جلسه شورای اسلامی شهر تهران لغو شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

جلسه شورای اسلامی شهر تهران لغو شد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران پس از تعطیلات به علت افتتاح چند طرح شهری و ناهماهنگی هیئت رئیسه شورا لغو شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به علت حضور رئیس و شماری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مراسم بهره برداری سه ایستگاه خط ۶ مترو که صبح امروز با حضور رئیس جمهور، شهردار و دیگر مقامات برگزار شد، جلسه شورای شهر تهران با وجود حضور ۹ نفر از اعضا لغو شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

زهرا نژاد بهرام، احمد مسجدجامعی، حجت نظری، محمد سالاری، ناهید خداکرمی، الهام فخاری، زهرا صدراعظم نوری، علیخانی و مجید فراهانی از ساعت ۹ صبح در صحن شورا حضور داشتند، اما پس از یک ساعت و نیم انتظار صحن را ترک کردند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جلسه شورای اسلامی شهر تهران، هیئت رئیسه، بهره برداری، خط ۶ مترو و شهردار از تلگرام

🔴 نخستین نشست خبری پیروز حناچی با حضور خبرنگاران

پیروز حناچی، شهردار تهران:

🔸شهرداری با ۲ چالش عمده روبروست. اولین چالش تامین منابع مالی است که روزانه ۲۵ تا ۳۰ برای اداره شهر هزینه کردن.

به بهره برداری رساندن خطوط ۶ و ۷ از اولویت‌ها بود

🔸خط ۶ مترو تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد و خط ۷ از ایستگاه مهدیه افتتاح خواهد شد.

🔸 در آینده قطارهای تهران اگر بخواهد بدون راننده کار کند، خط ۶ آمادگی این اتفاق را دارد

🔸 ۵۰ اتوبوس دیزلی برای تهران تامین شده است.

🔸 تعداد روزهای سالم از ۳ روز به ۱۳ روز رسیده و هیچ روز آلوده‌ای در سال ۹۷ نداشتیم.

🔸 جایگزینی ۲ هزار اتوبوس فرسوده و همچنین خرید و نصب ۷۰۰ فیلتر دوده در دست انجام است. / امکان


♨️شهردار تهران: خط ۷ و بخشی از خط ۶ مترو تا پایان امسال یا اوایل فروردین ۹۸ افتتاح می‌شود

====


♨️شهردار تهران: چند ایستگاه خط ۶ مترو در ابتدای فروردین ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

🔹۱۲۵۰ هکتار تحت عنوان کمربند سبز به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

====


مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه: روز یکشنبه ۹ کیلومتر از بخش جنوبی خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور و شهردار تهران به بهره برداری می‌رسد.

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


🎥🚇 بهره‌برداری از نیمه جنوبی خط ۶ #مترو تهران با حضور رئیس‌جمهور و شهردار تهران


🔻 افتتاح خط ۶ مترو تهران با رعایت ایمنی کامل و تمامی استانداردها با حضور رییس جمهور، رییس شورای شهر و شهردار تهران صبح امروز برگزار شد.


در ادامه بخوانید

متهم رضوی در دومین روز محاکمه

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در پانزدهمین شب از ماه مبارک رمضان (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت) در جشنواره «باغ رمضان» برنامه زنده خواننده مطرح محمد اصفهانی در بوستان آب و آتش برگزار و سفره افطاری ساده روی پل طبیعت تهران گسترده می‌شود. اجرای محمد اصفهانی یکی از بخش‌های جشنواره «باغ رمضان» این مجموعه فرهنگی بوده و سه شنبه ۳۱ اردیبشهت ساعت ۲۱:۳۰ در بوستان آب و آتش هم برنامه ریزی شده است. همچنین سفره افطاری ساده روی پل طبیعت پهن می‌شود و این پل غیر خودرویی میزبان روزه داران تهرانی خواهد بود. بنا بر این گزارش برپایی سفره افطار ساده روی پل طبیعت با بهره گیری از پتانسیل خیرین محلی و با هدف حذف اسراف و تجمل گرایی برای آن دسته از افراد که در لحظه افطار به هر دلیل از منزل دور هستند به اجرا در می‌آید. این برنامه‌ها از ساعت ۲۰:۳۰ همزمان با افطار شروع می‌شود و تا ساعت ۲۳ در یک برنامه ریزی مدون میزبان روزه داران عزیز است.
تابناکتابناک7 ساعت قبل
سندرم پیش از قاعدگی شایعترین بیماری زنان است. محققان می‌گویند: به زودی دوز بسیار اندکی از پروزاک می‌تواند آلام جسمی و استرس‌های احساسی ناشی از سندرم پیش از قاعدگی در زنان را بهبود بخشد. به گزارش ایسنا، شواهد جدید پزشکی حاکیست: دوز بسیار کمی از پروزاک می‌تواند به رنج و درد ماهانه ناشی از سندرم پیش از قاعدگی یا PMS که امروزه میلیون‌ها زن در سراسر جهان به آن مبتلا هستند، خاتمه دهد. محققان می‌گویند پروزاک می‌تواند مقدار «آلو» را بالا نگه دارد. بنا براین گزارش، سندرم پیش از قاعدگی شایعترین بیماری زنان است.
فراروفرارو37 دقیقه قبل
براساس ماده ۱۳۲ قانون آیین دادرسی مدنی، متهمان می‌توانند قرار وثیقه تعیین شده از سوی دادگاه را تأمین کرده و در این صورت با لباس شخصی در دادگاه حاضر شوند. به گزارش فارس، برای پاسخ دادن به این که «چرا سید هادی رضوی در جلسات محاکمه لباس زندان به تن نمی‌کند؟» باید به قانون رجوع شود چراکه در جریان رسیدگی به پرونده‎های متهمان در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، دیده می‌شود که برخی متهمین با لباس شخصی و برخی با لباس زندان حاضر می‌شوند. در قانون، مجرم کسی است که در دادگاه، جرم او به اثبات رسیده و حکم در مورد او صادر شده است. بر اساس قانون، اگر برای متهمی قرار وثیقه صادر شود و متهم از عهده تأمین وثیقه برآید دیگر بازداشت نشده و زندانی نمی‌شود. بنابراین فردی که با قرار وثیقه آزاد است می‌‌تواند با لباس شخصی در دادسرا یا دادگاه حاضر شود و دیگر نیازی نیست که لباس زندانی به تن کند.
فارسفارس7 ساعت قبل
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۲، از ورود مقام قضایی به پروژه مسقف سازی بازار آهنگران خبر داد. حسینی کومله گفت: در بازدیدی که اخیرا با یکی از اعضای شورای شهر تهران از بازار آهنگران داشتیم، بدعهدی پیمانکار به خوبی مشخص بود؛ به طوری که محدوده شرقی بازار را مسقف و بخش دیگر را نیمه کاره رها کرده بود. در حال حاضر هم در دستگاه قضایی در مرحله تامین دلیل هستیم و در صورتی که از مقام قضایی اجازه بگیریم خودمان کار را ادامه می‌دهیم چراکه کار باقی مانده و در نقاطی هم منتج به خطراتی شده است. وی درباره خطرات احتمالی در بازار آهنگران هم گفت: اگر قرار باشد اتفاقی رخ دهد و خطرناک باشد مثلا دیوار شکسته‌ای وجود داشته باشد، ما موظف هستیم بدون رضایت مالک یا مالکان اقدام کنیم، اما این به معنی تکمیل پروژه مسقف سازی نیست و نباید اشتباه گرفته شود. در نقاطی که خطر وجود دارد کمیسیون رفع خطر تشکیل دادیم و تدابیری اندیشیدیم.

نظرها

اخبار بیشتر