(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن

فراروخبرگزاری فرارو |
یک پل قدیمی بر روی رودخانه کن تهران با دسترسی محلی در محله گلدسته بر اثر بارش باران و طغیان رودخانه ریزش کرده است.

یک پل قدیمی بر روی رودخانه کن تهران با دسترسی محلی در محله گلدسته بر اثر بارش باران و طغیان رودخانه ریزش کرده است.تصاویر حسن شیروانی، عکاس میزان را در ادامه می‌بینید:

(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 1(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 3(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 4(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 5(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 6(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 7(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 8

خبری: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران | حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 10(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 11(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 12(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 13(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 14(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 15(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 16(تصاویر) شکستن پل قدیمی بر اثر طغیان رودخانه کن - 17

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با رودخانه کن، طغیان و سیل از تلگرام

جاده کن-امامزاده داوود تا اطلاع ثانوی بسته شد

🔹رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب: به علت بالا آمدن آب رودخانه کن و احتمال طغیان و تخریب اطراف رودخانه کن، محدوده کن جاده امامزاده داوود تا اطلاع ثانوی بسته شد.


⭕️طغیان رودخانه کن

🔸فرمانداری تهران:

🔹این رودخانه طغیان کرده اما اوضاع تحت کنترل است و خطری وجود ندارد.

🔹از همه شهروندان درخواست می‌کنیم تا فردا از این مسیر تردد نکنند.


⭕️ جاده کن-امامزاده داوود تا اطلاع ثانوی بسته شد

🔹رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب: به علت بالا آمدن آب رودخانه کن و احتمال طغیان و تخریب اطراف رودخانه کن، محدوده کن جاده امامزاده داوود تا اطلاع ثانوی بسته شد.


🔻طغیان رودخانه کن به فرودگاه مهرآباد آسیب نزد

🔹قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور گفت: شب گذشته وضعیت رودخانه کن بحرانی شد اما به کمک عوامل اجرایی فرودگاه مهرآباد و ممانعت از ورود آب به آشیانه هواپیماها، این فرودگاه مشکل خاصی ندارد و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. / ایرنا

#اسکان_نیوز


طغیان رودخانه کن به فرودگاه مهرآباد آسیب نزد

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور:

🔹شب گذشته وضعیت رودخانه کن بحرانی شد اما به کمک عوامل اجرایی فرودگاه مهرآباد و ممانعت از ورود آب به آشیانه هواپیماها، این فرودگاه مشکل خاصی ندارد و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.


تهران بخاطر سیل به حالت آماده‌باش درآمد

معاون خدمات شهری و جانشین شهردار منطقه ۲۲:

🔻با توجه به وجود رودخانه کن در حریم منطقه همه‌ی عوامل نواحی چهارگانه‌ی منطقه در آماده‌باش کاملند

🔻برای پیشگیری از حوادث جانی بر اثر سیل و طغیان رودخانه کن، بوستان جوانمردان ایران کاملا تخلیه و کارگاه‌های شمال همت جمع آوری شده است

🔻تمامی خودروهای ۱۳۷ یا مجهز به پمپ‌های کف‌کش و ماشین‌های سنگین از قبیل لودر و بیل مکانیکی در منطقه مستقر شده است.


در ادامه بخوانید

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

(ویدئو) کشته شدن ورزشکار ۱۸ ساله با شلیک گلوله هنگام بازی بسکتبال

فراروفرارو1 روز قبل
مارک استریکلند جوان ۱۸ ساله به ضرب گلوله کشته شد. طبق گفته خانواده مقتول، او پس از یک هفته جدال با مرگ در بیمارستان، درگذشت. به مارک حین بازی در زمین بسکتبال یک دبیرستان در دالاس آمریکا شلیک شد. طبق گزارش پلیس پس از مشاجره چند دانش آموز، یکی از آن‌ها اسلحه می‌کشد و به مارک شلیک می‌کند. البته به دلیل پوشیدن جلیقه ضد گلوله، او زنده ماند و اکنون در بیمارستان بستری است.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

صحنه‌ای عجیبی که مرد مست در مترو رقم زد+فیلم

رکنارکنا17 ساعت قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که صحنه بامزه از کله پا شدن یک مرد مست را در مترو به تصویر کشیده است. این ویدیو که هنوز موقعیت مکانی اش اعلام نشده است توسط شاهدان عینی ضبط و به انتشار گذاشته شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آوارگی زلزله در سرپل ذهاب کرمانشاه هنوز ادامه دارد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس‌های جدید از سرپل ذهاب نشان می‌دهد که هنوز تعداد زیادی از مردم در چادرها و کانکس‌ها زندگی می‌کنند و ریتم ساخت و ساز در شهر کند است.

نظرها

اخبار بیشتر