کرانچار: تیم امید مقابل عراق سازماندهی بسیار خوبی داشت؛ اگر شلخته بازی کردیم چطور این همه موقعیت ایجاد شد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
کرانچار: تیم امید مقابل عراق سازماندهی بسیار خوبی داشت؛ اگر شلخته بازی کردیم چطور این همه موقعیت ایجاد شد؟

کرانچار: تیم امید مقابل عراق سازماندهی بسیار خوبی داشت؛ اگر شلخته بازی کردیم چطور این همه موقعیت ایجاد شد؟

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
دفاع سرمربی تیم ملی فوتبال امید از عملکرد تیمش!

طرفداری- زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم ملی فوتبال امید پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل عراق در بازی سوم مرحله گروهی انتخابی المپیک اظهار داشت اگر ما شلخته بازی می‌کردیم چطور این همه شانس گل ایجاد کردیم؟ اتفاقا خیلی صبورانه بازی می‌کردیم و چند موقعیت بسیار خوب داشتیم.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری بعد از دیدار مقابل عراق گفت:

مسابقه به سمتی پیش رفت که ما برنامه داشتیم. بخت یارمان نبود تا فرصتهایمان گل شود باید تا پایان امشب برای مشخص شدن تیم صعود کننده صبر کنیم اما تیمی که استحقاق برد را داشت ما بودیم.

به نقل از فارس، وی در مورد اینکه آیا فقط قرار است تیم امید در مسابقات حاضر شود یا اینکه برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ای دارد، عنوان کرد:

نظر من با شما متفاوت است، ما امروز بازی با برنامه‌ای انجام دادیم و تا دقیقه ۷۰ دروازه‌بان ما دیده نشد و تماما بازی در اختیار تیم ما بود، اتفاقا ما سازماندهی خیلی خوبی داشتیم و با برنامه بودیم.

سرمربی تیم ملی امید در پاسخ به سوال همان خبرنگار که اعلام کرد چرا تیم ایران شلخته بازی می‌کرد، تصریح کرد:

نظر من با شما متفاوت است، اگر ما شلخته بازی می‌کردیم چطور این همه شانس گل ایجاد کردیم؟ اتفاقا خیلی صبورانه بازی می‌کردیم و چند موقعیت بسیار خوب داشتیم. یک موقعیت ۱۰۰ درصد مهدی قائدی با اندک اختلاف راهی اوت شد، ضربه سر وحید نامداری در دقایق پایانی اگر گل می‌شد دیگر این حرف‌ها مطرح نبود. من شکایتی از بازیکنانم ندارم و تا آخرین لحظه به حریف فشار آوردیم و ابتکار عمل را در اختیار داشتیم، اگر هم در لحظات آخر بازیکنان رو به بازی مستقیم آوردند این خواسته ما نبود. ما می‌خواستیم از کناره‌ها کار کنیم و پاشنه آشیل عراق همان جا بود. همچنین داور یک پنالتی باید اعلام می‌کرد که این اتفاق نیفتاد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با زلاتکو کرانچار و ایران-عراق از تلگرام

🔵جلسه هماهنگی میان سرمربیان استقلال و تیم ملی امید

🔹عصر امروز جلسه‌ای میان سرمربیان استقلال و تیم ملی امید جهت هماهنگی برای حضور ملی پوشان استقلال در اردوی این تیم برگزار شد.

🔹در این جلسه وینفرد شفر، ساشا شفر، زلاتکو کرانچار، حمید استیلی (مدیر تیم ملی امید) و سعید فتاحی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) حضور داشتند و برای شرکت ملی پوشان استقلال در تمرینات تیم ملی امید و تعامل و همکاری دوجانبه، به توافق رسیدند.


#اختصاصی_فوتبالی

صحبت‌های زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید


#اختصاصی_فوتبالی

صحبت‌های زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید


#اختصاصی_فوتبالی

صحبت‌های زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید


محمد سلطانی مهر بازیکن تیم ملی امید و تیم سایپا اوایل بازی نفت مسجد سلیمان و سایپا در زمین بی کیفیت مسجد سلیمان دچار پارگی رباط صلیبی شد و فصل و رقابتهای تیم ملی امید در فروردین ۹۸ را از دست داد. حمید استیلی و زلاتکو کرانچار برنامه ریزی فشرده لیگ امسال و زمین ناهموار مسجد سلیمان را عامل پارگی یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی امید می‌دانند. خالدی دیگر بازیکن سایپا هم در زمین مسجد سلیمان دچار مصدومیت از ناحیه رباط داخلی شده است.


برانکو ایوانکوویچ امشب به دعوت زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی امید در مراسم ضیافت شام تیم ملی امید شرکت کرد


در ادامه بخوانید

گل دیدنی زلاتان در دیدار مقابل لس آنجلس اف سی

رکنارکنا17 ساعت قبل

دربی نوجوانان؛ استقلال ۲ پرسپولیس ۰ (ویدئو گلهای نیمه اول)

ایلناایلنا1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
تنها بازیکنی که بین استقلال و پرسپولیس جا ب جا شد و موفق بود فقط نیکبخت بود که اونم وقتی از استقلال جدا شد بازیکن آماده و خوبی بود ب جز بقیه بازیکن‌ها جواب ندادن یا اخراجی تیم بودن رفتن تیم رقیب مثل عنصاریان، منشا، حالا فراز فاطمی و سید عباسی و پژمان نوری و فراز فاطمی یه تیم فاصله بینشون بود تا برن تیم رغیب یعنی هیچکدوم جواب ندادن

جشن پیروزی تیم نوجوانان استقلال بعد از برتری برابر پرسپولیس (ویدئو)

ایلناایلنا1 روز قبل
نوجوانان استقلال موفق شدند دربی برابر پرسپولیس را با دو گل به سود خود خاتمه دهند. به گزارش ایلنا، دیدار نوجوانان استقلال و پرسپولیس در شرایطی که هر دو گل این بازی در نیمه اول به ثبت رسید به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت تا آنها اینگونه جشن پیروزی خود را برگزار کنند.

نظرها

اخبار بیشتر