد کردن به جوانان در همه زمینه باید محقق شود همانطور که در دوران دفاع مقدس این اعتماد صورت گرفته و ثمره آن را دیدیم. استاندار تهران گفت:: ما در استانداری تهران آمادگی کامل داریم تا بتوانید در همه زمینه‌ها از جوانان بهره بگیریم و زمینه بارور شدن جوانان را فراهم کنیم.
فارسفارس2 ساعت قبل
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، هیاتی از دانشگاه حمل نقل سن پترزبورگ روسیه در راستای توسعه همکاری‌های مشترک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند. سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر درخصوص بازدید هیاتی از دانشگاه حمل و نقل سن پترزبورگ از دانشگاه گفت: این هیات دانشگاهی از نقاط مختلف دانشگاه از جمله برج فناوری و دانشکده مهندسی عمران بازدید کردند. رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: دانشگاه حمل و نقل سن پترزبورگ از دانشگاه‌های قدیمی و معتبر کشور روسیه به شمار می‌رود که قرار است در آینده با این دانشگاه همکاری‌های مشترکی داشته باشیم. وی افزود: باتوجه به اینکه دانشگاه حمل و نقل سن پترزبورگ یک دانشگاه تخصصی است بنابراین قرار است در آینده دانشگاه صنعتی امیرکبیر با این دانشگاه تفاهم نامه‌ای منعقد کند. رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دو دانشگاه همکاری‌های خود در سطح آموزش، پژوهش و فناوری را توسعه خواهند داد.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف؛ گروه مهندسی دریای دانشگاه صنعتی شریف، هشتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل را در خرداد ۱۳۹۸ با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای دریایی کشور برگزار می‌کند. دکتر مجید عباسپور دبیر هشتمین همایش بین الملی صنایع فراساحلی در خصوص لزوم برگزاری این همایش گفت: صنایع فراساحلی در جهان و بویژه در کشور ما از جمله راهبردی‌ترین بخش‌ها است. نفت و گاز علاوه بر اینکه مهمترین منبع درآمد کشور محسوب می‌شود، با توجه به موقعیت‌های دکلهای حفاری و استخراج در محدوده‌ها و مرزهای آبی کشور، از نظر ملاحظات اقتصادی و سیاسی نیز در دریای خزر و خلیج فارس دارای اهمیت خاص است. لزوم توجه به میادین مشترک و نیز اهمیت افزایش اقتدار فناورانه در دریای خزر برای رقابت با همسایگان شمالی می‌طلبد تا کشور در صنایع فراساحلی به طور جدی به تقویت علمی و صنعتی بپردازد. وی خاطرنشان کرد؛ پرداختن به مسائل روز این صنعت، نظیر الزامات مدیریت یکپارچگی سازه‌های فراساحلی، نیازهای نگهداری و تعمیر در تمام حوزه‌ها و ملاحظات ایمنی و نیز طرح موضوعات نوین این حوزه از اهداف مهم این همایش است، که امید است با مشارکت گسترده فعالان و متخصصان دستاوردهای مفیدی به همراه داشته باشد. دکتر عباسپور یادآور شد؛ استفاده بهینه از شرکتهای خارجی برای استفاده حداکثری از توان داخل، از جمله دغدغه‌های جدی ذینفعان است. همچنین دریا و فراساحل منبع عظیم انرژی‌های تجدیدپذیر بوده و تحقیقات و فناوری‌های گستردهای در آن در حال انجام و توسعه است. طرح موضوعات و چالشهای صنعت و بحث اشتغال و کارآفرینی نیز جزء موضوعاتی است که در این همایش به آن پرداخته می‌شود. وی افزود: با تلاش متخصصان و فعالان بخش فراساحل، پیشرفت‌های بسیار چشمگیری ایجاد شده است و در آینده نیز بخشهای عمده‌ای از نیازهای صنعتی کشور به صورت بومی رفع خواهد شد. مهلت ارسال مقالات و درخواست ارائه کارگاه برای هشتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل تا ۱۵ اردیبشهت اعلام شده است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش دو روزه به وب سایت www. oiciran. ir مراجعه کنند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نشست خبری نمایشگاه تعاملی توسعه کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی با حضور سعید مشهدی دبیر نمایشگاه، امین کمال همدانی … ‌و خبرنگاران در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. امید و نشاط اجتماعی، مقاومت و انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی از موضوع‌های این نمایشگاه است. صنف ناشران مذهبی کشور تمهیدات بسیاری در این نمایشگاه در نظر گرفته‌اند. مردم از این نمایشگاه بازدید نمی‌کنند و قرار است در این نمایشگاه کسب و کارها در کنار هم قرار گیرند و قرارداد ببندند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران؛ متن پیام تسلیت هیأت رئیسه دانشگاه تهران به این شرح است: با نهایت تأسف و تأثر اطلاع یافتیم استاد فرهیخته دانشگاه تهران و چهره ماندگار فلسفه، شادروان دکتر محسن جهانگیری، روی در نقاب خاک کشید و خرقه زندگی در جهان فانی را با لبیک به ندای خالق واگذارد. آن استاد زنده‌یاد که افتخار توأمان تحصیل و تدریس در دانشگاه تهران را از سال ۱۳۳۶ داشت، از مفاخر برجسته دانشگاه و کشور در حوزه فلسفه و عرفان بود و تربیت دانشجویان بی‌شمار و آثار تألیفی و ترجمه‌ا‌ی ارزشمند در حوزه فلسفه و فرهنگ اسلامی و صرف سال‌های فراوان از عمر در پژوهش و تحقیق و نشر مآثر فرهنگی و فکری ایرانی و اسلامی، میراث پر برکت ایشان است. هیأت رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأثر عمیق از درگذشت این استاد برجسته، این ضایعه بی‌جبران را به خانواده سوگوار، دانشجویان و بهره‌مندان از محضر آن استاد و استادان و همکاران دانشگاهی کشور تسلیت گفته، برای همه بازماندگان صبر و شکیبایی و برای روح بلند آن استاد ارجمند، رحمت و آمرزش الهی طلب می‌نماید. روحش در مینوی ابدی، به شادی جاویدان باد.

خواهر و برادر‌های معروف و تاریخ‌ساز دنیا

3+
الفالف16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر