قیمت ارز افزایش یافت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اقتصادی

قیمت ارز افزایش یافت

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
قیمت ارز امروز در بازار باز هم روند صعودی در پی گرفت
قیمت ارز افزایش یافت - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بازار ارز که در چند روز گذشته آرام شده بود امروز دوباره روند صعودی در پیش گرفت.

فعالان این بازار این افزایش قیمت را بدون دلیل می‌دانند، زیرا بازار امروز با افزایش تقاضا هم رو برو نبوده است.

­­­دلار در بازار آزاد با افزایش ۱۵۰ تومانی نسبت به دیروز ۱۳ هزارو ۸۵۰ تومان فروخته و ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌شود.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

همچنین هر یورو در بازار آزاد با افزایش ۱۵۰ تومانی نسبت به دیروز ۱۵ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته و ۱۵ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

جریمه ۱۳۴ میلیارد ریالی به علت گرانفروشی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
محمد علی اسفنانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در یک پرونده، شرکتی به علت گرانفروشی پنج هزار و ۲۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه ۱۷ میلیارد ریال و شرکتی دیگر بابت گران فروشی دو هزار و ۸۴۰ دستگاه تلفن همراه، ۱۱۲ میلیارد ریال و شرکت سوم هم بابت گران فروشی ۱۶ هزار و ۷۰۰ دستگاه تلفن همراه به مبلغ پنج میلیارد ریال جریمه شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیاسفنانی افزود: یک شرکت خارجی مواد سلولزی هم که برای تهیه دستمال کاغذی و امثال آن موادی وارد می‌کرد به علت گران فروشی به ۱۵۲ میلیارد ریال جریمه محکوم شد. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا با وجود کاهش تدریجی نرخ دلار ما با کاهش قیمت کالا‌ها مواجه نیستیم؟ گفت: این مطلب بسیار مهم است و خطاب به اقتصاددانان کشور عرض می‌کنم که اتفاق جدیدی در اقتصاد کشور روی داده است. وی گفت: ۱۶۸ کیسه پوشاک خارجی قاچاق هم کشف و متهم این پرونده به پرداخت ۸۳ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. اسفنانی افزود: یک شرکت خارجی مواد سلولزی هم که برای تهیه دستمال کاغذی و امثال آن موادی وارد می‌کرد به علت گران فروشی به ۱۵۲ میلیارد ریال جریمه محکوم شد. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا با وجود کاهش تدریجی نرخ دلار ما با کاهش قیمت کالا‌ها مواجه نیستیم؟ گفت: این مطلب بسیار مهم است و خطاب به اقتصاددانان کشور عرض می‌کنم که اتفاق جدیدی در اقتصاد کشور روی داده است.

ویدیویی از نخستین سفر انسان به کره ماه

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
مصطفی رجبی مشهدی، عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مادرتخصصی توانیر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: با مصوبه‌ای که دبیر محترم هیئت دولت مجددا بر آن تأکید کردند، کلیه استان‌ها مشمول اصلاح و تغییر ساعات ادارات هستند. وی افزود: مسئولان برق‌های استانی با مقامات استانداری در این زمینه در حال رایزنی هستند تا بتوانیم در مدت باقی مانده در تابستان از همکاری ادارات در صرفه جویی مصرف برق استفاده کنیم. سخنگوی صنعت برق تصریح کرد: در حال حاضر عمدتا در استان‌های گرم‌سیر مثل سیتان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان و بوشهر به شکل جدی این طرح در حال اجرا است و مقداری که از محل تغییر ساعات ادارات در این ۴ استان مدیریت مصرف می‌شود برابر با ۱۰۰۰ مگاوات است. رجبی مشهدی با بیان اینکه «ابتدا طرح تغییر ساعات ادارات به منظور مدیریت مصرف برق در همه استان‌ها عملیاتی شده بود که پس از ابلاغ وزارت کشور در این ۴ استان طرح ادامه یافت»، گفت: در حال حاضر با تاکید دبیر محترم هیات دولت موضوع اصلاح ساعات کار از طریق شرکت‌های توزیع نیروی برق با استانداری‌ها در دست پیگیری است. انتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد13 ساعت قبل
در این میان، شاخص کل در حالی افت ۱/ ۱ درصدی در مقیاس هفتگی را به ثبت رساند که روند افت در شاخص هم وزن به مراتب بیشتر (۳ درصد) بود. با توجه به رشد بی‌رویه برخی سهام کوچک به نظر می‌رسد در روند فعلی شیب مسیر اصلاح این سهام نیز بیشتر از شرکت‌های بزرگ باشد. سبقت دارایی‌ها از ارزنرخ دلار در بازار آزاد تهران در هفته جاری از دو مرز روانی ۱۳ و ۱۲ هزار تومان هم پایین‌تر رفت و در کانال ۱۱ هزار تومانی جا خوش کرد. سونامی سهام کوچکرالی ۱۸ ماهه اخیر بورس تهران از لحاظ جذب و مشارکت سرمایه‌گذاران حقیقی با کلیه دوره‌های رونق قبلی متفاوت بوده است. در این شرایط، ترکیب عدم‌تخصص تازه‌واردان و عطش کسب سود در کوتاه مدت در کنار سهولت بیشتر دستکاری قیمت در سهام کوچک موجب شده تا اعوجاجات قیمتی بزرگی در بخشی از سهام این شرکت‌ها در بورس و نیز در بازار پایه فرابورس شکل بگیرد.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
وی با اشاره به نقش پویایی تولید در رفع مشکلات اقتصادی تأکید کرد: باید راهکارهای عملی برای بازگرداندن این واحد‌های تولیدی تعطیل به چرخه تولید تدوین شود. دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور رفع تملک بانک‌ها نسبت به واحد‌های تولیدی را موجب رونق، رشد و توسعه اقتصاد و اشتغال کشور دانست و اظهار داشت: باید هر چه زودتر واحد‌های صنعتی و تولیدی نیمه فعال و راکد احیا شوند تا شعار سال محقق، وضع معیشت مردم و فضای کسب‌وکار در کشور بهبود یابد. زالی با تأکید بر انجام اقدامات عملی در راستای بازگرداندن واحد‌های نیمه تعطیل به چرخه تولید گفت: این مهم از دستورات و اولویت‌های مهم سال جاری است. دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور بیان داشت: با اعطای اختیارات به مدیران استانی می‌شود از اجرای قوانین دست و پاگیری اداری برخی دستگاه‌های اجرایی جلوگیری کرد. زالی استانداران را نمایندگان ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد و با اشاره به نقش استانداران در راستای حل مشکلات تولید در کشور افزود: اختیارات لازم برای رفع مشکلات واحد‌های صنعتی به استانداران تفویض شده است.

سخنان رهبرمعظم انقلاب درباره توقیف نفتکش توسط انگلستان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر