هوای خودتان را داشته باشد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سرگرمی

هوای خودتان را داشته باشد!

انتخابخبرگزاری انتخاب |
شاید از خواندن این تیتر که باید هوای خودتان را داشته باشید تعجب کرده اید و تصور می کنید بسیار دشوار خواهد بود که بخواهید هوای خودتان را داشته باشید. اما این یک موضوع مهم است و می تواند از افسردگی و مشکلات مختلف پیشگیری کند.
هوای خودتان را داشته باشد! - 0

شاید از خواندن این تیتر که باید هوای خودتان را داشته باشید تعجب کرده‌اید و تصور می‌کنید بسیار دشوار خواهد بود که بخواهید هوای خودتان را داشته باشید. اما این یک موضوع مهم است و می‌تواند از افسردگی و مشکلات مختلف پیشگیری کند.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، بسیاری از افراد عادت کرده‌اند که در طول زندگی خود همیشه به فکر اطرافیان باشند و اصلا هوای خود را نداشته باشند. درواقع این افراد همیشه هوای دیگران را دارند. مثلا مادرانی که هوای فرزندانشان را دارند. خواهرانی که هوای برادر یا خواهر کوچکترشان را دارند و … اما این موضوع گاهی تا جایی پیش می‌رود که فرد اساسا خود را فراموش می‌کند و از یاد می‌برد که باید هوای خودش را هم داشته باشد.

اما چگونه می‌توان همزمان مهربانی و سخاوتمندی با دیگران را حفظ کرد و هوای خود را هم داشت؟

_در برابر همه سکوت نکنید و گاهی برای این که هوای خودتان را داشته باشید از خودتان دفاع کنید و عزت نفس خود را تقویت کنید

_گاهی بی دلیل خاصی به خودتان هدیه دهید. مثلا یک کادوی کوچک بخرید و به فروشنده بگویید هدیه‌ای که خریده‌اید با کاغذ کادو آراسته کند

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

_همیشه به میل اطرافیان آشپزی نکنید و هر از گاهی غذاهای محبوب خود را بپزید

_خانه را بر اساس سلایق خود بیارایید

_برای خودتان کتاب بخرید

هوای خودتان را داشته باشد! - 11

_گاهی تنها یا با دوستان نزدیکتان به سینما، تئاتر یا کنسرت موسیقی بروید

_هر چند وقت یکبار خودتان را در کافه یا رستورانی به صرف قهوه و کیک مهمان کنید

_به ظاهر خود توجه کنید و هر چند وقت یکبار سری به آرایشگاه بزنید

_برای خودتان پول پس انداز کنید

_اگر از معاشرت با برخی افراد لذت نمی‌برید این موضوع را بقیه اعضای خانواده در میان بگذارید و گاهی از این معاشرت‌ها انصراف دهید

_برای خودتان گل بخرید

_به وزن و سلامت خود اهمیت دهید

_در کلاس‌های هنری و ورزشی ثبت نام کنید

_همیشه کنترل تلویزیون را در اختیار دیگر اعضای خانواده نگذارید و گاهی هم بدون فداکاری برنامه‌های محبوب خود را تماشا کنید

_اگر مشکل و تنش عاطفی دارید حتما به روانشناس مراجعه کنید

_از نه گفتن به خواسته‌های نامعقول دیگران نترسید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | جان باختن ۱۷نفر در دو حادثه رانندگی در خوانسار و ایرانشهر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عباس ایروانی مالک گروه قطعات خودروی عظام گفت: ما یکی از تامین‌کنندگان اصلی قطعات برای خودروسازان بزرگ هستیم و طی سال‌های گذشته، علی‌رغم فشارهای گسترده اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، توانستیم نیاز خودروسازان و عموم مردم را به قطعات یدکی خودرو تامین کنیم.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشیک دهه از حضور «سحر قریشی» در سینمای ایران گذشت. ‌خانم قریشی شما در سه سال اخیر، تنها در سه فیلم بازی کردید و طی دو سال اخیر هم فیلمی روی پرده نداشتید. سال‌ها در شرایط سلامت سینما کار کرده‌ام. برای من اهمیتی ندارد که جزو بازیگران بفروش هستم یا نه، مهم این است که مردم به‌اندازه ۱۰ سال حضور من در سینما، از من راضی هستند. من سحرم؛ این قریشی و پسوندی که برجسته شده، به‌خاطر حضور و لطف همین مردم است.

فیلم | جشن تولد پاندای ۱۱۰ کیلویی در باغ وحش برلین

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
انتخابانتخاب1 روز قبل
پخش یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی که نشان می‌داد دو گردشگر با پرتاب سنگ به خرس پاندا، این حیوان را آزار می‌دهند خشم عمومی را بر انگیخت. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، در تصاویری که در فضای مجازی پخش شده است، گردشگرانی را میبینیم که در حال آسیب رساندن به یک خرس پاندا هستند. به نظر می‌رسد این دو گردشگر در تلاشند با پرتاب سنگ خرس را که خواب آلوده است بیدار کنند. باغ وحش پکن اعلام کرده که حال این خرس پاندا که منگ دا نام دارد خوب است و آسیب سختی ندیده است. مسئولان این باغ وحش اعلام کرده‌اند که برنامه هایی ویژه برای بازسازی محوطه این باغ وحش دارند و سعی می‌کنند بازدیدکنندگان را از انجام چنین رفتارهایی باز دارند.

نظرها

اخبار بیشتر