1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
تکذیب ریزش تونل مترو پایتخت

تکذیب ریزش تونل مترو پایتخت

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی برنا؛ ساعتی پیش یکی از رسانه‌ها به نقل از مجتبی خالدی؛ سخنگوی اورژانس کشور عنوان کرد که «با توجه به ریزش تونل مترو در تقاطع آزادی لباف تاکنون ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده است».

این در حالی است که ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با رد این خبر عنوان کرد که گزارشی مبنی بر ریزش تونل به این سازمان اطلاع داده نشده است. از سوی دیگر مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو در تهران ریزش تونل مترو را تکذیب کرده است.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

طبق اخبار واصله ریزش تونل مربوط به خطوط مترو نبوده و تنها قسمتی از تونل در حال ساخت مسدود شده است.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با پایتخت، رسانه، سازمان آتش نشانی، مترو و مدیر عامل شرکت از تلگرام

💢 سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران:

❗️ آبگرفتگی‌های سطح شهر وسیع نبوده و باعث اختلال در فعالیت مترو، اتوبوسرانی و تاکسی‌ها نشده است

❗️ در چند نقطه تهران بویژه شمال و شمال غرب پایتخت از صبح امروز گزارش آبگرفتگی‌های جزیی داشتیم که ماموران آتش نشانی با استفاده از پمپ در حال تخلیه آب هستند.

❗️ آبگرفتگی‌ها در سطح شهر تاکنون موجب تخریب محل یا سازه‌ای نشده و انسداد معبری هم نداشته‌ایم. / ایرنا


#اخبار_کوتاه_از_سیل

🔹مدیر داخلی محوطه جهانی پاسارگاد: رودخانه‌ی پشت محوطه جهانی پاسارگاد پر آب شده است، اما فعلا خطری متوجه این محوطه تاریخی نیست.

🔹مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران: برخلاف شایعات داخل ایستگاه مترو میدان آزادی آبگرفتگی نداریم و خدمات رسانی به مترو طبق روال در جریان است.

🔹سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران: آبگرفتگی‌های سطح شهر وسیع نبوده و باعث اختلال در فعالیت مترو، اتوبوسرانی و تاکسی‌ها نشده است.

🔹اگر در پایتخت سیل بیاید احتمالا نواحی زیر بیشتر در معرض آبگرفتگی هستند: بوستان نهج البلاغه، اتوبان نیایش، اتوبان همت که در مسیل فرحزاد است و در مسیل کن بوستان جوانمردان قراردارد. پستی‌های ولنجک و همچنین مرکز خرید میرداماد؛ از طرف دارآباد به سمت پایین اتوبان امام علی (ع).

اقتصادنیوز👇


❌آماده باش ۵ هزار آتش نشان برای چهارشنبه سوری پایتخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تمامی ۵ هزار آتش نشان پایتخت در شب چهارشنبه آخر سال به خدمت فرا خوانده شده و در آماده باش قرار می‌گیرند. /ایرنا

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


⭕️ سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران:

🔸آبگرفتگی‌های سطح شهر وسیع نبوده و باعث اختلال در فعالیت مترو، اتوبوسرانی و تاکسی‌ها نشده است.

🔹در چند نقطه تهران بویژه شمال و شمال غرب پایتخت از صبح امروز گزارش آبگرفتگی‌های جزیی داشتیم که ماموران آتش نشانی با استفاده از پمپ در حال تخلیه آب هستند.

🔹آبگرفتگی‌ها در سطح شهر تاکنون موجب تخریب محل یا سازه‌ای نشده و انسداد معبری هم نداشته‌ایم.


«ملکی» سخنگوی سازمان آتش نشانی:

🔹تا این لحظه چیزی در خصوص ریزش مترو در غرب تهران به ما اطلاع داده نشده است.

🔹اگر حادثه‌ای در سطح ریزش رخ دهد مسئولان مترو ما را مطلع می‌کنند. / فارس

🆔 @Wntekhab_ir


سخنگوی سازمان آتش نشانی:

🔹تا این لحظه چیزی در خصوص ریزش مترو در غرب تهران به ما اطلاع داده نشده است.

🔹اگر حادثه‌ای در سطح ریزش رخ دهد مسئولان مترو ما را مطلع می‌کنند.

/فارس

Asriran. com


در ادامه بخوانید

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب11 ساعت قبل

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
مصاحبه اختصاصی با قاضی مسعودی مقام و نگاه تفصیلی به زندگی شخصی این قاضی پرونده‌های مفاسد اقتصادیجامعه و شهری: رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشین کشور زندگی می‌کنند و ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند که درمجموع جمعیت زیادی را شامل می‌شوند و حدود ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ۶۰ میلیون نفری شهرنشین، در محلات حاشیه‌ای زندگی می‌کنند
ایرناایرنا5 ساعت قبل
به گزارش روز یکشنبه سازمان اورژانس کشور، در سال ۹۶ حدود ۳۸۰ هزار مرگ در کشور گزارش شد که ۳۱۳ هزار مورد آن به دلیل بیماری‌های غیرواگیر بود. از این ۳۱۳ هزار مورد، ۱۶۱ هزار مورد به دلیل بیماری‌های قلبی و عروقی بود و حدود ۹۷ هزار مورد از مرگ و میر مردم ایران مستقیما به دلیل فشار خون بوده است. این گزارش می‌افزاید: با توجه به آمار بسیار بالای ایرانیان مبتلا به فشار خون، وزارت بهداشت با همکاری سایر سازمان‌های اجرایی کشور طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را از روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در کشور آغاز کرد. وی افزود: آمبولانس‌ها، اتوبوس آمبولانس‌های پشتیبان و عملیاتی در روز نماز عید فطر و نمازهای جمعه در تاریخ اجرای طرح (۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر) جهت پایش فشار خون نمازگزاران مستقر هستند. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس آماده ثبت اطلاعات خدمت گیرندگان این طرح و ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی در صورت نیاز است.

امکان گزارش تخلفات احتمالی در محله‌ها

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنندبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنند. این کار موجب می‌شود مسئولان سریع‌تر به این تخلفات رسیدگی کنند.

نظرها

اخبار بیشتر