کرانچار مربی تیم ملی نشد و می‌رود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
کرانچار مربی تیم ملی نشد و می‌رود

کرانچار مربی تیم ملی نشد و می‌رود

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
همان طور که پیش بینی می شد نمایش نه چندان جذاب امیدهای ایران در مرحله اول مقدماتی المپیک 2020 زمینه را برای ایجاد تغییرات روی نیمکت فراهم کرد.

به گزارش «ورزش سه»، امیدهای ایران با وجود میزبانی در مرحله نخست انتخابی المپیک ۲۰۲۰ و قهرمانی زیر ۲۳ سال ۲۰۱۹ در تایلند با اما و اگر و خوش شانسی مجوز حضور در جمع ۱۶ تیم پایانی را دریافت کردند. تنها یک اخطار کمتر نسبت به سایر تیم‌های دوم برتر گروه‌ها ایران را مسافر بانکوک کرد بلکه طلسم المپیکی شدن شکسته شود.

دوم شدن در گروه آن هم بعد از عراق در تهران حسابی پایه‌های صندلی مربیگری زلاتکو کرانچار را متزلزل کرد. طبیعی هم بود چون شاگردان این مربی کروات نه از بحث فنی نه از بحث حواشی رقم خورده در اردوی ایران چنگی به دل نزدند و نتایجی هم که به ثبت رسید انتظارات را برآورده نکرد تا ادامه همکاری با مربی سابق تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

کمیته فنی تیم‌های ملی در هفته‌های گذشته با بررسی شرایط حاکم بر تیم امید همین طور گزارش هایی که از شرایط حاکم بر اردوی این تیم به دست آمده بود در نهایت به جمع بندی نهایی برای پایان کار کرانچار در تیم امید ایران رسید تا جایی که گفته می‌شود خبر قطع همکاری با زلاتکو کرانچار تا چند روز دیگر به صورت رسمی اعلام می‌شود، خبری که استارت تغییرات روی نیمکت همین طور داخل اردوی تیم را خواهد زد.

در خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

زلاتکو کرانچار در شرایطی با فدراسیون فوتبال ایران قطع همکاری خواهد کرد که اسفندماه گذشته قبل از فیفادی‌های ماه مارچ ۲۰۱۹ شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر این که کرانچار به صورت موقت هدایت تیم ملی بزرگسالان را به عنوان جانشین کی روش در دست خواهد گرفت اما نه این اتفاق افتاد نه همکاری زلاتکو با ایران دوامی داشت که این رویا برای او محقق شود.

اما این که فدراسیون فوتبال برای جانشینی مربی کروات چه گزینه‌ای را مد نظر قرار داده است هنوز اجماع کاملی در کمیته تیم‌های ملی وجود ندارد گرچه گفته می‌شود شانس مربی داخلی بیشتر از مربی خارجی خواهد بود. در این بین نام یکی دو مربی جوان سرشناس از هر مربی دیگری به صندلی کرانچار نزدیک‌تر است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴22 ساعت قبل
ساعت ۲۴- دروازه‌بان جوان فوتبال ایران رسما به پرسپولیس پیوست. پرسپولیس تهران در ادامۀ جذب بازیکنان جوان یک دروازه‌بان جوان را نیز به خدمت گرفت. امیر حسین بیات، دروازه ‌بان ۲۱ساله که سابقه حضور در تیم‌‌های پیکان و نفت تهران را در کارنامه دارد، با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، باشگاه پرسپولیس از کالدرون لیست مکتوب خواست. به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس برای اینکه در مورد اخراج بازیکنی مقصر واقع نشود از گابریل کالدرون خواسته بود که در مورد بازیکنان اخراجی هر تصمیمی بگیرد باید آن را مکتوب در اختیار باشگاه قرار دهد. با توجه به همین قضیه کالدرون نام سروش رفیعی و شایان مصلح را به صورت مکتوب در اختیار محسن خلیلی قرار داد و او هم از باشگاه خواست این نام‌ها را رسانه‌ای کند تا حواشی بوجود نیاید.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، سرمربی پرسپولیس از عملکرد پدیده جوان تیمش رضایت کامل دارد. حسینی در واقع تنها بازیکن جوانی بود که برانکو خواهان حفظ او در پرسپولیس برای فصل پیش رو شد. این بازیکن در تمرینات خیلی زود توجه کالدرون را هم جلب کرد تا حدی که یکی از بهترین‌های تیمش در اردوی ترکیه مخصوصا بازی دوستانه درون تیمی دیروز سرخپوشان بوده است. حسینی به عنوان یک هافبک میانی دیروز تیم ذخیره‌ها را در مرکز میدان همراهی می‌کرد و نقش مهمی در پیروزی ۵ بر صفر این تیم مقابل نفرات اصلی داشت. شاید یکی از دلایل اخراج سروش رفیعی از سوی کالدرون رضایت این مربی از حسینی بازیکن هم پست او است و بعید نیست این بازیکن را در بازی‌های لیگ فیکس بازی دهد.
روزنوروزنو1 روز قبل
در ادامه خریدهای امروز باشگاه پرسپولیس که ساعاتی پیش احمدوند و عبدی را رسما به هواداران تیم معرفی کردند، حالا از امیر روستایی، بازیکن فصل گذشته تیم پیکان که با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوسته است رونمایی کرد. این بازیکن ۲۱ ساله در پست مهاجم بازی می‌کند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن جوان به اسم احمد احمدوند مورد اعتراض باشگاه استقلال قرار دارد. این بازیکن ابتدای فصل گذشته با عقد قراردادی ۵ ساله به عضویت استقلال در آمد اما بعد از امضای این قرارداد از سوی کادر فنی قبلی مورد بی مهری قرار گرفت و حتی نتوانست با تیم تمرین کند. در حالی که این بازیکن جوان رفته رفته در استقلال به دست فراموشی سپرده می‌شد، روز گذشته با عقد قراردادی به عضویت باشگاه پرسپولیس در آمد که این قرارداد مورد اعتراض استقلالی‌ها می‌باشد. استقلالی‌ها معتقدند گرچه در این مدت با این بازیکن تماسی از نداشته‌اند اما او همچنان تحت قرارداد این باشگاه است و اگر قرار به انتقالش باشد این موضوع باید با هماهنگی این باشگاه باشد.
روزنوروزنو12 ساعت قبل
شاید باورتان نشود ولی مبلغ فسخ قرارداد نتو سنگربان جدید بارسا هم ۲۰۰ میلیون یورو است، در حالی که مبلغ فسخ مارک‌آندره تراشتگن ۱۸۰ میلیون یورو بوده. شرایط ۱۰ بازیکنی که در باشگاه بارسلونا بیشترین مبالغ فسخ قرارداد را دارند، را بررسی خواهیم کرد. ۶- سرخیو بوسکتسپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروکاپیتان دوم بارسلونا را یکی از بهترین هافبک‌های میانی دنیا می‌نامند. ۵- ساموئل اومتیتیپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروسال ۲۰۱۶ از لیون به بارسلونا آمد تا انتخاب اول خط دفاعی کاتالان‌ها باشد. ۱- آنتوان گریزمنپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴مبلغ فسخ قرارداد: ۸۰۰ میلیون یوروقراردادی که برخلاف انتظار جنجالی شد و بارسلونا پس از پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو برای فسخ قرارداد آنتوان گریزمن در قراردادش مبلغ فسخ ۸۰۰ میلیون یورو هم قرار داد.

نظرها

اخبار بیشتر