تخمین قیمت خانه شما با سیستم ارزیابی هوشمند کیلید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. اقتصادی

تخمین قیمت خانه شما با سیستم ارزیابی هوشمند کیلید

الفخبرگزاری الف |

سرمایه‌گذاری در بخش مسکن این روزها رونق بسیاری گرفته است. بسیاری از افراد بعد از بحران‌های بوجود آمده در بخش موسسات اعتباری و از طرف دیگر دستور کاهش نرخ سود بانکی، سرمایه‌های خود را به بخش مسکن وارد و اقدام به فروش یا خرید آپارتمان در تهران کرده‌اند. اما برای بسیاری از افرادی که تازه می‌خواهند وارد این بازار شوند چند سوال اساسی وجود دارد. سوالاتی مانند اینکه قیمت خانه شما چگونه و توسط کدام مرجع تعیین می‌شود؟ ‌ و یا اینکه در صورت خرید ملک هزینه اجاره آپارتمان در تهران و یا شهرهای دیگر چگونه تعیین و ارزش‌گذاری می‌شود؟ ‌ این‌ها برخی از سوالاتی است که این روزها سیستم ارزیابی هوشمند کیلید به راحتی و بصورت رایگان پاسخ آن‌ها را برای مخاطبان فراهم کرده است.

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید

تعیین قیمت ملک در گذشته بیشتر بر اساس تجربه، قیمت فروش خانه‌های مشابه و البته نظر و رای مشاوران املاک صورت می‌گرفت. در این روش حتما خانه شما باید توسط یک کارشناس مسکن یا همان مشاوران حاضر در بنگاه‌های املاک مورد بازدید قرار می‌گرفت و با دریافت نظر فروشنده و برآیند فروش سایر خانه‌ها در آن منطقه یک ارزش تخمینی برای ملک شما در نظر گرفته می‌شد.

اکنون اما با روی کار آمدن فناوری اطلاعات و ارتباطات و بحث هوش مصنوعی و دانش جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل دیتا در کنار ایجاد استانداردهای جهانی و اقتصادی در بخش تعیین ارزش ملک و دارایی‌ها، این سایت‌های هوشمند هستند که به راحتی و بصورت رایگان می‌توانند تمام این فرآیند را انجام دهند. به عنوان مثال سایت کیلید اکنون برای نخستین بار اقدام به طراحی و انتشار یک سامانه ارزیابی هوشمند قیمت مسکن کرده است که شما با مراجعه به آن می‌توانید بصورت رایگان و در هر زمان از شبانه روز قیمت تخمینی ملک خود را محاسبه کنید.

این سیستم مبتنی بر روش‌های پیچیده هوش مصنوعی بوده و براساس مشخصات ظاهری ملک، تاریخچه معاملات و رصد روند تغییرات بازار مسکن، قیمت خانه‌ی شما را به صورت خودکار محاسبه می‌کند. این سیستم لبه دانشی با بهره‏‎گیری از به‎روزترین پژوهش‎ها در حوزه‎های فوق طراحی شده و به صورت تمام خودکار توسط کامپیوتر اجرا می‎شود. سامانه هوشمند کیلید که با قابلیت یادگیری ماشینی طراحی شده است، برای تخمین قیمت خانه شما اطلاعات ظاهری خانه (سن بنا، متراژ، مکان و …)، تاریخچه معاملات، وضعیت کنونی بازار مسکن و دیگر عوامل موثر را رصد کرده و تخمینی با دقت بالا از قیمت خانه شما ارائه می‎دهد. نکته مهم اینست که تیم کیلید دائما در حال بهبود کارایی این سامانه در جهت افزایش دقت تخمین بوده و پژوهش در این زمینه را از اصول کاری خود می‎داند.

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید چه مزیتی دارد؟ ‌

همانطور که گفته شد برای ارزیابی قیمت خانه شما و یا خرید آپارتمان در تهران و یا شهرهای دیگر اولین گام تعیین و یا اطلاع از قیمت ملک مورد نظر است. در گذشته تعیین قیمت یا توسط فروشنده صورت می‌گرفت و یا مشاوران املاک روی ملک مورد نظر قیمت‌گذاری می‌کردند. اکنون شما می‌توانید با کمک این سیستم منحصر بفرد کیلید بدون صرف هزینه‌ی زمانی و مالی قیمت خانه‌ی خود را به صورت ۲۴ ساعته و در هر موقع از سال مشاهده کنید.

قیمت ملک شما بدون مراجعه حضوری توسط حتی یک مشاور املاک در اختیارتان قرار می‌گیرد و تخمینی از ارزش دارایی‌تان به شما ارائه می‌دهد. همچنین با کمک سیستم ارزیابی هوشمند کیلید دید کلی از قیمت مسکن در تهران و منطقه‌ی خود بدست می‌آورید و قیمت ملک‌های اطرافتان را در کنار تاریخچه معاملات ملکتان در ۷ سال گذشته مشاهده می‌کنید. اطلاعاتی که با به کارگیری سیستم کیلید بدست می‌آورید، می‌تواند شما را در مدیریت هر چه بهتر دارایی‌تان یاری کند و امکان‌هایی از قبیل تبدیل به احسن، شرایط رهن و اجاره و مقایسه با روند قیمت بازار مسکن پیش روی شما قرار دهد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید چگونه کار می‌کند؟

کار کردن با سامانه ارزیابی هوشمند کیلید بسیار ساده و راحت است. برای مشاهده قیمت خانه خود در شهر تهران فقط کافی است، کدپستی خانه‌ی خود را در کادر بالای صفحه وارد کنید. با وارد کردن کدپستی، به صفحه‌ی ملک خود وارد می‌شوید و اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اولین اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می‎گیرد، تاریخ ارزیابی است. این تاریخی است که در آن قیمت این خانه به‎روزرسانی شده است. یکی از اساسی‎ترین اجزا یک سیستم که با هدف تخمین طراحی شده است، محاسبه دقت تخمین آن سیستم است.

سامانه هوشمند کیلید نیز که با هدف تخمین قیمت مسکن ایجاد شده، با یک دقت مشخصی قیمت مسکن را تخمین می‎زند. این دقت تخمین برای هر خانه متفاوت بوده و در صفحه آن خانه با عنوان بازه ارزیابی قیمت نشان داده شده است. بازه‎ی ارزیابی قیمت حدود کمترین و بیشترین قیمت هر مترمربع آن خانه را نمایش می‎دهد و در کنار آن، درصد اطمینان ارزیابی نشانگر کیفیت تخمین آن خانه است.

یکی دیگر از اطلاعاتی که سامانه ارزیابی هوشمند کیلید در اختیار شما می‌گذارد، قیمت متراژ منطقه است. این محور بیانگر بازه کمترین و بیشترین قیمت معاملات منطقه، میانگین قیمت همان منطقه و قیمت فعلی خانه‎ی شما است. این محور به شما نشان می‎دهد که ملک شما چه جایگاهی در قیمت منطقه دارد.

یکی دیگر از امکاناتی که از طریق این صفحه در اختیار شما قرار می‎گیرد، تاریخچه معاملات خانه شماست که تصویر روشنی از روند تغییر قیمت این خانه‎ چه به صورت تخمین قیمت و چه به صورت قیمت واقعی معامله‎شده در اختیار کاربر قرار می‎دهد. املاک مشابه از جمله اطلاعاتی است که به خوبی به شما اجازه می‎دهد یک مقایسه بین خانه‎ی خود و دیگر خانه‎های مشابه در نزدیکی ملک خود داشته باشید. همچنین شما در این صفحه مکان تقریبی خانه‎ی خود را مشاهده می‎کنید. نمودار شاخص نیز روند تغییرات قیمت منطقه شما را بیان می‎کند که می‎توان از مقایسه این نمودار با تاریخچه قیمت خانه‎ی خود، برداشت جالبی از روند تغییرات قیمت ملکتان با رفتار قیمتی منطقه داشت.

به این نکته توجه داشته باشید که این سامانه بر اساس کدپستی کار می‌کند. این بدان معنا است که اگر شما کدپستی ملک مورد نظر خود برای خرید را داشته باشید نیز می‌توانید با وارد کردن کدپستی آن ملک در این سامانه به اطلاعات ذکر شده در بالا دست پیدا کرده و از تخمین ارزش ملک مورد نظر مطلع شوید. به این ترتیب می‌فهمید که قیمت ارایه شده از سوی فروشنده چقدر با واقعیت و ارزش اصلی آن ملک نزدیک است.

در پایان ذکر یک نکته دیگر در این بخش نیز خالی از لطف نیست. قیمتی که سامانه کیلید به عنوان تخمین قیمت خانه‎ی شما ارائه می‎دهد، بسیار وابسته به درستی داده‎های اولیه ملک شماست. این داده‎های اولیه می‎تواند شامل متراژ، عمر بنا، تاریخچه معاملات و … باشد. عموما این داده‎ها در مراجع دیگری تولید شده است و تیم کیلید هیچ دخل و تصرفی در آن‎ها ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اجاره آپارتمان، اجاره آپارتمان در تهران، خرید خانه و قیمت خانه از تلگرام

🔺قیمت خانه بعد از مسکن مهر حدودا ۱۰ برابر شد

🔹از سال ۱۳۸۶ که طرح مسکن مهر کلید زده شد قیمت خانه در تهران ۸۷۸ درصد معادل ۹٫۷ برابر افزایش یافته و این در حالی است که یکی از اهداف اجرای این پروژه پایین آوردن قیمت مسکن عنوان می‌شد. /ایسنا

#اسکان_نیوز


✅ رکود در انتظار بازار مسکن است؟

بورس ٢۴: بازار خرید و فروش مسکن در سالی که تا چند روز دیگر به پایان می‌رسد دو حالت متضاد را به خود دید.

معاملات خرید خانه در شهر تهران بعد از رشد محسوس و رونق در زمستان سال ٩۶ در بهار سال ٩٧ نیز تا حدودی به فرآیند رشد فروش ادامه داد.


♨️وزیر راه: وام مسکن افزایش نمی‌یابد

🔹قصد افزایش وام مسکن را نداریم، دلیل آن هم این است که افزایش وام مسکن به افزایش و رشد قیمت خانه کمک می‌کند.

====


♨️قیمت خانه بعد از مسکن مهر حدودا ۱۰ برابر شد

🔹از سال ۱۳۸۶ که طرح مسکن مهر کلید زده شد قیمت خانه در تهران ۸۷۸ درصد معادل ۹٫۷ برابر افزایش یافته و این در حالی است که یکی از اهداف اجرای این پروژه پایین آوردن قیمت مسکن عنوان می‌شد.

====


📌افزایش ۳۰ درصدی تقاضای تسهیلات خرید خانه با وجود سقوط ارزش ریال

🔸استقبال از وام مسکن در شهرهای کوچک

💢به دلیل جهش قیمت مسکن شهر تهران طی یک سال اخیر و رسیدن متوسط قیمت به متری ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، قدرت پوشش‌دهی تسهیلات مسکن که تا همین یک سال و نیم قبل حدود ۵۰ درصد قیمت یک آپارتمان ۷۵ متری در تهران را در‌بر می‌گرفت به ۲۱ درصد معادل یک پنجم کاهش یافته است.

💢قیمت مسکن در پایتخت به میانگین ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان در هر متر‌مربع رسیده و تنها طی پنج ماه اخیر متری یک میلیون و ۸۷۰ هزار تومان گران‌تر شده است. در این شرایط وام ۱۶۰ میلیونی خانه‌اولی‌ها که از سال ۱۳۹۴ تا کنون بدون تغییر مانده و تنها سود آن به تدریج از ۱۴ به ۸ درصد کاهش یافته، تنها ۲۱ درصد از ارزش یک واحد ۷۵ متری در تهران با توجه به الگوی مصرف مسکن را پوشش می‌دهد.

↙️برای دیدن ادامه این مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:

🌐 https: //jahanesanat. ir/?p=۱۶۷۱۱


📌افزایش ۳۰ درصدی تقاضای تسهیلات خرید خانه با وجود سقوط ارزش ریال

🔸استقبال از وام مسکن در شهرهای کوچک

🌐 https: //jahanesanat. ir/?p=۱۶۷۱۱


در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صد او سیما؛ نادر ​بذر افشان با اعلام این خبر گفت: ​ طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲۵ هزار تومانی در مقایسه با ابتدای هفته، ​ ۴۰۱ هزار تومان قیمت گذاری شد. وی افزود: قیمت هر سکه تمام بهار آزادی نیز با کاهش ۳۵۵ هزار تومانی، به مبلغ ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد. بذر افشان همچنین حباب سکه را ۱۷۰ هزار تومان اعلام کرد. دبیر اتحادیه طلا و جواهر استان تهران تقاضای کم در بازار و نظارت و کنترل بانک مرکزی بر بازار ارز​ را، ​ دلیل کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا دانست. همچنین امروز (پنجشنبه ۲۷ تیر) در بازار تهران، هر قطعه نیم سکه ۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ۳۵۵ هزار تومان و هر سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان ارزش گذاری شد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
دو میلیون تومان کاهش قیمت، اتفاقی است که امروز برای پژو پارس افتاده و قیمت آن را از ۹۷ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسانده. پژو ۴۰۵ GLX امروز ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و مدل دوگانه‌سوز آن با فاصله یک میلیون تومان و با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. هرچند امروز تغییری در قیمت سمند EF۷ مشاهده نمی‌شود، اما سمند LX حدود یک میلیون تومان ارزان شده و با قیمت ۷۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. امروز دنا پلاس توربو ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد که حدود ۸۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. همچنین امروز پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش قیمت یک میلیونی به ۱۲۱ میلیون تومان رسیده و پژو ۲۰۷ اتوماتیک همچنان با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.
ایبناایبنا1 روز قبل
به گزارش ایبنا، بخشی از ساختار معاونت‌ها و دفاتر گمرک ایران با توجه به موافقت سازمان اداری و استخدامی تغییر کرد. بر این اساس، طبق نامه احمد ذاکری، معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک خطاب به معاون امور گمرکی آمده است: با عنایت به موافقت‌های انجام شده از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر تغییرات ساختاری در حوزه معاونت امور گمرکی از طریق سامانه ملی ساختار دستگاه‌های اجرایی کشور به پیوست، ساختار تفصیلی مربوط به آن معاونت به شرح ذیل جهت آگاهی ارسال می‌شود. تغییر عنوان معاونت فنی و امور گمرکی به «معاونت امور گمرکی» تغییر عنوان مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه به «دفتر واردات» تغییر و تفکیک دفتر تعیین ارزش و تعریف به «دفتر تعرفه» و «دفتر ارزش» انتقال دفتر ترانزیت از زیرمجموعه معاونت حقوقی و نظارت به زیرمجموعه معاونت امور گمرکیاطلاعیه گمرک
ایسناایسنا6 ساعت قبل
یک کارشناس اقتصادی گفت: بر اساس گزارش اخیر مرکز آمار ایران از مجموع ۹۳۲ هزار نفر از زنان بیکار جامعه، ۶۵ درصد دارای تحصیلات عالیه هستند که نشان می‌دهد با وجود سرمایه‌گذاری نظام آموزشی کشور، بازار کار از وجود آنها بهره لازم را نبرده است. رضا وفایی یگانه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با وجود آنکه طی چند دهه گذشته سرمایه‌گذاری زیادی با هدف افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی برای توانمندسازی نیروهای کار صورت گرفته است اما آمارها نشان می‌دهد که بازار کار به اندازه لازم از این سرمایه‌های عظیم بهره‌برداری نکرده است. وی با اشاره به نتایج آمارگیری مرکز آمار ایران از بهار سال ۱۳۹۸، گفت: بر اساس این گزارش، نرخ مشارکت اقتصادی نیروی کار ۴۰٫۶ درصد بوده و این شاخص اولین شاخص هشدار دهنده در بازار کار کشور که به منزله عدم انگیزه سرمایه‌های انسانی جهت ورود به بازار کار است. این کارشناس اقتصادی با بیان اینکه پایین بودن شاخص نرخ مشارکت اقتصادی در بسیاری موارد موجب پایین نشان دادن نرخ بیکاری شده است، افزود: نرخ بیکاری صرفا به دلیل عدم تقاضای نیروی کار در بازار کار و نه به واسطه شاغل شدن افراد کاهش یافته است. بر اساس این گزارش، ۹۳۲ هزار و ۸۸۱ نفر از جمعیت بیکار کشور در بهار ۱۳۹۸ را زنان و دو میلیون و ۲۳ هزار ۸۰۶ نفر را مردان تشکیل داده‌اند.
ایسناایسنا1 روز قبل
در هفته‌ای که گذشت وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ایجاد بیش از ۹۲ هزار شغل در حوزه مشاغل خانگی طی سال گذشته از اختصاص تسهیلات تا سقف صد میلیون تومان به پیشرانان و کارفرمایان طرح مشاغل خانگی خبر داد و گفت: برای متقاضیان مشاغل خانگی هم اعطای وام ۱۰ میلیون تومانی را پیشنهاد کردیم. وی از ممنوعیت پرداخت وام اشتغال خانگی به کارمندان دولت خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت تسهیلات و منابع مشاغل خانگی با تصمیم و مصوبه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی، پرداخت این تسهیلات به شاغلان دستگاه‌های دولتی ممنوع و مقرر شده که این تسهیلات در اختیار متقاضیان اشتغال خانگی و کارجویان قرار گیرد. رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی نیز از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: طی سالهای ۹۵ تا ۹۷ بیش از ۱۶۵ هزار نفر در حوزه مشاغل خانگی مشغول کار شده‌اند. وی پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به شاغلان دستگاه‌های دولتی را ممنوع اعلام کرد اما گفت که بازنشستگان از این قاعده مستثنی هستند و می‌توانند با رعایت مقررات از تسهیلات مشاغل خانگی استفاده کنند. براساس اطلاعات سامانه کارا، از بهمن ۱۳۹۶ تا تیر ۱۳۹۸ به ۱۷ درصد طرح‌های مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده که پنج درصد تسهیلات پرداختی در حوزه اشتغال روستایی و عشایری مربوط به مشاغل خانگی است.

ساختمان‌های عجیبی که هوش از سرتان می‌برد+ تصاویر

4+
الفالف1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

ایران یک نفتکش خارجی را در خلیج فارس متوقف کرد

خبری23 ساعت قبل

عکس، فیلم و جزییاتی از آتش‌سوزی شب گذشته در میدان تاریخی حسن‌آباد تهران

خبری1 روز قبل

شاهکار تازه عادل فردوسی‌پور

خبری1 روز قبل

دلیخت: از کودکی هوادار یوونتوس بودم؛ به خاطر رونالدو به اینجا نیامدم

نود4 دقیقه قبل

جبل الطارق توقیف گریس۱ را ۳۰ روز دیگر تمدید کرد

مهر4 دقیقه قبل

سالی ۳۴۳ میلیون ویزیت پزشک در کشور انجام می‌شود

ایسنا5 دقیقه قبل

اخذ مجوز برای شروع فعالیت‌های تولیدی بسیار زمان‌بر است

فارس6 دقیقه قبل

دولت کنار مردم مسجدسلیمان قرار دارد

مهر6 دقیقه قبل

نشست ویژه‌ ایرج عرب و گابریل کالدرون ای با محوریت نقل و انتقالات و آماده‌سازی پرسپولیس

طرفداری6 دقیقه قبل

سازمان برنامه و بودجه نظارت دقیق کند، می‌تواند از مفاسد اقتصادی هم پیشگیری کند/ شرایط تحریمی، اهمیت نظارت بر هزینه‌کرد بودجه را بیشتر کرده است/ سازمان برنامه و بودجه مهمترین دستگاه دولت است

اعتمادآنلاین6 دقیقه قبل