1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. تکنولوژی
۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

رید هافمن یکی از کارآفرینان برتر حوزه تکنولوژی به شمار می‌رود که توانسته یک شبکه اجتماعی مخصوص کسب و کار بیافریند. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد چنین شبکه‌ای بتواند موفقیتی کسب کند اما این روز‌ها لینکدین و رزومه‌ به روز شده داشتن در این سایت، اهمیت بالایی در فعالیت کاری پیدا کرده است.

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 3

البته لینکدین تنها تجربه‌ی رید هافمن در کارآفرینی نیست و او عضویت در هیأت مدیره PayPal را هم در پرونده‌ی خود دارد. مؤسس لینکدین علاقه زیادی به حمایت از جوان‌ها و سرمایه‌گذاری بر روی آنها دارد. در حدی که در سیلیکون ولی کالیفرنیا، معروف است که اگر می‌خواهید کار جدیدی راه بیندازید حتما سری به رید هافمن بزنید.میانگین حقوق پرداختی سالانه موفقترین شرکت های آمریکایی چقدر است؟

به همین دلیل او دوره‌ها و سخنرانی‌های زیادی در زمینه‌های مختلف برگزارد کرده تا جوانان را راهنمایی کرده و به آنها انگیزه بدهد. حال با هم ۱۳ نقل قول الهام بخش از رید هافمن را مرور می‌کنیم؛

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 7

جامعه شکوفا می‌شود اگر افراد همانند کارآفرینان فکر کنند.اگر شخصی به کاری که می‌کند علاقه داشته باشد، بسیار بیشتر از آن کسی که می‌خواهد پول درآورد کار خواهد کرد و نتیجه خواهد گرفت.هرکاری در دنیا نیازمند کمی ریسک است و چیزی که شما باید یاد بگیرید این است که بتوانید احتمال ریسک را کنترل کنید.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار کوتاه علم و تکنولوژی ایران و جهان

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 11

۲۰ سال سابقه کاری برخی افراد همان یک سال سابقه و تجربه است که ۲۰ مرتبه پشت هم تکرار شده است.یک بلاگ شخصی راه اندازی کنید و سعی کنید بر اساس فعالیت‌‌‌های مختلفتان، اعتبار عمومی برای خود بسازید.تمامی انسان‌های کره زمین به نوعی کارآفرین محسوب می‌شوند. نه به این معنی که همه آنها شرکتی به راه می‌اندازند اما شور اشتیاق برای آفریدن در DNA تک تک انسان‌ها قرار گرفته است.

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 14

وقتی می‌خواهید حرفه شغلی خود را آغاز کنید، باید تصور کنید که قصد دارید یک استارتاپ به راه اندازید.خودتان را با زندگی مشغول کنید یا اینکه بمیرید. اگر پیشرفت نمی‌کنید، پس بی هدف شده‌اید. اگر جلو نمی‌روید، پس در حال عقبگرد هستید.شما با پی بردن به اینکه شخصی چه کتابی می‌خواند، می‌توانید بفهمید که چگونه فکر می‌کند.بهترین غنیمت در زندگی این است که شانس بیاورید و به کاری مشغول شوید که ارزشمند باشد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اخبار فناوری و لینکدین از تلگرام

⭕️ درباره املاک و فعالیت‌های مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا در امریکا و کانادا چه می‌دانیم؟ / قسمت دوم

اما درباره شرکت کارگزاری مورد استفاده مرجان شیخ‌الاسلامی، این شرکت، کارگزار فعالیت‌های یکی دیگر از شرکت‌های خانم شیخ‌الاسلامی به نام «Idea Center for Arts and Culture, LLC» بوده است که نشریه «قلمرو» را منتشر می‌کرد. نکته بسیار قابل توجه این‌که در شناسنامه نشریه اینترنتی قلمرو، نام شرکت ناشر آن، «مرکز فرهنگ و ایده هنر» ذکر شده است؛ یعنی همین شرکتی که نام و لینک آن بالاتر به انگلیسی گذاشته‌ شد. بر اساس سند ثبت شرکت، همان لینک بالا، مهدی خلجی و مرجان شیخ‌الاسلامی مشترکا مدیریت آن را برعهده دارند.

این شرکت ناشر که طبیعتا تامین کننده مالی نشریه هم هست، ۱۷ تیرماه ۱۳۹۳ در واشنگتن دی‌سی ثبت شده و خود شعبه‌ای از شرکتی با همین نام است که ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ در ایالت «دلور» به ثبت رسیده است. آخرین مطلب قلمرو با نام «زیمل و فلسفه پول»، ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ انتشار یافته است؛ آن هم در حالی‌که شرکت ناشر آن، یعنی مرکز فرهنگ و ایده هنر از تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ منحل شده است. این یعنی از آن تاریخ، این شرکت‌ حتی روی کاغذ هم وجود ندارد و نمی‌تواند ناشر نشریه‌ای باشد.

گفتنی است که شرکت مادر آن هم که مشخص نیست از سوی چه کسی در دلور تاسیس شده بود، دیگر در سایت شرکت‌های ایالت دلور در دسترس نیست که به معنی منحل شدن آن است.

نکته قابل تامل دیگر این‌که شرکت فرهنگ و ایده هنر (Idea Center for Arts and Culture, LLC) مرجان شیخ‌الاسلامی ۲۹ روز پس از آن منحل شد که او شرکت تازه خود، یعنی Georgetown ۱ Properties LLC را تاسیس و ثبت کرد. آیا این تاسیس و انحلال‌ها احیانا بخشی از یک عملیات پول‎شویی نیست؟

علاوه بر این، ‌ شاید بتوان پرسید چرا در حالی که شرکت مرکز فرهنگ و ایده هنر از اواخر تابستان سال ۱۳۹۶ منحل شده، شناسنامه قلمرو اصلاح نشده است؟ چه‎گونه صفحه این شرکت در فیس‌بوک هنوز فعال است و ۱۶ ماه پس از انحلال آن، یک برنامه‌ تلویزیونی را تبلیغ می‌کند؟

مرجان شیخ الاسلامی علاوه بر این‌ها، چند شرکت ثبت شده دیگر نیز در ترکیه، کانادا و امریکا دارد. در صفحه لینکدین با نام مرجان شیخ‌الاسلامی که به نظر می‌رسد یکی از حساب‌های کاربری غیرفعال متعلق به وی در این شبکه اجتماعی باشد، او خود را مالک شرکت «Hatratrade International co» معرفی می‌کند.

در یکی دیگر از حساب‌های لینکدین با نام مرجان آل‌آقا، او خود را مالک و رییس شرکت «Canadian Health and Beauty Academy» معرفی کرده است. دامنه اینترنتی آدرس این شرکت به مرجان شیخ‌الاسلامی تعلق دارد. اگرچه ممکن است او پس از خریدن این دامنه، آن را به کسی واگذار کرده و این شرکت به او تعلق نداشته باشد.

شرکت بازرگانی «ونتیو» که یکی دیگر از شرکت‌های ثبت شده از سوی مرجان شیخ‌الاسلامی است را شاید بتوان تنها شرکت متعلق به وی دانست که وب‌سایت فعالی دارد و نام و تصویر خودش را هم به عنوان مدیرعامل شرکت می‌توان در آن دید.

البته علاوه بر این شرکت، دامنه‌های اینترنتی ثبت شده توسط مرجان شیخ‌الاسلامی ۱۱ مورد را شامل می‌شود. نکته جالب ثبت این دامنه‌ها این است که او با ثبت یک ایمیل یاهو به اسم «بابک قادری»، ساکن افغانستان، این دامنه‌ها را خریداری کرده است. رفتارهای اقتصادی نه چندان قابل تحلیل خانم شیخ‌الاسلامی و اتهام وارده به او دال بر سابقه همکاریش با سپاه و حکومت ایران برای دور زدن تحریم‌ها، در نهایت این پرسش را برجسته می‌کند که مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا در امریکا و کانادا دقیقا چه کار می‌کند؟

برای گرفتن پاسخ و توضیح مرجان شیخ‌الاسلامی درباره پرسش‌های مطرح شده در این گزارش، تلاش کردیم با او تماس بگیریم اما به تماس‌های تلفنی و پیام‌های ما پاسخی نداد. مهدی خلجی نیز حاضر به گفت‎وگو نشد.

البته خلجی در یادداشتی در وبلاگ خودش، به بحث‌های طرح شده چند روزه اخیر در مورد مرجان شیخ‌الاسلامی و خودش پرداخته و با غیرمنصفانه و نادرست خواندن اتهامات طرح شده علیه همسرش و زیر سوال بردن صلاحیت دادگاه، واکنش نشان داده است. /ایران‌وایر


در ادامه بخوانید

رونمایی از فراست در تریلر جدید مورتال کامبت ۱۱ [تماشا کنید]

دیجیاتودیجیاتو19 ساعت قبل
ساعاتی قبل، استودیو ندررلم آخرین قسمت از سری لایو استریم‌های Kombat Kast را پخش کرد که در جریان آن از شخصیت فراست در مورتال کامبت ۱۱ رونمایی شد. ظاهر فراست در مورتال کامبت ۱۱ به شکل اساسی نسبت به گذشته تغییر کرده است و اکنون شباهت بسیاری به سایبورگ‌ها دارد. فراست نیز همانند دیگر شخصیت‌های حاضر در مورتال کامبت ۱۱ از انواع مختلف ضربات برای صدمه زدن به دشمنان استفاده می‌کند. در بخش دیگری از تریلر فیتالیتی فراست به نمایش گذاشته می‌شود که شباهت بسیاری به فیتالیتی ساب زیرو در مورتال کامبت یک دارد. در پایان، لازم به ذکر است مورتال کامبت ۱۱ امروز برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد شد.

بررسی کوتاه کیا سراتو ۲۰۱۹

20+
دیجیاتودیجیاتو21 ساعت قبل

ناسا ۱۰۰ پهپاد نیروی دریایی را در آسمان آزمایش کرد [تماشا کنید]

دیجیاتودیجیاتو18 ساعت قبل
به تازگی ناسا موفق شده ۱۰۰ پهپاد نیروی دریایی به نام Cicada (به معنی ملخ) را در آسمان آزمایش کند. این کمپانی برای ارسال ۱۰۰ ملخ نیروی دریایی آمریکا از ۴ پهپاد بزرگتری به نام Hive (به معنی کندو) کمک گرفته است. هر کدام از پهپاد‌های کوچک Cicada به لطف سنسور‌های مختلفشان می‌توانند در هر لحظه دما، فشار هوا و سرعت باد را ثبت کنند. بدین ترتیب آژانس فضایی مذکور می‌تواند در آینده، چندین پهپاد نیروی دریایی را از بالا داخل ابر، طوفان و یا گردباد رها کند و اطلاعات زیادی درباره‌ی آنها کسب نماید. البته پهپاد‌های ملخی نیروی دریایی آمریکا، تنها تجهیزات حشره گونه‌ای نیست که ناسا به آنها علاقه‌مند شده.
دیجیاتودیجیاتو4 ساعت قبل
از عصر دیروز کاربران برای نصب تلگرام طلایی و هاتگرام از طریق گوگل پلی با مشکل مواجه شدند و بررسی‌ها نشان می‌دهد که گوگل این دو اپلیکیشن را در رده بندی مشکوک قرار داده و اجازه نصب آنها را به کاربر نمی‌دهد. گزارشات حکایت از این دارد که گوگل این اپلیکیشن‌ها را به عنوان بدافزار می‌شناسد و اجازه نصب دوباره آنها را نمی‌دهد. آنطور که به نظر می‌رسد گزارشی به دست گوگل رسیده و این مجموعه تصمیم گرفته تا دو اپلیکیشن هاتگرام و طلاگرام را در لیست برنامه‌های مشکوک قرار دهد. برخی از کارشناسان نیز خبر می‌دهند که به زودی این دو اپلیکیشن به کلی از گوگل پلی حذف خواهند شد. پیش‌تر وزارت ارتباطات و مرکز ماهر درباره ناامن بودن تلگرام‌های غیررسمی نظیر هاتگرام و تلگرام طلایی هشدارهایی داده بودند و دیجیاتو نیز درباره امنیت این برنامه‌ها گزارشاتی منتشر کرده بود.

چپ کردن تریلی به علت بی احتیاطی خودروی شاسی بلند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر