جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
از صبح امروز دور نهایی مرحله انتخابی المپیک 2020 در مغولستان آغاز شده و تا آخرین ساعات شب نیز با دیدار تیم های قرقیزستان و کویت ادامه خواهد داشت.

به گزارش «ورزش سه»، تیم‌های المپیک ۴۲ کشور آسیایی از چند روز پیش در ۱۱ کشور، رقابت‌های انتخابی المپیک را آغاز کرده‌اند و امروز در آخرین بازی مرحله نخست، دیدارهای خود را انجام داده و خواهند داد. از بین ۴۲ تیم، ۱۵ تا به دور نهایی صعود می‌کنند و همین موضوع سبب شده تا هیجان بازی‌ها تا آخرین روز ادامه داشته باشد.

اینجا به صورت زمانی، روز پایانی این رقابت‌ها را بررسی می‌کنیم؛ جایی که بازی سوم مرحله گروهی از شرق آسیا آغاز شد و در غرب نیز پیگیری می‌شود. تا اینجای کار باتوجه به تساوی بین ایران و عراق، شاگردان کرانچار نیز به مرحله بعد صعود کردند.

گروه G؛ کره شمالی بالاتر از سنگاپور

تیم زیر ۲۳ سال کره شمالی و هنگ کنگ که از دو بازی ابتدایی، ۴ امتیاز کسب کرده بودند، در بازی پایانی به مصاف هم رفتند و در نهایت کره شمالی موفق به کسب ۳ امتیاز شد تا به عنوان تیم نخست راهی دور نهایی شود. در دیگر بازی این گروه، سنگاپور ۳-۱ مغولستان میزبان را از پیش رو برداشت تا با ۵ امتیاز امیدوار به صعود به عنوان بهترین تیم دوم شود.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 5جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 6

گروه I؛ ژاپن ۲۱ گل زد و اول شد

در این گروه با حضور تیم المپیک ژاپن به نوعی تکلیف تیم نخست تا حدی مشخص بود اما کسب ۶ امتیاز توسط میانمار و دیدار نهایی این تیم مقابل ژاپن، حساسیت هایی را نیز به وجود آورده بود. در نهایت سامورایی‌ها ۷ گل به میانمار زدند تا قاطعانه صعود کنند. در دیگر بازی گروه تیمور شرقی ۵-۳ ماکائو را شکست داد. میانمار میزبان بازی‌های این گروه بود.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 9جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 10

گروه J؛ صعوددقایق آخری چین

تکلیف این گروه دقایقی قبل مشخص شد، تا دقایق پایانی مالزی شگفتی سازی کرده و چین را شکست داده بود تا با ۹ امتیاز در صدر قرار بگیرد اما در دقیقه ۸۴ چین گل تساوی را زد و سرگروه شد. لائوس چند ساعت زودتر در دیداری تشریفاتی، فیلیپین را مغلوب کرد. بی تردید حضور گاس هیدینک باتجربه روی نیمکت چین، به بازگشت چینی‌ها کمک بسیار زیادی کرده است. او حالا ماموریت صعود قرمزها به المپیک را دارد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 13جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 14

گروه K؛ جاه طلبی ویتنام ادامه دارد

در گروه آخر که ویتنام در آن میزبان است، رقابت جذابی بین این تیم و تایلند وجود دارد. در ساعات میانی روز به وقت ایران، اندونزی ۱۰ نفره توانست برونئی را شکست دهد اما این بازی تاثیری در سرنوشت گروه نداشت. در نهایت ویتنام ۴-۰ تایلند را شکست داد و صعود کرد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 17

گروه H؛ صعود کره و استرالیا دست در دست هم

گروه مرگ رقابت‌های مقدماتی المپیک، همین گروه H بود که در آن استرالیا و کره جنوبی حضور داشتند. این دو تیم در بازی ابتدایی خود موفق به کسب پیروزی شدند و در گام آخر ساعاتی قبل مقابل هم به تساوی ۲-۲ رسیدند و کره جنوبی به خاطر یک تفاضل گل بهتر، به عنوان تیم نخست جواز صعود را به دست آورد اما بعید است استرالیا هم صعود نکند. بازی کامبوج و ویتنام با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 20

گروه F؛ سرگروهی ازبکستان در گروه عجیب

بازی نخست این مرحله بین دو تیم هند و پاکستان باتوجه به انصراف تیم پاکستان برای عدم رویارویی با هند، برگزار نشد و دیدار دوم نیز با تساوی تاجیکستان و ازبکستان به پایان رسید. در این گروه عجیب و غریب، ازبک‌ها با ۴ امتیاز صدرنشین شدند و تاجیکستان نیز با ۴ امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر دوم شد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 23جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 24

گروه C؛ ایران در کنار عراق صعود کرد

دیدار عراق و ایران با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا عراقی‌ها تیم اول صعود کنند. ایران نیز با تفاضل +۲ به عنوان تیم دوم صعود کرد. ایران به این خاطر بالاتر از مالزی قرار گرفت که نتایج تیم چهارم هر گروه در این جدول محاسبه نشد و به همین دلیل ایران جواز صعود را زودتر از پایان بازی عربستان به دست آورد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 27جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 28

گروه E؛ صعود شیرین سوریه و اردن

بازی سرنوشت ساز گروه E بین دو تیم سوریه و اردن برگزار شد. هر دو تیم ۶ امتیاز داشتند و در پایان بازی رودررو نیز به تساوی ۰-۰ بسنده کردند که با این نتیجه اردن راهی مرحله نهایی می‌شد. سوریه که در جام ملت‌ها هم مغلوب اردن شد، در این بازی ۱-۰ عقب افتاد اما یک گل زد تا بازی ۱-۱ شود. آن‌ها وضعیتی مشابه ایران داشتند و موفق شدند صعود کنند. اردن هم تیم نخست بالا رفت.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 31جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 32

گروه B؛ فلسطین حذف شد، بحرین بالا رفت

در این گروه تنها فلسطین و بحرین شانس صعود دارند. دو تیم دیگر هر سه بازی خود را انجام دادند و امروز هم در دیدار رودررو بنگلدش توانست ۲-۰ سری لانکا را شکست دهد. در بازی دیگر، فلسطین و بحرین ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم رفتند و بحرین ۲-۰ برنده شد تا با ۹ امتیاز صعود کند.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 35

گروه D؛ عربستان یا امارات؟

تکلیف این گروه نیز همچون گروه دوم، آخر شب روشن خواهد شد. در بازی اول، لبنان توانست مالدیو را شکست دهد اما این نتیجه تاثیری در سرنوشت گروه نداشت. دیدار عربستان و امارات به میزبانی سعودی‌ها از ساعت ۲۱:۵۵ برگزار خواهد شد. هر دو تیم تفاضل +۸ دارند اما امارات به خاطر یک گل زده بیشتر، در صدر است.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 38جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 39

گروه A؛ صعود قطر با تساوی

در گروه یک که به میزبانی قطر برگزار می‌شود، عمان و قطر با غلبه بر نپال و افغانستان ۶ امتیازی شدند. سرنوشت این گروه را دیدار عمان و قطر مشخص می‌کرد که در پایان، این بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت تا قطر به خاطر تفاضل گل بهتر صعود کند. عمان به خاطر تفاضل گل کمتر حذف شد.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 42جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 43جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل - 44

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تیم امید ایران از تلگرام

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو22 ساعت قبل
ظاهرا باشگاه پرسپولیس سرانجام جانشین مناسبی برانکو پیدا کرده و قصد دارد تا پایان امشب سرمربی جدید سرخ‌ها را معرفی کند. شنیده‌ها حاکی از این است که الکساندر نوری سرمربی جوان و ایرانی که سابقه سرمربی‌گری تیم‌ وردربرمن آلمان را دارد، با مدیران پرسپولیس برای هدایت این تیم به توافق رسیده است و تا ساعات دیگر رسما سرمربی سرخ‌پوشان خواهد شد.
روزنوروزنو10 ساعت قبل
بر اساس آخرین اخبار رسیده از مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس با گزینه‌های مختلف هدایت این تیم در فصل آینده، به نظر می‌رسد آنته چاچیچ به توافق نهایی دست یافته و این مربی ۶۵ ساله کروات جانشین برانکو خواهد شد. مذاکرات طرفین امروز از حدود ۱۰ صبح در استانبول ترکیه آغاز شده و تا ساعت ۳ به وقت محلی ادامه داشته است. بنا بر آخرین گزارشات واصله چاچیچ حاضر شده برای هدایت سرخ‌ها تا ۷۰۰ هزار دلار رقم قراردادش را پایین آورد و به همین دلیل و بودجه تعیین شده پرسپولیس توافق حاصل شده است. او جزو ده مربی اول کرواسی است که بالاترین مدرک مربیگری در اروپا را کسب کرده است. انتظار می‌رود اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد ظرف ۲۴ ساعت آینده رسما این مربی باتجربه هدایت قهرمان سه فصل اخیر ایران را برعهده گیرد.
روزنوروزنو18 ساعت قبل
سایت «nogometne vijesti» کرواسی مدعی شده پرسپولیس با چاچیچ سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی به توافق رسیده و در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد. این سایت کروات نوشت: سرمربی سابق تیم ملی کرواسی در ۶۵ سالگی در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد چرا که او با یک پیشنهاد خوب خارجی مواجه شده است. چاچیچ نیمکت پرسپولیس را از برانکو به ارث خواهد برد. توافقات نهایی صورت گرفته و این مربی امروز یا فردا با باشگاه ایرانی قراردادش را در استانبول امضا خواهد کرد.
روزنوروزنو18 ساعت قبل
پیشنهاد وسوسه کننده پرسپولیس برای جذاب‌ترین خرید فصل اگر چه طارمی اعلام کرده اولویت اولش بازی در اروپا است اما او هنوز به طور کامل از پرسپولیس دور نشده است. به گزارش خبرورزشی، رفتن برانکو از ایران و عقد قرارداد با الاهلی عربستان دردسر بزرگی برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است. ستاره تیم ملی کشورمان که به تازگی مقابل سوریه هت‌تریک کرد نشان داد در آمادگی خوبی به سر می‌برد. اگر مهدی طارمی با مبلغ پیشنهادی مدیران تیم قهرمان به پرسپولیس برگردد گران‌ترین بازیکن این تیم در لیگ نوزدهم خواهد شد. گفته می‌شود مهدی طارمی به تهران می‌آید تا با نمایندگان پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱22 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه استقلال در نهایت موفق شد فوق‎ستاره لیگ برتر را جذب کند. اما ظاهرا اتفاقی که چند روز پیش رخ داد، شرایط را به یکباره عوض کرد و باعث تغییر اوضاع باشگاه استقلال شد. پس از آن که تیام ستاره سابق آبی‌ها به تیم کاسم پاشا پیوست، ۲۰ درصد از مبلغ انتقالش که ۳۰۰ هزار یورو می‌باشد به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد. آیاندا پاتوسیبدین ترتیب پول دائمی کردن قرارداد پاتوسی فراهم شد تا این فوق‌ستاره ارزشمند که مورد توجه تیم‌هایی چون سپاهان و پرسپولیس نیز بود، رسما به استقلال بپیوندد و فصل آینده هم آبی‌‌پوش باقی بماند. بیشتر بخوانیدفوری و رسمی؛ ستاره استقلال سرانجام سرخ‌پوش شد + عکسفوری؛ توافق نهایی استقلال با جانشین رحمتی + عکسدرخواست ناباورانه پیش‌کسوت استفلال از وزیر ورزش!
روزنوروزنو16 ساعت قبل
در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر انتخاب سرمربی جدید خود برای فصل آینده است، شایعات عجیبی از انتخاب برخی بازیکنان توسط هیئت مدیره خبر می‌دهد. به نقل از فارس پرسپولیس در صورت جدایی قطعی علیپور سراغ جذب یک مهاجم گل‌زن و نامی خواهد رفت و گزینه اول آن‌ها ستاره سپاهان است که فعلا قراردادش را تمدید نکرده است و برای خط هافبک نیز بازیکن محبوب استقلال را در صدر فهرست خود جای دادند. آیاندا پاتوسی مهاجم فصل گذشته استقلال و کی‌روش استنلی مهاجم فصل پیش سپاهان دو بازیکنی هستند که مدنظر مسئولان پرسپولیس قرار دارند و حتی برخی از ایجنت‌ها مذاکراتی هم با این دو بازیکن داشته‌اند. در روزهایی که مسئولان پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود مشکلات مالی دارند مشخص نیست با چه پشتوانه مالی قصد جذب این دو بازیکن خارجی را خواهند داشت.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

سخنان روحانی در نشست امروز هیئت دولت + فیلم

خبری15 ساعت قبل

ماجرای کودک‌آزاری در بوشهر که برای آن پرونده قضایی تشکیل شد چیست؟

خبری16 ساعت قبل

از مدرسه تا مسجد؛ استخراج هر واحد بیت‌کوین، معادل مصرف برق سالانه 24 واحد مسکونی!

خبری17 ساعت قبل

مجلس نمایندگان آمریکا بودجه طراحی تحریم علیه ایران را افزایش داد

مهر7 دقیقه قبل

تصویری دردناک از دختران وزنه‌بردار/ تمرین با سیمان و لاستیک موتورسیکلت در خانه!

خبرآنلاین7 دقیقه قبل

چرخش ناگهانی نظرات کاربران اینستاگرام درباره رامبد جوان

خبرآنلاین14 دقیقه قبل

تظاهرات در انگلیس در اعتراض به سیاست‌های ضد ایرانی آمریکا

مهر25 دقیقه قبل

خستگی عضلانی از مهم‌ترین عوامل اختلال و کاهش عملکرد ورزشی

الف26 دقیقه قبل

مارکا: ایسکو، انتخاب منچسترسیتی برای جانشینی داوید سیلوا؛ برچسب ۸۰ میلیون یورویی رئال مادرید روی هافبک اسپانیایی

طرفداری27 دقیقه قبل

معامله قرن؛ فرصتی وحدت آفرین برای فلسطین

مهر32 دقیقه قبل