دشمنی بی وقفه آمریکایی‌ها با ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

دشمنی بی وقفه آمریکایی‌ها با ایران

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
معاون هماهنگ کننده سپاه: آمریکا انواع مختلف دشمنی‌ها را در سال‌های گذشته علیه کشورمان انجام داده است
دشمنی بی وقفه آمریکایی‌ها با ایران - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار فدوی در همایش «من هم یک سپاهی ام» افزود: ۴۰ سال است که دشمنی مدام، بی وقفه و بدون تعطیلی و همچنین هر روز با ابعاد جدید را از امریکایی‌ها می‌بینیم.

وی گفت: شیطنت جدید امریکایی‌ها موجب همدلی بیشتر میان سپاه و سایر مجموعه‌ها در کشور شده است.

سردار فدوی اضافه کرد: برحسب ظاهری و مادی بالاترین توانمندی به لحاظ مختلف در اختیار شیطان بزرگ بوده و هست و آیا دشمنی بالاتر از آنچه که انجام داده‌اند سراغ دارید؟.

وی گفت: ما غیرقابل قیاس با زمان پیروزی انقلاب اسلامی و حتی سه سال قبل هستیم و دائم حرکت مان رو به جلو بوده است و توانمندتر شده‌ایم.

سردار فدوی افزود: امروزه بسیاری از کشور‌های کوچک نیز مخالف امریکا هستند و در مجامع بین المللی رای مخالف امریکا می‌دهند که برای فهم این موضوع باید به آیات قرآن کریم مراجعه کرد.

وی با بیان اینکه بالاترین دشمنی‌ها و قوی‌ترین دشمنان اسلام در زمان پیامبر گرامی اسلام بودند، گفت: جبهه باطل ضعیف است، زیرا جبهه حق در مقابل آنهاست و این‌ها در برابر جبهه حق ضعیف هستند.

فدوی افزود: ظرفیت‌های بسیاری در کشور وجود دارد و اگر طبق قاعده‌های قرآنی عمل کنیم این موضوع خیلی زیادتر از چیزی است که هم اکنون ساری است.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

وی گفت: حتما از این مرحله عبور می‌کنیم و آنچنان عبور خواهیم کرد که امریکایی‌ها به خودشان لعنت خواهند فرستاد که چرا به دشمنی با انقلاب اسلامی وارد شدند.

فدوی با بیان اینکه اصلی‌ترین عنصری که برای پیشرفت نیاز است نیروی انسانی‌ست که ماهر عالم آن به‌وفور در ایران وجود دارد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیرو‌های انسانی ماهر و متدین برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه جنگ نرم به تمام معنا در حال انجام است گفت: سپاه پاسداران در تمام حوزه‌های جنگ سخت و جنگ نرم به موفقیت‌های بسیار گرانبهایی دست یافته است. ۴۰هزار نفر از شهدا با لباس سپاه به شهادت رسیده‌اند این نشان می‌دهد که سپاه پای دفاع از وطن ایستاده است.

همایش من یک سپاهی ام با هدف حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام امریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
محیا اسناوندی که تحربه بازی در سریال روزهای بهتر، نامه آخر، دستت را به من بده و فیلم سینمایی دم سرخ‌ها و همچنین اجرای صبح بخیر را داشته است، راهی خانه بخت شد. سرویس عکس و فلیم فردا: محیا اسناوندی که تحربه بازی در سریال روزهای بهتر، نامه آخر، دستت را به من بده و فیلم سینمایی دم سرخ‌ها و همچنین اجرای صبح بخیر را داشته است، راهی خانه بخت شد. بیوگرافی محیا اسناوندیمحیا اسناوندی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران، مجری استفارغ التحصیل فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی می‌باشد، فعالیت خود را با مجری‌گری گروه کودک و نوجوان شروع کرد و حالا مجری، گوینده و بازیگر می‌باشدفعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۸۸ وقتی ۱۹ ساله بود با گروه اجتماعی شبکه تهران شروع کرد و یکسال بعد در سال ۸۹ وارد گروه کودک و نوجوان همین شبکه شداجرای برنامه مشترک خانوم اسناوندی به همراه مژده لواسانی در برنامه سه نقطه که اولین تجربه کاریش بود، باعث دیده شدنش شد سپس بعد از سال ۹۴ مجری‌گری برنامه شاخص و موفق بچه‌های مردم و سپس ترانه باران را نیز برعهده گرفتمحیا اسناوندی تیر ۹۸ خبر ازدواج خود را با متن زیر رسانه‌ای کرد: ورود شکوهمندانت به هستی من؛ عقد بستگی قلب و جسم و روحمون، دلبرانه‌ترین روز تاریخ زندگیم، مقارن شد با روز میلاد حضرت دلبر…. چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی …همسرشان مجتبی کشاورز تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی می‌باشد

دوازده مینیاتور؛ روشن محمدکولیف

تابناکتابناک1 روز قبل

جشن دانش آموختگی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

شرکت‌های چندملیتی بازار دارو را بهم ریخته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: پزشکان ما به جای اینکه دارو را برای بیمار تجویز کنند دانسته یا ندانسته شرکت تجاری را تجویز می‌کنند و این یک تقاضای القایی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بازار دارویی کشور بهم بریزد. اختراعی افزود: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مطرح کردن بحث امضا‌های طلایی باعث شد تا شفافیت آغاز شود وقتی امکان ارز یارانه‌ای تأمین می‌شود باید بخش‌هایی که مسؤول تخصیص این ارز هستند با نظام‌های بازرسی و کنترلی همراه شوند و شفافیت در سیستم ایجاد شود، اما متأسفانه ضعف در نظارت باعث سوء استفاده‌ها از ارز دولتی شد. ­رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی گفت: ما می‌توانستیم با حدود ۷۰۰ میلیون دلار همه نیاز‌های دارویی کشور را تأمین کنیم، اما سوء استفاده‌ها باعث شد این بازار به قدری بزرگ شود که رکود ۴ میلیارد دلار را زدیم و این یک جنایت در حق مردم بود. اختراعی افزود: وقتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌گوید یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار داروی مشابه داخلی وارد کشور شده است عده‌ای می‌گویند که این عدد بسیار ناچیز است و نباید به دلیل آن مردم را نگران کنیم در صورتی که این عدد به اندازه بودجه برخی کشورهاست و ما عدد و رقم‌ها از دستمان در رفته است. وی گفت: بحث امضا‌های طلایی صحت دارد و متأسفانه برخی شرکت‌ها دارو‌های وارداتی خود را با قیمتی حتی بالاتر از نرخ آن در خارج از کشور به مردم فروختند.

موسیقی متن فیلم پنج انگشت؛ برنارد هرمن

تابناکتابناک1 روز قبل
فیلم سینمایی «پنج انگشت / ۵Fingers» به کارگردانی جوزف ال. منکیه‌ویچ محصول سال ۱۹۵۲ کمپانی فاکس قرن بیستم است. در این فیلم جاسوسی، جیمز میسون، دانیل داریو، مایکل رنی، والتر همپدن، اسکار کارلویز، جان ونگراف، آلفرد زیسلر، ایوان تریسولت، کانستنتین شین، لرنس دابکین، لستر متیوز، مایکل پتی، نستور پایوا، ریچارد لو، اتو والدیس و استنلی لوگن مقابل دوربین نوربرت برودین بازی کردند. برنارد هرمن موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.
پارس نیوزپارس نیوز2 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشیک دهه از حضور «سحر قریشی» در سینمای ایران گذشت. ‌خانم قریشی شما در سه سال اخیر، تنها در سه فیلم بازی کردید و طی دو سال اخیر هم فیلمی روی پرده نداشتید. سال‌ها در شرایط سلامت سینما کار کرده‌ام. برای من اهمیتی ندارد که جزو بازیگران بفروش هستم یا نه، مهم این است که مردم به‌اندازه ۱۰ سال حضور من در سینما، از من راضی هستند. من سحرم؛ این قریشی و پسوندی که برجسته شده، به‌خاطر حضور و لطف همین مردم است.

نظرها

اخبار بیشتر