هلاکت تروریستها در نزدیکی مرزهای عربستان به دست حشد شعبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
هلاکت تروریستها در نزدیکی مرزهای عربستان به دست حشد شعبی

هلاکت تروریستها در نزدیکی مرزهای عربستان به دست حشد شعبی

مهرخبرگزاری مهر |
نیروهای حشد شعبی در جدیدترین عملیات خود تعدادی از عناصر تروریست را در نزدیکی مرز عربستان به هلاکت رساندند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، نیروهای حشد شعبی موفق شدند در جدیدترین عملیات خود تعدادی از عناصر تروریست و عناصر انتحاری را در غرب استان الانبار واقع در غرب عراق و در نزدیکی مرزهای عربستان به هلاکت برسانند.

بر اساس این گزارش نیروهای حشد شعبی موفق شدند تروریستهای مذکور را در منطقه «حدیثه» واقع در غرب استان الانبار به هلاکت برسانند.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

همچنین یک عامل انتحاری که کمربند انفجاری به خود بسته بود در غرب منطقه حوران واقع در استان الانبار به دست نیروهای حشد شعبی به هلاکت رسید.

نیروهای حشد شعبی در کنار نیروهای امنیتی عراق به عملیات خود علیه عناصر تروریست باقی مانده از تشکیلات داعش ادامه می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با حشد شعبی، عربستان سعودی و عراق از تلگرام

🔻حمله داعش به حشد شعبی در موصل

🔹رسانه‌های عراقی به نقل از بیانیه بخش اطلاع‌رسانی حشد شعبی اعلام کردند یک اتوبوس حامل نیروهای حشد شعبی که در حال بازگشت به محل سکونت خود بودند مورد تهاجم گروه داعش قرار گرفت و ۶ کشته و ۳۱ زخمی بر جای گذاشت/ اعتمادآنلاین


🔻وزیر سعودی به دیدار رهبر حشد شعبی رفت

🔹ثامر السبهان، وزیر مشاور دولت عربستان در امور خلیج فارس با فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق دیدار و گفت‌وگو کرد/ اعتمادآنلاین


🔺ابومهدی المهندس، قائم مقام حشد شعبی عراق: تصاویر و صوت‌هایی داریم که همکارى آمریکا با داعش را در شرق فرات ثابت می‌کند.

#تحولات_منطقه


🔴 توطئه آمریکا و داعش برای نزدیک شدن به مرز ایران

🔺 «جبار المعموری» از فرماندهان حشد شعبی عراق از تلاش داعش و آمریکا برای نفوذ در منطقه «خانقین» (در نزدیکی مرزهای ایران) خبر داد.

🔺 «بغداد الیوم» تأکید کرد که هدف نیروهای آمریکایی از نفوذ به استان «دیالی» در شرق عراق، پیاده کردن نظریه ترامپ برای زیر نظر گرفتن ایران است.

#تحولات_منطقه


🔻عزم حشد شعبی عراق برای بستن معروف‌ترین پایگاه آمریکا در این کشور

🔹ائتلاف فتح به رهبری هادی العامری تاکید کرد برای جلوگیری از تکرار تجربه واشنگتن در سوریه و تشکیل گروه‌های هوادار ادامه بقایش در عراق، قصد دارد مسئله اخراج نیروهای آمریکایی از کشور را به طور جدی تا تصویب این کار پیگیری کند/ اعتمادآنلاین


در ادامه بخوانید

پیامی دارم

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
چه آنهایی که در دفاع مقدس به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از مرز به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از امنیت به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از حرم و از حریم اهل‌بیت به شهادت رسیدند. پیام شهیدان، پیام نفی ترس و اندوه است. امروز هم پیام شهیدان اگر به گوش ما برسد، از ما خوف را و حزن را برطرف خواهد کرد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدارهای مختلف بارها با اشاره به این آیه‌ی شریفه‌ی «پیام شهدا برای امروز ملت ایران» را «نترسیدن و امید داشتن» دانسته‌اند. از این رو پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه فتح خرمشهر، نماهنگ «پیامی دارم» را درباره پیام شهدا به ملت ایران منتشر کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
موضع و رویکرد آیت‌الله خامنه‌ای نسبت به پروسه «مذاکرات هسته‌ای با آمریکا» و متن توافق نهایی، مهم‌ترین جزء فرامتن برجام است. لذا پرسش مهمی که پیش کشیده می‌شود آن است که چرا آیت‌الله خامنه‌ای با این مذاکرات موافقت کرده‌اند؟ کلید پاسخ به این پرسش، توجه به مبنای «مردم‌سالاری دینی» است و تا زمانی که یک درک صحیح از این مفهوم در میان نباشد، از رویکرد و مدیریت آیت‌الله خامنه‌ای در موضوع برجام هم رمزگشایی نخواهد شد. بر همین اساس آیت‌الله خامنه‌ای «جهت‌گیری» حکومت به سمت عدالت و سعادت مردم را نیز یک پایه مشروعیت می‌دانند. آیت‌الله خامنه‌ای چرایی صدور این مجوز را شخصا توضیح داده‌اند. آیت‌الله خامنه‌ای در این دو دیدار تاکید می‌کنند صدور این مجوز در پی «اصرار دولت‌ها» و برای کسب «تجربه ملت» صورت گرفته است.
الفالف14 ساعت قبل
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه یکی از کار ویژه‌های آقای رئیسی این بود که برخی افراد قوه قضائیه که دچار فساد بودند را برکنار کرد، گفت: معتقدم این برکناری کفایت نمی‌کند و اگر کسی در دوره مسئولیت دچار فساد شده باید محاکمه‌اش کنند. گروه سیاسی الف، ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷ ۳۹۸۰۳۰۴۰۳۸علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در قوه قضائیه در دوران تصدی‌گری رئیس جدید این قوه اظهار داشت: قوه قضائیه اکنون اقدامات خوبی انجام می‌دهد که منشا امید است و حرف‌هایی که آقای رئیسی می‌زند و جهت‌گیری‌هایی که دنبال می‌کند بسیار مناسب است. وی با بیان اینکه یکی از کارویژه‌های ایشان این بود که برخی افراد که در قوه قضائیه دچار فساد بودند را برکنار کرد، گفت: معتقدم این برکناری کفایت نمی‌کند و اگر کسی در دوره مسئولیت دچار فساد شده باید محاکمه‌اش کنند و اتفاقا محاکمه کردن فردی که فساد آشکاری دارد و توسط آقای رئیسی کنار گذاشته شده کمک می‌کند که جهت آینده در قوه قضائیه تثبیت شود. البته همه کسانی که کنار گذاشته شده‌اند مقصودم نیست بلکه فرد یا عنصر خاصی است که کنار گذاشته شده است. زاکانی ضمن تاکید بر اینکه کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل بوده و مایه بدنامی قوه قضائیه و زد و بند شده را باید کنار گذاشت، تصریح کرد: این اقدام مناسب است ولی اینکه رها کنند و محاکمه نکنند خیلی غلط است و محاکمه چنین عنصری که همه از او و اشکالاتش اطلاع دارند برای سلامت قوه قضائیه بسیار مفید وحیاتی است.

فیلم | اقدام خطرناک یک جوان به دلیل کمبود امکانات در لرستان

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
روش‌های حل اختلافات سیاسیبرای حل اختلافات سیاسی، نمی‌توان از روش‌های حقوقی استفاده کرد. همچنین می‌توان به مساعی جمیله دبیر کل سازمان ملل متحد در سال ۱۹۷۵ درباره حل اختلاف دو جامعه یونانی و ترک قبرس اشاره کرد. در میانجیگری، میانجی با دادن پیشنهادات لازم در ماهیت دعوا وارد می‌شود، ولی در مساعی جمیله شخص ثالث در ماهیت دعوا دخالتی ندارد. برای واشنگتن نقش سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران و ونزوئلا حائز اهمیت و الویت است. امیدوار بودن ژاپن به ایفای نقش میانجی در تنش‌های ایران و آمریکادولت ژاپن هم امیدوار است که بتواند در راستای حفظ توافق هسته‌ای ایران میان آمریکا و ایران میانجی‌گری کند.

نظرها

اخبار بیشتر