عدم تشکیل جلسه امروز شورای شهر تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اجتماعی
عدم تشکیل جلسه امروز شورای شهر تهران

عدم تشکیل جلسه امروز شورای شهر تهران

ایسناخبرگزاری ایسنا |
با توجه به حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح خط 6 مترو تهران با حضور رییس جمهور و به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای حاضر در صحن ، یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران تشکیل نشد.

به گزارش ایسنا، زهرا نژاد بهرام پس از عدم تشکیل یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در تشریح عدم تشکیل این جلسه گفت: ما تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه منتظر شدیم اما این جلسه به حد نصاب نرسید. در حال حاضر ۱۰ نفر در صحن بودند و دو نفر هم در اتاق بودند و گفتند هر موقع سایرین بیایند ما هم می‌آییم.

وی افزود: مراسم افتتاح خط ۶ مترو تهران که با هماهنگی شهردار تهران نبود و این هماهنگی به دلیل حضور رئیس جمهور از طریق دفتر ریاست جمهوری این وقت داده شده بود. اما با توجه به اهمیتی که اعضا و ریاست شورا به تشکیل جلسات دارند می‌دهند اصرار بر تشکیل این جلسه داشتند. اما نهایتا جلسه به حد نصاب نرسید.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی تاکید کرد: جلسه هم اندیشی صبح اعضا تشکیل شد چرا که جلسات هم اندیشی نیاز به حد نصاب ندارد. ما تصور نمی‌کردیم که تعداد اعضا برای حضور در مراسم افتتاح خط شش مترو این تعداد باشد و بیشتر از حد انتظار ما بود.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه محسن هاشمی به همراه مرتضی الویری، میرلوحی، و رسولی وارد صحن شورا شدند اما تا لحظه‌ی انتشار این خبر هنوز جلسه‌ی شورای اسلامی شهر تهران تشکیل نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با شورای شهر تهران از تلگرام

🔻زهرا صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران در صحن شورا:

🔹آنانی که شهرداری و شورای شهر تهران را به دروغ متهم می‌کنند، امروز پاسخ بدهند که چه سرنوشتی را برای باغات تهران و فضای سبز رقم زدند/ اعتمادآنلاین


♦️حبیب‌زاده، عضو شورای شهر تهران: تابوی استیضاح شهردار، سال آینده می‌شکند

🔹افشین حبیب‌زاده، عضو شورای شهر تهران گفت: آیین‌نامه‌ای در کمیته نظارت شورای شهر تهران برای بررسی تذکرات به شهرداری در سال آینده تنظیم خواهد شد. اگر از سوال قانع نشدیم استیضاح می‌کنیم. استیضاح و سوال تابو شده و ما در سال آینده این تابو را می‌شکنیم!

جزئبات در👇👇

entekhab. ir/۰۰۱x۹I


🔻موافقت اعضای شورای شهر تهران با تشکیل سازمان گردشگری در شهرداری

🔹اعضای شورای شهر تهران با پیشنهاد ارائه لایحه تشکیل سازمان گردشگری در برنامه سوم شهر تهران موافقت کردند و مقرر شد که این لایحه از سوی شهرداری به شورا ارائه شود. /مهر

جزییات بیشتر:


➖ گریز از رادیکالیسم/ رئیس شورای شهر تهران از کارنامه این نهاد در سال گذشته گزارش می‌دهد

▫ محسن هاشمی‌رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران و رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران


در ادامه بخوانید

ورود سامانه بارشی به کشور

مهرمهر1 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
نتایج دو مطالعه جدید نشان می‌دهد که حمله ویروس و تشخیص آن از طریق چندین مسیر اتفاق می‌افتد. نتایج دو مطالعه جدید نشان می‌دهد که حمله ویروس و تشخیص آن از طریق چندین مسیر اتفاق می‌افتد. این گزارشها با کمک بررسی نمونه‌های دهانی، مقعدی و نمونه خون بیماران انجام شده است. در گزارشی از مرکز کنترل بیماریهای چینی، نویسندگان، چگونگی جداسازی ویروس از نمونه مدفوع بیمار مبتلا به COVID-۱۹ را شرح می‌دهند. امروز در BMJ، دانشمندان چینی به یافته‌های بالینی ۶۲ بیمار مبتلا به COVID-۱۹ از هفت بیمارستان استان ژجیانگ، چین پرداختند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
پروتکل تشخیص بیماری به تمامی پزشکان در همه بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها ابلاغ شده است. پزشک با بیمار صحبت می‌کند و اگر موردی را مشکوک تشخیص دهد در مرحله دوم هدایت به بیمارستان‌های معین انجام می‌شود. در این بیمارستان‌ها بلافاصله از بیمار نمونه آزمایشگاهی گرفته می‌شود و اگر جواب آزمایش مثبت باشد بیمار تحت مراقبت‌های لازم قرار خواهد گرفت. درمورد افرادی که از قم به تهران آمده‌اند باید بگوییم که این افراد پیش از اعلام نتایج آزمایش مثبت و انتشار این خبر به تهران آمده بودند. - آقای دکتر الان شهر قم به عنوان کانون انتشار و ابتلا به بیماری شناخته می‌شود.
تابناکتابناک21 ساعت قبل
احتمال تعطیلی مدارس برخی استان‌های کشور فردا یکشنبه ۴ اسفند ماه به دلیل برودت و سردی هوا و احتمال شیوع کرونا وجود دارد. احتمال تعطیلی مدارس برخی استان‌های کشور فردا یکشنبه ۴ اسفند ماه به دلیل برودت و سردی هوا و احتمال شیوع کرونا وجود دارد. اگر به هر دلیلی قرار باشد مدارس تعطیل شود کمیته بحران و استانداری مدارس را تعطیل خواهند کرد. تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های قممدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و حوزوی استان قم روز‌های یکشنبه و دوشنبه تعطیل است. در پی شیوع بیماری کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه برای کنترل این بیماری، روز‌های یکشنبه و دوشنبه، ۴ و ۵ اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم تعطیل است.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه اجتماعی رکنا، مرتضی رحمان‌زاده، شهردار منطقه ۱۳ شهرداری تهران به دلیل بیماری و علائمی مشابه کرونا در بیمارستان بستری شد. روز سه شنبه محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، برای دیدار مردمی منطقه ۱۳ را انتخاب کرد و با برخی از اعضای شورای شهر به این منطقه رفت. در این مراسم شهردار منطقه با ماسک حاضر شده بود. طبق خبرهای منتشر شده، رحمان زاده با مراجعه به بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد و پس از آن که آزمایش کرونا وی را برای بررسی‌های بیشتر به بیمارستان مسیح دانشوری (محل قرنطینه بیماران کرونایی تهران) اعزام کردند. امید محدث، معاونت مرکز اطلاع رسانی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی رکنا ضمن رد کردن مثبت بودن آزمایش رحمان زاده، گفت: شهردار منطقه ۱۳ علائم کرونا داشته و روز گذشته خود را به بیمارستان معرفی کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر