۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. تکنولوژی
۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

رید هافمن یکی از کارآفرینان برتر حوزه تکنولوژی به شمار می‌رود که توانسته یک شبکه اجتماعی مخصوص کسب و کار بیافریند. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد چنین شبکه‌ای بتواند موفقیتی کسب کند اما این روز‌ها لینکدین و رزومه‌ به روز شده داشتن در این سایت، اهمیت بالایی در فعالیت کاری پیدا کرده است.

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 3

البته لینکدین تنها تجربه‌ی رید هافمن در کارآفرینی نیست و او عضویت در هیأت مدیره PayPal را هم در پرونده‌ی خود دارد. مؤسس لینکدین علاقه زیادی به حمایت از جوان‌ها و سرمایه‌گذاری بر روی آنها دارد. در حدی که در سیلیکون ولی کالیفرنیا، معروف است که اگر می‌خواهید کار جدیدی راه بیندازید حتما سری به رید هافمن بزنید.میانگین حقوق پرداختی سالانه موفقترین شرکت های آمریکایی چقدر است؟

به همین دلیل او دوره‌ها و سخنرانی‌های زیادی در زمینه‌های مختلف برگزارد کرده تا جوانان را راهنمایی کرده و به آنها انگیزه بدهد. حال با هم ۱۳ نقل قول الهام بخش از رید هافمن را مرور می‌کنیم؛

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 7

جامعه شکوفا می‌شود اگر افراد همانند کارآفرینان فکر کنند.اگر شخصی به کاری که می‌کند علاقه داشته باشد، بسیار بیشتر از آن کسی که می‌خواهد پول درآورد کار خواهد کرد و نتیجه خواهد گرفت.هرکاری در دنیا نیازمند کمی ریسک است و چیزی که شما باید یاد بگیرید این است که بتوانید احتمال ریسک را کنترل کنید.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار کوتاه علم و تکنولوژی ایران و جهان

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 11

۲۰ سال سابقه کاری برخی افراد همان یک سال سابقه و تجربه است که ۲۰ مرتبه پشت هم تکرار شده است.یک بلاگ شخصی راه اندازی کنید و سعی کنید بر اساس فعالیت‌‌‌های مختلفتان، اعتبار عمومی برای خود بسازید.تمامی انسان‌های کره زمین به نوعی کارآفرین محسوب می‌شوند. نه به این معنی که همه آنها شرکتی به راه می‌اندازند اما شور اشتیاق برای آفریدن در DNA تک تک انسان‌ها قرار گرفته است.

۱۰ نقل قول الهام بخش از رید هافمن بنیانگذار لینکدین - 14

وقتی می‌خواهید حرفه شغلی خود را آغاز کنید، باید تصور کنید که قصد دارید یک استارتاپ به راه اندازید.خودتان را با زندگی مشغول کنید یا اینکه بمیرید. اگر پیشرفت نمی‌کنید، پس بی هدف شده‌اید. اگر جلو نمی‌روید، پس در حال عقبگرد هستید.شما با پی بردن به اینکه شخصی چه کتابی می‌خواند، می‌توانید بفهمید که چگونه فکر می‌کند.بهترین غنیمت در زندگی این است که شانس بیاورید و به کاری مشغول شوید که ارزشمند باشد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اخبار فناوری و لینکدین از تلگرام

⭕️ درباره املاک و فعالیت‌های مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا در امریکا و کانادا چه می‌دانیم؟ / قسمت دوم

اما درباره شرکت کارگزاری مورد استفاده مرجان شیخ‌الاسلامی، این شرکت، کارگزار فعالیت‌های یکی دیگر از شرکت‌های خانم شیخ‌الاسلامی به نام «Idea Center for Arts and Culture, LLC» بوده است که نشریه «قلمرو» را منتشر می‌کرد. نکته بسیار قابل توجه این‌که در شناسنامه نشریه اینترنتی قلمرو، نام شرکت ناشر آن، «مرکز فرهنگ و ایده هنر» ذکر شده است؛ یعنی همین شرکتی که نام و لینک آن بالاتر به انگلیسی گذاشته‌ شد. بر اساس سند ثبت شرکت، همان لینک بالا، مهدی خلجی و مرجان شیخ‌الاسلامی مشترکا مدیریت آن را برعهده دارند.

این شرکت ناشر که طبیعتا تامین کننده مالی نشریه هم هست، ۱۷ تیرماه ۱۳۹۳ در واشنگتن دی‌سی ثبت شده و خود شعبه‌ای از شرکتی با همین نام است که ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ در ایالت «دلور» به ثبت رسیده است. آخرین مطلب قلمرو با نام «زیمل و فلسفه پول»، ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ انتشار یافته است؛ آن هم در حالی‌که شرکت ناشر آن، یعنی مرکز فرهنگ و ایده هنر از تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ منحل شده است. این یعنی از آن تاریخ، این شرکت‌ حتی روی کاغذ هم وجود ندارد و نمی‌تواند ناشر نشریه‌ای باشد.

گفتنی است که شرکت مادر آن هم که مشخص نیست از سوی چه کسی در دلور تاسیس شده بود، دیگر در سایت شرکت‌های ایالت دلور در دسترس نیست که به معنی منحل شدن آن است.

نکته قابل تامل دیگر این‌که شرکت فرهنگ و ایده هنر (Idea Center for Arts and Culture, LLC) مرجان شیخ‌الاسلامی ۲۹ روز پس از آن منحل شد که او شرکت تازه خود، یعنی Georgetown ۱ Properties LLC را تاسیس و ثبت کرد. آیا این تاسیس و انحلال‌ها احیانا بخشی از یک عملیات پول‎شویی نیست؟

علاوه بر این، ‌ شاید بتوان پرسید چرا در حالی که شرکت مرکز فرهنگ و ایده هنر از اواخر تابستان سال ۱۳۹۶ منحل شده، شناسنامه قلمرو اصلاح نشده است؟ چه‎گونه صفحه این شرکت در فیس‌بوک هنوز فعال است و ۱۶ ماه پس از انحلال آن، یک برنامه‌ تلویزیونی را تبلیغ می‌کند؟

مرجان شیخ الاسلامی علاوه بر این‌ها، چند شرکت ثبت شده دیگر نیز در ترکیه، کانادا و امریکا دارد. در صفحه لینکدین با نام مرجان شیخ‌الاسلامی که به نظر می‌رسد یکی از حساب‌های کاربری غیرفعال متعلق به وی در این شبکه اجتماعی باشد، او خود را مالک شرکت «Hatratrade International co» معرفی می‌کند.

در یکی دیگر از حساب‌های لینکدین با نام مرجان آل‌آقا، او خود را مالک و رییس شرکت «Canadian Health and Beauty Academy» معرفی کرده است. دامنه اینترنتی آدرس این شرکت به مرجان شیخ‌الاسلامی تعلق دارد. اگرچه ممکن است او پس از خریدن این دامنه، آن را به کسی واگذار کرده و این شرکت به او تعلق نداشته باشد.

شرکت بازرگانی «ونتیو» که یکی دیگر از شرکت‌های ثبت شده از سوی مرجان شیخ‌الاسلامی است را شاید بتوان تنها شرکت متعلق به وی دانست که وب‌سایت فعالی دارد و نام و تصویر خودش را هم به عنوان مدیرعامل شرکت می‌توان در آن دید.

البته علاوه بر این شرکت، دامنه‌های اینترنتی ثبت شده توسط مرجان شیخ‌الاسلامی ۱۱ مورد را شامل می‌شود. نکته جالب ثبت این دامنه‌ها این است که او با ثبت یک ایمیل یاهو به اسم «بابک قادری»، ساکن افغانستان، این دامنه‌ها را خریداری کرده است. رفتارهای اقتصادی نه چندان قابل تحلیل خانم شیخ‌الاسلامی و اتهام وارده به او دال بر سابقه همکاریش با سپاه و حکومت ایران برای دور زدن تحریم‌ها، در نهایت این پرسش را برجسته می‌کند که مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا در امریکا و کانادا دقیقا چه کار می‌کند؟

برای گرفتن پاسخ و توضیح مرجان شیخ‌الاسلامی درباره پرسش‌های مطرح شده در این گزارش، تلاش کردیم با او تماس بگیریم اما به تماس‌های تلفنی و پیام‌های ما پاسخی نداد. مهدی خلجی نیز حاضر به گفت‎وگو نشد.

البته خلجی در یادداشتی در وبلاگ خودش، به بحث‌های طرح شده چند روزه اخیر در مورد مرجان شیخ‌الاسلامی و خودش پرداخته و با غیرمنصفانه و نادرست خواندن اتهامات طرح شده علیه همسرش و زیر سوال بردن صلاحیت دادگاه، واکنش نشان داده است. /ایران‌وایر


در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
این اپلیکیشن بعد از این که در سال ۲۰۱۷ مورد توجه گسترده قرار گرفت و شمار کاربران فعال آن از مرز ۸۰ میلیون نفر گذشت، بار دیگر به‌لطف چالشی که سلبریتی‌ها آغاز کردند، سروصدای زیادی به راه انداخته است. در این چالش، سلبریتی‌ها و البته میلیون‌ها کاربر، با بهره‌گیری از فیلتر بالا بردن سن اپلیکیشن فیس اپ (FaceApp) چهره پیر شده خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند. فیس اپ از کجا شروع کرد؟ نکته‌ای که همین اول باید بدانید این است که این نرم افزار پدیده جدیدی نیست و پیش از این در سال ۲۰۱۷ مورد توجه گسترده قرار گرفت و چند باری هم چالش‌های تغییر چهره زن به مرد آن مورد توجه قرار گرفت. اپلیکیشن FaceApp توسط تیمی کوچک از سنت پترزبورگ روسیه ساخته شده است. یاروسلاو گونچاروف، بنیان گذار و مدیر عامل فیس اپ تاکید کرده که فناوری و اپلیکیشن آن‌ها سعی در تغییر چهره دارد ولی نمی‌خواهد یک چهره فانتزی یا خیالی بسازد فیس اپ خطرناک است؟ به تازگی نیز خبرهایی درباره امن نبودن اطلاعات کاربران نزد این شرکت منتشر شده است.

GXOR، لکسوس لوکس آف‌رود (+عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل

بهترین لپ تاپ‌های هیبریدی بازار ایران (تیر ۹۸)

3+
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
تبلیغات بنری، به عبارت دیگر، تبلیغات تصویر و متن است که در اپلیکیشن‌های موبایل یا وب‌سایت‌ها در سرتاسر اینترنت ظاهر می‌شود. علاوه بر تبلیغات بنری گوگل که در همه سایت‌هایی که با گوگل جهت نمایش آگهی همکاری می‌کنند، فیسبوک و اینستاگرام نیز تبلیغات بنری دارند. تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشناز طریق تبلیغات گوگل همچنین امکان افزایش نصب اپلیکیشن نیز وجود دارد. چگونه بفهمم که تبلیغات کلیکی برایمان مفید است یا نه؟ پلتفرم‌های تبلیغات کلیکی معمولا اطلاعات ارزشمندی درباره آمار نمایش و کلیک تبلیغات را در اختیار ما قرار می‌دهند که چگونگی کارکردن کمپین‌ها را نشان می‌دهد. تبلیغات کلیکی را از کجا شروع کنیم؟ اولین قدم برای شروع تبلیغ در گوگل یافتن شرکت مناسبی است که با صداقت و شفافیت برای نمایش آگهی‌های تبلیغات کلیکی با شما همکاری کند.

دمو هولولنز جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه منتشر شد

زومیتزومیت14 ساعت قبل
ردموندی‌ها با تهیه‌ی این ویدئو می‌خواهند توانایی هولولنز ۲ در ترجمه‌ی گفتار به زبان‌های دیگر را ثابت کنند. در این ویدئو، جولیا وایت، مدیراجرایی آژور و یک دستگاه هدست هولولنز ۲ و هولوگرامی از جولیا وایت را مشاهده می‌کنید. مدیران مایکروسافت در سخنرانی خود گفتند فناوری جدید ترجمه‌‌ی هولولنز ۲ با کمک هوش مصنوعی به‌نام Neural Text-to-Speech یا Neural TTS میسر شده است. همان‌طورکه خبرگزاری ورج خاطرنشان می‌کند، «نوعی امضای شخصی صوتی» برگرفته از صداهای ثبت‌شده‌ی وایت ایجاد شده بود. این را هم باید بدانید وایت اصلا ژاپنی بلد نیست و در سخنرانی‌اش در همین رویداد به این نکته اقرار کرد.

نظرها

اخبار بیشتر