گزارش ایسنا از آخرین اخبار سیل در مازندران/ ۹۵ درصد مخزن سد البرز پر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. حوادث
گزارش ایسنا از آخرین اخبار سیل در مازندران/ ۹۵ درصد مخزن سد البرز پر شد

گزارش ایسنا از آخرین اخبار سیل در مازندران/ ۹۵ درصد مخزن سد البرز پر شد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
بارش دوباره باران در مازندران، مشکلات جدیدی را برای مردم شهرهای این استان به وجود آورد، پس از آنکه هنوز مشکلات ۱۲ شهر مازندران در سیلاب نخست این استان برطرف نشده است، باری دیگر، بارش باران موجب طغیان ۵ رودخانه در مازندران و مشکلاتی دیگر شد.

به گزارش ایسنا، احسان رضایی عضو شورای شهر زیرآب در گفت وگو با ایسنا مازندران از وقوع سیل در شهر زیرآب و ایجاد خسارت در برخی مناطق این شهر خبر داد و گفت: در حال حاضر سیل به شهر زیرآب رسیده و منازل حاشیه رودخانه و خیابان‌های خدمات و ۱۷ شهریور آسیب دیده و دچار آبگرفتگی شدند.

وی تصریح کرد: تیرهای برق خیابان ۱۷ شهریور بر زمین افتاده و سیل زیر این تیرهای برق را خالی کرده و در حال حاضر برق زیراب قطع است.

رضایی گفت: پل آئینه نیز در زیرآب هم شکسته است و خوشبختانه با هشدار به موقع منازل مسکونی تخلیه شد.

ترک سد لفور شایعه است

مهدی رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران نیز در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به وقوع سیل در شهرهای استان از تمام مردم درخواست می‌شود در شهر زیرآب در حریم رودخانه برای گرفتن عکس و تماشای سیل تجمع نکنند.

وی افزود: ترک سد لفورتأیید نشده و شایعه است.

تخلیه منازل مسکونی بر اثر طغیان رودخانه تلار در مازندران

علی اصغر احمدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران نیز اظهار کرد: بر اثر طغیان رودخانه تلار چند منزل مسکونی تخلیه شده است.

وی افزود: بر اثر بارش شدید باران و برف در ارتفاعات شهرستان سوادکوه سیل عظیمی از رودخانه تلار وارد شهر زیراب شده که منجر به تخلیه چندین منزل مسکونی نیز شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران افزود: هر لحظه حجم آب بیشتر می‌شو و درحال حاضر چند پل و دیواره‌ها تخریب شده است. همچنین راه دسترسی روستاهای دراسله، شش رودبار، سی پی، پیرنعیم، سوخته سرا، اتو، لاجیم، ولیلا، لولاک و ززول مسدود شد.

رودخانه‌های چالوس در آستانه طغیان

محمدناصر زندی فرماندار چالوس نیز در گفت‌و‌گو با ایسنا، با اشاره به شدت بارندگی در غرب مازندران اظهار کرد: شدت بارندگی به ویژه در بالادست خصوصا سیاه بیشه به اوج خود رسیده است.

وی افزود: با توجه به آب شدن برف‌ها و شدت بارندگی، سطح رودخانه‌ها در حال افزایش است و احتمال سیلاب شدن رودخانه‌های شهرستان به خصوص در بالادست وجود دارد.

فرماندار چالوس تصریح کرد: احتمال طغیانی شدن رودخانه‌ها ظرف چند ساعت آینده وجود دارد و توصیه ما به مردم این است که در حاشیه رودخانه‌ها نمانند و خانه‌ها خود را که نزدیک به رودخانه هست تا رفع خطر ترک کنند.

زندی با تأکید بر احتمال طغیانی شدن رودخانه‌های چالوس و سردآبرود گفت: همه روستاهای اطراف این دو رودخانه چه در بالادست و چه پایین دست باید احتیاط لازم را انجام دهند و تا رفع خطر یه مناطق امن بروند.

شرایط در قائم‌شهر تحت کنترل است

مهدی محمدی فرماندار قائمشهر نیز در گفت‌و‌گو با ایسنا با اشاره به اینکه وضعیت فعلی شهرستان قائم شهر عادی است، گفت: به دلیل طغیان رودخانه تلاردستورتخلیه ادوات و ماشین‌ها از حاشیه رودخانه داده شده است.

وی در مورد احداث پل موقتی که به دلیل وقوع سیل دو هفته پیش و تخریب پل اصلی بالا رستم قائمشهر که در حال احداث بود نیز اظهار کرد: در حال حاضر، اطلاعی از این پل موقت وجود ندارد.

جاده شیخ‌موسی بابل به علت رانش زمین، مسدود شد

ابراهیمی، رئیس اداره راهداری شهرستان بابل در گفت‌و‌گو با ایسنا با اشاره به اینکه به دلیل سیل در محدوده کیجابور جاده شیخ‌موسی بخش بندپی شرقی بابل، قسمتی از جاده رانش کرد، گفت: راهداری در اولین فرصت جاده را بازگشایی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه امکان رانش و ریزش کوه همچنان در این جاده وجود دارد، اظهار کرد: از مردم این منطقه تقاضا داریم در صورت بارش باران، از این جاده تردد نکنند.

وضعیت بحرانی در بلده نور

علی شادمان فرماندار نور نیز در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه اکثر رودخانه‌های بلده، چمستان و گلندرود نور طغیانی شده است گفت: به علت بارش شدید برف و ریزش بهمن در محور بردون به بطاهر به طور کل راه ارتباطی این روستا مسدود و آب چند روستا به همین دلیل قطع شده است.

وی افزود: با توجه به طغیانی بودن رودخانه‌ها خطر ریزش کوه بسیار بالاست.

فرماندار نور ادامه داد: مسیر سیاه سنگ به بلده به دلیل ریزش برف به ارتفاع ۲ متر در روزهای گذشته مشکلی برای عبور و مرور ندارد اما به دلیل لغزندگی مسدود شده است.

شادمان گفت: رانش زمین در منطقه لاویج بخش چمستان و ریزش سنگ در گلندرود باعث شده تا این مسیرها خطرناک باشد.

تکذیب شایعه احتمال خبر انفجار خط لوله گاز پل تجن ساری

همچنین صحی مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران نیز در اطلاعیه‌ای اظهار کرد: در پی درج خبری نادرست و نگران کننده برای شهروندان عزیزمان در ساری، توسط یکی از کانال‌های تلگرامی در خصوص ناپایداری پل تجن شهر ساری واحتمال ریزش آن و خطر انفجار خط لوله گاز، بدینوسیله از سوی روابط عمومی شرکت گاز مازندران باطلاع همشهریان عزیز می‌رساند که اصل خبر اساسا صحت نداشته و ندارد و هیچ خطری همشهریان عزیز را تهدید نخواهد کرد و بنابراین جای هیچ نگرانی نیست.

ریزش سنگ در محور شیرگاه

محسن هاشمی رئیس مسئول مرکز مدیریت راه‌های مازندران نیز با بیان اینکه محور شیرگاه نیز با ریزش رو به رو هستیم، اظهار کرد: این ریزش سنگ موجب مسدود شدن محور نشد و سریعا توسط نیروهای امدادی جمع‌آوری صورت گرفت.

وی افزود: همچنین رودخانه شهر زیرآب دچار طغیان شد که برخی منازل درگیر شدند اما محور اصلی باز است و در محور اصلی سوادکوه مشکلی برای تردد وجود ندارد.

رئیس مسئول مرکز مدیریت راه‌های مازندران همچنین گفت: محور هراز و کندوان به دلیل رانش مسدود است و در محور مرزن آباد به کلاردشت نیز با وجود اینکه با طغیان رودخانه و آبگرفتگی رو به رو هستیم، محور باز است.

آخرین وضعیت بارش باران و احتمال سیلاب در تنکابن

سیدامیر حسینی جو فرماندار تنکابن در گفت‌وگو با ایسنای مازندران گفت:: بر اثر ریزش سنگ در محور روستای خانیان سه‌هزار در بخش خرم آباد شهرستان تنکابن این محور مسدود شده بود که با همت عوامل امدادی و نیروهای راهداری، بازگشایی شد.

وی علت انسداد راه این محور را ریزش کوه بر اثر بارش باران عنوان کرد و در رابطه با دیگر نقاط حادثه خیز شهرستان گفت: محور روستای آهکچال به بالابند نیز دچار رانش عرضی شد که با نصب علائم راهداری، همچنان تردد در این محور با مشکل مواجه است.

حسینی‌جو با بیان اینکه تشدید بارندگی و افزایش آب سبب آبگرفتگی برخی معابر نیز شده است اضافه کرد: در مسیر روستای چناربن و نیز شهرک آرامش با انسداد سردهنه له‌له بند آبگرفتگی رخ داد که با اعزام نیروها و اقدامات اورژانسی مشکل مرتفع شد.

وی با اشاره به اینکه تردد در تمامی محورها بغیر از محور روستای خانیان برقرار بوده و خدمات چهارگانه نیز متصل است از افزایش سطح آب رودخانه‌های شهرستان بویژه "ازارود" خبر داد و تاکید کرد: همشهریان از تردد غیرضرور در مجاورت رودخانه‌ها و مسیرهای کوهستانی اجتناب کنند.

در رامسر یک مسیر مسدود شده است

فرماندار شهرستان رامسر از انسداد محور روستای لیماکده به جنت رودبار خبر داد و گفت: بدلیل افزایش بارش‌ها در ساعات ابتدایی امشب محور روستای لیماکده به جنت رودبار به سبب ریزش کوه مسدود شد که هم اکنون تیم‌های امداد و راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند.

محمد آزاد در گفت‌وگو با ایسنا با تصریح اینکه تمام محورهای شهرستان باز و تردد در آنها جریان دارد اظهار کرد: به غیر از مسیر فوق تمام محورها اعم از کوهستانی، ساحلی، شهری و روستایی باز بوده و مشکل آبگرفتگی و یا انسداد وجود ندارد.

آزاد با هشدار به اینکه همشهریان از تردد در محورهای کوهستانی به ویژه امشب خودداری کنند تاکید کرد: علیرغم اینکه نیروهای امدادی شهرستان و ستاد بحران در آماده باش کامل هستند اما کسانی که در مجاورت رودخانه‌ها سکونت دارند هشیاری لازم را بخصوص در امشب داشته باشند.

یک روستا در بابل تخلیه شد

قربانعلی ولی‌زاده‌بورا، فرماندار ویژه بابل در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: به لحاظ بارش‌ها در شهرستان و حتی امدادرسانی به شهرهای اطراف، تمامی دستگاه‌های امدادی و خدماتی در شهرستان بابل در حالت آماده باش قرار دارند.

وی تصریح کرد: تردد خودروها در جاده ساحلی بابل در محدوده پل درزی‌کلا، پل تاریخی محمدحسن‌خان و پل موزیرج را برای طغیان احتمالی رودخانه بابل‌رود مسدود شد.

فرماندار ویژه بابل خاطرنشان کرد: روستای برجی‌خیللنگور از توابع بخش مرکزی بابل با ۲۵ خانوار تخلیه شد و همچنینتا این ساعت اخبار خاصی از سیلاب در بابل گزارش نشده است، اما دستگاه‌های امدادی و خدماتی در این شهرستان در آماده‌باش کامل هستند.

تماس رئیس مجلس با استاندار مازندران

از استانداری نیز خبر می‌رسد علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران در تماسی تلفنی، از آخرین وضعیت اقدامات در مناطق سیلزده این استان جویا شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این تماس، ضمن تاکید بر تداوم روند مطلوب مدیریت اقدامات در مناطق سیلزده استان مازندران، اظهار کرد: آمادگی کامل نیروهای امدادی و خدماتی برای رویایی با بارش‌های احتمالی روزهای پیش رو حفظ شود و اقدامات ضروری برای سهولت مدیریت در شرایط احتمالی بحران در روزهای آینده صورت گیرد.

استاندار مازندران نیز در این تماس تلفنی، ضمن تشریح کامل وضعیت مناطق سیلزده استان و اقدامات صورت گرفته و روند بازسازی در آنها، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی، امدادی، خدماتی و …. تا اطلاع ثانوی در آماده باش کامل بسر می‌برند.

وی ضمن تقدیر از تماس تلفنی مجدد رئیس جمهوری با استانداران سراسر کشور و تاکید راهگشایانه وی، افزود: همه نیروهای فعال برای مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار دارند.

۹۵ درصد مخزن سد البرز پر شده است

سیدرضا موسوی‌مجد، مدیر بهره‌برداری سد البرز نیز در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۹۵ درصد مخزن سد البرز پر شده است. در بارش‌‌های امروز، پیک ورودی سد به ۸۰ متر مکعب بر ثانیه رسید اما در حال حاضر سیلاب فروکش نموده و این مقدار به ۳۰ مترمکعب رسیده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر خروجی سد البرز نیز ۳۰ متر مکعب بر ثانیه است که به رودخانه بابل‌رود تخلیه می‌شود.

مدیر بهره‌برداری سد البرز خاطرنشان کرد: در سیلاب پایان ۲۷ اسفند ۹۷، ظرفیت مخزن سد البرز به ۱۰۰ درصد رسید و سرریز شد؛ در حال حاضر نیز ۵ درصد از ظرفیت مخزن سد جهت مدیریت سیلاب خالی و در حالت عادی در حال بهره‌برداری است.

موسوی‌مجد اظهار کرد: تا پیش از ۲۴ اسفند، تصفیه‌خانه موقت ۳۰۰ لیتر آب از محل سد البرز دریافت می‌کرد، به منظور تأمین آب بیشتر برای مردم بابل در ایام نوروز، این میزان به ۵۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش یافت که مسئله سیلاب و کدورت بالای آب پیش آمد. با تمهیدات انجام شده اکنون برداشت آب از سطح سد البرز با نصب دو لوله ۳۰۰ میلیمتر برقرار و ۳۲۰ لیتر آب در حال حاضر تأمین شد.

تخریب پل پارومحله شایعه است

اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر نیز در خصوص آخرین وضعیت بارش باران در این شهرستان، اظهار کرد: روند جریان آب به اندازه‌ای نیست که خطر جدی روستاهای بخش بهمنیر را تهدید کند.

وی شایعات مربوط به تخریب پل پارومحله را کذب دانست و با تاکید بر اینکه تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو دستگاه بیل مکانیکی از سوی شهرداری، دو فروند قایق موتوری از سوی اداره شیلات، سه فروند جت اسکی از سوی مرزبانی با تجهیزات کامل در پل پارومحلهمنگلاب مستقر شده است.

فرماندار بابلسر افزود: مقرر شد تا در زمان اضطرار، کانال‌های انحرافی در دو طرف پل روستا حفر شود.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با سیل و سیل مازندران از تلگرام

🚨 #طغیان بیش از حد #رود_تجن #ساری

🔹 طغیان رودخانه و بستن پل تجن به علت #احتمال_ریزش که موجب #ترافیک_سنگین در بلوار امام رضا شده است

دوشنبه‌ ٢٧ اسفند ٩٧؛

اخبار لحظه‌ای سیل مازندران👇


♦️حضور جوانمرد قهرمان آرین غلامی استاد شطرنج ایران در همیاری با آسیب دیدگان سیل مازندران


📷 زندگی در گل و لای سه روز بعد از سیل - مازندران

🔹با گذشت چند روز از بارش شدید در استان‌های شمالی همچنان بخش هایی از این استان در محاصره سیل هستند. /ایلنا


🚨 سیل زدگان سیمرغ: #برخی_مسئولان برای #سلفی_گرفتن می‌آیند

🔹 #سیزده_روز از سیل مازندران #می‌گذرد، سیمرغ همچنان در #محاصره گل و لای قرار دارد و #آب_شرب #بابل همچنان #کدر و نیمه قطع است

🔹 هنوز رد این #حادثه_ویرانگر را می‌توان در خانه و کاشانه و مناطق مختلف #مازندران دید و همچنان #اوضاع زندگی برخی از سیل زدگان #عادی_نشده است.

🔹 با آنکه همه گروه‌های نظامی، اداری، بسیجی، جهادی و روحانیان پای کار آمدند و مشغول پاکسازی منازل و روستاها از گل و لای هستند اما هنوز #پاکسازی کامل صورت #نگرفته و روستاییان، #نوروزشان با گل و لای و #سیل #سپری شده است.

🔹 در سیمرغ و روستای #تالارپشت که #بیشترین خسارت سیل را دیده است، گروه‌های جهادی و امدادی مشغول پاکسازی خانه‌ها و منازل روستاییان هستند و روستاییان از اینکه هنوز کمک‌ها و #وام‌های_بلاعوض به حساب آنان #واریز_نشده است #انتقاد_دارند/ مهر

آخرین وضعیت سیلزدگان👇


📷 حضور جوانمرد قهرمان آرین غلامی استاد شطرنج ایران در همیاری با آسیب دیدگان سیل مازندران


🔷سیل در مازندران و گلستان را فراموش نکنیم

✍️محمد فاضلی

✅ سال نو مبارک. همگی برای یکدیگر سلامتی، عزت، روح‌ بی‌ملال، گشایش اقتصادی، عشق و دوستی آرزو می‌کنیم، اما درست در همین ایام و لحظات، هم‌وطنانی در مازندران و گلستان گرفتار سیل شده‌اند.

✅ خبرها را که مرور می‌کردم متوجه شدم گویی سیل آن اثر تراژیک و فاجعه‌آمیز زلزله را ندارد و آن موجی از همدلی و هشیاری که پس از زلزله سال ۱۳۹۶ در کرمانشاه برخاست، برای سیل مازندران و گلستان برنخاسته است.

✅ دوست عزیزی از ساکنان ساری می‌گفت بارانی بارید که در پنج دهه عمرم مشابه‌اش را در مازندران سراغ ندارم. سخن از آن گفته می‌شود که سیل در مازندران و گلستان در یک صد سال گذشته سابقه نداشته است. آب نیز مثل زلزله، ویرانگر است.

✅ اگرچه ایام اول سال است، در مسافرتیم، خرسند و خوشحال در کنار خانواده؛ شادی‌مان پایدار، اما به چند نکته توجه کنیم.

✅ اول، هم‌وطنان سیل‌زده مازندران و گلستان را فراموش نکنیم. اگر هلال احمر درخواست کمک کرد، دریغ نکنیم. بر این تصور که سیل به اندازه زلزله تراژیک و فاجعه‌آمیز نیست غلبه کنیم و هر چه از دست‌مان برمی‌آید انجام دهیم.

✅ دوم، پیش‌بینی‌های هواشناسی نشان می‌دهد بارش‌های زیادی در برخی مناطق وجود خواهد داشت. خودمان مواظب باشیم در مسیرهای سیلابی قرار نگیریم.

✅ سوم، ما ایرانیان به یاد داشته باشیم که اگرچه در کشوری زندگی می‌کنیم که کثیری از انواع حوادث طبیعی (نظیر زلزله، سیل، رانش زمین، و …) در آن رخ می‌دهد، اما هرگز به اندازه کافی از سوی نظام حکمرانی، سمن‌ها، دانشگاه‌ها و مردم برای آگاه‌سازی، مقاوم‌سازی، ارتقای تاب‌آوری و همه دیگر ملزومات کم‌تلفات‌تر و کم‌خسارت‌ کردن این حوادث وقت و منابع کافی صرف نشده است.

✅ دانش بسیاری درباره سیل وجود دارد که باید به مردم منتقل شود و مسئولین بدانند. سیل ابعاد اجتماعی، محیط‌زیستی، ایمنی، فنی و اقتصادی بسیاری دارد که باید آن‌ها را بدانیم و عموم جامعه بالاخص در مناطق سیل‌خیز باید درباره آن بدانند. گفت‌وگوی اجتماعی درباره سیل را اگر متخصص هستیم و می‌توانیم دانشی منتقل کنیم، خودمان آغاز کنیم و اگر نمی‌دانیم، به تشدید مطالبه گفت‌وگو و اطلاع‌رسانی درباره سیل و چرایی آسیب‌پذیری و سطح تاب‌آوری ما در مقابل آن کمک کنیم.

🔹#سیل_در_گلستان،

🔹#سیل_در_مازندران،

🔹#دانش_عمومی_درباره_سیل


در ادامه بخوانید

فارسفارس1 روز قبل
فرمانده انتظامی پایتخت از بازداشت و عزل دو مامور کلانتری به خاطر رفتار خارج از عرف در ماجرای پارک پلیس خبر داد. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در واکنش به دستگیری۵ هنجارشکن در پارک پلیس تهرانپارس و فیلمی که از درگیری مامور با یکی از هنجارشکنان در فضای مجازی منتشر شد اظهار داشت: براساس تماس جمعی از شهروندان که در آن پارک مشغول تفریح بودند در ساعت ۱۶:۳۰ اول تیر مامور پلیس ۱۱۰ به محل اعزام شد. پس از حضور مامور مشخص شد که عده‌ای جوان که حالت عادی نداشتند رفتارهای هنجارشکنانه و ناشایست که غیرقابل تحمل برای خانواده‌ها بود مرتکب شده و شئونات را زیر پا گذاشتند که درنهایت طی تماس مامور جانشین کلانتری، چند نفر از ماموران به محل اعزام شدند. عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: با گذشت ۴۸ ساعت از ماموریت دو نفر از همکاران پلیس از جمله جانشین کلانتری و مامور از مسئولیت خود عزل شده و هم اکنون در بازداشت هستند تا به رفتار خارج از عرف آنها رسیدگی شود. عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت جرم ۵ دختر و پسر دستگیر شده را کشف حجاب، هنجارشکنی و برخورد توهین‌آمیز با پلیس عنوان و خاطرنشان کرد: این ۵ نفر هنوز در بازداشت پلیس هستند.

ویدیو/ کشف اسلحه شاه‌کش در برخورد پلیس با اراذل و اوباش در تهران

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین23 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| روز گذشته ویدئویی از درگیری پلیس تهران با یک دختر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. البته سرکلانتر شرق تهران از برخورد با مامور خاطی پلیس در ماجرای درگیری با این دختر جوان در تهرانپارس خبر داده است. او پیش‌تر در توئیتی هم نسبت به این رفتار پلیس اعتراض کرده بود. رییس پلیس پایتخت درباره اینکه آیا رفتار پلیس مستندسازی می‌شود گفت: ما رفتار مامورانمان را مستندسازی می‌کنیم اما در این مورد دوربین نداشتیم. وی گفت که در این جلسه پیگیری تخلفات احتمالی و بررسی تخلفات صورت گرفته را انجام می‌دهیم و اینکه علت رفتار نیروی انتظامی چه بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
دسته دوم حقوق مردمی، حقوق عامه نام دارد و این دسته شامل حقوقی که تامین کننده منافع عامه مردم است و مدعی خاصی ندارد­می شود. حجت الاسلام منتظری گفت: در قانون اساسی، یکی از وظایف مهم قوه قضائیه و دستگاه قضا، احقاق حقوق عامه است، البته نقش مردم هم این بین بسیار اهمیت دارد زیرا وقتی مردم مطالبه‌گری کنند دستگاه قضا هم موظف است که با مسئولیتی چندین برابر، حقوق عامه را پیگیری کند. دستگاه قضا بدون تعارف با هر متخلفی برخورد می‌کند. حتی اگر در جایی یک مسئول هم قصد تعرض به حقوق عامه را داشته باشد با برخورد ما مواجه می‌شود. منتظری افزود: در مورد حادثه سیل‌های اخیر پس از بررسی هایی دریافتیم که برخی مسئولین مقصر هستند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
مخمل نمازی را عصر یکی از روزهای بهار، رسانه‌ها از دل قصه‌های تلخ زندگی اش بیرون کشیدند. مخمل متولد ۱۳۳۵ بود و درست زمانی که فرزند پنجمش پا به این دنیا گذاشت او نیز بستری شد. و حالا نازلی زهرا و برادر معلولش مانده‌اند و دنیایی که همه چیز دارد به جز مادر! حدود ۴ سال پیش مخمل را بدلیل ارائه اطلاعات غلط از تحت پوشش کمیته امداد خارج کردند. پس از پخش فیلم زندگی مخمل، رئیس کمیته امداد خمینی (ره) بخش دیشموک از پیگیری مشکلات این پیرزن و فرزندانش توسط کمیته امداد خبر دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
ساعت۲۴ - پسر جوانی که درجریان درگیری با رقیب عشقی اش او را با ضربه چاقو بشدت زخمی کرده بود صبح دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. پسر جوانی که درجریان درگیری با رقیب عشقی اش او را با ضربه چاقو بشدت زخمی کرده بود صبح دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در این درگیری خونین که بین دو پسر جوان رخ داد یکی ازآنها دراثر اصابت چاقو به جمجمه بشدت زخمی شد وبه بیمارستان انتقال یافت. ضارب که پسر ۲۴ساله‌ای بود خیلی زود دستگیر شد او در بازجویی ادعا کرد: من مدتی بود با دختری ۱۴ساله به‌نام سانای آشنا شدم. قرار بود باهم ازدواج کنیم اما مدتی بود که او از مزاحمت‌های پسر جوانی صحبت می‌کرد؛ برای همین تصمیم گرفتم به سراغ پسر غریبه بروم.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

6 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

4 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

6 روز قبلفارس2

استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد الزامی است

2 روز قبلجام نیوز1

وزارت بهداشت: نگرانی از کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی به دلایل اقتصادی

4 روز قبلعصر ایران1

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

4 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

4 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

5 روز قبلالف1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

6 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

6 روز قبلالف1