نقد و بررسی بی وای دی اس ۶
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. تکنولوژی
نقد و بررسی بی وای دی اس ۶

نقد و بررسی بی وای دی اس ۶

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
بی وای دی اس ۶ خودروی چینی می باشد که برای ورود به بازار فروش، با شرکت های مختلف به بحث و گفت و گو پرداخت و در نهایت با کمپانی کارمانیا خودرو را به بازار عرضه کرد.

بی وای دی در تولید خودرو‌های برقی و هیبریدی بسیار معروف است و برای بهبود آن‌ها فعالیت بسیاری کرده است. بی وای دی در سال ۲۰۱۴ خودروی الکتریکی تولید کرده است؛ به نام کین که این خودرو توانست عنوان پر فروش‌ترین خودروی الکتریکی را در چین و عنوان هفتمین خودرو برتر و پر فروش را در جهان را به دست آورد. با وجود تمام افتخاراتی که بی وای دی در تولید خودروهای برقی یا الکتریکی دارد، باید گفت که فرمان خودرو بی وای دی اس ۶ برقی نمی‌باشد؛ هیدرولیک و نرم است و با وجود فرمان هیدرولیک می‌توان کنترل خوبی بر روی خودرو داشت.

خودرو بی وای دی اس 6 خودرو بزرگی است، دید خوبی دارد و کنترل آن راحت می‌باشد و برای پارک راحت، هم در قسمت عقب خودرو و هم در پایین آینه‌های جانبی دوربین نصب شده است. از نکات مثبتی که در این خودرو وجود دارد و مورد توجه قرار می‌گیرد، صندوق عقب بزرگ و جا دار آن می‌باشد. صندوق عقب خودرو به قدری بزرگ است که برای خانواده‌های پرجمعیت کافی می‌باشد و چندین چمدان در آن جا می‌شود و از معایب خودرو می‌توان با توجه به بزرگ بودن خودرو، به تک دیفرانسل بودن آن اشاره کرد و به همین دلیل نمی‌توان انتظار قابلیت‌های آفرود را از این خودرو داشت.

نقد و بررسی بی وای دی اس ۶ - 3

شتاب این خودرو از ۰ تا ۱۰۰، ۱۴٫۵۷ ثانیه می‌باشد که این شتاب قابل توجهی نیست و حداکثر سرعت ۱۸۵ کیلو متر در ساعت است اما باید در نظر داشت که این خودرو ۱۶۹۵ کیلو گرم وزن دارد و موتور آن ۲٫۴ لیتری است که تقریبا سنگین وزن می‌باشد. در حالت کلی این خودرو برای شتاب ساخته نشده است اما قطعا شتاب آن از بسیاری از رقیب‌های خود که دارای موتور ۲ لیتری هستند بهتر و پر سرعت‌تر است. وزن خودرو بی وای دی اس ۶، ۱۶۹۵ کیلو گرم، ارتفاع، عرض و طول آن به ترتیب؛ ۱۷۲۵ میلی متر، ۱۸۵۵ میلی متر و ۴۸۱۰ میلی متر می‌باشد.

خبری: جدیدترین اخبار مهم تکنولوژی و فناوری

خودرو دارای آینه‌های الکترومیک به همراه قطب نما، ۹ بلند گو، بلوتوث، پورت AUX، پورت USB، صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی، قابلیت پخش دی وی دی، مسیریاب با نقشه ایران، سیستم تهویه دو کاناله مجزا، ۴ سنسور پارک در عقب و ۲ سنسور پارک در جلو، فرمان و صندلی چرمی، ۶ کیسه هوا در ۱۰ نقطه خودرو، قابلیت تنظیم صندلی برقی راننده در ۸ جهت، کروز کنترل می‌باشد.

نقد و بررسی بی وای دی اس ۶ - 7

چراغ‌های مخصوص روز بی وای دی اس 6 در سری اولی که به بازار عرضه شد پروژکتور هایی بود که در قسمت پایین قرار گرفته بودند، اما چراغ‌های مخصوص روز این خودرو در سری‌های بعدی که وارد بازار شد، به صورت ال ایی دی در بالای چراغ‌ها قرار گرفت.

هنگامی که خودرو به بازار عرضه شد، قرار بر این بود که در رنج زیر ۱۰۰ میلیون تومان در بازار به فروش برسد و در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ از قیمت ۲۲۰ میلیون تومان تا ۲۷۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

برای خرید خودرو بی وای دی اس 6 و فروش آن می‌توانید به سایت دیوار بخش خرید و فروش آنلاین خودرو، که در حال حاضر جزء بزرگ‌ترین سایت‌های خرید و فروش است مراجعه کنید.

منبع: ‌ ویرلن

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

تلگرام

خبرهای مرتبط با ایران، چین، خرید و فروش، خودرو و خودروی الکتریکی از تلگرام

خرید و فروش ارز در معابر جرم است

دادستان تهران:

🔹 خرید و فروش ارز در معابر جرم است و این معاملات باید در سیستم بانکی و موسسات معتبری انجام شود که بانک مرکزی اعلام می‌کند. /ایرنا


♨️ خرید و فروش ارز در فضای مجازی ممنوع است

رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا:

🔹بانک مرکزی هرگونه خرید و فروش ارز را در فضای مجازی حتی صرافی‌های مجاز را ممنوع کرده است.

شبکه خبر

====


💠ایران بزرگترین بازار صادراتی خودرو سواری چین

🌀 در سال ۱۳۹۶ نیمی از واردات مواد واسطه‌ای و نهایی جهت تولید (و مونتاژ) خودرو از چین انجام گردید. داده‌های گمرک ایران حاکی از این است که در طول سالهای ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶، در مجموع ۱۷۴۹۱ دستگاه خودرو سواری به ارزش ۱۹۷ میلیون دلار از چین وارد شده است. در دوره میلادی همزمان (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷) داده‌های گمرک چین نشان می‌دهد که در مجموع این دوره ۵۸۶ هزار دستگاه خودرو سواری به ارزش ۴۹۴۰ میلیون دلار از چین به ایران صادر شده است.

🌀 بر اساس داده‌های گمرک چین، در سال ۲۰۱۷ میلادی ایران اولین واردکننده از چین با سهم ۳۹ درصد از تعداد دستگاه و ۳۳ درصد از ارزش صادرات خودرو سواری این کشور بود.

🌀 داده‌های گمرک کشور چین نشان می‌دهد که این کشور ۲۳۶ هزار خودرو سواری به ارزش نزدیک به ۲ میلیارد دلار به ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی (بهمن ۱۳۹۶ تا دی ماه ۱۳۹۷) صادر کرد. آمار تولید و واردات خودرو نشان می‌دهد که در سال ۱۳۹۶ بیش از ۲۲۰ هزار خودرو سواری با برند خودروسازان چینی در ایران تولید شد و واردات خودروی سواری از چین کمتر از ۱۰۰۰ دستگاه است.

🔹احسان سلطانی‌


خرید و فروش ارز در فضای مجازی ممنوع است

رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا: بانک مرکزی هرگونه خرید و فروش ارز را در فضای مجازی حتی صرافی‌های مجاز را ممنوع کرده است. /شبکه خبر

Asriran. com


#فوری

خرید و فروش ارز در معابر جرم است

🗣 دادستان تهران:

خرید و فروش ارز در معابر جرم است و این معاملات باید در سیستم بانکی و موسسات معتبری انجام شود که بانک مرکزی اعلام می‌کند. /ایرنا


خرید و فروش موبایل در آستانه نوروز نصف شد

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی:

🔹با توجه به تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت دلار، توان مردم برای خرید گوشی کاهش یافته و شواهد نشان می‌دهد در آستانه نوروز خرید و فروش موبایل نصف شده است.

اقتصادنیوز👇


در ادامه بخوانید

الفالف13 ساعت قبل
مهدی پورحیدر فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به علت نامشخصی پس از انحراف از مسیر اصلی خود با جدول و نرده‌های وسط بلوار برخورد کرد وسپس بر روی نرده‌ها ی فلزی وسط بلوار بر روی سقف واژگون شد. این فرمانده آتش نشانی افزود: هر دو سرنشین خودرو که یک زن ۳۲ ساله و یک مرد ۲۷ ساله بودند به شکل معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برده و قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بودند. وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و با رعایت موارد ایمنی اقدام به چیدمان علائم هشدار ترافیکی کرده و با ایجاد ترافیک مصنوعی جهت ایمن سازی محل حادثه، خطرآتش سوزی براثر نشت سوخت خودرو را برطرف کردند. پورحیدر ادامه داد: با حضور جرثقیل در محل حادثه این خودرو به حالت اول بازگردانده شد و همچنین آتش نشانان بی درنگ محل حادثه را از وجود بقایای به جا مانده از صحنه تصادف پاکسازی کرده و این وسیله نقلیه را به عوامل پلیس راهور تحویل دادند. گفتنی است: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور مشخص خواهد شد.
قدس آنلاینقدس آنلاین9 ساعت قبل
این خودرو قدرتمند دارای موتور ۴۲۹ اسب بخاری ۴٫۰ لیتری دوگانه توربو شارژ است که یکی از قوی‌ترین مدل‌های V۸ این شرکت در اروپا محسوب می‌شود. به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، آئودی SQ۸ جدید را به عنوان سد بزرگ خود در برابر رقیبان معرفی کرده است که شامل موتور ترکیبی Turbodiesel V۸ ۴۲۹bhp است. فرمان تمام چرخشی به خودی خود و یا به عنوان بخشی از سیستم تعلیق پیشرفته خودرو به عنوان یک گزینه در دسترس است. SQ۸ با یک صفحه لمسی دوقلو و مجموعه‌ای از ابزارهای دیجیتال، کابین آئودی را ساخته است که دارای گرافیک و صفحه نمایش خاصی از مدل S است. در حالی که SQ۸ به دلیل اهداف CO۲ در اتحادیه اروپا در انگلستان و اروپا با انرژی دیزلی و برقی ارائه می‌شود،، نسخه‌های موتور بنزینی آن در بازارهای دیگر عرضه خواهد شد.
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
به گزارش همشهری، مطابق مصوبه هیات عالی واگذاری در خرداد ماه قرار است دولت سهامش را در شرکت‌های خودرو ساز بفروشد. با این مصوبه۱۴ درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و ۱۷ درصد سهام دولت در سایپا احتمالا فروخته خواهد شد. با این حال بسیاری از کارشناسان با توجه به سوابق قبلی دولت برای فروش سهام شرکت‌های خودرو ساز معتقدند دولت عزمی برای فروش سهام این دو شرکت بزرگ خودرو ساز ندارد چرا که سال هاست که بحث فروش سهام دولت در شرکت ای خودرو ساز مطرح است اما دولت هر بار از این موضوع سر باز زده است. همین موضوع و وجود یک مدیریت دولتی ناکارآمد منجر شده بدهی و زیان انباشته شرکت‌های خودرو ساز سر به فلک بگذارد. وی با بیان اینکه واگذاری شرکت‌های خودروساز دردی از دردهای صنعت خودرو را دوا نمی‌کند، افزود: حضور دولت در شرکت‌های خودروساز طی سال‌های ۶۸ تا ۸۲ الزامی بود، ولی بعد از اتمام جنگ تحمیلی، دولت باید از این صنعت خارج می‌شد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
شرکت نوکیا وعده داده که به زودی گوشی پیور ویو۹ را با رنگی جدید رونمایی خواهد کرد. این روزها شرکت‌های مخلف تولید کننده تلفن همره به شدت برای تولید گوشی هایی با رنگبندی‌های متفاوت با یکدیگر رقابت می‌کنند. به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در ماه فوریه شرکت نوکیا یک گزینه رنگی جدید به نام آبی نیمه شب را رونمایی کرد اما اکنون نوکیا اعلام کردهه یک رنگ جدید خاکستری را نیز ارائه خواهد کرد. در دیگر خبرهای مرتبط با نوکیا نیز اعلام شده که به زودی شاهد یک به روز رسانی نرم افزاری برای حل مشکلات مرتبط با قابلیت اسکنر خواهیم بود. پیش از این برخی از کاربران نوکیا اعلام کرده بودند که قابلیت اسکنر اثر انگشت در پیور ویو۹ بسیار ضعیف عمل می‌کند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
بر اساس گزارش‌های جدید، iPad یا MacBook Pro بعدی شما ممکن است به یک صفحه نمایش OLED مجهز شود. به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، بر اساس گزارش‌های جدیدی از آسیا، iPad یا MacBook Pro بعدی شما می‌تواند به یک صفحه نمایش (OLED (LED Light-emitting Diode مجهز شود، به نظر شما دلیل اصلی آن چیست؟ آیا کاهش فروش آیفون ممکن است دلیل آن باشد؟! OLED vs LCDOLED و LCD (نمایشگر کریستال مایع) تکنولوژی‌های مختلفی برای صفحه نمایش گجت‌ها به حساب می‌آیند که عمدتا در صفحه نمایش ظاهر می‌شود؛ پیکسل در پیکسل، در OLED و یا در کل صفحه نمایش در LCD مورد استفاده است. با توجه به پیشرفت در فرآیندهای تولید، هر دو تکنولوژی OLED و LCD می‌توانند تصاویر بسیار خوبی را نشان دهند اما OLED معمولا رنگ عمیق‌تر و غنی‌تر و روشنایی بیشتری را ارائه می‌دهد. صفحه نمایش LCD به دلیل هزینه ساخت پایین‌تر یک مزیت به OLED دارد، به همین دلیل OLED تا حد زیادی به دستگاه‌های کوچک مانند تلفن و تبلت محدود شده است، هرچند به تازگی OLED در سخت افزارهایی مانند لپ تاپ محبوب شده است و همچنان بر عرصه تلویزیون تسلط دارد.
دیجیاتودیجیاتو21 ساعت قبل
در دوره‌ای که اپ‌های ویرایش و افکت گذاری تصاویر سلفی رونق گرفته‌اند، Bye Bye Camera آمده تا با تکیه بر هوش مصنوعی آثار حضور بشر را از عکس‌ها پاک کند. پس از حذف فرد یا شی شناسایی شده، از طریق سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی جای خالی وی پر می‌شود. Bye Bye Camera البته خالی از ایراد هم نیست و علاوه بر کند بودن فرایند پردازش تصاویر، گاهی اوقات باگ‌های عجیبی در آن دیده می‌شود که شامل بر جای ماندن آثاری از افراد یا جایگزینی نه چندان چشم نواز جای خالی سوژه است. Damjanski مدعی است که Bye Bye Camera برای دوران پسا انسان ساخته شده اما جزییات بیشتری را درباره اپ لو نمی‌دهد. Bye Bye Camera هم نمونه دیگری از اپ‌های مبتنی بر AI و ML است که در آن واقعیت تصویر با چند کلیک ساده تغییر می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

سخنان روحانی در نشست امروز هیئت دولت + فیلم

خبری15 ساعت قبل

ماجرای کودک‌آزاری در بوشهر که برای آن پرونده قضایی تشکیل شد چیست؟

خبری16 ساعت قبل

از مدرسه تا مسجد؛ استخراج هر واحد بیت‌کوین، معادل مصرف برق سالانه 24 واحد مسکونی!

خبری17 ساعت قبل

مجلس نمایندگان آمریکا بودجه طراحی تحریم علیه ایران را افزایش داد

مهر6 دقیقه قبل

تصویری دردناک از دختران وزنه‌بردار/ تمرین با سیمان و لاستیک موتورسیکلت در خانه!

خبرآنلاین7 دقیقه قبل

چرخش ناگهانی نظرات کاربران اینستاگرام درباره رامبد جوان

خبرآنلاین14 دقیقه قبل

تظاهرات در انگلیس در اعتراض به سیاست‌های ضد ایرانی آمریکا

مهر24 دقیقه قبل

خستگی عضلانی از مهم‌ترین عوامل اختلال و کاهش عملکرد ورزشی

الف26 دقیقه قبل

مارکا: ایسکو، انتخاب منچسترسیتی برای جانشینی داوید سیلوا؛ برچسب ۸۰ میلیون یورویی رئال مادرید روی هافبک اسپانیایی

طرفداری26 دقیقه قبل

معامله قرن؛ فرصتی وحدت آفرین برای فلسطین

مهر31 دقیقه قبل