اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس دانشگاه آزاد: اگر سپاه نبود در منطقه امنیت نداشتيم، جمهوری اسلامی امروز به عنوان نجات بخش منطقه مطرح است
اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمد مهدی طهرانچی در همایش «من هم یک سپاهی ام» افزود: امروز ما گرد هم آمده‌ایم تا بگوئیم سپاهی یک منش؛ روش و همچنین در پای انقلاب ایستادن است و با توجه به این موارد ما ایرانیان یکپارچه سپاهی هستیم.

وی با بیان اینکه در منطقه ما همه دیده‌اند که تروریست کیست، گفت: جمهوری اسلامی امروز در منطقه به عنوان نجات بخش مطرح است.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

طهرانچی افزود: جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران داعیه دار و حرکت کننده به سمت تمدن نوین اسلامی است.

همایش «من هم یک سپاهی ام» در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی درحال برگزاری است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.

شرکت‌های چندملیتی بازار دارو را بهم ریخته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: پزشکان ما به جای اینکه دارو را برای بیمار تجویز کنند دانسته یا ندانسته شرکت تجاری را تجویز می‌کنند و این یک تقاضای القایی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بازار دارویی کشور بهم بریزد. اختراعی افزود: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مطرح کردن بحث امضا‌های طلایی باعث شد تا شفافیت آغاز شود وقتی امکان ارز یارانه‌ای تأمین می‌شود باید بخش‌هایی که مسؤول تخصیص این ارز هستند با نظام‌های بازرسی و کنترلی همراه شوند و شفافیت در سیستم ایجاد شود، اما متأسفانه ضعف در نظارت باعث سوء استفاده‌ها از ارز دولتی شد. ­رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی گفت: ما می‌توانستیم با حدود ۷۰۰ میلیون دلار همه نیاز‌های دارویی کشور را تأمین کنیم، اما سوء استفاده‌ها باعث شد این بازار به قدری بزرگ شود که رکود ۴ میلیارد دلار را زدیم و این یک جنایت در حق مردم بود. اختراعی افزود: وقتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌گوید یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار داروی مشابه داخلی وارد کشور شده است عده‌ای می‌گویند که این عدد بسیار ناچیز است و نباید به دلیل آن مردم را نگران کنیم در صورتی که این عدد به اندازه بودجه برخی کشورهاست و ما عدد و رقم‌ها از دستمان در رفته است. وی گفت: بحث امضا‌های طلایی صحت دارد و متأسفانه برخی شرکت‌ها دارو‌های وارداتی خود را با قیمتی حتی بالاتر از نرخ آن در خارج از کشور به مردم فروختند.

موسیقی متن فیلم پنج انگشت؛ برنارد هرمن

تابناکتابناک1 روز قبل
فیلم سینمایی «پنج انگشت / ۵Fingers» به کارگردانی جوزف ال. منکیه‌ویچ محصول سال ۱۹۵۲ کمپانی فاکس قرن بیستم است. در این فیلم جاسوسی، جیمز میسون، دانیل داریو، مایکل رنی، والتر همپدن، اسکار کارلویز، جان ونگراف، آلفرد زیسلر، ایوان تریسولت، کانستنتین شین، لرنس دابکین، لستر متیوز، مایکل پتی، نستور پایوا، ریچارد لو، اتو والدیس و استنلی لوگن مقابل دوربین نوربرت برودین بازی کردند. برنارد هرمن موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

جشن دانش آموختگی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

دوازده مینیاتور؛ روشن محمدکولیف

تابناکتابناک1 روز قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
نمایش «مثبت فکر کن» بازیگران خود را شناخت. به گزارش ایلنا، با انتخاب شدن «سیاوش مفیدی» و «شیما ملکی» فهرست بازیگران «مثبت فکر کن» کامل شد. «مثبت فکر کن» به نویسندگی و کارگردانی علی دهبان با تکمیل گروه بازیگران، آماده اجرا می‌شود. به گزارش ایلنا، سیاوش مفیدی و شیما ملکیان دیگر بازیگران نمایش «مثبت فکر کن» هستند که از ۶ مرداد ماه در تئاتر هامون روی صحنه می‌رود. پیش از این، حضور سوسن پرور و سامان دارابی در «مثبت فکر کن» اعلام شده بود.

نظرها

اخبار بیشتر