خرید رژ لب‌های خارجی ۴میلیون دلار آب خورد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
خرید رژ لب‌های خارجی ۴میلیون دلار آب خورد!

خرید رژ لب‌های خارجی ۴میلیون دلار آب خورد!

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
آمار گمرک نشان می‌دهد که واردات فرآورده‌های آرایشی لب بیش از چهار میلیون دلار بوده است.

به گزارش اقتصادانلاین به نقل از ایسنا، بر اساس آمار گمرک ایران از تجارت خارجی ۱۱ ماهه سال گذشته، در مدت مذکور بیش از ۹۲ تن انواع فرآورده‌های آرایشی لب به ایران وارد شده که ارزش به حدود چهار میلیون و ۲۲۸ هزار دلار می‌رسد.

این فرآورده‌های آرایشی در این مدت از ۱۵ کشور به ایران وارد شده که بزرگ‌ترین صادرکننده فرآورده‌های آرایشی برای لب به ایران آلمان بوده که حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار صادرات در این زمینه به ایران انجام داده است.

امارات پس از آلمان به عنوان دومین کشوری است که عمده صادرات رژ لب و سایر این فرآورده‌ها را به ارزش ۹۷۰ هزار دلار به ایران صادر کرده است.

در سایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

فرانسه نیز ۵۰۰ هزار دلار صادرات رژ لب به ایران داشته و بیش از ۷۵۰ هزار دلار از این محصولات از طریق منطقه آزاد کیش وارد ایران شده است.

نکته جالب اینجاست که بر اساس آمارهای غیررسمی، حداقل ۶۵ درصد از محصولات آرایشی به صورت قاچاق به ایران وارد می‌شود که در این زمینه آمارهای غیررسمی تا ۹۰ درصد نیز اعلام شده است.

به این ترتیب می‌توان گفت این میزان فرآورده‌های آرایش لب که از طریق مرزهای رسمی به ایران وارد شده، همه آن چیزی نیست که از این محصول وارد ایران شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
خب؛ این داستان عزت و اقتدار موشکی ایران چه نسبتی با اقتصاد در‌هم‌ریخته‌ی ایران دارد؟! * * * * *همگی ما از مشکلات و عدم توازن‌های اقتصاد ایران، مطلع‌ایم. اگر پروازی بلند داشته باشیم و از بالا به شرایط ایران نگاهی بیندازیم، کاملا برایمان روشن خواهد شد که اقتصاد برای مردم و نخبگان ایران، به «مسئله» تبدیل شده است. نگاه به «فضای کارشناسی» کشور در سطوح مختلف مقوم این انگاره است که از حدود ۱۵ سال قبل، تکاپوی جدی برای حل مسائل پیچیده‌ی اقتصاد ایران آغاز شده است. در اینجا باید تأکید کرد که رشد و پیشرفت اقتصادی ایران اسلامی، طی دو دهه‌ی آینده لزوما از مسیر «ساختارهای جاری دیوانی» نخواهد گذشت.
برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
حکایت بازداشت و محاکمه افرادی که در ابعاد کلان در عرصه‌های مختلف تخلفاتی چشمگیر مرتکب شده و هرکدام سلطان یک چیز لقب گرفته‌اند، در آستانه فصل جدیدی قرار دارد؛ فصل شناختن سلطان کولر! تابناک: حکایت بازداشت و محاکمه افرادی که در ابعاد کلان در عرصه‌های مختلف تخلفاتی چشمگیر مرتکب شده و هرکدام سلطان یک چیز لقب گرفته‌اند، در آستانه فصل جدیدی قرار دارد؛ فصل شناختن سلطان کولر! این را می‌شود از تامل در جزییات پرونده‌ای دریافت که بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، ۴۶ هزار کولر گازی قاچاق را شامل می‌شود. باوری که پرونده قاچاق ۴۶ هزار کولرگازی نشان می‌دهد در ذهن برخی سودجویان جایی نداشته است. شرح جزئیاتی از پرونده که احتمالا به افشای سلسله تخلفاتی منجر خواهد شد که بعد مهم دیگری از پرونده را شکل می‌دهند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس این گزارش مجمع بهمن دیزل طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات رئیسه با حضور نماینده سازمان بورس، حسابرس مستقل و حدود ۹۰ درصد از سهامداران برگزار شد. در این جلسه شفیعی مدیر عامل شرکت بهمن دیزل همچنین به ارائه پیام هیات مدیره به سهامداران پرداخت. در بخشی از این پیام آمده است: بسیار خرسندیم که یکسال دیگر در راه خدمت به شما به نتایج خوبی دست یافته‌ایم. شفیعی به سهم بیش از ۵۰ درصدی بازار کامیونت شرکت بهمن دیزل اشاره کرد و گفت: بیش از ۸۴ هزار خودرو از محصولات بهمن دیزل در جاده‌های ایران تردد دارند که سهم بزرگی از ناوگان حمل و نقل کشور را به خود اختصاص داده‌اند. مجمع پس از تصویب کلیه موارد مندرج در دستور جلسه و تصویب صورتهای مالی سال ۹۷ با تقسیم ۲۵ میلیارد تومان سود موافقت کرد و از مدیرعامل، هیات مدیره و مدیران و پرسنل این شرکت به جهت عملکرد مناسب در سال ۹۷ قدردانی نمود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
وی ادامه داد: تصور آمریکا بر این بود که ایران ملاحظه‌ای دارد و در مقابل دشمن و تجاوزگر ایران ملاحظه کشور کوچک و بزرگ را می‌کند. رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: این اتفاق باعث شد برخی از کشورها متوجه شوند ایران در منطقه قدرت دفاع از خودش دارد، اگر متعرض کشوری نمی‌شویم به خاطر این است که در استراتژی ما تعرض وجود ندارد. وی با اشاره به اینکه وضعیت نظامی ایران امروز با گذشته بسیار فرق دارد، عنوان کرد: اگر ایران در مقابل برخی از کارهای ناپسند سایر کشورها مدارا می‌کند به معنای این نیست نمی‌تواند پاسخ دهد یا توان آن را ندارد. وی گفت: آمریکا کشوری است که به ایران توهین می‌کند و ما را تروریسم می‌نامد، بدترین رفتارها را درصحنه بین‌الملل می‌کند تا بی‌آبروگری خود را پوشش دهد و عملیات روانی در داخل ایران ایجاد کند، اما مردم ایران باهوش‌تر هستند که حرف‌های ترامپ را باور کنند چون نسبت به ایران نه مهربان بوده و نه راست‌گو. فرودگاه قم باید منطقه را پوشش دهد و بودجه برای متصل شدن راه‌آهن به فرودگاه قم در نظر گرفته‌شده است.
برنابرنا21 ساعت قبل
در یک تعریف کلی از لباس کار، می‌توان لباس کار را زیر مجموعه‌ای از لباس فرم دانست. انواع مختلف لباس کار درراستای ایجاد امنیت در کارگاه عبارت است از: کفش کار (کفش ایمنی) حتما شنیده‌اید که پا قلب دوم ماست. برای روشن‌تر شدن موضوع به عنوان مثال فرض نمایید که یک فرد برقکار برای انتخاب کفش مناسب کار باید از کفش کار عایق برق استفاده نماید. کلاه ایمنیدر ادامه بررسی اجزای تشکیل دهنده لباس کار و بعد از بررسی کفش کار به کلاه ایمنی می‌رسیم. دستکش جوشکاریدر واقع دستکش کار را میتوان به عنوان پرکاربردترین لباس کار معرفی کرد.

نظرها

اخبار بیشتر