نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو

نودخبرگزاری نود |
رئال مادرید در تابستان قبل نتوانست برای رونالدو جانشینی مناسب پیدا کند.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که چند هفته دیگر، از جدایی رونالدو از رئال مادرید یک سال می‌گذرد، اما رئال مادرید نه در تابستان و نه در ژانویه نتوانست جانشینی واقعی برای او بیابد. درست است چنان که زیدان نیز گفت؛ مشکل این است که بازیکنی مثل رونالدو قابل جایگزینی نیست.

هر چند واقعیت این است که هر بازیکنی به رئال بیاید، بعید است بتواند آمار رونالدو را در این تیم تکرار کند، اما خلأ یک بازیکن گلزن در ترکیب رئال مادرید در فصل جاری به شدت احساس شد و حالا مهمترین دغدغه زیدان در تابستان ۲۰۱۹، پیدا کردن یک بازیکن گلزن برای پر کردن این شکاف است. بازیکنی که بتواند رئال مادرید را دوباره در قامت یک مدعی جلوه دهد.

با بررسی گزینه‌های لینک شده در طی ماه‌های گذشته، می‌توان به پنج اسم رسید که احتمال انتقال آنها بیشتر است و شاید شاهد حضورشان در برنابئو در تابستان ۲۰۱۹ باشیم. به این لیست نگاهی می‌اندازیم:

مائورو ایکاردی قیمت تخمینی ۵۲ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 5

اوضاع ایکاردی در اینتر خوب نیست و خروج او از اینتر در تابستان محتمل است. ایکاردی البته شروع خوبی در این فصل داشت ولی حالا حاشیه نشین شده است. با این وجود مسئله ایکاردی فنی نیست. داستان از این قرار است که چند هفته قبل همسر این بازیکن آرژانتینی که ازقضا مدیربرنامه او نیز است، صحبت‌های جنجالی علیه چند بازیکن اینتر در رسانه‌ها انجام داد که جو رختکن این تیم را به هم ریخت. تبعات این مصاحبه، سکونشینی ایکاردی و گرفتن بازوبند کاپیتانی از وی بود.

اما چنان که گفته شد، او از نظر آماری عملکرد بدی در این فصل نداشته است. ایکاردی در ۳۱ مسابقه این فصل، ۱۶ گل زده و ۵ پاس گل ارسال کرده است. اینتر در این فصل وداعی تلخ با لیگ قهرمانان و لیگ اروپا داشت و وضعیتش در سری آ نیز خیلی قابل تعریف نیست. تصورش سخت نیست که او در تیم بهتری، می‌تواند عملکردی به مراتب بهتر هم نشان دهد.

ادن هازارد قیمت تخمینی ۸۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 9

این انتقال در حال حاضر محتمل‌ترین برای رئال مادرید است. هازارد قراردادش را با چلسی تمدید نکرده، به دنبال همکاری با زیدان است، مربی فرانسوی نیز به هازارد علاقه دارد، از قرارداد این بازیکن با چلسی نیز فقط یک فصل باقی مانده است. تمام این‌ها زمینه را برای انتقال هازارد به برنابئو فراهم می‌آورد.

سمت چپ خط حمله بهترین پست برای هازارد است و او می‌تواند جای رونالدویی را پر کند که زمانی در این پست برای رئال مادرید می‌درخشید. او که اکنون ۲۸ سال دارد در فصل جاری در ترکیب چلسی ۱۶ گل زده و ۱۲ پاس گل ارسال کرده است تا نشان دهد در تیم چلسی که خیلی هم مدعی نیست، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

لوکا یوویچ قیمت تخمینی ۵۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 14

در تیمی که این فصل شگفتی ساز شده، یوویچ نیز شگفت انگیزترین بازیکن بوده است. اینتراخت فرانکفورت اکنون در بوندس لیگا در رده چهارم است و در یک چهارم نهایی لیگ اروپا حضور دارد. در این تیم یوویچ با ۲۵ گل زده نقش بزرگی ایفا کرده است.

یوویچ به صورت قرضی از بنفیکا در فرانکفورت حضور دارد، هر چند احتمال می‌رود باشگاه آلمانی بند خرید قطعی او را فقط با ۶ میلیون پوند فعال کند و سپس این بازیکن را با قیمتی به مراتب بالاتر به فروش برساند و به سود خوبی برسد. البته گفته می‌شود رئال مادرید در خرید وی تنها نیست و بارسلونا هم به جذب او علاقه مند است.

تیمو ورنر قیمت تخمینی ۳۵ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 18

ورنر در این فصل نسبت به فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ که موفق به زدن ۲۱ گل در بوندس لیگا داشت، عملکردی ضعیف‌تر به جای گذاشته است، او در این فصل فقط ۱۴ گل زده است ولی یادمان نرود که این بازیکن تنها ۲۲ سال دارد و آینده خط حمله آلمان تلقی می‌شود. قطعا رئال مادرید با خرید او می‌تواند برای آینده سرمایه گذاری کند. نکته جالب توجه در مورد این جوان آلمانی، این است که او سرعت خیلی زیادی هم دارد. ورنر رکورد ۱۱٫۱۱ ثانیه در صد متر را به ثبت رسانده است.

نیمار قیمت تخمینی ۳۰۰ میلیون پوند

نگاهی به پنج گزینه نهایی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو - 21

شاید قدری رویاپردازانه باشد ولی نیمار گزینه‌ای است که می‌تواند در این شرایط کمک حال رئال مادرید باشد. بعد از حضور در پاریس، مدت هاست که بحث انتقال او به مادرید مطرح است و حضور در رئال مادرید شاید بتواند نام او را در جمع بزرگان اروپا دوباره مطرح کند.

موضع پاریسن ژرمن در قبال نیمار در طی دو فصل اخیر ثابت بوده و آنها اعلام کرده‌اند هیچ قصدی برای فروش این ستاره ندارند. ولی مصدومیت‌های متوالی نیمار در طی دو فصل اخیر و درخشش امباپه شاید اوضاع را در تابستان پیش‌رو تغییر دهد. با درخششی که امباپه در این فصل از خود نشان داده است، حالا نیمار دیگر تک ستاره پاریس و بازیکن غیرقابل جانشین آنها نیست. به خصوص که گفته می‌شود پاریسن ژرمن برای جبران هزینه‌های خود نیاز به فروش دارد تا از نظر قوانین مالی یوفا دچار مشکل نشود. فروش نیمار می‌تواند درآمد خوبی نصیب باشگاه کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته فرشاد احمدازه پس از حضور در باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد سه ساله‌اب به امضا رساند تا پس از گذاراندن یک فصل ناموفق در اروپا دوباره به جمع سرخ‌پوشان بازگردد. احمدزاده در خصوص پیوستن به پرسپولیس پس از جدایی برانکو مشکش با بشار رسن گفت: در فهرست برانکو بودم که متاسفانه از تیم جدا شد و این افتخار را نداشتم که دوباره زیر نظر او کار کنم. پست من با بشار فرق دارد و متوجه این شایعات نمی‌شوم. همیشه رابطۀ صمیمی با هافبک عراقی داشته‌ام و دوست دارم همه بازیکنان حفظ شودند تا پرسپولیس با قدرت در مسابقات حاضر شود.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از مهر، پویا ایدنی نماینده شطرنج ایران که با ریتینگ ۲۵۹۷ در مسابقات شطرنج آزاد بین المللی گوای هند شرکت کرده بود، با کسب ۸ امتیاز (هم‌امتیاز با قهرمان) عنوان سوم مسابقات را از آن خود کرد. ایدنی در دور پایانی مسابقات، عصر امروز برابر «ادواردو ایتوریزاگا» بخت نخست قهرمانی با ریتینگ ۲۶۳۷ به پیروزی رسید تا در رده سوم قرار گیرد. با نتایجی که در هند رقم خورد، ایدنی ۴٫۳ واحد افزایش ریتینگ داشت تا از ریتینگ ۲۶۰۰ عبور کند. در مسابقات شطرنج آزاد بین المللی گوای هند ۲۴۶ ورزشکار شرکت داشتند که در پایان ساهاکیان از ارمنستان با ریتینگ ۲۶۱۱ قهرمان شد و عنوان نایب قهرمانی نیز به پتروسیان از ارمنستان با ریتینگ ۲۵۷۳ رسید.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ امیر سرخوش در مرحله فینال رقابت‌های اسنوکر ۶ توپ قهرمانی آسیا ۷ بر ۴ بابر مسیح از پاکستان را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

دوره تخصصی بدنسازی هندبال

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شرکت کنندگان در این کلاس برای گرفتن کارت مربیگری بین المللی ۳ ماه فرصت دارند تا نسبت به تنظیم برنامه حرفه‌ای اقدام و آن را برای ارزیابی به کمیته آموزش فدراسیون ارائه دهند.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
با جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مسئولان این باشگاه مذاکراتی را با برخی از مربیان خارجی انجام دادند و در این بین به نظر می‌رسد شانس آنته چاچیچ بیشتر از سایر گزینه‌ها برای هدایت پرسپولیس است. آنته چاچیچ که اهل کرواسی است از دوستان برانکو به حساب می‌آید و رابطه خوبی با سرمربی سابق پرسپولیس دارد. او همانند برانکو در باشگاه دیناموزاگرب فعالیت کرده و سرمربی تیم ملی کرواسی هم بوده است. چاچیچ گزینه معرفی شده از سوی برانکو برای هدایت پرسپولیس است و سرمربی سابق این تیم او را فردی دانسته که می‌تواند روند صعودی پرسپولیس را ادامه دهد. کرواسی با هدایت چاچیچ در یورو ۲۰۱۶ در مرحله یک‌هشتم نهایی با شکست برابر پرتغال قهرمان رقابت‌ها حذف شد.
وانانیوزوانانیوز6 ساعت قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس که جهت مذاکره با گزینه‌های سرمربیگری خود راهی ترکیه شده‌اند دور تازه‌ای از مذاکرات را با یک سرمربی و یک وکیل آغاز کردند و این مذاکرات هم اکنون در جریان است. به گزارش وانانیوز، در حالیکه امروز خبر مذاکره مدیران اعزامی باشگاه پرسپولیس به ترکیه با لمونیس تاکیس سرمربی سابق المپیاکوس منتشر شد و مدال نیز از جدی بودن این گزینه خبر داد، آخرین خبرها از ترکیه حاکی از این است که بعد از رفتن این مربی، دور تازه‌ای از مذاکرات البته اینبار با نماینده یک گزینه و همچنین ماسیمو کاررا آغاز شده است. بر اساس اطلاعات یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اینک مذاکره با کاررا سرمربی ایتالیایی که در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ بهترین مربی سال لیگ روسیه شده بوددر جریان است. مدیران باشگاه پرسپولیس که با وکیل الکساندر نوری نیز مذاکراتی داشته‌اند در دور بعدی مذاکرات خود سراغ وکیل زورانمامیچسرمربی مطرح کروات رفته‌اند. یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس با تائید این موارد به خبرنگار ما گفت: خیلی بعید است که امشب هم سرمربی معرفی شودزیرا مقرر شده مدیران باشگاه امشب و در پایان مذاکرات درباره گزینه‌ها به جمع بندی برسند و فردا (چهارشنبه) نظر نهایی شان را اعلام کنند.

نظرها

اخبار بیشتر