گزارش بازرس ویژه تحقیقات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پنجشنبه منتشر می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

گزارش بازرس ویژه تحقیقات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پنجشنبه منتشر می‌شود

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما؛ ­وزارت دادگستری آمریکا از انتشار قریب الوقوع گزارش بازرس ویژه تحقیق درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

به گزارش صفحه اینستاگرام شبکه تلویزیونی فاکس نیوز؛ وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که درباره احتمال همدستی و همکاری بین ستاد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ تحقیق می‌کرد، صبح پنجشنبه منتشر می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، محمد زعیم‌زاده، طی یادداشتی در روزنامه فرهیختگان نوشت: فرجام رادیکالیسم اگر انحراف نباشد حتما انفعال است، این خطی است که مشاوران سیاسی و رسانه‌ای حسن روحانی باید بارها از روی آن سرمشق کنند. معنای حداقلی و مضیق چنین گزاره‌ای که مراد من نیست دعوت به محافظه‌کاری و حداقل‌گرایی است و معنای بلندتر آن دعوت به مبنا داشتن در سیاست‌ورزی است. حداقل دو دلیل مهم برای بروز چنین رفتارهایی می‌توان برشمرد؛ اول مشورت‌های غلط سیاسی رسانه‌ای که به رئیس‌جمهور داده می‌شود و دوم اقتضایی عمل‌کردن به ‌جای پیروی از یک مدل مبنایی در سیاست. از این جنس مثال‌ها در سیاست‌ورزی به سبک روحانی به‌وفور دیده می‌شود، هم در سیاست داخلی و هم در سیاست خارجی، سخنانی از جنس وعده و وعید‌ها و رادیکالیسم انتخابات ۹۶ که این روز‌ها به‌عنوان فکاهی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود، نمونه‌های اعلای سیاست عکس‌برداری هستند که مشورت‌دهندگان فقط آثار لحظه‌ای آنها را دیده بودند. انتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها
ایرناایرنا7 ساعت قبل
بخش عمده این تسلیحات پس از عبور از مرز ترکیه و سوریه و به گروه‌های تروریستی ازجمله هیات تحریر الشام (جبهه النصره سابق) داده شده است. در روزهای اخیر روسیه و ترکیه یکدیگر را در وضعیت پیش آمده در ادلب سوریه متهم کرده‌اند. دمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه نیز در پاسخ به اتهام رئیس جمهوری ترکیه به روسیه در مورد ادلب گفت که ترکیه متعهد شده بود کانون تروریستی در ادلب را خنثی کرده و از بین ببرد. وی افزود: ترکیه بجای ازبین بردن تروریست‌ها در ادلب همچنان به ارتش سوریه و مراکز نظامی روسیه حمله می‌کند اقدامی که روسیه زیر بار آن نخواهد رفت. در بیانیه روز پنجشنبه وزارت دفاع روسیه آمده است: سلاح‌ها برای تروریست‌ها در ادلب از ترکیه ارسال می‌شود.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، قرار است کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی تشکیل جلسه بدهد. بر اساس این گزارش، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه هفته جاری به منظور بررسی اوضاع اخیر غزه تشکیل جلسه می‌دهد. این درحالی است که تنش در مرزهای باریکه غزه در پی حملات موشکی اخیر مقاومت و ارسال بالون‌های آتش‌زا به سمت اشغالی در واکنش به عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهدات خود برای آرام‌سازی اوضاع مجددا افزایش یافته و ارتش صهیونیستی نیز طی روزهای اخیر بارها اقدام به بمباران پایگاه‌های مقاومت فلسطین در این باریکه کرده است.
افکارنیوزافکارنیوز10 ساعت قبل
اخبار سیاسی- وی افزود: آنچه گذشتگان برای ما انجام دادند، حاصل صدها یا هزاران سال در طول تاریخ بشر بوده است. ** تعلیم و تعلم اساس پیشرفت بشر استوی با بیان اینکه تعلم و تعلیم اساس پیشرفت بشر و حرکت انسان به سوی کمال است، گفت: اگر بخواهیم این جو را به وجود بیاوریم که جوانان مشتاق علم و تحقیق و پژوهش شوند، باید فضا را مناسب کنیم یعنی آن اکوسیستم لازم را به وجود آوریم. پیغمبر فضا را عوض کرد و به همین دلیل علم و دانش در مسیر پیشرفت قرار گرفت. ایران در مسیر رشد و علم و دانش حرکت قابل قبولی را پیدا کرده است و همه آمار این موضوع را تایید می‌کند. همین رهبران اروپایی برایشان جای شگفتی است یک ملتی در برابر این همه فشار ایستادگی می‌کند و در عین حال پیشرفت می‌کند.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
انتخابات مجلس یازدهم در حالی پیش رو است که اغلب تائید صلاحیت‌شدگان از یک طیف خاص هستند و این اولین بار نیست که شاهد حضور یک جناح سیاسی در مجلس هستیم. در آن زمان شاهد بودیم که کشور نتوانست از تنگناها به‌درستی عبور کند و دچار چالش‌های فراوانی شدیم. بنابراین، روند پیش‌گرفته شده به‌هیچ‌عنوان روند مطلوبی نیست و باید نسبت به این قضیه فکر عاجلی شود. این البته بیش از اینکه مربوط به انتخابات باشد مربوط به یک نوع نگرش است که متأسفانه سال‌ها است که در اداره کشور حاکم شده است. بدون شک این مسیری نیست که خواست مردم باشد و طبیعتا پاسخگوی عواقب آن باید کسانی باشند که چنین نتایجی را رقم زدند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴7 ساعت قبل
ساعت ۲۴-کلیپ‌هایی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده و در آن تبلیغات نامتعارفی از نامزدهای نمایندگی مجلس به نمایش در آمده، به سبب برخی سختگیری‌هاست. دیده شده یکی از نامزدها با پوشیدن لباس پلنگی ادعا می‌کند من پلنگ هستم و اگر وارد مجلس شوم شاخ وزیر را می‌شکنم. در سوی دیگر باید یادآور شد که با چنین نماینده‌هایی جامعه سخت به سمت دموکراسی حرکت خواهد کرد. نهایتا می‌توان گفت نباید در بررسی صلاحیت‌ها نماینده‌هایی که سلامت خود را به شکل‌های مختلف نشان داده‌اند مانند آقایان محمود صادقی، علی مطهری و … از این عرصه باز بمانند. همانطور که می‌گویند سالی که نکوست از بهارش پیداست؛ این مسائل در ارتباط با مجلس یازدهم نگرانی‌هایی را ایجاد خواهد کرد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها