تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
وقتی صحبت از بچه‌داری می‌شود، چیز‌هایی وجود دارد که پدر‌ها بهتر از مادر‌ها می‌توانند انجام دهند. اما برخی پدر‌ها خودشان هنوز بچه هستند و فقط هیکلشان بزرگ شده است.

برترین‌ها: وقتی صحبت از بچه‌داری می‌شود، چیز‌هایی وجود دارد که پدر‌ها بهتر از مادر‌ها می‌توانند انجام دهند. اما برخی پدر‌ها خودشان هنوز بچه‌ هستند و فقط هیکلشان بزرگ شده است. در این مطلب مقایسه خنده دار بچه بزرگ کردن پدرها و مادرها را می‌بینید.

تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 1تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 3تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 4تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 5تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 6تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 7

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 9تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 10تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 11تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 12تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 13تفاوت خنده دار بچه بزرگ کردن مردان با زنان - 14

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | جان باختن ۱۷نفر در دو حادثه رانندگی در خوانسار و ایرانشهر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عباس ایروانی مالک گروه قطعات خودروی عظام گفت: ما یکی از تامین‌کنندگان اصلی قطعات برای خودروسازان بزرگ هستیم و طی سال‌های گذشته، علی‌رغم فشارهای گسترده اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، توانستیم نیاز خودروسازان و عموم مردم را به قطعات یدکی خودرو تامین کنیم.

فیلم | جشن تولد پاندای ۱۱۰ کیلویی در باغ وحش برلین

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشیک دهه از حضور «سحر قریشی» در سینمای ایران گذشت. ‌خانم قریشی شما در سه سال اخیر، تنها در سه فیلم بازی کردید و طی دو سال اخیر هم فیلمی روی پرده نداشتید. سال‌ها در شرایط سلامت سینما کار کرده‌ام. برای من اهمیتی ندارد که جزو بازیگران بفروش هستم یا نه، مهم این است که مردم به‌اندازه ۱۰ سال حضور من در سینما، از من راضی هستند. من سحرم؛ این قریشی و پسوندی که برجسته شده، به‌خاطر حضور و لطف همین مردم است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
پخش یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی که نشان می‌داد دو گردشگر با پرتاب سنگ به خرس پاندا، این حیوان را آزار می‌دهند خشم عمومی را بر انگیخت. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، در تصاویری که در فضای مجازی پخش شده است، گردشگرانی را میبینیم که در حال آسیب رساندن به یک خرس پاندا هستند. به نظر می‌رسد این دو گردشگر در تلاشند با پرتاب سنگ خرس را که خواب آلوده است بیدار کنند. باغ وحش پکن اعلام کرده که حال این خرس پاندا که منگ دا نام دارد خوب است و آسیب سختی ندیده است. مسئولان این باغ وحش اعلام کرده‌اند که برنامه هایی ویژه برای بازسازی محوطه این باغ وحش دارند و سعی می‌کنند بازدیدکنندگان را از انجام چنین رفتارهایی باز دارند.

نظرها

اخبار بیشتر