1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. تکنولوژی
چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

۵۹۵ روز از پخش آخرین قسمت فصل هفتم بازی تاج و تخت می‌گذرد و حالا تنها پنج قسمت دیگر مانده تا این ماراتن ده ساله به پایان برسد؛ امروز افتتاحیه فصل هشتم پخش شد و اگر تاخیری در کار نباشد، کمتر از دو ماه دیگر در همین ساعت‌ها داریم پیرامون پایان‌بندی سریال و سرنوشت شخصیت‌ها حرف می‌زنیم.بازی Reigns Game of Thrones سال گذشته منتشر شد و توانست جایزه‌های گوناگونی به دست بیاورد

مشخصا پنج هفته نسبت به ۵۹۵ روز زمان خیلی کمتری است ولی HBO آن‌قدر انتظارات را بالا برده که همین انتظار هفتگی برای پخش قسمت بعدی نیز خودش می‌تواند عذاب‌آور باشد. اگر شما هم جزو این دسته هستید، Reigns Game of Thrones توانایی این را دارد تا عطش‌تان را کمتر کند. اثری که پایان داستان تاج و تخت را به خود بازیکن واگذار می‌کند.

Reigns Game of Thrones ترکیبی از اتفاقات بازی تاج و تخت و قوانین سری Reigns است. در دو قسمت اول Reigns نقش شخص اول مملکت به بازیکن داده می‌شد و او باید با تصمیم‌های درست کشورش را به سمت بهبود هل می‌داد. نسخه Game of Thrones دقیقا همین روند را پیش گرفته، با این تفاوت که حالا به وستروس قدم می‌گذارید و بازی روی یک شخصیت تمرکز ندارد.

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 5

داستان سومین قسمت از Reigns در واقع از نگاه ملیساندرا روایت می‌شود. او در آتش آینده وستروس را با حضور پادشاهان و ملکه‌های مختلف پیشبینی می‌کند؛ اگر دنریس روی تخت بنشیند چه اتفاقی میافتد؟ اگر جان اسنو به تاج و تخت برسد، هفت پادشاهی چه سرنوشتی خواهد داشت؟ اگر سانسا یا آریا شانس رسیدن به تخت آهنین را داشته باشند، می‌توانند ارتش مردگان را شکست بدهند؟

بازی برپایه همین «اگرها» ساخته شده و اینکه پیشبینی‌ها چگونه رقم می‌خورند را بازیکن مشخص می‌کند. در بازی هشت کاراکتر از دنیای گیم آو ترونز حضور دارند و هر بار در نقش یکی از آن‌ها باید روی تخت آهنین بنشینید. حالا به عنوان ملکه یا پادشاه یک وظیفه مهم دارید؛ با تصمیماتی که می‌گیرید، متحدین بیشتری به دست بیاورید تا در رویارویی با ارتش مردگان شکست نخورید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی ایران و جهان

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 10

مشابه قسمت‌های پیشین Reigns، این تصمیمات در قالب کارت‌ها گرفته می‌شوند. در طول بازی شخصیت‌ها درخواست‌هایی از بازیکن می‌کنند و با انتخاب یکی از کارت‌ها می‌توان به آن‌ها جواب مثبت داده یا ردشان کرد؛ در بازی همین پاسخ‌ درخواست‌ها داستان را پیش می‌برد.هر شخصیت دارای خط داستانی منحصر به فرد خودش است

به‌ظاهر آن‌قدرها درگیرکننده نیست ولی حضور دو عنصر باعث شده تا این کار ساده استرس خودش را داشته باشد. یکی از آن‌ها به تاثیری است که تصمیم‌ها روی داستان می‌گذارند. در بازی چهار فاکتور ثروت، محبوبیت بین مردم، ارتباط با مذهب و قدرت نظامی مهمترین نقش را در داشتن یک سلطنت پایدار ایفا می‌کنند.

اگر انتخاب‌هایتان توازن بین این چهار فاکتور را به‌هم بزند، شاید قبل از اینکه سر و کله پادشاه شب و ارتشش پیدا بشود، تخت آهنین را از دست بدهید. نکته دوم به روند جذاب داستان برمی‌گردد، بازی با اتفاقات غیرمنتظره و قرار دادن مخاطب در تنگنا توانسته همین بله و خیر گفتن‌ها به درخواست‌ها را نیز سرگرم‌کننده کند.

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 14

به‌خاطر تمرکز زیاد روی دیالوگ‌ها، پیش‌نیاز تجربه بازی زبان انگلیسی نسبتا خوب است.

چیزی که سریال بازی تاج و تخت را به اثری جذاب تبدیل کرده، فارغ از صحنه‌های پرهزینه و جنگ‌های بزرگش روابط پیچیده بین کاراکترها و گروه‌های مختلف است. نسبت به بقیه بازی‌هایی که تاکنون از روی این سریال ساخته شده‌اند، Reigns Game of Thrones خیلی بهتر توانسته این ویژگی را به نمایش بگذارد.

در Reigns Game of Thrones هر اتفاقی ممکن است بیافتد، احتمال دارد سانسا با جیمی لنیستر ازدواج کند یا آریا با استفاده از چهره یک شخص دیگر به تاج و تخت بنشیند. البته در ابتدا تنها دنریس را می‌توانید انتخاب کنید ولی با پیشروی شخصیت‌های بعدی فعال می‌شوند.

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 18

Reigns Game of Thronesقیمت: ۱٫۹۹ دلار سازنده: Devolver Digitalسیستم عامل: iOS و اندرویدحجم: ۲۲۵٫۶ / ۱۰۶ مگابایت دانلود

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 21

چه کسی روی تخت آهنین می‌نشیند؟ با Reigns Game of Thrones خودتان مشخص کنید - 23

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز18 ساعت قبل
ماجرای حذف طلگرام طلایی چیست؟ حذف هاتگرام و تلگرام طلایی از گوشیکاربران تلگرام طلایی و هاتگرام از صبح امروز در شبکه‌های اجتماعی از هشدار گوگل برای حذف این پیام رسان‌ها از روی گوشی خود خبر دادند؛ حال به نظر می‌رسد گوگل وارد عمل شده و این دو اپلیکیشن را به صورت خودکار از روی گوشی کاربران حذف کرده است. چندی پیش تلگرام بر استفاده کردن از این نسخه‌ها و عدم ایمن بودن آن‌ها هشدار داده بود و حال به‌نظر می‌رسد نوبت به خود گوگل و سیستم عامل اندروید رسیده است تا به کاربران در این ارتباط یک هشدار بسیار جدی بدهد. اخیرا آنتی‌ویروس Play Protect تلگرام طلایی و هاتگرام را به علت آنچه که تلاش برای به سرقت بردن اطلاعات حساس عنوان کرده، مسدود و از روی گوشی افراد پاک کرده است و تلاش کاربران برای نصب مجدد این اپلیکیشن‌ها بی فایده بوده و اجازه نصب را به کاربر نمی‌دهد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴20 ساعت قبل
چندی پیش تلگرام بر استفاده کردن از این نسخه‌ها و عدم ایمن بودن آن‌ها هشدار داده بود و حال به‌نظر می‌رسد نوبت به خود گوگل و سیستم عامل اندروید رسیده است تا به کاربران در این ارتباط یک هشدار بسیار جدی بدهد. اخیرا آنتی‌ویروس Play Protect تلگرام طلایی و هاتگرام را به علت آنچه که تلاش برای به سرقت بردن اطلاعات حساس عنوان کرده، مسدود و از روی گوشی افراد پاک کرده است و تلاش کاربران برای نصب مجدد این اپلیکیشن‌ها بی فایده بوده و اجازه نصب را به کاربر نمی‌دهد. «جواد دادگر» کارشناس حوزه فناوری اطلاعات در گفتگو با دیجیاتو ماجرای پیش آمده را بیشتر یک موضوع سیاسی می‌داند تا یک موضوع فنی و باور دارد که گزارشات رسیده به دست گوگل دستمایه موضوعات سیاسی شدند. او البته تاکید می‌کند که اساسا وجوداین دو برنامه با وجود هشدارهای کارشناسان و سازمان‌های دولتی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. گوگل در هنگام نصب تلگرام طلایی به‌صورت کاملا شفاف نوشته که این اپلیکیشن (تلگرام طلایی) خطرناک بوده و سعی بر جاسوسی از اطلاعات شخصی همچون پیامک، عکس، صداهای ضبط شده و تاریخچه تماس‌های کاربر دارد.
دیجیاتودیجیاتو21 ساعت قبل
گروه NPD که به صورت ماهانه به بررسی آمار فروش کنسول‌ها و بازی‌های ویدئویی در آمریکا می‌پردازد، بالاخره گزارش ماه مارس را در اختیار عموم مردم قرار داد. با توجه به این گزارش، نینتندو سوییچ توانست برای چهارمین ماه پیاپی صدر لیست پرفروش‌‌ترین کنسول‌ها را از آن خود کند. بدین ترتیب، سوییچ نه تنها پرفروش‌ترین کنسول سه ماهه اول سال بوده، بلکه پرفروش‌ترین کنسول سال تا به این لحظه نیز بوده است. با نگاهی به لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه مارس، بازی The Division ۲ را در رتبه نخست می‌بینیم. نکته ۲: علامت ^ نشاندهنده این است که فروش دیجیتالی نسخه پی سی بازی لحاظ نشده است.
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
در اکثر کشورهای دنیا ازجمله کشوری که من تحصیل و کار کرده‌ام، سامانه پزشک خانواده و یا پزشک درمانگر وجود دارد. این پزشک که پزشک عمومی است، در حقیقت نقش واسطه بین بیمار، مراکز درمانی و مراکز بهداشتی و بیمه را به عهده دارد. البته بیمار آزاد است که هر پزشک عمومی را که در شهر یا دست‌کم در استانی که زندگی می‌کند، طبابت می‌نماید به‌عنوان پزشک درمانگر برگزیند. این افراد ترجیح می‌دهند که پزشک متخصص خود را خویش انتخاب کنند چون اطمینان دارند که خود بهتر می‌دانند مشکلشان چیست و نیازی به توصیهٔ پزشک عمومی ندارند یا مراجعه به پزشک عمومی را خاص طبقه محروم می‌دانند! به‌جز این علت غیرمنطقی و بی‌پایه، از عارف و عامی گرفته تا مرفه و بینوا عملا در اکثر موارد مستقیم به پزشک متخصص مراجعه می‌کنند که علت اصلی آن همان‌طور که گفتم عدم وجود سامانه پزشک درمانگر است.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
کارنامه تولید خودرو در سال گذشته که همراه با کاهش ۳۹ درصدی بود، را شاید بتوان مهم‌ترین خبر هفته گذشته قلمداد کرد. هرچند کاهش تولید در سال ۹۷ با توجه به اعمال تحریم‌های بین‌المللی قابل پیش‌بینی بود با این حال مسوولان صنعتی کشور سال جدید را سال جبران کسری‌های خودروسازی خوانده‌اند و تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو را برای سال‌جاری پیش‌بینی کرده‌اند. بررسی آمار ماهانه خودروسازان بزرگ نشان می‌دهد تیراژ محصولات سواری آنها در اسفند و نسبت به بهمن، حدود ۴۲ درصد رشد کرده است. اما خبر دیگری که طی هفته جاری در بسیاری از رسانه‌ها بازتاب پیدا کرد پیشنهاد عضو کمیسیون صنایع مجلس برای برگزاری کمپین نخریدن خودروی نو بود. به این ترتیب رضا رحمانی زمان اجرای آزادسازی قیمت‌ها را به افزایش تیراژ خودرو در دو شرکت خودروساز کشور موکول کرده است.
دیجیاتودیجیاتو23 ساعت قبل
روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌ها فیلتر شدن بازی‌های معروف بتل رویال مثل پابجی و فورتنایت در داخل کشور را غیر محتمل می‌داند. طی هفته‌های اخیر، بازی‌های فورتنایت و پابجی در کشورهای زیادی از جمله نپال و عراق توسط مراجع رسمی ممنوع اعلام شده‌اند و زمزمه‌ بستن سرورهای آن‌ها در کشورهایی مانند امارات هم به گوش می‌رسد. در این شرایط، بعضی از کاربران داخلی نگران سرنوشت این عناوین در ایران هستند. علی فخار، مدیر روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مورد احتمال فیلترینگ بازی‌های بتل رویال در ایران به دیجیاتو گفت: «در حال حاضر واحد نظارت بنیاد قصد محدودسازی بازی‌های سبک بتل رویال را ندارد. همین ماجرا باعث شده بعضی از والدین به دنبال استخدام مربی فورتنایت و پابجی برای فرزندان خود باشند.

نظرها

اخبار بیشتر