آخرین تحولات بازار خودروی پایتخت؛ H۳۰ به ۱۱۶ میلیون تومان رسید+جدول قیمت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
آخرین تحولات بازار خودروی پایتخت؛ H۳۰ به ۱۱۶ میلیون تومان رسید+جدول قیمت

آخرین تحولات بازار خودروی پایتخت؛ H۳۰ به ۱۱۶ میلیون تومان رسید+جدول قیمت

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
​اقتصادنیوز: در بازار خرید و فروش خودرو عدم عرضه محصولات توسط خودروسازان باعث رشد قیمت‌ انواع خودروها در بازار و رکود معاملات شده به نحوی که کمتر مشتری در بازار دیده می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از بی ثباتی قیمت خودروهای داخلی در بازار دارد.امروز پراید ۱۱۱ با قیمت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۸۱ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۹۴ میلیون تومان، پژو۴۰۵ با قیمت ۷۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، استپ وی با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان و H۳۰ با قیمت ۱۱۶ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت خودروهایداخلی در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ به شرح زیراست:

ردیف

نوع خودرو

قیمت خودرو کارخانه

قیمت خودرو بازار

۱

قیمت پراید ۱۱۱

۳۶، ۱۰۰، ۰۰۰

۴۷، ۵۰۰، ۰۰۰

۲

قیمت پراید ۱۳۱

۳۳، ۷۲۵، ۰۰۰

۴۳، ۵۰۰، ۰۰۰

۳

قیمت پراید ۱۵۱

۳۴، ۲۰۰، ۰۰۰

۴۳، ۰۰۰، ۰۰۰

۴

قیمت چانگان

۱۲۷، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۷۰، ۰۰۰، ۰۰۰

۵

قیمت تیبا صندوق دار

۴۰، ۰۰۰، ۰۰۰

۵۴، ۰۰۰، ۰۰۰

۶

قیمت ساینا دنده‌ای

۴۴، ۱۷۵، ۰۰۰

۵۸، ۵۰۰، ۰۰۰

۷

قیمت پژو ۴۰۵

۴۲، ۸۲۹، ۰۰۰

۷۴، ۵۰۰، ۰۰۰

۸

قیمت پژو SLX

۴۵، ۶۳۸، ۰۰۰

۷۹، ۵۰۰، ۰۰۰

۹

قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز

۴۵، ۱۷۰، ۰۰۰

۷۶، ۵۰۰، ۰۰۰

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

۱۰

قیمت پژو پارس

۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰

۹۳، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۱

قیمت پژو پارس TU۵ کلاس ۱۳

۴۲، ۴۸۱، ۰۰۰

۱۰۵، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۲

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲

۴۷، ۱۷۴، ۰۰۰

۸۱، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۳

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵

۵۴، ۵۲۶، ۰۰۰

۹۴، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۴

قیمت پژو ۲۰۶ V۸ صندوقدار

۵۵، ۵۹۳، ۰۰۰

۹۷، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۵

قیمت سمند ال ایکس (LX)

۴۳، ۵۹۷، ۰۰۰

۷۵، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۶

قیمت سمند EF۷

۴۴، ۶۴۰، ۰۰۰

۸۲، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۷

قیمت سمند دوگانه سوز کلاس ۱۶

۴۷، ۶۰۳، ۰۰۰

۸۶، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۸

قیمت دنا

۶۶، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۰۶، ۵۰۰، ۰۰۰

۱۹

قیمت تندر پلاس دنده

۴۶، ۰۶۹، ۹۰۰

۱۱۶، ۰۰۰، ۰۰۰

۲۰

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای

۷۰، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۱۸، ۵۰۰، ۰۰۰

۲۱

قیمت مزدا۳

۱۴۲، ۷۰۰، ۰۰۰

۳۸۲، ۰۰۰، ۰۰۰

۲۲

قیمت H۳۰

۷۵، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۱۶، ۵۰۰، ۰۰۰

۲۳

قیمت استپ وی

۱۲۶، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۶۲، ۰۰۰، ۰۰۰

۲۴

قیمت ۲۰۷ اتوماتیک

۸۵، ۰۰۰، ۰۰۰

۱۴۲، ۵۰۰، ۰۰۰

۲۵

قیمت پژو۲۰۰۸

۱۱۴، ۹۹۴، ۰۰۰

۲۸۷، ۰۰۰، ۰۰۰

۲۶

قیمت رانا

۵۱، ۳۶۰، ۰۰۰

۷۸، ۵۰۰، ۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، حمیدرضا جانباز، در افتتاحیه نشست آب شرب شهری و روستایی در همایش ملی سازگاری با کم آبی گفت: یکی از ویژگی‌های تابستان امسال نسبت به تابستان سال‌های قبل این است که بعد از یک بهار و زمستان پربارش به تابستان رسیدیم و فضای عمومی جامعه این را نمی‌پذیرد که در بخش‌هایی از کشور کم آب باشیم. جانباز با بیان اینکه ممکن است بخشی از مردم این تصور را داشته باشند که به‌دلیل بارش‌های خوب سال آبی جاری نیاز به مدیریت مصرف کاهش یافته، گفت: باید در مدیریت مصرف، سامانه‌های توزیع، مدیریت تأمین و مدیریت منابع آب به‌گونه‌ای عمل کنیم که تابستان را به خوبی و بدون مشکل سپری کنیم. ضروری است تا با اطلاع رسانی شفاف به مردم، ضرورت مدیریت مصرف و صرفه‌جویی در مصرف آب شرب را یادآوری و تأکید کنیم و این اطلاع رسانی شفاف و به‌موقع است که موجب اعتمادسازی عمومی در جامعه می‌شود. طبق جدیدترین گزارش تهیه شده، متوسط سرانه مصرف آب در کشور به ۱۵۵ لیتر رسیده که این میزان نسبت به کشورهای پرآب اروپایی هنوز زیاد است و می‌توان بازهم این سرانه را کاهش داد. مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به موضوع بازچرخانی آب به عنوان یک موضوع مهم در صنعت آب و فاضلاب کشور اشاره کرد و گفت: طرح‌های متعددی در خصوص بازچرخانی آب به‌خصوص در بخش صنعت در نقاط مختلف کشور داریم، اما بازهم ظرفیت اجرای این کار در کشور بسیار زیادتر از آنچه تاکنون اجرا شده، بوده و باید روی این موضوع مهم بیش از پیش متمرکز شویم و از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در این زمینه بهره بگیریم.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳۲ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز سه‌شنبه کاهش و قیمت ۶ واحد پولی افزایش یافت. نرخ دلار و ۸ ارز دیگر نیز ثابت ماند. به گزارش تسنیم، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «چهارشنبه پنجم تیرماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس با ۲۴۹ ریال کاهش نسبت به روز سه‌شنبه ۵۳ هزار و ۲۸۶ ریال و هر یورو نیز با ۱۹۷ ریال افت ۴۷ هزار و ۶۹۵ ریال ارزش‌گذاری شد. افزون بر این، هر فرانک سوئیس ۴۳ هزار و ۱۱ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۵۱۹ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۹۱۶ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۳۸۹ ریال، روپیه هند ۶۰۵ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۵۱۶ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۶ هزار و ۶۹۳ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۹ هزار و ۸۹ ریال، دلار هنگ کنگ ۵ هزار و ۳۷۹ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۲ ریال و دلار کانادا ۳۱ هزار و ۸۵۹ ریال قیمت خورد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
گفته می‌شود دختر بازداشت شده با دوستانش در حال آب بازی در یکی از پارک‌های شرق تهران بوده که دو تن از ماموران نیروی انتظامی با ضرب و جرح او را وادار به سوار شدن در ماشین نیروی انتظامی می‌کنند. اما آنچه موجب موجی از واکنش‌ها شد، توضیح نیروی انتظامی در مورد برخورد ماموران با این دختر بود. امیدوارم فیلمی که اخیرا به نیروی انتظامی نسبت می‌دهند صحت نداشته باشد. محمد محمودی شاه‌نشین، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نیز از ورود این کمیسیون به برخورد نیروی انتظامی با یک دختر در یکی از پارک‌های تهران خبر داد. وی گفت که در این جلسه پیگیری تخلفات احتمالی و بررسی تخلفات صورت گرفته را انجام می‌دهیم و اینکه علت رفتار نیروی انتظامی چه بوده است.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبا رفتن رقبای اروپایی از ایران، خودروهای چینی بازار خرید و فروش خوبی را به دست آورده‌اند و از طرفی مشتری ایرانی هم به دنبال خودروهای جدید و پر آپشن است و چه بهتر که یک خودروی چینی ارزان قیمت بخرد. اما این رضایت مقطعی است و بعد از چندین کیلومتر ایرادات این خودروهای پر آپشن به طروق مختلف خود را نشان میدهد. اخبار اقتصادی- این روزها با کمبود قطعات یدکی در بازار خریداران خودروهای چینی رضایتی از خرید خود ندارند و مدام برای تعمیر خودروها به تعمیرگاها مراجعه می‌کنند. البته ایرادات خودروهای چینی چندین بار به مشتریان این خودروها گفته شده اما جذابیت این محصولات عاملی شده تا مشتری جذب آنها شده و مشقت نگهداری از آنها را به جان بخرد. امروز تعمیرگاه‌های خودرو عمده اشکلات خودروهای چینی را ایرادات کلاج، لنت و فرمان و جلوبندی خودروها می‌دانند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز21 ساعت قبل
برای خواندن مطلبی درباره راه کار مفید برای درمان پوسیدگی دندان در خانه، با نیک صالحی همراه باشید. راه درمان پوسیدگی دندان در خانه به روش طبیعیاین متخصص تغذیه با بیان اینکه خوردن لبنیات از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می‌کند بیان کرد: لبنیاتی مانند پنیر، شیر و ماست از پوسیدگی دندان و خورده شدن مینای دندان‌ها به وسیله اسیدهای ناشی از تجزیه خوراکی‌ها جلوگیری می‌کند. خوب است بدانید: درمان پوسیدگی دندان در خانهمرسوم است تنها راهی که شما میتوانید دندان خرابی را ترمیم کنید پر کردن آن با برخی ازا نواع مواد ترکیبی به دست دندان پزشک کنید. درمان پوسیدگی دندان در خانه به روش طبیعییکی از بزرگترین دلایلی که دندان‌های ما شروع به ازبین رفتن می‌کند که منجر به ایجادحفره در دندان می‌شود، عدم وجود مقدارکافی اندازه مواد معدنی در رژیم غذایی ما است. به طور طبیعی، بهترین راه برای کاهش احتمال ایجاد حفره و پوسیدگی دندان‌ها این است که مطمئن شوید بدن مقدار کافی مواد معدنی مورد نیاز برای دندان‌ها را دریافت کرده است.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
پیشنهاد ماپول را به جای صنایع در چاه ول می‌‌کنند/صنایع قربانی بانک‌ها شدند /هیچ دولتی تاکنون جسارت اصلاح ساختار اقتصاد کلان در کشور را نداشته است/اگر استقلال و پرسپولیس را مجانی به دو نفر بدهند یکسال بعد پس می‌دهندسیگنال‌های یک شلیک ایرانی به «ترامپ» و «گروه بی» افزایش خطر جنگ هسته‌ای در جهان/ مهم‌ترین قدرتهای هسته‌ای دنیا را بشناسیدجنگهایی با احمقانه‌ترین علت‌ها؛ از کشتار ۱۰ هزار انسان به علت یک باد معده تا ۷ سال جنگ به علت روسپی خواندن معشوقه لویی پانزدهم/ وقتی یک خوک باعث جنگ بین دو ملت می‌شودروش‌های عجیب و ترسناک اعدام در کره شمالی را بشناسید/ از خوراک سگها و ماهی‌های گرسنه شدن تا اعدام با ضد هوایی و خمپاره/ آیا کیم جونگ اون برای قتل مخالفانش از «پرستوها» استفاده می‌کند؟ یارانه می‌تواند یک میلیون تومان شود / آمریکا احمق است که با تحریم، ما را از نفت فروشی عبور می‌دهد/ هر ایرانی برای جبران ورشکستگی موسسات مالی، ۵۰۰هزار تومان از جیب داد

نظرها

اخبار بیشتر