همایش «من هم یک سپاهی‌ام» در دانشگاه آزاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به این ترتیب‎، اگرچه ترکیه سال‌هاست از نظر حجم تولید با ایران رقابت می‌کند، اما کیفیت خودروهای تولیدی در این کشور بالاتر از ایران است. رونمایی از خودروی ملی ترکیهجمعه هفته گذشته ترکیه از اولین خودروی ملی خود به نام تاگ (TOGG) رونمایی کرد. دو خودروی برقی که یکی کراس‎اوور و دیگری سدان است، از سوی رجب‌طیب اردوغان، رئیس‌جمهور این کشور به‌عنوان نخستین خودروهای ملی ترکیه معرفی شدند. خریداران داخلی مالیاتی بابت خرید تاگ نمی‌پردازند و قرار است کارخانه تولید خودروی ملی در بورسا (قطب خودروسازی ترکیه) تاسیس شود. با در نظر گرفتن نرخ برابری ارزها (هر دلار حدود شش لیر است) شاید خودروی ملی ترکیه بتواند در بازار جنوب اروپا به رقابت بپردازد.

اقدام دیوانه وار راننده تریلی با خودروی سواری پس از تصادف + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک تریلی هجده چرخ در برزیل اقدام دیوانه واری پس از تصادف با خودروی سواری کرد. این راننده پس از تصادف، خودروی خود را متوقف نکرد. بیشتر بخوانید: تصادف وحشتناک بر روی ریل قطار به دلیل اقدام ناشیانه راننده تریلی + فیلمانتهای پیام/

واکنش حوزه‌های علمیه به آتش کشیدن کتاب علمی توسط فردی در لباس روحانیت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران16 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن فردی، کتابی علمی را در آتش می‌سوزاند و این فرد در لباس روحانیت است. پس از انتشار این فیلم هیچ کدام یک از مراکز علمی و حوزه‌های علمیه این عمل را تایید نکردند و به شدت آن را محکوم کردند. بیشتر بخوانید: سرنوشت کتابخانه‌ای که در آتش جهل آشوب طلبان خاکستر شدانتهای پیام/

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر21 ساعت قبل

سید مقتدی صدر به روابط خوب ایران و عراق افتخار می‌کند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، سخنگوی رسمی رئیس جریان صدر عراق با بیان اینکه سید مقتدی صدر به روابط خوب ایران و عراق افتخار می‌کند، تأکید کرد اخراج نظامیان اشغالگر از خاک عراق خواسته‌ای ملی، مشروع و قانونی است که باید محقق شود. سخنان روز جمعه سید صدر نقشه راهی برای چگونگی تعامل با آمریکا و کشور‌های همسایه است. سید صدر بر پایبندی گروه‌های عراقی به متوقف کردن اقدام نظامی در صورت برنامه ریزی نظامیان بیگانه برای خروج از عراق تأکید کرد. سخنگوی سید مقتدی صدر تصریح کرد: ممکن است واشنگتن برای هدف قرار دادن امنیت و ثبات عراق باند‌های جدیدی را وارد عراق کند. شیخ العبیدی همچنین خاطر نشان کرد: سید صدر به روابط خوب ایران و عراق افتخار می‌کند.

نه به اشغالگری …

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
فرقی نمی‌کند که یک روز انگلیس بوده و اکنون آمریکاست؛ این اجتماع میلیونی با شعار‌های استقلال خواهانه‌اش نشان می‌دهد مردم عراق، استعمار و استکبار را بر نمی‌تابند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، فرقی نمی‌کند که یک روز انگلیس بوده و اکنون آمریکاست؛ این اجتماع میلیونی با شعار‌های استقلال خواهانه‌اش نشان می‌دهد مردم عراق، استعمار و استکبار را بر نمی‌تابند و اکنون در عراق صحبت از انقلاب بیست دوم در میان است.

نظرها

اخبار بیشتر