1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک

پشت صحنه فیلم سینمایی قصر ارواح

تابناکخبرگزاری تابناک |
فیلم سینمایی «قصر ارواح / امارت تسخیر شده /The Haunted Mansion» به کاگردانی راب مینکاف محصول سال 2003 است. جیم اورز به همراه همسرش سارا و و دو فرزندنش به یک عمارت دعوت میشوند. وقتی آنها متوجه میشوند عمارت تسخیر شده است، جیم درس مهمی را درباره خانواده می‌آموزد… . ادی مورفی، ترنس استامپ، ناتانیل پارکر، مارشا توماسون، جنیفر تیلی و کلی استیبلز در این فیلم سینمایی مقابل دوربین رمی ادفاراسین بازی کردند. پشت صحنه این فیلم سینمایی را در تابناک می‌بینید.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکیفیت 480کیفیت 284

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با پشت صحنه، ویدیو، جلوه‌های ویژه، The Haunted Mansion و قصر ارواح از تلگرام

لاریجانی در گفتگو با هفته نامه مثلث:

🔹عدم حمایت فراکسیون امید از من در انتخابات ریاست مجلس خیلی چیز مهمی نیست که بزرگش کرده‌اید

🔹نمی دانم پشت صحنه چه بود.


درگیری با داوری در پشت صحنه عصر جدید!

🔹ترکاشوند یکی از مربیان برنامه «عصر جدید» در حمایت از شرکت کننده بخش خوانندگى، اعتراض تندی به آریا عظیمى نژاد کرد که اولین راى قرمز را داد


🔻۳۰ درصد ایرانی‌ها هرگز به سینما نرفته‌اند

🔹بر اساس یک نظرسنجی، ۲۲ درصد پاسخگویان اعلام کرده‌اند که آخرین باری که به سینما رفته‌اند کمتر از یک سال پیش بوده است، ۱۰٫۴ درصد اعلام کرده‌اند آخرین بار بین ۱ تا ۳ سال پیش بوده که به سینما رفته‌اند.

🔹۳۷٫۵ درصد از پاسخگویان هم گفته‌ا‌ند از آخرین باری که به سینما رفته‌اند، حداقل بیش از ۳ سال می‌گذرد.

🔹این نظرسنجی درباره تئاتر رفتن مردم ایران هم نظرسنجی کرده است که بر اساس آن، ۸۸٫۶ درصد مردم تا کنون به تئاتر نرفته‌اند! / فارس

#فرهنگی


🔴 دفاع حسین انتظامی، رئیس سازمان سینمایی از سینما: نظام به سینما نیازمند است

🔹رئیس سازمان سینمایی در اختتامیه بخش تجلی اراده ملی جشنواره فجر گفت: مدیریت کشور به سینما نیازمند است نه برعکس. ما باید از ظرفیت‌های سینما استفاده کنیم

🔹 این آیین برای نقد سینما نیست برای ارزیابی عملکرد حکومت در مقابل سینماست

🔹 فرمایش رهبری است که در دیدار با سینماگران فرمودند کلید حل مشکلات کشور در دست شما سینماگران است، این تعارف نبوده است. یک نگاه راهبردی را نمایندگی می‌کند.

🔹 دستگاه‌های حکومتی باید بدانند که چگونه می‌توانند از ظرفیت سینما استفاده کنند تا مشکلات جامعه را از این طریق برطرف کنند.

🔹 دستگاه هایی که به ظرفیت فرهنگ هنر و به ویژه سینما توجه می‌کنند علاوه بر اینکه از زاویه مسئولیت اجتماعی وارد می‌شوند به این ظرفیت هم توجه دارند.

🔹 ما به عنوان وزارت فرهنگ از آنها قدردانی می‌کنیم که هم جانب مسئولیت اجتماعی را نگه می‌دارند هم از این ظرفیت بی اطلاع نیستند


لاریجانی در گفتگو با هفته نامه مثلث:

🔹عدم حمایت فراکسیون امید از من در انتخابات ریاست مجلس خیلی چیز مهمی نیست که بزرگش کرده‌اید

🔹نمی دانم پشت صحنه چه بود


🎥 مراسم اسکار ۲۰۱۹؛ گزارش لحظه به لحظه

🔴 اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن اعلام شد: دمی شی و بکی نیمن‌کاب با فیلم «بائو» این جایزه را از آن خود کردند.

🔴 جایزه بهترین فیلم کوتاه مستند نیز نصیب «دوره. آخر رأی.» شد. این فیلم را رایکا زهاتبچی و ملیسا برتون با سرمایه‌گذاری شرکت نت‌فلیکس ساخته‌اند.

🔴 اسکار «جلوه‌های ویژه» به «نخستین انسان» رسید. مسئولیت جلوه‌های ویژه در این فیلم را پل لمبرت، یان هانتر، تریستن مایلز و جی‌. دی. شوالم بر عهده داشتند.

https: //bit. ly/۲EaTTDe

https: //p. dw. com/p/۳E۰mY


نظرها

اخبار بیشتر