رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سرگرمی

رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
طراحان خلاق این پروژه با ایجاد یک برش افقی فیات کوپه را تبدیل به یک بوفه خیابانی بسیار متفاوت کرده‌اند.

مجله آنلاین موبنا – خودرویی که تصاویر آنرا در ادامه مشاهده می‌کنید یک فیات کوپه است که از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۰ روی خط تولید قرار داشته و کار طراحی بخش داخلی آن نیز بر عهده پینینفارینا معروف بوده است. اما امروز یک معرفی خودرو برایتان آماده نکرده‌ایم بلکه می‌خواهیم به ارتباط خلاقانه این خودرو و سیب‌زمینی سرخ‌کرده بپردازیم!

رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 2رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 3

طراحان خلاق این پروژه با ایجاد یک برش افقی فیات کوپه را تبدیل به یک بوفه خیابانی بسیار متفاوت کرده‌اند. ارزشمندی این پروژه از آن جهت است که از سبک طراحی غافلگیرکننده و انتخاب ساده‌ترین اشیا محیط زندگی در راستای ایجاد تغییرات غیرقابل‌انتظار استفاده کرده است.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 6رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 7

این رستوران خیابانی کوچک در شهر روبه کشور فرانسه شهرت زیادی برای سیب‌زمینی سرخ‌کرده‌های خود دارد.

رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 9رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 10رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 11رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 12رابطه دیدنی فیات کوپه و سیب‌زمینی سرخ‌کرده! (+تصاویر) - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
در ماههای اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم‌ها، به نظر می‌رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور «آقا و خانم اسمیت» منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد. آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است، اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند. به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است. اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است.

فیلم | جشن تولد پاندای ۱۱۰ کیلویی در باغ وحش برلین

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگ، صنایع دستی و گردشگری در ادامه سفر به قزوین از مجموعه ۱۸۵ هکتاری در روستای کوچنان که قابلیت تبدیل به یک مجموعه اقامتی را دارد بازدید کرد. علی اصغر مونسان در جریان این بازدید گفت: این ظرفیت بسیار خوب است اما باید سرمایه گذار اهل کار وارد این حوزه شده و با ایجاد جذابیت‌های دیگر آن را به یک مجموعه گردشگری تبدیل کند. وی افزود: سازمان میراث فرهنگی از سرمایه گذار اهل که در یک زمان مشخص بتواند فلز اول طرح را آماده کند حمایت خواهد کرد. معاون رئیس جمهور عصر سه شنبه از دریاچه اوان و جاذبه‌های روستای زرآباد و امامزاده علی اصغر و اقامت گاه بوم گردی میرزا جان بازدید خواهد کرد. در استان قزوین ۱۲ خانه بوم گردی در مناطق الموت، آبیک و آوج راه اندازی شده است.

بزرگترین چرخ آبی جهان که هنوز کار می‌کند! (+عکس)

6+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز11 ساعت قبل
در ادامه پست دیروز عکسی از پشت صحنه فیلم شاهین به کارگردانی سالار طهرانی عزیز. عکسی که یادم نیست هلیای جان کی از ما گرفت. شروع ضبط یک پلان. من (شهره) و عارف عزیز دستیار کارگردان محترم که هر کدوم در دنیایی متفاوت مشغول انجام کارمون بودیم. بازیگری جذاب‌ترین اتفاق جهان است شاید. عکاس هلیا رضایی

نظرها

اخبار بیشتر