1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
از صبح امروز دور نهایی مرحله انتخابی المپیک 2020 در مغولستان آغاز شده و تا آخرین ساعات شب نیز با دیدار تیم های قرقیزستان و کویت ادامه خواهد داشت.

به گزارش «ورزش سه»، تیم‌های المپیک ۴۲ کشور آسیایی از چند روز پیش در ۱۱ کشور، رقابت‌های انتخابی المپیک را آغاز کرده‌اند و امروز در آخرین بازی مرحله نخست، دیدارهای خود را انجام داده و خواهند داد. از بین ۴۲ تیم، ۱۵ تا به دور نهایی صعود می‌کنند و همین موضوع سبب شده تا هیجان بازی‌ها تا آخرین روز ادامه داشته باشد.

اینجا به صورت زمانی، روز پایانی این رقابت‌ها را بررسی می‌کنیم؛ جایی که بازی سوم مرحله گروهی از شرق آسیا آغاز شد و در غرب نیز پیگیری می‌شود. تا اینجای کار باتوجه به تساوی بین ایران و عراق، شاگردان کرانچار نیز به مرحله بعد صعود کردند.

گروه G؛ کره شمالی بالاتر از سنگاپور

تیم زیر ۲۳ سال کره شمالی و هنگ کنگ که از دو بازی ابتدایی، ۴ امتیاز کسب کرده بودند، در بازی پایانی به مصاف هم رفتند و در نهایت کره شمالی موفق به کسب ۳ امتیاز شد تا به عنوان تیم نخست راهی دور نهایی شود. در دیگر بازی این گروه، سنگاپور ۳-۱ مغولستان میزبان را از پیش رو برداشت تا با ۵ امتیاز امیدوار به صعود به عنوان بهترین تیم دوم شود.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 5جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 6

گروه I؛ ژاپن ۲۱ گل زد و اول شد

در این گروه با حضور تیم المپیک ژاپن به نوعی تکلیف تیم نخست تا حدی مشخص بود اما کسب ۶ امتیاز توسط میانمار و دیدار نهایی این تیم مقابل ژاپن، حساسیت هایی را نیز به وجود آورده بود. در نهایت سامورایی‌ها ۷ گل به میانمار زدند تا قاطعانه صعود کنند. در دیگر بازی گروه تیمور شرقی ۵-۳ ماکائو را شکست داد. میانمار میزبان بازی‌های این گروه بود.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 9جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 10

گروه J؛ صعوددقایق آخری چین

تکلیف این گروه دقایقی قبل مشخص شد، تا دقایق پایانی مالزی شگفتی سازی کرده و چین را شکست داده بود تا با ۹ امتیاز در صدر قرار بگیرد اما در دقیقه ۸۴ چین گل تساوی را زد و سرگروه شد. لائوس چند ساعت زودتر در دیداری تشریفاتی، فیلیپین را مغلوب کرد. بی تردید حضور گاس هیدینک باتجربه روی نیمکت چین، به بازگشت چینی‌ها کمک بسیار زیادی کرده است. او حالا ماموریت صعود قرمزها به المپیک را دارد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 13جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 14

گروه K؛ جاه طلبی ویتنام ادامه دارد

در گروه آخر که ویتنام در آن میزبان است، رقابت جذابی بین این تیم و تایلند وجود دارد. در ساعات میانی روز به وقت ایران، اندونزی ۱۰ نفره توانست برونئی را شکست دهد اما این بازی تاثیری در سرنوشت گروه نداشت. در نهایت ویتنام ۴-۰ تایلند را شکست داد و صعود کرد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 17

گروه H؛ صعود کره و استرالیا دست در دست هم

گروه مرگ رقابت‌های مقدماتی المپیک، همین گروه H بود که در آن استرالیا و کره جنوبی حضور داشتند. این دو تیم در بازی ابتدایی خود موفق به کسب پیروزی شدند و در گام آخر ساعاتی قبل مقابل هم به تساوی ۲-۲ رسیدند و کره جنوبی به خاطر یک تفاضل گل بهتر، به عنوان تیم نخست جواز صعود را به دست آورد اما بعید است استرالیا هم صعود نکند. بازی کامبوج و ویتنام با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 20

گروه F؛ سرگروهی ازبکستان در گروه عجیب

بازی نخست این مرحله بین دو تیم هند و پاکستان باتوجه به انصراف تیم پاکستان برای عدم رویارویی با هند، برگزار نشد و دیدار دوم نیز با تساوی تاجیکستان و ازبکستان به پایان رسید. در این گروه عجیب و غریب، ازبک‌ها با ۴ امتیاز صدرنشین شدند و تاجیکستان نیز با ۴ امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر دوم شد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 23جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 24

گروه C؛ ایران در کنار عراق صعود کرد

دیدار عراق و ایران با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا عراقی‌ها تیم اول صعود کنند. ایران نیز با تفاضل +۲ به عنوان تیم دوم صعود کرد. ایران به این خاطر بالاتر از مالزی قرار گرفت که نتایج تیم چهارم هر گروه در این جدول محاسبه نشد و به همین دلیل ایران جواز صعود را زودتر از پایان بازی عربستان به دست آورد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 27جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 28

گروه E؛ صعود شیرین سوریه و اردن

بازی سرنوشت ساز گروه E بین دو تیم سوریه و اردن برگزار شد. هر دو تیم ۶ امتیاز داشتند و در پایان بازی رودررو نیز به تساوی ۰-۰ بسنده کردند که با این نتیجه اردن راهی مرحله نهایی می‌شد. سوریه که در جام ملت‌ها هم مغلوب اردن شد، در این بازی ۱-۰ عقب افتاد اما یک گل زد تا بازی ۱-۱ شود. آن‌ها وضعیتی مشابه ایران داشتند و موفق شدند صعود کنند. اردن هم تیم نخست بالا رفت.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 31جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 32

گروه B؛ فلسطین حذف شد، بحرین بالا رفت

در این گروه تنها فلسطین و بحرین شانس صعود دارند. دو تیم دیگر هر سه بازی خود را انجام دادند و امروز هم در دیدار رودررو بنگلدش توانست ۲-۰ سری لانکا را شکست دهد. در بازی دیگر، فلسطین و بحرین ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم رفتند و بحرین ۲-۰ برنده شد تا با ۹ امتیاز صعود کند.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 35

گروه D؛ عربستان یا امارات؟

تکلیف این گروه نیز همچون گروه دوم، آخر شب روشن خواهد شد. در بازی اول، لبنان توانست مالدیو را شکست دهد اما این نتیجه تاثیری در سرنوشت گروه نداشت. دیدار عربستان و امارات به میزبانی سعودی‌ها از ساعت ۲۱:۵۵ برگزار خواهد شد. هر دو تیم تفاضل +۸ دارند اما امارات به خاطر یک گل زده بیشتر، در صدر است.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 38جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 39

گروه A؛ صعود قطر با تساوی

در گروه یک که به میزبانی قطر برگزار می‌شود، عمان و قطر با غلبه بر نپال و افغانستان ۶ امتیازی شدند. سرنوشت این گروه را دیدار عمان و قطر مشخص می‌کرد که در پایان، این بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت تا قطر به خاطر تفاضل گل بهتر صعود کند. عمان به خاطر تفاضل گل کمتر حذف شد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 42جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 43جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 44

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تیم امید ایران از تلگرام

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو14 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی این روزها با جدیت به دنبال هت‌تریک در قهرمانی لیگ برتر است که یکی از اخباری که هواداران این تیم را نگران کرده بود عدم پرداخت مطالبات برانکو و در عین حال مشکلی بود که برخی رسانه‌ها منتشر کردند و آن هم رفتن برانکو ایوانکوویچ در پایان فصل بود. البته برانکو اعلام کرد یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد اما عدم پرداخت مطالبات گویا به قدری شده بود که دست او را برای رفتن باز می‌گذاشت. در این میان و بر اساس اعلام یک منبع آگاه در جلسه هیات مدیره پرسپولیس راه‌های پرداخت پول پروفسور مطرح شده و محمدنبی نیز بعد از جلسه این موضوع را تایید کرد. خبر خوشی که از این جلسه به بیرون راهی پیدا نکرد، این بود که هیات مدیره پرسپولیس تصمیم گرفته پس از واریز مطالبات برانکو یک بار دیگر با او پای مذاکره بنشیند و قرارداد او را که هم اکنون تا سال ۱۳۹۹ است حداقل یک‌سال دیگر و تا سال ۱۴۰۰ تمدید کنند؛ موضوعی که می‌تواند موفقیت پرسپولیس را به نوعی حداقل تا سال ۱۴۰۰ بیمه کند و حتی مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند قرارداد برانکو را بیش از دو سال نیز تمدید کنند. به هرحال درصورت محقق شدن این موضوع خبر آن می‌تواند برای هواداران پرسپولیس از عسل هم شیرین‌تر باشد.
روزنوروزنو23 ساعت قبل
باشگاه تراکتورسازی با محسن فروزان وارد دعوای علنی شده است. دفاعیه را بخوانید متوجه می‌شود موضوع تذکر حجاب است.» دفاعیه‌ای که دیروز منتشر شد صحت ادعای وکیل فروزان را تأیید می‌کند. محسن فروزان قصد دارد از مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت کند. شجاعی و دژاگه عکسی گذاشتند که فروزان داخلش بود، اما اسمی از او نیاوردند و فقط گفتند فوتبال روز بد و خوب دارد. احتمالا آن‌ها می‌خواستند هم دل محسن را به دست بیاورند و هم با مالک باشگاه سرشاخ نشوند.
روزنوروزنو14 ساعت قبل
پس از قطعی شدن ماندن شفر در استقلال برای فصل بعد حالا هواداران مطابق معمول باید خود را برای جابجایی‌های بزرگی در پنجره نقلا‌وانتقالاتی تابستان آماده کنند. جدیدترین شایعه در خصوص تیم فصل بعد استقلال به سورپرایز بزرگ مدیران این تیم روی نیمکت اختصاص داده می‌شود، گویا شفر با درخواست فرهاد مجیدی مبنی بر اضافه شدن فابیو جانواریو به کادر فنی استقلال موافقت کرده و این مربی محبوب فصل بعد به جمع آبی‌پوشان اضافه خواهد شد. فابیو جانواریو، یکی از محبوب‌ترین بازیکنان خارجی استقلال در طول تاریخ به حساب می‌آید که با این تیم سابقه قهرمانی را در کارنامه دارد.
روزنوروزنو10 ساعت قبل
در همین راستا مسئولان باشگاه استقلال به طور ضمنی لیستی را از وینفرد شفر گرفته‌اند تا در راستای جذب بازیکنان جدید بلافاصله وارد عمل شوند. در این لیست نام بازیکنان متعددی به چشم می‌خورد که اولویت‌بندی شده‌اند تا بعد از پایان فصل، یارگیران باشگاه در راستای جذب آنها اقدام کنند. یکی از بازیکنانی که در لیست خرید استقلال دیده می‌شود امین قاسمی‌نژاد است. قاسمی‌نژاد که شم گلزنی مطلوبی دارد به احتمال فراوان جزو اولین بازیکنانی خواهد بود که باشگاه استقلال در راستای جذب آن اقدام خواهد کرد. اما دیگر بازیکنی که به احتمال زیاد باشگاه استقلال به سراغش خواهد رفت ایوب والی است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، تیم‌های بسکتبال نفت آبادان و شهرداری گرگان با صعود به فینال لیگ برتر، معادلات ابتدای فصل را به هم زدند. تیم شهرداری گرگان در چهارمین مسابقه نیمه نهایی بار دیگر با چند هزار تماشاگر میزبان شیمیدر بود و شیمیدری‌ها بدون محمد جمشیدی ستاره ملی پوش خود در این دیدار به میدان رفتند. در سوی دیگر نیمه نهایی، تیم نفت آبادان هم از ابتدا به طور کامل مقابل پتروشیمی برتر بود و در پایان با نتیجه ۷۴ بر ۶۵ حریف خود را شکست داد تا با پیروزی ۳ بر یک در سری نیمه نهایی راهی فینال شود. پتروشیمی در سری نیمه نهایی، سجاد مشایخی را در اختیار نداشت و فرید اصلانی با وجود مصدومیت دیروز به بازی چهارم نیمه نهایی رسید. سری نیمه نهایی به صورت سه برد از پنج مسابقه برگزار شد.
مهرمهر11 ساعت قبل
البته نباید فراموش کنیم ذوب آهن تیمی قدرتمند را تشکیل داده است. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس نیمه اول خوب نبود و این مشکل بزرگی برای این تیم محسوب می‌شود که در فشردگی تقویم بازی‌ها نمی‌تواند از تمام توان خود استفاده کند. بهتر است فکری به حال نحوه تعویض‌های تیم کند. تراکتورسازی جدی‌ترین رقیب برای پرسپولیس بود اما این تیم به حاشیه رفت و دیگر نمی‌تواند برای قهرمانی مدعی اصلی باشد. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار پیش روی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان افزود: من فکر می‌کنم این بازی می‌تواند تکلیف صعود را روشن کند.

نظرها

اخبار بیشتر