1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو

نودخبرگزاری نود |
رئال مادرید در تابستان قبل نتوانست برای رونالدو جانشینی مناسب پیدا کند.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که چند هفته دیگر، از جدایی رونالدو از رئال مادرید یک سال می‌گذرد، اما رئال مادرید نه در تابستان و نه در ژانویه نتوانست جانشینی واقعی برای او بیابد. درست است چنان که زیدان نیز گفت؛ مشکل این است که بازیکنی مثل رونالدو قابل جایگزینی نیست.

هر چند واقعیت این است که هر بازیکنی به رئال بیاید، بعید است بتواند آمار رونالدو را در این تیم تکرار کند، اما خلأ یک بازیکن گلزن در ترکیب رئال مادرید در فصل جاری به شدت احساس شد و حالا مهمترین دغدغه زیدان در تابستان ۲۰۱۹، پیدا کردن یک بازیکن گلزن برای پر کردن این شکاف است. بازیکنی که بتواند رئال مادرید را دوباره در قامت یک مدعی جلوه دهد.

با بررسی گزینه‌های لینک شده در طی ماه‌های گذشته، می‌توان به پنج اسم رسید که احتمال انتقال آنها بیشتر است و شاید شاهد حضورشان در برنابئو در تابستان ۲۰۱۹ باشیم. به این لیست نگاهی می‌اندازیم:

مائورو ایکاردی قیمت تخمینی ۵۲ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 5

اوضاع ایکاردی در اینتر خوب نیست و خروج او از اینتر در تابستان محتمل است. ایکاردی البته شروع خوبی در این فصل داشت ولی حالا حاشیه نشین شده است. با این وجود مسئله ایکاردی فنی نیست. داستان از این قرار است که چند هفته قبل همسر این بازیکن آرژانتینی که ازقضا مدیربرنامه او نیز است، صحبت‌های جنجالی علیه چند بازیکن اینتر در رسانه‌ها انجام داد که جو رختکن این تیم را به هم ریخت. تبعات این مصاحبه، سکونشینی ایکاردی و گرفتن بازوبند کاپیتانی از وی بود.

اما چنان که گفته شد، او از نظر آماری عملکرد بدی در این فصل نداشته است. ایکاردی در ۳۱ مسابقه این فصل، ۱۶ گل زده و ۵ پاس گل ارسال کرده است. اینتر در این فصل وداعی تلخ با لیگ قهرمانان و لیگ اروپا داشت و وضعیتش در سری آ نیز خیلی قابل تعریف نیست. تصورش سخت نیست که او در تیم بهتری، می‌تواند عملکردی به مراتب بهتر هم نشان دهد.

ادن هازارد قیمت تخمینی ۸۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 9

این انتقال در حال حاضر محتمل‌ترین برای رئال مادرید است. هازارد قراردادش را با چلسی تمدید نکرده، به دنبال همکاری با زیدان است، مربی فرانسوی نیز به هازارد علاقه دارد، از قرارداد این بازیکن با چلسی نیز فقط یک فصل باقی مانده است. تمام این‌ها زمینه را برای انتقال هازارد به برنابئو فراهم می‌آورد.

سمت چپ خط حمله بهترین پست برای هازارد است و او می‌تواند جای رونالدویی را پر کند که زمانی در این پست برای رئال مادرید می‌درخشید. او که اکنون ۲۸ سال دارد در فصل جاری در ترکیب چلسی ۱۶ گل زده و ۱۲ پاس گل ارسال کرده است تا نشان دهد در تیم چلسی که خیلی هم مدعی نیست، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

لوکا یوویچ قیمت تخمینی ۵۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 14

در تیمی که این فصل شگفتی ساز شده، یوویچ نیز شگفت انگیزترین بازیکن بوده است. اینتراخت فرانکفورت اکنون در بوندس لیگا در رده چهارم است و در یک چهارم نهایی لیگ اروپا حضور دارد. در این تیم یوویچ با ۲۵ گل زده نقش بزرگی ایفا کرده است.

یوویچ به صورت قرضی از بنفیکا در فرانکفورت حضور دارد، هر چند احتمال می‌رود باشگاه آلمانی بند خرید قطعی او را فقط با ۶ میلیون پوند فعال کند و سپس این بازیکن را با قیمتی به مراتب بالاتر به فروش برساند و به سود خوبی برسد. البته گفته می‌شود رئال مادرید در خرید وی تنها نیست و بارسلونا هم به جذب او علاقه مند است.

تیمو ورنر قیمت تخمینی ۳۵ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 18

ورنر در این فصل نسبت به فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ که موفق به زدن ۲۱ گل در بوندس لیگا داشت، عملکردی ضعیف‌تر به جای گذاشته است، او در این فصل فقط ۱۴ گل زده است ولی یادمان نرود که این بازیکن تنها ۲۲ سال دارد و آینده خط حمله آلمان تلقی می‌شود. قطعا رئال مادرید با خرید او می‌تواند برای آینده سرمایه گذاری کند. نکته جالب توجه در مورد این جوان آلمانی، این است که او سرعت خیلی زیادی هم دارد. ورنر رکورد ۱۱٫۱۱ ثانیه در صد متر را به ثبت رسانده است.

نیمار قیمت تخمینی ۳۰۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 21

شاید قدری رویاپردازانه باشد ولی نیمار گزینه‌ای است که می‌تواند در این شرایط کمک حال رئال مادرید باشد. بعد از حضور در پاریس، مدت هاست که بحث انتقال او به مادرید مطرح است و حضور در رئال مادرید شاید بتواند نام او را در جمع بزرگان اروپا دوباره مطرح کند.

موضع پاریسن ژرمن در قبال نیمار در طی دو فصل اخیر ثابت بوده و آنها اعلام کرده‌اند هیچ قصدی برای فروش این ستاره ندارند. ولی مصدومیت‌های متوالی نیمار در طی دو فصل اخیر و درخشش امباپه شاید اوضاع را در تابستان پیش‌رو تغییر دهد. با درخششی که امباپه در این فصل از خود نشان داده است، حالا نیمار دیگر تک ستاره پاریس و بازیکن غیرقابل جانشین آنها نیست. به خصوص که گفته می‌شود پاریسن ژرمن برای جبران هزینه‌های خود نیاز به فروش دارد تا از نظر قوانین مالی یوفا دچار مشکل نشود. فروش نیمار می‌تواند درآمد خوبی نصیب باشگاه کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو6 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی این روزها با جدیت به دنبال هت‌تریک در قهرمانی لیگ برتر است که یکی از اخباری که هواداران این تیم را نگران کرده بود عدم پرداخت مطالبات برانکو و در عین حال مشکلی بود که برخی رسانه‌ها منتشر کردند و آن هم رفتن برانکو ایوانکوویچ در پایان فصل بود. البته برانکو اعلام کرد یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد اما عدم پرداخت مطالبات گویا به قدری شده بود که دست او را برای رفتن باز می‌گذاشت. در این میان و بر اساس اعلام یک منبع آگاه در جلسه هیات مدیره پرسپولیس راه‌های پرداخت پول پروفسور مطرح شده و محمدنبی نیز بعد از جلسه این موضوع را تایید کرد. خبر خوشی که از این جلسه به بیرون راهی پیدا نکرد، این بود که هیات مدیره پرسپولیس تصمیم گرفته پس از واریز مطالبات برانکو یک بار دیگر با او پای مذاکره بنشیند و قرارداد او را که هم اکنون تا سال ۱۳۹۹ است حداقل یک‌سال دیگر و تا سال ۱۴۰۰ تمدید کنند؛ موضوعی که می‌تواند موفقیت پرسپولیس را به نوعی حداقل تا سال ۱۴۰۰ بیمه کند و حتی مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند قرارداد برانکو را بیش از دو سال نیز تمدید کنند. به هرحال درصورت محقق شدن این موضوع خبر آن می‌تواند برای هواداران پرسپولیس از عسل هم شیرین‌تر باشد.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
باشگاه تراکتورسازی با محسن فروزان وارد دعوای علنی شده است. دفاعیه را بخوانید متوجه می‌شود موضوع تذکر حجاب است.» دفاعیه‌ای که دیروز منتشر شد صحت ادعای وکیل فروزان را تأیید می‌کند. محسن فروزان قصد دارد از مالک باشگاه تراکتورسازی شکایت کند. شجاعی و دژاگه عکسی گذاشتند که فروزان داخلش بود، اما اسمی از او نیاوردند و فقط گفتند فوتبال روز بد و خوب دارد. احتمالا آن‌ها می‌خواستند هم دل محسن را به دست بیاورند و هم با مالک باشگاه سرشاخ نشوند.
روزنوروزنو7 ساعت قبل
پس از قطعی شدن ماندن شفر در استقلال برای فصل بعد حالا هواداران مطابق معمول باید خود را برای جابجایی‌های بزرگی در پنجره نقلا‌وانتقالاتی تابستان آماده کنند. جدیدترین شایعه در خصوص تیم فصل بعد استقلال به سورپرایز بزرگ مدیران این تیم روی نیمکت اختصاص داده می‌شود، گویا شفر با درخواست فرهاد مجیدی مبنی بر اضافه شدن فابیو جانواریو به کادر فنی استقلال موافقت کرده و این مربی محبوب فصل بعد به جمع آبی‌پوشان اضافه خواهد شد. فابیو جانواریو، یکی از محبوب‌ترین بازیکنان خارجی استقلال در طول تاریخ به حساب می‌آید که با این تیم سابقه قهرمانی را در کارنامه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سایت خبری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در تشریح عملکرد این ورزش در المپیک ۲۰۱۶ ریو در رشته کشتی آزاد نوشت؛ "حسن یزدانی از ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد در یکی از قدرتمندترین مبارزات به مقام قهرمانی رسید. عبدالرشید سعداله یف در وزن ۸۶ کیلوگرم از روسیه به مدال طلا دست یافت و لقب تانک روسی را گرفت. " در این گزارش از میخاین لوپز کوبایی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که سومین مدال طلای المپیک خود را کسب کرد به‌عنوان بهترین مبارز در کشتی فرنگی یاد شده است. در کشتی زنان نیز به کسب چهار مدال طلا از شش مدال طلا توسط تیم ژاپن و موفقیت‌های کائوری ایچو، المپین پرافتخار این کشور اشاره شده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
­ به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین مهمترین رقابت محاسبه رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ میلادی قزاقستان (گزینشی المپیک) محسوب می‌شود و تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با ۱۰ کشتی گیر در این رقابت‌های شرکت می‌کند. در وزن ۵۷ کیلوگرم: رضا اطریدر وزن ۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پوردر وزن ۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانیدر وزن ۷۰ کیلوگرم: یونس امامیدر وزن ۷۴ کیلوگرم: محمد نخودیدر وزن ۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموریدر وزن ۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پوردر وزن ۹۲ کیلوگرم: علیرضا کریمیدر وزن ۹۷ کیلوگرم: رضا یزدانیدر وزن ۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبینفرات اعزامی تیم ملی کشورمان به مسابقات آسیایی هستند. رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۳ و ۴ و رقابت‌های کشتی فرنگی ۷ و ۸ اردیبهشت در شهر «شی آن» چین برگزار می‌شود.
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت‌های فوتبال هفته بیست و ششم از ساعت ۱۹ امروز تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان سپاهان بود که در پایان شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند حریف خود را ۵ بر ۲ شکست دهند. در دقیقه ۶۳ این دیدار محمد ایران پوریان مدافع راست تیم سپاهان که یکی از بازیکنان تأثیرگذار این تیم است به دلیل دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد تا دیدار هفته بیست و هفتم تیمش برابر پرسپولیس را از دست بدهد. سپاهان با ۵۰ امتیاز یکی از تعقیب کنندگان پرسپولیس ۵۵ امتیازی است و دیدار هفته آینده این دو تیم می‌تواند تا حدود زیادی سرنوشت قهرمانی را مشخص کند.

نظرها

اخبار بیشتر