شفر: ایران داوران خوبی دارد، به خاطر مصاحبه خطیر شرمنده‌ام/ از تاج خواستم راه‌حلی برای استعدادها پیدا کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
شفر: ایران داوران خوبی دارد، به خاطر مصاحبه خطیر شرمنده‌ام/ از تاج خواستم راه‌حلی برای استعدادها پیدا کنیم

شفر: ایران داوران خوبی دارد، به خاطر مصاحبه خطیر شرمنده‌ام/ از تاج خواستم راه‌حلی برای استعدادها پیدا کنیم

نودخبرگزاری نود |
سرمربی استقلال گفت: نورافکن لیدر تیم امید بود و بازی خوبی از خود نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، وینفرد شفر سرمربی استقلال که برای تماشای دیدار امید ایران مقابل عراق در ورزشگاه آزادی حضور داشت، پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال امید ایران مقابل عراق در واکنش به صحبت درباره داوران ایران عنوان کرد: ما در ایران داوران خیلی خوبی داریم.

وی که در واکنش به مصاحبه خطیر معاون باشگاه استقلال صحبت می‌کرد افزود: من ناراحتم چون یک نفر از باشگاه استقلال درباره داور دربی صحبت کرده است. ما داوران خیلی خوبی در ایران داریم، داوری داریم که فینال المپیک را سوت زده است و نمی‌توانیم علیه داوران صحبت کنیم. ما مشکلی نداریم و اشخاص باید صحبت کردن درباره داور را تمام کنند.

وی تاکید کرد: داوری در ایران خیلی خوب است و ما باید آنها را کمک کنیم. سه روز قبل از دربی یک نفر از باشگاه استقلال گفته باید از خارج داور برای بازی بیاوریم، من معنی این صحبت را نمی‌فهمم چون ما مشکلی نداریم و بابت این صحبت شرمنده‌ام و عذرخواهی می‌کنم. این حرف درست نیست چون اینجا مثل کشور تایلند نیست که داور از خارج بیاورد و کشوری است که در فینال جام جهانی ۱۹۹۴ داور داشته است.

وی ادامه داد: ایران خوب بازی کرد اما می‌توانست بهتر هم بازی کند. من به آقای تاج گفتم ما باید راه حلی برای بازیکنان جوان و این استعدادها پیدا کنیم زیرا بازیکنان تیم ملی امید بازی نمی‌کنند و من در صحبت با آقای تاج از وی خواستم راه حلی پیدا کند تا این بازیکنان نیز بازی کنند.

شفر عملکرد نورافکن را ستود و گفت: او لیدر تیم امید بود و امروز هم در خط دفاع به کار گرفته شد و بازی خوبی رائه کرد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با وینفرد شفر، تیم ملی امید، المپیک ۲۰۲۰ و داخلی از تلگرام

🔵جلسه هماهنگی میان سرمربیان استقلال و تیم ملی امید

🔹عصر امروز جلسه‌ای میان سرمربیان استقلال و تیم ملی امید جهت هماهنگی برای حضور ملی پوشان استقلال در اردوی این تیم برگزار شد.

🔹در این جلسه وینفرد شفر، ساشا شفر، زلاتکو کرانچار، حمید استیلی (مدیر تیم ملی امید) و سعید فتاحی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) حضور داشتند و برای شرکت ملی پوشان استقلال در تمرینات تیم ملی امید و تعامل و همکاری دوجانبه، به توافق رسیدند.


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، وینفرد شفر سرمربی استقلال، امشب به دعوت رسمی زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران، در مراسم ضیافت شام تیم ملی امید شرکت کرد.

در این مراسم محمدرضا ساکت، ابراهیم شکوری دبیر فدراسیون فوتبال، حمید استیلی مدیر تیم امید، سرمربی پرسپولیس و بازیکنان و دیگر اعضای کادرفنی تیم امید حاضر بودند.

محمدرضا ساکت از حضور سرمربیان استقلال و پرسپولیس در این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم یک پیراهن که به امضای همه بازیکنان تیم ملی امید رسیده بود، به نشانه یادگاری به شفر و سرمربی پرسپولیس اهدا شد.


اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید ایران برای حضور در مرحله مقدماتى بازى‌هاى المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد که از پرسپولیس نماینده‌ای حضور ندارد


تیم ملی امید ایران امروز در مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف ترکمنستان خواهد رفت

این دیدار به طور زنده از شبکه ورزش پخش می‌شود


📸تیم ملی امید ایران در اولین مسابقه از مرحله انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در مقابل ترکمنستان به پیروزی ۳-۱ دست یافتند.


♦️تیم ملی امید ایران در اولین مسابقه از مرحله انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در مقابل ترکمنستان به پیروزی ۳-۱ دست یافتند.


در ادامه بخوانید

گل دیدنی زلاتان در دیدار مقابل لس آنجلس اف سی

رکنارکنا17 ساعت قبل

دربی نوجوانان؛ استقلال ۲ پرسپولیس ۰ (ویدئو گلهای نیمه اول)

ایلناایلنا1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
تنها بازیکنی که بین استقلال و پرسپولیس جا ب جا شد و موفق بود فقط نیکبخت بود که اونم وقتی از استقلال جدا شد بازیکن آماده و خوبی بود ب جز بقیه بازیکن‌ها جواب ندادن یا اخراجی تیم بودن رفتن تیم رقیب مثل عنصاریان، منشا، حالا فراز فاطمی و سید عباسی و پژمان نوری و فراز فاطمی یه تیم فاصله بینشون بود تا برن تیم رغیب یعنی هیچکدوم جواب ندادن

جشن پیروزی تیم نوجوانان استقلال بعد از برتری برابر پرسپولیس (ویدئو)

ایلناایلنا1 روز قبل
نوجوانان استقلال موفق شدند دربی برابر پرسپولیس را با دو گل به سود خود خاتمه دهند. به گزارش ایلنا، دیدار نوجوانان استقلال و پرسپولیس در شرایطی که هر دو گل این بازی در نیمه اول به ثبت رسید به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت تا آنها اینگونه جشن پیروزی خود را برگزار کنند.

نظرها

اخبار بیشتر